Opinie o Lider Servis w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lider Servis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lider Servis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider Servis w Wrocław

Dariusz Nowy wpis

Drogo drogo drogo za wjazna podnośnik i puknięcie trzy razy młotkiem 100zl .pan mechanik strasznie nieprzyjemny!!!!!

Łukasz Nowy wpis

Nie wiem co to za wpisy od czapy tam wcześniej. Przecież firma to serwis samochodowy, nawet stronę widzę że mają. Liczę, że zagląda tu ktoś na tyle kumaty, że będzie w stanie podać ile tu płacą mechanikowi i na co kładą szczególny nacisk w czasie rekrutacji? Nadal wymogiem jest minimum 2 - letnie doświadczenie?

Gość Nowy wpis

czy warto zrobić tam kurs za który muszę płacić z góry 198 zł?

olaaa

Pracuje w Top Time od października. Nie wiem o co chodzi z tym Lider Servis, mało mnie to obchodzi... Fajnie można połączyć tą pracę ze studiami dziennymi. Szkolenie spoko. Nie trzeba mieć doświadczenia. Super ludzie. Wypłata na czas. Pozdro dla Hejterów.

Ewcia
@olaaa

Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy? Pozdrawiam serdecznie

Anka Nowy wpis
@olaaa

Taki sam wpis na koncie top time. Pozdrawiamy pracowników. Oszuści i złodzieje. Płacą tylko po grozbach

Kelner

opowiadanie o firmie Lider Sevis jako najlepszej firmie w braży i hotelach 5* w jakich jest praca. Zaproszenie na obowiązkowe szkolenie pomimo doświadczenia za 180 zł.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xcv

@Kinga oczywiście że tak powinno być każdy pracownik powinien być jednak odpowiedzialnym człowiekiem

Kinga

Myślę ze każdy powinien sam być odpowiedzialny za swoją pracę i decyzje jakie podejmuje w życiu szanse i ryzyko nie znam pracy gdzie dają coś za darmo .A to czy powstają nowe firmy to na to nie mamy wpływu , bo rynek i gospodarka idzie swoim torem .Wiele firm upada i powstaje albo się łączą i tworzą fuzje .Tak czy siak trzeba pracować i być z tej pracy zadowolonym .Jaką forma dorobienia i poznania nowych ludzi super polecam Top Time

Ala

a niby skąd pracownicy TOP TIME nagle maja wiedze, że coś się pisze o tej firmie. Firma TOP TIME jest powiązana z firmą LS i to ten sam twój tylko założony na innego członka rodzinki. Oszukańcy co zmieniają biuro co pół roku i firmy.

Kama

Blizna - Jak najbardziej, spróbuj :) a sam/a ocenisz czy warto. A myślę że się nie zawiedziesz :)

anulasz

Pracowałam w LS przez cały lipiec 2015r. Jak na pracę wakacyjną narzekać nie mogę, wypłatę dostałam na czas, PIT też się zgadzał. Co do ilości zleceń- zgadza się, nie było ich dużo, ale za to poznałam kolegę który właśnie przez LS cały czas ma pracę w hotelu.Często bywało tak, że gdy brakowało im kelnerów na dane zlecenie to dzwonili i prosili( nie żądali) o zastępstwo. Co do szkolenia- może niektórym się nie przyda, a może i tak. Na pewno było mi łatwiej obsługiwać stoliki i nie rozwalić wszystkiego po drodze po szkoleniu, gdy już wiedziałam jak trzymać tace. Co do napiwków- może na niektórych zleceniach. Gdy pracujesz w hotelu nie masz na co liczyć, bo tylko nosisz jedzenie. A co do książeczki sanepidu- podobno wymagana- fakt że nikt mnie o nią nie prosił i zgodnie z prawdą na umowie był zawarty fakt że jej nie posiadam. Co nie przeszkadzało firmie odsyłać mnie do zleceń...

Hmm

O ile mi wiadomo wyrażanie swoich własnych opinii i przekonań nie jest nieuprawnione w tym kraju. Naruszanie dobra firmy? Jeśli ludzie piszą, że jest źle, nie piszą tego, bo nie mają co robić tylko mają pewne uwagi i możliwość ich wyrazania (po to istnieją fora).

tt
@Hmm

Niech więc wyrażają swoją opinię o Lider Serwis, a nie piszą o Top Time ponieważ ta firma to nie jest Lider Servis. Na tym polega nadużycie i naruszanie dobra firmy. Kto tego nie rozumie jest głupcem (to moja opinia).

tt
@Hmm

TOP TIME

Firma Top Time to niezależny podmiot działający zgodnie z przepisami prawa. Wiązanie go z jakimikolwiek firmami nie ma uzasadnienia z obowiązującym stanem faktycznym i prawnym. Wyrażanie swoich opinii wynikających z działalności innych podmiotów gospodarczych i obciążanie nimi firmy Top Time jest nieuprawnione. Takie działania i nieuzasadnione negatywne opinie naruszają interes firmy TOP TIME. W celu ochrony interesu firmy dokonamy wszelkich starań, aby dotrzeć do autorów szkalujących wpisów, naruszających dobra TOP TIME i zażądamy naprawienia szkody niezależnie od tego czy wpisy dokonywane są przez osoby fizyczne lub firmy konkurencyjne. Internet zapewnia jedynie pozorną anonimowość i złudne poczucie bezpieczeństwa dla osób z niego korzystających. W związku z tym prosimy o przemyślane wyrażanie swoich opinii i ważenie słów. W języku prawniczym naprawienia szkody, to również odszkodowanie pieniężne za utracone korzyści finansowe i straty moralne. Pełnomocnik firmy Top Time.

@onie- jeśli nigdy nie słyszałeś/aś o nieprawidłowościach w lider servis, wcześniej w mw atlas, to znaczy, że nie masz pojęcia o co chodzi. Zmiana nazwy z mw atlas na lider już była ucieczką od problemów, a teraz kolejna firma...niestety daleko to nie zajedzie- mam taką nadzieje, bo ta firma po prostu psuje rynek

pini

MWATLAS->LIDERSERVIS->TOPTIME tak sie robi kasiore na ludziach. Trzeba tylko zmieniac nazwe co jakis czas.

hahaha

jeśli "właściciel firmy" na fb na pierwszym zdjęciu widnieje z piwem i papierosem i jest to jedyna informacja o tej "firmie" jaką można znaleźć w internecie, to życzę powodzenia, chyba,że mama założyła na niego firmę, a on nic nie wie:)

właściciel firmy TOP-TIME,David Theuns to syn p. Małgorzaty Włodarczyk - właścicielki firm MW Atlas i Lider Servis. Jeśli biznesu uczył się od mamy to nic z tego dobrego nie wróżę :) Trzymajcie się z daleka, szkoda nerwów, czasu i narażania się na problemy z Urzędem Skarbowym!!!!

poszkodowana

Nie wiem czy zmianą można nazwać założenie firmy na członka rodziny i robieniem dokładnie tego samego co w atlas,ls. Gdzie jest tutaj pip/urząd skarbowy, które powinny kontrolować takie przekręty ! brak wypłat i brak pit.

PP

O firmie mógłbym pisać wiele złego, nic dziwnego że zmienili nazwę ;) Teraz zostałą ostatnia rzecz do wyegzekwowania od nich, a mianowicie mój PIT! Do dziś nic nie wysłałi... nie wie może ktoś do kogo iść z tym? W ostateczności zawitam tam na Powstańców, ale skoro teraz udaja inna firmę to mogą rozłożyć ręce...

Byłem tam ostatnio w biurze. Pracowałem przez Lider Servis jakiś czas temu. Żadnej znajomej twarzy w biurze nie widziałem. Powiedzieli mi ze zmienił się właściciel,że ktoś wykupił ta firmę. Prawdopodobnie zmieniło się wszystko łącznie z ludźmi w biurze. Rozpocząłem współpracę, zobaczymy jak będzie.

A nie wie ktoś jaki ma dokładnie ta nowa firma adres bo z chęcią się tam przejdę osobiście

Ola

No to w takim razie cieszę cię że nie dałam się zrobić w (usunięte przez administratora) tej blond szmacie i nie naciągli mnie na hajs buraki i nieroby

Zostaw merytoryczną opinię o Lider Servis - Wrocław

• Jak się pracuje w Lider Servis?

Zobacz opinie na temat firmy Lider Servis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lider Servis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lider Servis?

Kandydaci do pracy w Lider Servis napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lider Servis
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Nowodworska 64
    54-438 Wrocław