Opinie o Meblomontaż Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meblomontaż Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Meblomontaż Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblomontaż Sp. z o.o. w Poznań

Prawda

(usunięte przez administratora)który skrupulatnie wykorzystywał swoich pracowników. Bez względu na ich zaangażowanie i ciężką pracę, zawsze oczekiwał jeszcze więcej. (usunięte przez administratora) W Meblomontażu panowały warunki pracy dalekie od ideału. Pracownicy byli zmuszani do nadgodzin, (usunięte przez administratora) a ich wynagrodzenie było nieproporcjonalnie niskie w porównaniu do włożonego wysiłku. ignorował wszelkie próby pracowników dotyczące poprawy warunków pracy czy podwyżek wynagrodzeń. Dla niego liczyło się tylko zwiększenie zysków firmy, nawet jeśli było to kosztem dobrobytu innych. Wiele osób z Meblomontażu cierpiało z powodu (usunięte przez administratora)Wyczerpani fizycznie i (usunięte przez administratora), pracownicy tracili motywację i radość z wykonywanej pracy. Byli to ludzie pełni talentu i pasji, ale ich potencjał był marnowany przez nieczułego szefa.

No właśnie chciałbym poznać średni staż pracy monterów, ktoś tu pisał, że siedzą po kilka lat a mnie nawinęło się ogłoszenie, ale sprzed dwóch lat. do teraz jakoś szczególnie nikogo nie poszukiwali? Ciekaw jestem wynagrodzenia, bo pisali wtedy, że 8 300 zł jest do zarobienia. Warto byłoby się kontaktować?

Montażysta

Prawda jest taka że jak się mocno nie starasz to nie zarobisz nic albo mało, ale jak wszędzie trzeba robotę robić dobrze żeby coś z tego było. I to nie wiem czy zależy czy kogoś lubią czy nie ale te osoby co rozdzielają zlecenia często się zmieniają i ciągle jest rotacja a dla mnie lepiej jak jest jeden opiekun. Ale to nie ma się co dziwić bo muszą wykonywać polecenia Pana Arkadiusza, ktoś nie pasuje i od razu inny w to miejsce. To tak się domyślam ale chyba to tak jest. To tak jak dzwonisz po pomoc do tych opiekunów i słyszysz że jest nie z tego działu albo zadzwoń rano albo do Ikei to później już się nie chce dzwonić. Czasami mówią że muszą się skonsultować chyba Grześka i po chwili jest pomoc od razu. Kiedyś on chyba odebrał telefon, pół minuty miałem problem rozwiązany. A jak nie ma Pana Arkadiusza i odbiera jego zastępca to kiedyś chciałem poprosić o jeszcze jeden dzień oczywiście darmowy na skończenie trudnego montażu to usłyszałem że chce mnie wstrzymać bo długo robię. Jakoś to się jeszcze opłaca zobaczymy jak długo bo ciągle dochodzi coś co każą robić w cenie, ale jak rozmawiałem z innymi monterami to siedzą w tym wiele lat i im się opłaca

Paweł Nowy wpis
@Montażysta

Arek to człowiek który mało się zna na montażu mebli ikea. Jest nieprofesjonalny i niestety niekompetentny. (usunięte przez administratora) podwykonawców.

Gość Nowy wpis

Przypadkiem tu tak naprawdę jestem ale zobaczyłem ten wątek o stanowisku koordynatora. Czy więcej osób pełni taką właśnie funkcję w firmie? ciekawią mnie ewentualne zarobki oraz docelowy zakres obowiązków, nie odszukało mi takiej oferty w internecie

Opiszesz typy zleceń, które zazwyczaj u siebie ogarniacie? Nie jestem wtajemniczony za bardzo i teraz nie wiem co oznacza „duże” a co „małe”. Docelowo jaka jest liczba koordynatorów i czy istnieje szansa na zmianę jeśli ktoś poprosi?

Czy pracownicy Krzysztof Sikora Meblomontaż mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Chodzę do pracy trzeźwy

Problem polega na tym, ze pracując dla Meblomontażu (głowny podwykonawaca ) dostajecie zlecenia montażowe ze sklepu IKEA, Zlecenia te są sprawdzane i weryfikowane i wiadomo, że te najlepsze zabiera dla swoich ekip meblmontaż. Reszte otrzymują podwykonawcyt, te mniej "gorsze " otrzymują podwykonawcy którzy sa bardziej lubiani, a najgorsze ochłapy albo 0 montaży Ci których się mało lubi. czasmi w tyg masz zlecenia które polegają na wymianie frontu, bądz 2 szafek , badz masz wolne , albo jeden duży skomplikowany montaz na 4 dni w bydgosszczy albo szzcecinie, gdzie za dojazd nikt ci nie zapłąci , a za montaż otrzymujesz wynagrodzenie jak za jeden dzien. Obliczyć trzeba koszty utrzymania pracowanka, ZUS paliwo , swoja wypłąte - czy się opłca sprawdzcie sami :)

Natalia

Widziałam tutaj negatywne opinie odnośnie usług, takie także pojawiały się jeszcze niedawno wizytówce Google firmy wraz z fotografiami... mimo to ciekawa Jestem ile można tutaj zarobić na takiej usłudze? i faktycznie tak dużo osób jest niezadowolonych? zastanawia mnie po prostu to skąd braliby więcej zleceń? to ta obecna ekipa ile osób w sumie liczy i jak tu się zarabia?

Rudigrek
@Natalia

Ja prowadziłem ekipę 2 osobowa która odlgarniala w szybkości i jakości 3 osobowej ekipy. W tym ok. 2-3 reklamacje na 2 lata i ok. 5-6 kuchni w tygodniu zarobki były na wysokości i Od 8-15k porównywalnie za podobną ilość dni pracy przy montażu mebli na wymiar zarabiam ok 25-40k różnica jest diametrala i w zarobku i w jakości klientów, kto robi będzie wiedział o czym mówię. Pozdrawiam

@Rudigrek

Od 8,000 do 15,000? I w razie czego na który rok przypadają te wspomniane kwoty? Możesz to podliczyć względem godzin, żeby można było wiedzieć ile średnio w taką jedną się zgarnie? Czy występują dodatkowo jakieś premie?

paveł

firma (usunięte przez administratora) unika kontaktu i nie stosuje się do własnego regulaminu i zasad które każe przestrzegać

Czy w Krzysztof Sikora Meblomontaż odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Prawda

Rysiu

Praca jak każda inna.Raz lepiej raz gorzej,wypłata na czas.ubezpieczenie , umowa na okres próbny a docelowo dostałem na czas nieokreślony. Ogólnie spoko.

@Rysiu

Panie @Rysiu więc zapłata na czas i ubezpieczenie w dzisiejszych czasach (co jest OBOWIĄZKIEM dla Pracodawcy przy podpisaniu umowy) jest dla Pana czymś dobrym? no to słabo naprawdę, że się Pan tak ceni... i właśnie dlatego przez takich ludzi jak Pan jeszcze są Janusze biznesu w Polsce, bo szukają takich pracowników - (usunięte przez administratora), co się godzą i zachwycają tym, że po podpisaniu umowy (jak ktoś robi na "czarno" to co innego) otrzymują pieniądze na czas. Coś co jest wręcz zasranym obowiązkiem pracodawcy to dla niektórych jest już dużym plusem. I nie, nie jestem roszczeniowym człowiekiem czy też "polaczkiem". Dla mnie wykonywanie pracy poprzez podpisanie umowy o pracę niczym się nie różni niż to jak ktoś robi dla kogoś daną usługę tak dla przykładu jak klejenie płytek w domu. Czy jak by Pan wykonywał usługi remontowe i zrobił by Pan komuś w glazurze cały dom (albo nawet tylko jedno pomieszczenie) i klient by Panu zapłacił w czasie to by Pan też to tak zachwalał?? Zrobił Pan coś to i by Pan oczekiwał zapłaty. I tak samo jest z pracą na umowie o pracę. Po prostu brak słów na taki tok myślenia jaki ma Pan

Karola

(usunięte przez administratora) brak kultury i chęci do pracy. Nieprzygotowani sprzętowo i intelektualnie. Praca rozgrzebana i porzucona pod głupim pretekstem. Skończyło się reklamacją, całe szczęście profesjonalną, wykonaną przez pracowników Ikea. Od Meblomontażu vel Modernhaus uciekać!!! Koszmar, (usunięte przez administratora) niewiedza, niechęć do pracy i kontaktu z klientem. Panowie byli bardzo młodzi i nie znali się na tym , co mieli robić. Koszmar!!!!!!

Wojtas
@Karola

Zgadzam się w całej rozciągłości z opinią Karola , bo sam doświadczyłem pozostawienia mnie z montażem szafy przedpokojowej dzień przed Wigilią pod głupim pretekstem . Bardzo młodzi ludzie ,jeden obcokrajowiec pachnący dniem poprzednim ,a drugi chyba przeszkolony nie do profesjonalnego montażu ale do nie wyobrażalnego cwaniactwa i bezczelności.

Małgorzata

Ale co? Powykropkowalo... I nie wiem o co chodzi z tymi nadgodzinami i zusem

Muras

Witam styczność z firma w/w miałem poprzez sklep Ikea Warszawa . Zamówiłem meble kuchenne wraz z montażem szafek dolnych i górnych plus za dopłata montaż zmywarki. Blaty zlewy itd było po naszej stronie gdyż firma ani sklep nie podjęli się zaokrąglenia blatu w narożniki . Na montaż czekaliśmy ponad miesiąc , w międzyczasie odwiedzil nas pan z firmy celem dogrania szczegółów i oglądu całego projektu na miejscu . Bardzo miła wizyta i bardzo konkretna wszystko sprawdził potwierdził zgodność naniósł nasze opinie na swój projekt montażu. Nadmieniam ze jedyna prośba było spłycenie szafek górnych o 6 cm gdyż wchodziłyby w światło okna , oczywiście zapewnił nas ze to nie problem jest to usługa standardowa i wystarczy ze dopisze to w informacjach aby ekipa wzięła ze sobą odpowiednie narzędzia . No i przyszedł dzień montażu 24.11.2021 zjawiło się dwóch panów pododztwem p. Akimow W z całym rynsztunkiem narzedzi . Na wejściu stwierdzili ze strasznie mała ta kuchnia i miejsca nie ma ( kuchnia ma 7,5m2 z czego prócz płytek na ścianach i lodówki była cała pusta a meble znajdowały się w salonie ) No cóż idziemy dalej. Po spojrzeniu w projekt byli zniesmaczeni ze nie ma żadnych dodatkowych usług typu montaż blatu wycinanie otworów podłączenia itd. Gdy doszli do projektu i opisu o spłacaniu górnych szafek zaczęli dyskutować ze sobą nie po polsku i oznajmili ze to nie możliwe bo szafki po spłycenie będą wiotkie i niestabilne !!!???? na nasze zadanie wykonania usługi i zrozumienia ze wiąże się to z utrata gwarancji oznajmili ze „ przyszli to zarobić a nie się narobić „ po czym wypełnili łamana polszczyzna protokół udali się za się idę i wyszli . Po interwencji telefonicznej w sklepie Ikea zapewniono nas o niezwłocznym kontakcie zwrotnym …lecz po 4 godzinach udaliśmy się sami do sklepu celem wyjaśnienia sytuacji . Pani na dziale reklamacji po wysłuchaniu zażaleń i kontakcie z firma … nie może nic zrobić bo nie maja żadnej „władzy” nad firma która obsługuje ich klientów wiec bezzwłocznie oddała pieniądze za montaż i tyle . Tak wiec opinie na temat firmy mam gorzej niż negatywna . To jest paranoja ze taki usługodawca jeszcze działa na rynku .

Klient
@Muras

Hehe biedny polaczek płaczący że za darmo nic nie zrobili. Chłopcze to forum dla pracowników i opinie o pracodawcy a nie tablica placzu:D

Montaż Kozacki

Witam szczerze Meblomontaż To kozacka Firmia jestem z nimi 3 lata , i czasami jest za mało pracy :D kto nie miał styczności z Mebali naprawdę żałujcie , ja tylko jestem trochę zły że czasami jest za mało pracy 10-12h to jest nic zarobki są kozackie nie trzeba jechać za Granicę aby dorównać zachodowi , Gorąco polecam pracować bo to przebija połowę zawodów ;)

@Montaż Kozacki

człowieku nie każdy łapie sarkazm, nie pisz tak, bo ludzie będą walić drzwiami do tej "świetnej" firmy :D

Mario

jak w firmie wyglada kwestia nadgodzin? 150% a następnie 200% ? Czy nie robi sie nadgodzin?

Polaczek

Jestem zadowolony. Pracuje rok, wypłata zawsze na czas i zawsze się zgadza, Przelew dochodzi do 12. Umowa, badania wszystko mam, więc dla mnie jak najbardziej ok. Atmosfera dobra i można spokojnie pracować. Polecam.

azja

KOSZMAR!!! Omijać szerokim łukiem. To zwykli cwaniacy i (usunięte przez administratora) Totalny brak kultury osobistej, arogancja i prostactwo. W umówionym dniu montażu nikt nie przyjechał, po południu udało mi się wreszcie dodzwonić i próbowali mi wmówić, że ja niby odmówiłam usługi montażu albo zwalali winę, że Ikea ich nie poinformowała. Zaproponowali mi termin za 2 tygodnie ustalać z infolinią. KPINA A NIE FIRMA

Na jakie benefity można liczyć w Krzysztof Sikora Meblomontaż?

dzordz

umycie samochodów szefa to jedyny benefit .

@dzordz

To dziwne bo ja korzystam z Lux-medu , karty MultiSport które jest dofinansowane przez firmę i z wynagrodzenia jestem zadowolony. A jak komuś nie psuje zawsze może zmienić prace.

Sylwia Ze Szczecina

Gorąco polecam firmę Meblomontaż . Ostatnio miałam montowaną kuchnię przez dwóch panów Patryków. Jestem bardzo zadowolona z ich usługi. Pełna kultura osobista ,fachowo wykonana robota, odpowiednie podejście do klienta. Co tu dużo pisać ja POLECAM . Jestem MEGA ZADOWOLONA.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblomontaż Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Meblomontaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meblomontaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblomontaż Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meblomontaż Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meblomontaż Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meblomontaż Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Ostatnia 49
    60-102 Poznań