Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Mały

Znowu powiesili płachtę, że zatrudnią pracowników... Ciekawe na jak długo, ostatnia wisiała chyba rok, a potem zwolnili 200 ludzi.

grzybiarz-jagodziarz

Drobny złom o niczym nie świadczy. Gdyby zniknęły szyny za "Zdawczym" albo suwnica, można by było domniemać ze cos sie dzieje.... Jedna jaskółka wiosny nie czyni....

poldek
@grzybiarz-jagodziarz

drobny czy gruby, nie widzę różnicy w sposobie działania.

Alojzy

Witam kolejarzu z Twojego pytania wynika ze jestes pracownikiem Zntk i chcesz podkpic z tego twóru zwanego "dzialem rozwoju" ktory ma dyr. i kierownika a żadnego pracownika jesli chodzi o zarobki to suber kiero też w deche

Kolejarz

Witam. Mam kilku letnie doświadczenie w pracy na kolei. Interesuje mnie praca w dziale Rozwoju w zntk. Czy ktoś może mi powie jakie tam są wynagrodzenia? Kierownik tego działu to jakiś normalny gość?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
alina z krainy

jakie zestawy ukradli? cos slyszalam ale nie znam konkretow.... przadka jak sie dowie to urwie jajka temu co zabrał :)

Xxx

Kilka osób jest coś warte w tym zakładzie więc sobie poradzi na rynku pracy reszta nadaje się tylko do zamiatania i to pod nadzorem żeby i tego nie spiepszyć.

Allah

Wszyscy "Wladcy" ZNTK-u wiedza ze jest zle ale nic z tym nie robia poniewaz nie wiedza co bedzie za rok teraz tez tak jest tylko nie wiedza co bedzie po czerwcu! Moze wagony? Moze rewizje? Ciekawe ile osob tym razem zwolnia?

Tajemniczy klient

Jak to jest w tym mińsku, że dyrektorzy do swoich marnych pensji muszą dorabiać na boku? Pan koperta musi teraz sprzedawać kawę, bo magazyn zamiast maleć ciągle rósł. A ciekawe jak następca wytłumaczy się z nówki sztuki hondy w swoim garażu? Przecież mieszka na mieszkaniu hipotecznym, więc chyba nie z oszczędności? Czyżby "ukraiński" z mielca coś wiedział?

polennnnn

cos tam na wadze zrobili, ciekawe po co to komu

Bogus

Witam.Zntk został juz sprzedany czy nadal należy do prasy.dzięki z info

Kurva ZNTK

Je.ać ZNTK i cwe.i tam żądzących !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kajtek

Węgiel nigdy nie był monitorowany, wiec jeśli maja szanse niech biorą jak swoje.

majka
@Kajtek

jest kierownik zarzadzania majatkiem spolki odpowiedzialny za to.

francuzPP

hahaha. i dobrze, że trochę się zmieni. Kilku prezesów-banksterów, dyrektorków-krasnali i kierowniczków-rolniczków pójdzie w świat i poszuka sobie nowej fuchy. Czym większe zmiany nastąpią tym lepiej dla ZNTK bo teraz jest bardzo źle. Tutaj, Ci panowie już dość na psuli. Zntk jako oddział Remtraku lub Stadlera to lepsze rozwiązanie niż dalej być w Pesie która tonie. Czekamy na zmiany!

amator spawania

o co z weglem chodzi?

malarzyk
@amator spawania

chłopak z biurowca mowil mi że kradną na wadze, ważą jak chcą .

Skąd takie wieści macie, jakieś brednie.

Bogus

Witam.słyszałem ze coś dzieje się w zntk? Prawda to ze z pesa jest aż tak źle. Zntk ma problemy. Jakoś czas temu chciałem aplikować ale tera się zastanawiam.czy może ktoś się konkretnie wypowiedzieć na ten temat

Xxx
@Bogus

Było do przewidzenia że prędzej czy później to kalectwo upadnie jak się mongolstwem i kolesiostwem obstawili

Tede

Coś więcej wiadomo o planowanym strajku na początku lutego w naszym zakładzie?

marika

Najlepsza posada w zakładzie to wagowy węgla!

alfred
@marika

ktoś na to wszystko pozwala.

Jan
@marika

Najlepsza fucha w tym zakładzie to być pupilkiem dyrektorka ! Raz się jest kierownikiem logistyki, a jak nie wyjdzie to...zawsze można zostać kierownikiem magazynów !

po co to komu
@marika

jest dział odpowiedzialny za ochronę i ważenie węgla, albo komuś na rękę aby tak dalej zastało jak jest !

DawidNN

hej podobno Stadler kupuje Pese a Intercity dostaje Zntk za długi i przechodzimy pod Remtrak. Podobno na początku roku luty-marzec mają być te zmiany

Łysy
@DawidNN

Niestety, ale jeszcze nie słyszałem, aby jakiekolwiek zmiany doprowadziły do czegoś dobrego... Zazwyczaj, jeśli coś się zmienia, to tylko na gorsze... Zntk ma długi wobec intercity? Niby dlaczego? W ciągu ostatnich kilku lat to ZNTK wykonywało naprawy dla IC. Co prawda przetargi razem z matką pesą ale rewizje, główne, przeglądy itd. A nie na odwrót. Więc kto względem kogo ma długi? Nic z tego nie rozumiem. Jeszcze nie tak dawno schodziły wagony wg Pesowskiej dokumentacji, jeden za drugim, o których w IC mówiło się, że dokładnością wykonania przebijają te z Bydgoszczy 10 razy. A teraz nagle mamy długi względem IC? Chyba, że czkawką odbija nam się jeszcze kontrakt na Darty... A przecież ZNTK to jeszcze PESA...

komisarz
@Łysy

@Łysy widzę, że zupełnie nie masz pojęcia o tym co się dzieje na rynku kolejowym. Oczywiście ze długi Pesy dla IC w głównej mierze wynikają za Darty. Dodatkowo z Dartami jest jeszcze masa problemów (przekładnia, brak Vmax, pękające pudło itd.) i nie wiadomo co IC z tym zrobi. Jeżeli IC/Remtrak weźmie ZNTK MM to Pesa będzie z tego powodu bardzo zadowolona.

Łysy

Będzie robota na przyszły rok? Wiadomo coś o przetargach? Czy znowu zwolnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki