Opinie o Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse w Bolesław Górna 8

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse w Bolesław Górna 8

Aneta Nowy wpis

Opowiecie o sytuacjach konfliktowych w firmie? W jaki sposób są rozwiązywane ?

Bukowno Nowy wpis

Niezwykły człowiek, wyjątkowo uprzejma i opiekuńcza wobec klientów, wg Pani mediator "każdy jest kimś szczególnym", świetnie zorganizowana w pracy . Wiedza, inteligencja, mądrość i niespotykanie wysoki poziom kultury osobistej sprawiają, że jestem pod wrażeniem P. Mediator . Bardzo cenię i podziwiam takich ludzi

firma śląskie,W.K

jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej Pana Mecenasa Cebo Przemysława w sprawie windykacji długu. Pan Mecenas wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i solidnością. W trakcie prowadzonej sprawy był zawsze doskonale przygotowany na umówione spotkania, udzielał bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Jest osobą bardzo miłą, serdeczną i godną polecenia.

@firma śląskie,W.K

Twój pozytywny komentarz wypływa dobrze na wizerunek firmy. Dodaj jakim zakresem prawa zajmuje się kancelaria - cywilnym, czy karnym? Będę wdzięczny za informacje.

@Marcin

Kancelaria oferuje m.in. pomoc prawną w postaci: konsultacji prawnych sporządzania projektów umów sporządzania opinii prawnych przygotowywania pism procesowych reprezentowania przed sądami i organami administracji reprezentowania w negocjacjach windykacji należności upadłość konsumencka MEDIATOR Doradca Podatkowy Dotacje

Paweł Nowy wpis
@Marcin

ludzkim podejściem do każdego indywidualnie i przyzwoicie,również polecam,

Kancelaria proponuje umowę o pracę czy zlecenie na początek?

Ilona Nowy wpis
@Anna

tylko Umowa o pracę, przyjęć nie ma, tam jest stała ekipa od lat. i raczej się długo nic nie zmieni.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse.
logo firmy Kontroler Finansowy
Bolesław
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wśród klientów przedsiębiorstwo cieszy się sporym szacunkiem. Chciałbym u nich pracować. Wiecie może czy nie szukają jakiegoś księgowego, prawnika?

@Marcin

Firma jest z długim stażem i naprawdę bardzo dobra firma , od dobrego pracodawcy pracownik nie odchodzi, w tej firmie kadra jest stała.

&

MarioG 22.07.2019 07:25 Rekomendacja Firma bardzo rzetelna, mediacje najwyższym poziomie, merytorycznie idealnie przygotowane w każdym względzie. Pani Helena potrafi każdą firmę zrestrukturyzować, znaleźć tam błędy które w bardzo szybkim czasie poprawi. Mógłbym jeszcze dużo dobrego o niej pisać. Naprawdę warto z jej usług skorzystać. Współpracowałem z nią i mogę powiedzieć, że to profesjonalistka w każdym calu, a przy tym cudowny człowiek. Jest niczym “Magda Gessler“ z “kuchenny rewolucji“, tylko w branży prawno—finansowej, jeżeli jej się słucha, to potrafi - niejedną firmę z dołka wyprowadzić na dobre tort, a i zwykłemu człowiekowi dobrze doradzi i w biedzie pomoże. Gorąco polecam bo warto!!!!

Basia
@&

w każdą sobotę bezpłatne porady: radca prawny,mediator,notariusz, doradca podatkowy ,psycholog- prywatna firma a potrafi wspierać najuboższych co dzisiaj rzadkość,polecam !

Rolnik S.W
@Basia

Są osoby uwrażliwione na potrzeby innych , wspierające słabszych i skrzywdzonych, bez oczekiwania wdzięczności za to co robimy , za nic – ot tak, bo tak trzeba, bo dobrze się z tym czują , bo tacy są ….takich firm/osób j jest już niewiele,też polecam .

J.M.

'' Chapeau bas " ,Pani Mediator ! dziękujemy.

partner

Doradztwo i bezpośrednia pomoc dla podmiotów gospodarczych i administracji państwowej. Ponadto prowadzi dłutoreminową platformę współpracy partnerskiej w zakresie doradz.ostatnio po wprowadzeniu w listopadzie 2016 roku programu 4 Stock dofinansujący debiut spólki na giełdzie ze wsparcia środków unijnch wspomaga małe i srednie firmy krok po kroku do zadebiutowania na rynku GPW w dofinansowaniu .

Łukasz
@partner

Firma godna polecenia. Obsługa profesjonalna. Polecam !!

Potwierdzam
@Łukasz

Małgorzata - Wolbrom 17.02.2019 16:55 Kiedy świat się sypie i myślisz, że już nic się nie da zrobić ,nagle staje się cud i masz znowu rodzinę . Tak ja miałam parę lat temu i tylko i wyłącznie dzięki PaniMediator zauważałam to co wcześniej nie widziałam. Pani Mediator cierpliwa ,o dużym poszanowaniu do ludzi ,wewnętrzna doskonałość ,klasa sama w sobie ,wspólnie z Panem Radcą Prawnym tworzą profesjonalny zespół , CZAPKI Z GŁÓW’ . Polecam.

Belladonna

Mariusz B. Musiałeś pomylić z inną firmą ,HKB.EUROCONSULTING – finanse nigdy nie udzielali kredytów . Jest to firma ,która wspiera małych i średnich przedsiębiorców, poprzez restrukturyzację ,dotacje ,doprowadza firmy do wejścia na giełdy, świadczą również usługi prawne dla osób fizycznych i firm. Ja osobiście korzystałem z polecenia i również polecam dalej każdemu kto ma problem prawny. Pan Radca Prawny przesympatyczny, merytoryczny ,bardzo konkretny i życzliwy. Poprowadził moją sprawę do sukcesu.

Iwona

Polecam usługi Pani Mediator Brajer, jak również usługi Pana Mecenasa Przemysława Cebo, którzy bardzo pomogli mi w rozwiązaniu moich trudnych spraw rodzinnych.

Renata

bardzo ciekawa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse - Bolesław

Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse
4.9/5 Na podstawie 56 ocen.

Helena Kasprzyk-Brajer H.K.B. Euroconsulting Finanse