Opinie o Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank w Russów k/kalisza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank w Russów k/kalisza

Klient internetowy Nowy wpis

Sklep internetowy to jakaś porażka nic tam nie ma dzwoniąc na sklep odbiera dziewczyna i ona nic nie wie jakby nie z tego świata nie wiem za co ma płacone skoro nie potrafi udzielić prostych informacji na temat towaru

Klentka Nowy wpis

W godzinach porannych byłam w hurtowni, dziewczyna w grzywce ciemne włosy zero kultury, jakiegokolwiek pohamowania przy klientach jej odzywki są karygodne żeby takiego słownictwa używać przy klientach i współpracownikach, aż nie miło się robi zakupy.

Klient Nowy wpis

Gdzie jest bhp ? Wczoraj byłem klientem w tej hurtownii i dwie dziewczyny używały wózka widłowego jedna na palecie druga kierowała i pytanie czy wgl mają na to uprawnienia? Powinna się udać na firmę jakas kontrola może by się nauczyli, że na wózku widłowym stać nie można bo zagraża to sobie i nam klientom

@tikus Nowy wpis

Porażka praca w tej firmie totalne zło każdy nowy pracownik po 3 miesiącach odchodzi i szefy nie widzą ze jest coś z tym nie tak ? Albo są ślepi albo nie chcą widzieć swoich błędów jakie popełniają, współczuć tylko tym dziewczyną które zostały zamiast je dowartościować to są traktowane jak popychadło przynies podaj pozamiataj

Firma Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Sprzedawca - Kasjer. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

W Russów Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

...

Szukają kolejnej osoby do wykorzystywania za najniższa krajową, będzie kolejna osoba do dręczenia o ile trafi się taka co będzie chciała pracować w takich warunkach

Klient

Byłem klientem tej hurtowni wszystko na wysokim poziomie ale byłem świadkiem odzywania się do pracowników nie wiem kim był ten pan ale totalna porażka jak tak można traktować pracownice, ciekawi mnie tylko czy mają uprawienia na wózki i na wchodzenie po drabinie bez żadnych zabezpieczeń za najniższa krajowa aż się dziwnie że dziewczyny robią

Martyna

A czy w firmie przestrzegane jest bhp?

...
@Martyna

Nie

Weronika
@...

Wciąż nie? I do teraz zero skutków ubocznych? Czemu w sumie nikt niczego z tym nie zrobi

Tuptek
@Weronika

Nie ma kto pracownicy się boją że stracą pracę

Weronika

Oho widzę, że ktoś opisał dość nieciekawe spacery po drabinach przez co ktoś inny zainteresował się przestrzeganiem bhp w firmie. Ja to Ciekawa jestem czy do dziś jakieś wypadki wgl się tam zdarzały, bo drabina 5 m to nie przelewki przecież. Spadł ktoś kiedyś? Są jeszcze inne miejsca w firmie, gdzie komuś może stać się krzywda?

Dobra dusza

Wchodzisz często po kilkanaście razy po drabinie nawet do 5m w górę sięgając klientom towar, niczym nie jesteś zabezpieczony. Czy fakt został zgłoszony? Bhp'owcowi jak się zapłaci to nikt nic nie widzi, tyle

Gabriela

@Dobra dusza Możesz szerzej rozwinąć kwestię stwierdzenia, że "bhp tam nie obowiązuje"? Czy oznacza to, że zasady BHP nie są stosowane w firmie Florbank? Czy fakt ten został zgłoszony? Jeśli źle zrozumiałam - sprostuj, proszę.

Gabriela

Jak od czasu ostatniego wpisu na forum, radzi sobie firma Florbank? Czy ktoś posiada aktualne informacje i może napisać, czy warto tam aplikować? Na jakie stanowiska aktualnie rekrutuje firma Florbank? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony czytających.

Dobra dusza
@Gabriela

Pracując w tej firmie musisz wprowadzić towar do systemu, wystawić, sprzedać, dołożyć, posprzątać, odbierać multum telefonów z zapytaniami, często nie ma czasu na chwilę przerwy, jesteś wszystkim a zarazem nikim, raczej za dużo na głowie, szefostwo wymaga wiedzy na każdy temat, nie oferując za starania nawet często dobrego słowa. Wg mnie w 21wieku każdy pracownik powinien miec swoje stanowisko a nie robić często po kilka czynnosci na raz i zastanawiać się czy aby starczy mu dnia na wszystkie zadania szefostwa.Druga sprawa-na tak dużej i tak bardzo obficie zatowarowanej hali jest za mało pracowników,chociaz załoga od dawien dawna ta sama, nie daje za wygraną :) Dodam jeszcze że jeśli chcesz tam pracować zaprzyjaźnij się z drabina i wysokością - to wszystko codzienność, bhp tam nie obowiązuje.

zadowolony

Sprawiedliwość jest bardzo ważna, więc super, że dobrze traktują pracowników @Była pracownica.

Była pracownica

Znam szefostwo i wspominam ich jak najlepiej jak bym mogła wróciła bym tam do pracy. Bardzo dobrze mi sie z nimi pracowało są sprawiedliwi potrafią docenić pracownika jak ktoś jest uczciwy dla nich to na prawdę doceniają, bardzo polecam tam pracę

Orzukany

nie polecam po miesiącu zwalniają wymówka kiepskie wyniki w pracy

Oszukany

Witam. Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Firma opiera się na (usunięte przez administratora)ma gdzieś pracownika. Właściciel firmy chce się wzorować na korporacjach które są oparte na wyzysku pracowniczym tak mu to imponuje że nawet mówi o tym wprost . Właścicielka obiecuje złote góry a życie weryfikuje wszystko. Jeden wielki fałsz.(usunięte przez administratora)Jak mają widzimisię wypłatę dostaniesz lub wymyślą tysiące banalnych spraw żeby ci ją obciąć. To nie znaczy że są niewypłacalni po prostu są pazerni złotówka ma dla nich większe znaczenie niż jakiekolwiek zasady moralne .Ogólnie rzecz biorąc w branży mają bardzo złą opinię nikt kto zna branże nie chcę tam pracować . Nabór robią już od listopada 2013 i jak nadal cisza. (usunięte przez administratora)

aaaa
@Oszukany

oszukany dominik ?

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank - Russów k/kalisza

• Jak się pracuje w Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank?

Agnieszka Banasiak P.P.H.U. Florbank
  • 63