IS Polska

Opinie o IS Polska

Praca jak kazda inna

Czy w IS Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kuźnia

Nie mają ludzi gdzieś

Hhh

Nie

Wiecie, czy IS Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Q

Udostępnia

Kolo

Czy oni wogole jeszcze przyjmują tutaj Polaków czy już nastawieni na sama Ukrainę I meksyk

Przemysław
@Kolo

Wiesz, tak może taniej? :) Z drugiej strony jak mało płacą to chyba Polacy mają lepsze alternatywy, co nie?

Kolo
@Przemysław

Wiadomo :wiem jak tam jest bo pracowałam długo tym bajzlu I mnie tylko ciekawi czy dalej jest tak samo xd

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

łoŚ

Witajcie, czy firma poszukuje aktualnie kogoś na stanowiska inżyniera jakości i produkcji? W treści ogłoszenia jest taki wpis "Zarządzanie dokumentacją techniczna w dziale URIS we współpracy z innymi pracownikami działu", który najprawdopodobniej prowadzi do tej firmy. Może ktoś potwierdzić/zaprzeczyć istnieniu takiego działu? Poczytałem trochę opinie o firmie i jestem "lekko" zażenowany, gdyż kwalifikacje mam, ale pakować się tutaj to chyba spore ryzyko zepsucia sobie C-vałki (na co niekoniecznie pragnę sobie pozwolić, pomimo faktu że lubię być pomocny, co nie zawsze kończyło się dobrze dla moich 4 liter) :) Napisze ktoś jak jest teraz? Bo chyba dwa wakaty na raz na produkcję oznaczają że ktoś się zdenerwował.. nie wiem takie mam odczucia.. może np. że nie otrzymał premii świątecznej albo obiecanej podwyżki? Mógły te osoby również zostać zwolnione za ... różne rzeczy. W ogłoszeniu jest 7 000 - 9 000 zł/mies. brutto. Czy w to wlicza się system premiowy? Jeśli tak, to jak to wygląda? I ile będzie to netto (wiem mogę sobie sprawdzić)? Dzięki i pozdrawiam :)

@łoŚ

Pojdz na rozmowę kwalifikacyjną to sie dowiesz i wtedy podejmiesz decyzję:) . Ale jeżeli chodzi o pracę w is to jest dużo zamieszania, często nikt nic nie wie, ogólne zamieszanie, Polaków zostało malo co, stawiają teraz na pracownikow z agencji, Ukraina i meksyk . Spróbować mozesz ale rozczarujesz się szybko

Mercedes

Znowu nie ma premii.

Ricky
@Mercedes

Czyli znowu Was (usunięte przez administratora) Standard :) Nic się w tym zakładzie już nie zmieni. Ale dziw że się tak dajecie robić.

Працівник

Негативні враження склалися за невеликий час роботи ,безлад, погане ставлення до працівників ,шкідливі умови праці (клей)незрозумілі обовя'зки,перекидають з процесу на процес ненавчивши толком,за 2 дні маєш знати все і робити на всіх станках .Про агенцію то вже інша мова . Особисто моя думка ,не рекомендую сюди їхати є кращі варіанти

Працівник

Свинство що від роботи так само і від агенції

Tamta

Nawet pewnie wózek się nie zmienił xd od 10 lat te same xd

stiopa

ależ tam wszyscy tak marudzicie ?! Są też oczywiste pozytywy jak choc by ładne dziewczyny pracujące na liniach. To powoduje ze prawdziwy koneser znajdzie tam dla siebie miejsce na jakiś czas . Zresztą nie ma sie co łudzić ze nasz los , zwykłych kołchozników będzie diametralnie lepszy w innych grajdołach

Xyz

Pracowałem tam 10 lat temu na wózku widłowym ale widzę ze nic tam się nie zmieniło czytając te wszystkie komentarze..

Ameryka
@Xyz

Wózek się zmienił,nic więcej.

lyla28@vp.pl

Jawor nigdy więcej, proszę omijać sklep z daleka chyba że macie cierpliwość czekania na meble i wystarczy wam życia bo terminy są realne tylko w dniu dokonania zapłaty zadatku,później to już klijenta mają daleko w nosie, zmieniają terminy dostawy a po drugim terminie już nawet nie raczą zadzwonić i podać następnego.Zgodnie z art. 394 § 1 kodeksu cywilnego, w razie niewykonania umowy przez stronę, druga strona ma prawo odstąpić od umowy bez wyznaczenia terminu dodatkowego i żądać od strony przeciwnej sumy dwukrotnie wyższej od danego jej zadatku. Więc czekam na zwrot chodź sklep Firmowy Jawor jak na razie proponuje czekać dalej i zrobią rabat 10%. I tak 2miesiace minęły,sklep obraca moimi pieniędzmi a klijentowi czekać czekać i czekać.

Kicia

Bylo zle, ale tak zle jak teraz to juz przechodzi ludzkie pojęcie. Zjezdza sie coraz więcej pracownikow z Meksyku. Nie ma jak sie z nimi porozumieć. Jak mamy im wytluczyc jak sie pracuje? Jak ida na 5min to przepadają na 15min. Stoja w grupach i prowadza dyskusję . Lider ich upomina a oni nic sobie z tego nie robią. A może przyjechali na wakacje do Polski ?

Edek

I taka prawda ,została tylko garstka Polaków, albo ich zwalniają, albo sami odchodzą, jedna wielka porażka A nie zakład, czasem jest trudno pogadać z ukraincem A co dopiero Meksykiem porażka ,to nie is polska tylko is Global

Jhgghv

Co się wyprawia w tym zakładzie to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ,nawet pan piękny się zwolnil bo miał dość, ludzie chodzą na l4 i będą chodzić, bo wolą sobie w domu odpocząć niż przychodzić za takie pieniądze, nie polecam zakładu, nigdy nikt pewnie nie żałował że stąd odszedł

Matks
@Jhgghv

Co racja to racja ile liderów już poszło z tej fabryczki śmiech na sali co się tam wyprawia ,I usuwanie nieprzychylnych komentarzy o firmie wcale nie poprawi sytuacji o zakładzie, bo każdy w jaworze wie co się tutaj dzieje I ludzi nie będzie do pracy a projekty nowe ciekawe z kim nie polecam

Pracownica

Co sie stało z ta firma . Nikt juz tam nie myśli i nie potrafi tego poskładać (usunięte przez administratora)Premii ma nie być do konca roku, w sobote jak przyjdziesz to możesz odebrać jako dzien wolny. Nikt nie chce przychodzić w sobote, aby mieć wolny dzień, chcemy przychodzić w soboty aby sobie dorobić. Do konca roku to juz chyba wszyscy sie zwolnia, bo cofamy sie z zarobkami. (usunięte przez administratora) Nic do nich nie mam, ale nikt chyba nie pomyslal jak sie z nimi porozumiewać.

Czy pracodawca wprowadził segregację sanitarną pracowników, czy zmusza do szczepień, czy stosuje kary za nie chodzenie w masce? Proszę o odpowiedź bo chcę się zatrudnić w normalnym zakładzie.

Lider
@Marta

Nie ma przymusu szczepienia sie oraz nie ma kar za nie noszenie maski. Na linii w grupie nie trzeba nosic masek tylko w trakcie przemieszczania się, np. idąc do toalety

jasiu
@Marta

Wierz mi-to nie jest normalny zakład...Nie polecam.Jeśli masz możliwość zatrudnienia sęe w innej firmie-zrób to.

Muszka Karaluszka

Opinie o tym zakładzie to świetna lektura przed snem. Pieniądze są bardzo śmieszne. Czy jesteś liderem, magazynierem czy zwykłym pracownikiem to się nie dorobisz. Pracownicy na święta będą zmuszeni rozłożyć choinkę na stołówce z lepiącą podłogą i spędzić je razem z tego powodu że firma notorycznie wysyła ludzi na urlopy. Jakie jest tego wytłumaczenie ? Brak zamówień. Podejrzewam że powoli zakładowi zaczyna brakować pieniążków nawet na podstawowe materiały. Większość pracowników cierpi na syndrom zasiedzenia. Nie polecę NIKOMU pracy w tak brudnym zakładzie, w którym kierownictwo ma zerowe pojęcie o tym co się dzieje na hali. Opinia negatywna oczywiście

Hfdfcf

To co się dzieje w tym zakładzie to jakaś parodia ,płaczą że ludzi do pracy nie ms A teraz się zastanawiają co z nimi zrobić, wysyłają na urlop, kasa jakaś porażka I jeden wielki żart, nie wiesz co zaplanujesz w przyszłym tygodniu ,bo nie wiesz jaka masz zmianę, (usunięte przez administratora)

@Hfdfcf

Na dzień dobry wszystkim pracownikom robią zdjęcia profilowe twarzy.

Pancernik

Witam, ile w obecnych czasach można zrobić w IS Polska na produkcji ?

Magda
@Pancernik

Pancerniku jeśli tylko nie jesteś leniem i masz chęci do pracy to możesz zarobić kilka tysięcy do 5 tysięcy na pewno a może i więcej. Podstawa 2600 tysiące zloty, plus premia 1100 zloty, plus 4 soboty, nadgodziny (praca po 12 godzin) i do tego jeszcze niedziele na zlecenia można złapać. Naprawdę nie potrzeba Niemiec żeby mieć bardzo dobrą wypłatę.

@Magda

Magdo 1100zl premii jeżeli uda się zakładowi wyrobić plan. Tak więc te 1100zl jest podzielone na trzy różne premie 750 zł za obecność w pracy, 175 zł za produktywność oraz 175 zł za odpad. Te za produktywność i odpad są często pod znakiem zapytania bo ciężko jest je osiągnąć. A reszta tak jak piszesz to się zgadza. Jak ktoś ma potrzebę więcej zarobić to można zostać po godzinach oraz niedzielę.

Ciomiarino
@Bla

Coś mi się zdaje że to jedna i ta sama osoba daje post. Bla i Magda. Albo schizofrenia albo afektywna dwubiegunowa, zalecam poradnie u psychiatry, albo Pani P.z kadr, tez zalecam psychologa w tym wypadku. Jeżeli chodzi o pracę w IS, jak jesteś robót to może i zarobisz, ale jak masz dzieci, chcesz po 8h iść do nich, zapomnij. Premie są tak wymyślone ze ciężko to osiągnąć. Praca na starych maszynach, zero konserwacji i budżetu na części zamienne, wiec jak masz osiagnac plan kiedy coś się zepsuje albo robi buble2i to idzie na koszt wszystkich zamiast np.na URIS ??? Tu ludzie uciekają, zapytaj jak wyglądało wynagrodzenie podczas postoju jak zarobiłem więcej nic nie robiąc jak ci co poszli do pracy.

@Ciomiarino

Przecież napisałam że cele ciężko osiągnąć i żadko się zdaza aby dostać całe 1100zl. Czytaj ze zrozumieniem . Ponad to Magda i bla to nie ta sama osoba. Gdybyś czytał więcej komentarzy to byś zauważył, że ja pod Nickiem bla raczej wypowiadam się negatywnie na temat is . Tylko że przeciwieństwie do Ciebie staram się to robić kulturalnie . Pozdrawiam:)

ciomiarino
@Bla

Proszę wybaczyć jeżeli uraziłem. po prostu wiem jakie praktyki mogą być stosowane celem wybielenia dobrego imienia firmy. Z serdecznością, kłaniam się

Widzący
@Magda

Nie rozmieszaj mnie bo tym co piszesz się kompromitujesz tylko. 2600podstawa? Chyba dla mistrza lub lidera nie dla pracownika produkcji

Małpa pijana
@Pancernik

1900 ????????bo reszta dla nowych szefów hajs musi się zgadzać aby starczyło na paliwo do helikoptera właścicieli ????????????

Szok
@Magda

W niedzielę? Żartujesz Magda? Niedziela jest po to aby pobyc z rodziną i odpocząć. Też mi łaska że zrobię więcej jak będę zapierniczac 7 dni tygodniu.(usunięte przez administratora)

Ciekawska

Co się stało z działem jakości ?

Hmm
@Ciekawska

Nie istnieje. Tak samo jak dział URiS.

rbleyev
@Ciekawska

nie ma, ludzie ci starali sie jako mogli , albo - jak im pozwalano, a to diametralna roznica.. Teraz ze spokojem ducha robią swoje . nie pozdrawiam szefa uris i "szefowej" jakosci.

Tyuw
@rbleyev

Bo ludzie nie odchodzą z firmy tylko odchodzą od swoich szefów

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska