IS Polska

Opinie o IS Polska

Kucek

Witam . Pracuje w firmie ponad 8 lat , i to co się dzieje już od dłuższego czasu przechodzi ludzkie pojęcie . Polacy odchodzą w zastraszającym tempie , nowych praktycznie się nie przyjmuje ( nikt nie chce tu pracować ) . Przeważnie kilka razy w miesiącu przyjeżdża "dostawa" pracowników z Ukrainy , co drugi "nie pojmaju" niczego . Ale wymagania wobec lidera produkcji są ogromne......masz zrobić normę bez żadnych odpadów mając do dyspozycji 8-10 Ukraińskich "słupów" na linii , którzy tylko patrzą na to żeby się nie narobić i przetrwać kolejne 12 godzin w szkodliwych warunkach . Garstka rodaków jest zmuszana poprzez m.in zastraszanie pracować ponad własne siły oraz zakres obowiązków , ponieważ produkcja musi być zrealizowana , a kierownictwa nie obchodzi fakt , że nie masz z kim współpracować . Logistyka kuleje , brak pieniędzy na niezbędne części , naprawy , o podwyżkach i akceptowalnych warunkach pracy już nie wspomnę . Mieszanie w grafikach , ciężko zaplanować sobie cokolwiek z kilku dniowym wyprzedzeniem , ponieważ nigdy nie masz pewności która zmiana Cię czeka od następnego tygodnia . Fałsz i zakłamanie jest na porządku dziennym . Jeden z Mistrzów o rudych żelowanych włosach zrobił sobie na zakładzie własne podwórko . Powinien już dawno zakończyć "karierę" za stalking , mobbing , durne odzywki , cwaniactwo , kłamstwa , brak szacunku wobec pracowników oraz przerośnięte ego . Niestety , ma na to przyzwolenie od kierownictwa , ponieważ nie znajdą drugiego takiego na to stanowisko . Większość liderów pozwala sobie na zdecydowanie więcej niż powinna , tak jak wspomniana poniżej Pani z kucykiem , ulubienica Rudego Mistrza i jeszcze kilka innych osób . A Ty zasuwaj za takich ludzi , za siebie , pilnuj Ukraińców i reaguj na wszystko co się wokół Ciebie dzieje . Dziwne chore układy , plotki , małżeństwa są tu smutną codziennością . Powinno się to wszystko rozbić w pył , żeby oczyścić atmosferę , żeby wróciła neutralność i względny porządek . Kierownictwo produkcji oraz jakości wyzywa pracowników od niekompetentnych d***li , zamiast stanąć samemu na wysokości zadania i wspólnie z Nami rozwiązywać problemy , a nie tylko wymagać ignorując fatalny stan w jakim się niewątpliwie znajdujemy . Ludzie nadal będą się zwalniać , bo szans na poprawę nie ma .

@Kucek

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Ello
@Kucek

Kucek zgłaszasz problemy to stajesz się problemowy ! Będą Cię namierzać. (usunięte przez administratora) biurowych tutaj nie brakuje. Powodzenia chłopie i jak najmniej zszarpanych nerwów.

Poziomka
@Kucek

Myśle że wystarczajaco juz napisałeś. Jest w tym trochę prawdy co piszesz!!! Sytuacja jest ciężko warunki są jakie są i My tego nie zmienimy. Pracować trzeba a swoje żale wylewa w Kościele bo obrażasz ludzi i to tylko świadczy o Tobie. Pisząc takie brednie powodujesz to że nikt nie chce tu pracować.. Rozumiem że pracujesz tu 8 lat lecz widocznie nadal jesteś na poziomie 1 roku stażu. Gdyby było inaczej byłabyś już na innym stanowisku i nie pisalabys tych rzeczy. Powiedz tym osoba o których tak pięknie piszesz prosto w twarz. Wiesz dlaczego tego nie zrobisz?. Bo jesteś czlowiekiem, który przychodzi do pracy i tylko narzeka.To nie jest trudna praca ani ciężka warunki tylko w jakich pracujemy są stresujące. Lecz ten stres udziela się osobą na wyższym stanowisku. Ty kończysz swoją prace i lecisz do czytnika, a iderzy tłumaczą się za Twoje i innych błędy na liniach. Ty natomiast wegetujesz uśmiechnięta jak Pączek w maśle.

Pączek w maśle
@Poziomka

Pozioma trollu biurowy sama się najpierw przedstaw a potem wymagaj tego od innych. Już reprezentujesz sobą podwójne standardy ! Rożnica między tobą a Kuckiem jest taka ze on pracuje tu 8 lat, a ty ile bo nawet na to cię nie stać by napisać ? Piszesz ze stres udziela się tym na wyższym stanowisku rozumiem że ci na dole to mają high life i pracę bezstresową. Ile przytulasz kasy a ile Kucek ? Wczasy w Egipcie w USA ? Kucek pewnie się dowiedział na tydzień przed ze będzie miał urlop. Piszesz że - " Sytuacja jest ciężko warunki są jakie są i My tego nie zmienimy." , to kto to ma zmienić, człowiek wycinający na nożyku, żywicujący, klejowy ? Uważasz sama że tak jak teraz jest dobrze ? Pytanie oczywiście retoryczne.

@Poziomka

Poziomka weź się określ czy piszesz o kucek jako o mężczyźnie czy kobiecie. Bo raz piszesz "napisałeś " A w kolejnych zdaniach " byłabyś ". Piszesz warunki są jakie są i tego nie zmienimy i aby żale wylewać w kościele. A kto jak nie my pracownicy tego nie zmienimy?!. Jeżeli nikt się nie odzywa to znak dla pracodawcy , że wszystko jest dobrze. Trzeba zawsze walczyć o swoje, jeżeli faktycznie źle się dzieje, a dzieje się źle.

Poziomka
@Pączek w maśle

Trzy pierwsze słowa wskazują jakim jesteś człowiekiem. Poziom intelektualny Twojej wypowiedzi daje do zrozumienia że jesteś na właściwy miejscu po 8 latach. Brawo !!! Taki człowiek jak Ty nic nie zmieni bo nie masz przyslowiowych "jaj" Szukasz osób które za Ciebie to zrobia. Pracuje tu dłużej niż Ty i widze co się dzieje i tez jestem pracownikiem produkcji. Na zakładzie jest kilka osób które chcą coś zmienić. Ty napewno nie jesteś wśród nich.

shark
@Kucek

Ej sory panie panowie o kim mowa bo nie kumam. A juz chwilę w IS pracuje, może za krotko? Ktory to jest rudy zelowany mistrz?

Przytak
@shark

No to fakt. Tam sami żelowani żeby się podobać włochom, a czym wyżej tym więcej żelu i wazeliny. Na samej górze już tylko hektolitry wazeliny bez żelu i różowe okulary.

shark
@Przytak

sorki, ale dalej nie wiem o kim mowa. Nie kojarze który Mistrz jest Rudy. chyba rudego mistrza to to IS nie ma.

Bastian

Ludzie zastanówcie sie nad tym co robicie, zdrowie ma sie tylko jedno podupadniecie na zdrowiu i zadne pieniądze tego nie zwruca ,a pozniej renta rzedu 1000 zł z tego to nawet bez domny sie nie utrzyma!!!

On 132

Tak sie zastanawiam do czego to wszystko zmierza, praca w pospiechu wrzaski, krzyki, błedy przez pośpiech, sniadanie w pospiechu i efekt w postaci wrzodów żołądka są

W szoku

W Niemczech Polak zapier... na Niemca a tu jest inaczej Polak zapier... na Ukraińca bo mu sie nie chcę (usunięte przez administratora) ruszyć. Ogolnie nie polecam ostatnio nawet na przerwe nie poszedlem bo nie było czasu ale pani z prasy co godzinkę na fajke idzie

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

Xxxl

Muszę stwierdzić z przykrością ze nie da sie tu pracować, nie wątpliwie jest to legalny Polski (usunięte przez administratora). Człowiek przychodzi z pracy i nie ma siky spedzic czasu z rodziną a skutki pracy dnia poprzedniego odczuwa dalej jakby dopiero co wrócił z pracy. (usunięte przez administratora) trzeba za dwóch lecz co nie ktorzy chodzą po hali z telefonami parodia. Jezeli nie ma ludzi do pracy to niech to niech kierownictwo zacznie robić a nie tylko chodzą i w (usunięte przez administratora) lecą.A te buty robocze? Kto dal zgode na prace w takim obiwiu? Człowiek po 8godzinach pracy ma takie odciski ze szok nogi bolą jakbym pustynie przeszedl i nie jest to efekt małego rozmiaru!!! Nie. Polecam!!!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w IS Polska?

Arystoteles

Musisz skończyć podstawówkę

Lider

To co dzieje się w firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Ciągle przyjeżdża nowa fala ludzi agencyjnych ( pracownicy z Ukrainy). Codziennie dostaję nowe osoby, które trzeba uczyć wszystkiego po czym po tygodniu zabierają ich na inną linię i znów dostaję nowe osoby i znów trzeba zaczynać na nowo. Tłumacz , pokazuj, pilnuj i wyrób plan. To wszystko mija się z celem. Za nim ich nauczę już są zabierani i słuch po nich ginie. Każdy powinien mieć stałą ekipę, a nie pożniej zdziwienie, że tyle zwrotów wraca. Polacy zwalniaja się na potengę, ale kierownictwo chyba się tym nie przejmuje?.

Kadra wypracowała nową formułę organizacji pracy - NA ŁAPU CAPU. Prowizorka z dnia na dzień, nikt nic nie wie w stylu ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał, poszukiwany poszukiwana. To wszystko klęczy i jęczy, Gdy przyjeżdża właściciel, my to ogarniamy dajemy radę będzie Pan zadowolony ! Czarujemy dalej

Bla
@Michał

Hehe dobrze napisane:D!

Styx

Maszynka do mielenia ludzi. Z jednej strony płynie rzeka nowych pracowników z drugiej wypływa rzeka przemielonych koltletów. Firma idzie na pobicie rekordu świata w tej materii.

Karol
@Styx

Chyba nie do końca Twój wpis jest dla mnie jasny. Ciężko stwierdzić, czy jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu, czy też przeciwnie. Może zechciałbyś wymienić pozytywne aspekty zatrudnienia w tej firmie? Chętnie dowiem się więcej.

kaka

Te negatywne opinie nie popieram wszyscy narzekacie to idzcie sobie do PIEKARNI DO PRYWACIARZA to będziecie mieli zycie jak w Bagdadzie, przed świętami robię po 20 godzin oczywiscie za free 2 dzień swiąt idziesz juz do pracy w niedzielę idziesz do pracy juz od 5 rano bo trzeba kwasy przerabiac cały czas jest tylko jedna zmiana mało tego, Socjalnego nie mamy zadnego bo jest zawieszone ze względu na kryzys zakładu a kamery cyfrowe z 20 tysięcy są no pięknie. pracując 6 dni w tygodniu za 17.50 zł panie i panowie masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Królu Lulu
@kaka

Więc zwolnij się z piekarni i zapraszamy do IS Polska , nie marnuj się przy pieczeniu chlebka .

Mario
@kaka

Jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal, a jak ktos tylko narzeka i narzeka to nie bedzie pracowal.

Nic
@kaka

To przyjdź do pracy do is.

Tom

To się zwolnij ośle

Kaka
@Tom

Własnie to uczyniłem od 1 pazdziernika będę w IS

Justyna
@kaka

Wygląda na to, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat pracy w firmie IS Polska, proszę jednak o zachowanie większej merytoryki i przejrzystości wypowiedzi. Nie jest do końca jasne, czy masz bezpośrednie doświadczenie z tym miejscem pracy i dlaczego uważasz, że warto tam pracować. Czy miałaś kiedykolwiek styczność z IS Polska i możesz coś napisać na ten temat?

Zainteresowany ofertą

Witam. Pytanie do UR. Jak wygląda u was praca? Jest tak, że trzeba sobie szukać zajęcia i chować się po kątach w wolnej chwili, żeby nie narazić się jakiemuś przełożonemu? Czy (tak z ręką na sercu) może jest tak, że masz zrobić swoją robotę / bieżące awarie i nikt wtedy się nie czepia?

Gienia

Urządzają redukcję pracowników a nie ma komu pracować . Ci co zostają są dorzynani , nie wytrzymują i szukają innej pracy. Koło się zamyka. Redukcja obejmuje tylko pracowników fizycznych , kadry są niezbędne i nie podlegają redukcji, można powiedzieć że kierownictwa jest zawsze za mało. Ten okręt tonie i nie jest to wina pracowników jak im się to wmawia, ale fatalnego zarządzania !!! Cała kadra po wyżej bordowych do wymiany, może jeszcze by się udało. Jak by tak pogonić do roboty tych wszystkich ludzi z biur obstawił by ze dwie linie na luzie i tak by ich jeszcze po biurach pozostawało . Problem braku rąk do pracy został by rozwiązany .

Justyna
@Gienia

W sposób bardzo dosadny oceniłeś to, co aktualnie dzieje się w IS Polska. Może jednak trochę źle oceniłeś tę sytuację, nie należy chyba wysuwać tak pochopnych wniosków. Skoro pracodawca ten redukuje etaty, to musi mieć ku temu ważny powód. Sam tam pracujesz? Zachęcam Cię, żebyś napisał nam coś na temat ogólnych warunków zatrudnienia w tej firmie. Jak oceniłbyś na przykład poziom tamtejszych zarobków?

Za kogo się podszywasz?
@Gienia

Za kogo się podszywasz wredna ci...o ??? Wiesz że za to jest paragraf? O ile mi wiadomo można wytropić taka mendę która próbuje zaszkodzić komuś innemu. Podaj swoje prawdziwe imię ???? chyba że taka jesteś tylko mocna w gębie i robisz galony po kontach ... Haha. Wara wredne małpy od tego imienia bo wiem na 99%ze tam jest tylko jedna pani o tym imieniu i nie serfuje w sieci bo ma swoje życie nie jak ty!

Pan Nikt

To co się dzieje w firmie to jakieś nieporozumienie. (usunięte przez administratora) a góra udaje, że wszystko gra. Dział Utrzymania Ruchu i Serwisu, w rozsypce ( kolejnych dwóch mechaników na wypowiedzeniu), Logistyka, 6 osób na wypowiedzeniu( wózkowi i magazynierzy), nie wiadomo ile osób już nie wróci do pracy po urlopach, a nowych rąk do pracy nie widać. Masakra. Patrząc na obecną sytuację firmy nasuwa się przysłowie: "Szanuj szefa swego, zawsze możesz mieć gorszego", bo za " starej władzy", siedzącej we Włoszech nie było takiego zaciskania pasa jeśli chodzi o wydatki i o exodus ludzi. Pieniędzy na części do maszyn nie ma, na podwyżki dla pracowników nie ma. Prasy stoją rozklekotane, ale pięknie pomalowane.... Przykre to.

alfie

też pracowałem,nie polecam,wytrzymałem parę tygodni ale podziękowałem bo stwierdziłem że za takie pieniadze i charakter pracy szkoda nerwów i zdrówka

Caro

Najwspanialszą jest liderk z lp2 ta z bujnym kucykiem .Chodzi po zakładzie z kawą a produkcją sama się robi nawet zastąpić do toalety kogoś ma problem.Drze tylko mordę na ludzii a jak problem jakiś to wiecznie na lini jej nie ma.Grunt że podwyżka była bo ci liderzy to tak zapier.....że im papierosów brakuje do końca zmiany

On

Zakład porażka, ludzie również tam pracujący, nikt nie ma czasu nowemu pracownikowi wytłumaczyć co ma robić, Panie z kontroli na lini 3 jedzą sobie jedzonko przez 8 godzin A liderki i liderzy nie mają nic do powiedzenia , jedna zawija podsufitowki cały czas A na inną maszynę się jej nie chce (usunięte przez administratora) ruszyć jednym słowem porażka odradzam ten zakład.. A rudy mistrz to jakaś patologia..

nowa

Jakie są godziny pracy?

Ad
@nowa

24/7

Lala
@Ad

Nie polecam. Firma ogólnie tragedia,wyzysk i brak szacunku. Bród,syf,Sodoma i Gomora. Najgorsza praca jaką kiedykolwiek wykonywałam. Atmosfera między pracownikami napięta, ciągłe nerwy. Im wyższe stanowisko tym większy kretyn...

Ad
@Lala

Dokładnie tak jest

Seba
@Lala

Co tam się dzieje??? Ludzie masowo składają wypowiedzenia,a kierownictwo udaje, że wszystko jest ok. Jeszcze trochę i sami Ukraińcy będą tam pracować, chociaż i oni zawijają się i szukają czegoś lepszego. Za nic ludzi mają!!!! Hrabiostwo z akwarium przechodzi obok człowieka i ani me, ani be, ani pocałuj się w (usunięte przez administratora)

Wioletta
@Seba

...to bydło a nie ludzie, dlatego też nie mówią dzień dobry. A dokładnie u yogiego 4 wypowiedział umowy z 9 os to wesoło. A co niektórzy (żona pana z akwarium) tak wysoko głowe trzyma, ze o belki zachacza

Antoni
@Seba

Skąd masz informację o tym, że rzekomo pracownicy, którzy pracują w firmie IS Polska, decydują się na złożenie wypowiedzenia? Mogę przypuszczać, że pracujesz w tej firmie i z tego właśnie powodu wiesz, co tam się dzieje. Jak myślisz, czy rzekome składanie wypowiedzeń może być związane z wynagrodzeniami, które obecnie oferuje pracodawca?

Kurka
@Antoni

Ja obecnie pracuję w Is Polaka i niema narazie żadnych kroków do polepszenia sytuacji na firmie. Słyszałam, że są plany Góra myśli bo za dużo w tym miesiącu osób chce odejść ok 15. Jest ciężko każdy już zmęczony ta sytuacja powinni zrobić zebranie dla pracowników wyjaśniające. Nawet takie ploty są, że zakład upada.

Antoni
@Kurka

Ciekawi mnie, czy jako pracownicy próbowaliście może rozmawiać z pracodawcą na temat obecnie panującej sytuacji? Pracodawca zdaje sobie sprawę z tego, że tak wielu pracowników zastanawia się nad złożeniem wypowiedzenia? Jeżeli próbowaliście może rozmawiać na ten temat z szefostwem, to proszę, abyś przedstawił, na czym kończyły się te rozmowy.

Kurka
@Antoni

Ja osobiście nie i pewnie nikt z produkcji. Zawyczaj swoje zdanie mówiłam do mistrza i na tym się kończyło. Dużo osób odeszło takich naprawdę konkretnych a to przykre, że pracodawca nie stara się zatrzymać dobrych pracowników. Duża rotacja ludzi nie jest czymś dobrym dla firmy, dużo reklamacji a produkcja z dużymi odchyleniami od standardów.

@Wioletta

Aktualizacja haha już 5os odeszło od Yogiego . Brawo jak tak dalej będzie to czarno widzę przyszłość firmy

Stara Cyganka
@nowa

Co do godzin pracy bywa i tak. W środę wyślą cię na urlop a w sobotę będziesz odrabiać środę. Wariatkowo.

Napalony
@Wioletta

To jest fakt nawet jak idzie to część nie powie bo chyba honor jej nie pozwala????

Renata

Kto i za co dostaje w firmie podwyżki ? Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę ?

Aga
@Renata

Haha podwyżkę.... Chyba normy to każdy. Ogólnie mi zaproponowali podwyżkę podstawy gdy złożyłam wypowiedzenie. Dopiero wtedy Cię doceniają, jednakże nie każdy dostaje taka propozycje od Kierownika. Niestety jestem osobą stanowczą i podziękowałam ????

Tadeusz
@Renata

Tak sobie siedzę i patrzę w lustro. Kur.a jaki ja jestem piękny. I tak siedząc, patrząc w lustro też sobie myślę, że jestem bardzo mądry.

Wacław

My tu gadu gadu, a ja od dwóch dni nie mogę zrobić kupy.

Patrycja

Czy to prawda że kobiety na rękę mają 3000 zł

Małpi

Tak mają być 3000 ale koron czeskich

Pijak
@Patrycja

Ja to mam wrażenie czasami że pracuje w zoo odgłosy małp roznosza się po całej hali ale Chociaż zmienia to prace bo można się Chwile pośmiać

Była pracownica
@Patrycja

Taaa 3000 tysiące ???????????????? kto Ci takich głupot dziewczyno nagadał ? ???????????? ze wszystkimi sobotami i premią tyle nie dostaniesz . Wiem bo tam pracowałam

Xxxx
@Patrycja

Hahaha tak jak sobie gdzieś po pracy dorobisz ???? pracuje tam nawet nie ma 2500 jak soboty nie masz

Seba

Hahahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 5 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska