IS Polska

Opinie o IS Polska

Jaworzanin

Firma to nic innego jak” kołchoz” Zarobki marne (nawet Ukraińcy już uciekają ) Atmosfera kiepska, zastraszanie pracowników brakiem premi.Zmuszanie do pracy w dniach ustawowo wolnych (12 listopada 2018 r.)

@Jaworzanin

Czlowieku skąd ty sie urwałeś,tak naprawdę nikt nikogo nie zmuszał do przyjścia 12.11.18 to ludzie się na to zgodzili i absolutnie nie było straszenia premią,masz naprawdę bardzo złych informatorów,a pondrugie myślę ze w Jaworze i okolicy jest na tyle pracy ze nie musisz akurat isc do tego "kołchozu"jak ty to nazwałeś.

Antoni

Widzę, że orientujesz się w temacie dnia 12 listopada. Czy przyjście do pracy tego dnia było dodatkowo płatne, czy też za ten dzień przysługiwały godziny od obioru? Może warto to lepiej wyjaśnić, ponieważ użytkownik @Jaworzanin napisał na ten temat coś zupełnie innego.

PROD
@Antoni

Witam, ogólnie, godziny były płatne, ale jeśli ktoś chciał je odebrać , jak najbardziej mógł. @Pracownik ma rację, nic nie słyszałam, żeby ktoś kogoś zmuszał do pracy tego 12.11. Abstrahując już od tego, że ten dzień wolny wyskoczył nagle i większość zakładów musi go "nadrobić".

Ad
@Jaworzanin

(usunięte przez administratora).... Podstawa 2100zl brutto +premia po 6mies 1100zl brutto, która możesz stracić za urlop na żądanie, czy nawet za niedyspozycję z powodu choroby np. jelitowki. (usunięte przez administratora) i nic więcej, wielkie sprzątania to tylko gdy są audyty.

Lidia

@anonymous, czy możesz doprecyzować swoje pytanie? Rozumiem, że poszukujesz pracy jako kierowca wózka widłowego w firmie IS Polska? Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy? Może warto po prostu zadzwonić i zapytać czy aktualnie firma nie poszukuje kierowców wózków widłowych?

Daniel

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Może dowiem się jaka macie atmosferę i czy warto aplikować?

Wiem bo tam byłem
@Daniel

Ale gdzie chcesz pracować dokładnie

Byłem i wiem jak jest
@Daniel

Po ukraińsku musisz się nauczyć żebyś się dobrze czuł. Atmosfera wzajemnej życzliwości to norma w tym zakładzie. Jeden drugiemu jest bratem zawsze pomoże jeśli jest tylko taka potrzeba. Zawsze możesz też liczyć na przełożonych pomogą doradzą posłużą dobrą radą. Aplikuj nie czekają bo może zabraknąć miejsc, wielu chętnych czeka na Ukrainie by się dostać. Może zostaniesz tym szczęściarzem i wygrasz swój los dostając się do firmy. Powodzenia !!!

@Byłem i wiem jak jest

Cześć. I interisuet wózek kierowca wakat, Produkcja potrzebuje takich pracowników

Stefan

Macie częściowo rację ale przecież za darmo nie pracujecie . Każdy wie, że brakują rąk do pracy!!

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

Justyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Jeśli niektórym tak bardzo źle pracuje się to niech zmieni firmę!!!

@Paweł

Ludzie dają sygnały żeby właśnie zmienić firmę na przyjazną pracownikom. Zmuszanie ludzi do pracy w każdą sobotę przy pomocy zabierania premii jest nie etyczne i tylko zniechęca najlepszych pracowników. Liczba nadgodzin w miesiącu jest określona przez kodeks pracy a wymuszanie na pracownikach frekwencji ponadnormatywnych nadgodzin pachnie mobbingiem i jest łamaniem kodeksu pracy. Pracownicy to zwykli ludzie którzy mają rodziny i chcą odpocząć. Kodeks pracy soboty i niedziele uznaje jako dni wolne od pracy chyba że są to zakłady o ruchy ciągłym , wtedy nalezą się inne dni wolne w środku tygodnia lub są to służby wyższej konieczności. Motywacją i zachętą dla pracowników jest odpowiednia bonifikata finansowa . W szanujących się normach firmach pracownicy sami się zgłaszają na nadgodziny bo wiedzą że wpadnie im parę dodatkowych stówek prócz normalnych nadgodzin. Wszyscy są zadowoleni. A tutaj się dziwią ze im ciągle ludzi brakuje. Wina nie leży w zwykłych pracownikach ale i tutaj się puknijcie po rozum do głowy bo firma może tego nie wytrzymać.

Od ostatniej opinii związanej z IS Polska minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

Moderator

Warunki pracy pierwsza liga, kadra zarządzająca pierwsza liga, zarobki pierwsza liga, tylko zwykli pracownicy jak zwykle nieudolni.

Cyk Cyk

Standard firmy rodem z początków XIX - wiecznego kapitalizmu. Praca po 12 godzin, przymuszanie ekonomicznym szantażem do pracy w soboty (zabieranie premii), doprosić się o informację w sprawie urlopów nie ma kogo, wielu ludzi ma zaległe urlopy z tamtego roku. Ludzie przemęczeni a pracownik przemęczony to pracownik nie wydajny i niezadowolony. Ukraińcy pracujący po 12 godzin patrzą żeby tylko przetrwać kolejną dniówkę bo nikt nie wytrzyma 12 godzin wydajnej pracy na dłuższą metę. Kadra chowa głowę w piasek i udaje że wszystko jest ok. Nikt tu się nie liczy z pracownikami, a jak się komuś nie podoba to... a jak nie przyjdziesz w sobotę to...a jak nie zostaniesz po godzinach to...

Tymon

Podpowiedzcie czy firma ma nowe oferty pracy?

Kanibal
@Tymon

Podpowiadam Tymonie. Na kierownicze stanowiska musisz mieć przynajmniej skończoną podstawówkę i (usunięte przez administratora) Patrycjo tak to prawda, kobiety zarabiają nawet więcej. (usunięte przez administratora)

Lidia

@Tak to jest, @TrueStory dziękuję Wam za Wasze opinie, obrazują one sytuację. Podpowiecie proszę osobą rozważającym pracę w firmie IS Polska jaką formę zatrudnienia oferuje? Czy jest jakiś dodatkowy socjal? Może są jednak jakieś plusy pracy w tej firmie?

Tak to jest

Pracuję w tej firmie od prawie 5 lat. Z biegiem czasu jest coraz gorzej. Normy są podnoszone do granic możliwości. Na stanowiskach, gdzie powinny stać dwie osoby, stoi się pojedynczo, przez co człowiek nawet nie ma czasu napić się wody. Odpady i zwroty zawsze są winą pracowników, nie ważne czy są zrobione przez nie docinającą maszynę, itp. Polaków coraz mniej, za to Ukraińców coraz więcej. Tak,ja wiem, ze to też ludzie potrzebujący pracy i w ogóle. Ale jeżeli przychodzi się do firmy i słyszy się , ze : " my nie będziemy tak zap***, jak Polacy bo tacy głupi nie jesteśmy" - to aż ma się ochotę podejść i przywalić. Na każdym kroku się słyszy, że to Polacy uwzięli się na Ukraińców. tylko szkoda, ze to nie jest prawda. Kierownictwo powinno czasami przejść się po hali i poobserwować swoich pracowników zza granicy, jak oparci o stoły śmieją się do telefonów, albo specjalnie robią odpady, żeby tylko zostać zdjętym ze stanowiska, na którym nie chcą stać.

Lidia

@TrueStory, co masz na myśli mówiąc wyśrubowane normy? Pracodawca nie płaci za nadgodziny tym paniom? Powiedz proszę coś więcej na ten temat, tego typu informacja to cenna wskazówka dla osób poszukujących zatrudnienia w IS Polska.

@Lidia

Lidio stań proszę na którejś lini to zobaczysz sama co to znaczy wyśrubowane normy. Jak zaczniesz pracować równo z maszynami i będziesz myśleć że jesteś cyborgiem to pojmiesz co jest na rzeczy. Te wyśrubowane normy kończą się tylko blokowaniem kontrolami i re kontrolami kontroli blokowaniem i ponownie kontrolami i re kontrolami. Nigdy ilość nie szła w parze z jakością. Podkręcanie czasów i szybciej i więcej . Dantego za niedługo będzie więcej ludzi w kontroli jakości niż na produkcji

alias

Witam,a jak to jest z przyjęciami na kontrolę jakości? Odbywa się nabór czy tylko na produkcję?

Lidia

Firma IS Polska jest chyba stworzona dla tych, dla których motoryzacja to pasja. Podzielcie się swoimi doświadczeniami związanymi z praca tam. Czego można się nauczyć, jak wygląda ścieżka kariery, czy warto?

@Lidia

Masz racje Lido - to PASJA ! Szczególnie dla kobiet które tam muszą robić wyśrubowane normy one szczególnie się pasjonują motoryzacją.

może ktoś z kierownictwa firmy zainteresuję się nowo powołaną (usunięte przez administratora) na linię "finitura 4", zrobiliście ją liderką, liderką, która nic nie umie, nic nie wie, robi takie błędy, że zwykłym pracownikom nie przystoi, i od tego nieróbstwa zrobiła się (usunięte przez administratora) w dodatku liderka bez kultury, nawet osobistej!!!! pracowników traktuje jak coś gorszego, o takich liderów Wam drogie kierownictwo chodzi.....czy, aby nie powinniście się wstydzić, przecież to o Was świadczy!!!!

@anonymous

W czym problem ? Nie podoba się to się zwolnij ! Lider nie jest od kultury osobistej ale od efektów. Ma wyciskać ile się da a nawet więcej. Na tym nie potrzeba się znać.

Lidia

@były pracownikkomu w takim razie poleciłbyś pracę w IS Polska? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Zaczarowany Ołówek
@Lidia

Polecam wszystkim bez wykształcenia a z dużymi ambicjami . Można zostać liderem i wyżej na zakładowej drabinie awansu, to tylko zależny od dyspozycyjności i elastyczności . Biorą zasadniczo wszystko co trochę dłużej pracuje bo rotacja ludzi jest ogromna. Jednych zwalniają inni sami odchodzą, a to skutek braku polityki kadrowej , nie przytrzymuje się pracownika podwyżkami czy choćby stażowym . Tani pracownik to mierny pracownik, bez motywacji by na dłuższy okres czasu wiązać swoją przyszłość z taką firmą . Dlatego polecam wszystkim ambitnym można zrobić karierę "błyskawicznie" bez żadnego znaczącego wykształcenia, w razie konieczności nawet pokażą gdzie na komputerze jest Caps Lock . Nie ma co narzekać, jest dobrze.

Wiem bo tam byłem
@Zaczarowany Ołówek

Czyli nawet (usunięte przez administratora) mózg może objąć wysokie stanowisko świadczy czy to poziomie inteligencji i kompetencji osób decyzyjnych.

Koko
@Wiem bo tam byłem

Dokładnie ! Tworzą potem sobie wirtualne stanowiska w stylu Główny (usunięte przez administratora) od Layout-ów

Byłem i wiem jak jest

Pracowałem tam parę lat i stwierdzam że jest to dom wariatów. Mało jest tam ludzi konkretnych sumiennych i zaangażowany. Prawdą jest ze nie musisz mieć szkoły żeby awansować wystarczy posiadanie odpowiednich koneksji z kierownictwem bądź trochę szczęścia i trzeba kimś zapełnić lukę ( ktoś się zwalnia). Kierownicy (POLACY) nie mają wpływu na nic wszystko kręci się wokół Włochów ( nacja panującą i nieważne kim są mają najwięcej do gadania i oni głównie podejmują decyzje nie ważne jak głupią czy bez znaczenia oni mają ostanie słowo ). Idą pracować na produkcję nie licz na szacunek, właściwą organizacje pracy bądź wysoki socjal (socjal tam to jedna wielka kpina i powód do żartów), jeśli jesteś jako tzw. biurowy też nie jest ciekawe. Zdarza się że trafisz tam na osobę która nie ma zielonego pojęcia co tu robi i jak się tu znalazła, nie mówiąc o tym że nie potrafi podjąć jakiej kolwiek decyzji i rozwiązać problem wieczna debata która prowadzi do nikąd. Będąc tam ładnych parę lat zmarnowałem tylko czas, miałem ambicje i aspiracje i nigdzie nie mnie to nie doprowadziło. Chciałem poprzez pracę i wyniki oraz umiejętności zaistnieć zrobić karierę ale bez wchodzenie w d...p nie spodziewaj się tego. Wybierając tę firmę miej to co pisze na uwadze.

@Byłem i wiem jak jest

Grzegorz piszesz o sobie, byleś dokładnie taki sam. Dobrze że już cie nie ma.

Zniesmaczony.

Witam. Akurat nie pracowałem w tej firmie, Ale pracuje tam moja narzeczona. Są tam wiecznie problemy z pójściem na urlop, mimo to, że zgłaszane było tydzień przed, wystawiane są listy z urlopem letnim co z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Wszelkie problemy związane z produkcją są lekceważenie przez przełożonych, ale w momencie reklamacji winny jest pracownik. I na koniec, jeżeli są takie opinie jak to jest dobrze w IS Polska to czemu brakuje pracowników? Powinni się pchać drzwiami i oknami. Nawet zatrudnieni pracownicy z Ukrainy, którzy mają wywalone na produkcję nie chcą już tu wracać.

Wszyscy się z tego faktu cieszymy że w końcu sam sobie bramę wybrałeś

Lidia

@Zaczarowany Ołówek dla niektórych osób to na pewno będzie ważna informacja. Piszesz też o dużej rotacji. Co dokładnie masz na myśli? Jak wiele osób odeszło w ostatnim czasie? Czy ten problem dotyczy całej firmy, czy też któregoś z działów szczególnie?

TrueStory

Jakies zmiany po sprzedaniu is ? Polecialy juz glowy ?

wiem kim jestes
@TrueStory

Co sie tym interesujesz zle Ci w korpo ?

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 5 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska