Opinie o Zamak Mercator Sp. z o.o. w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zamak Mercator Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zamak Mercator Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn do tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamak Mercator Sp. z o.o. w Skawina

Mitch

Dziadulo powinien dostać jakiś medal... chyba żadna inna firma nie ma takiego grona wiernych krytyków... zasłużył sobie jak mało kto. Nie popuścimy. Nie ma przebacz. Wiesz dlaczego.

@Mitch

Każdy zasługuje na szacunek a w tej firmie szacunku do człowieka nie ma, stąd te opinie. Ale to polaczki to wiadomo że nikt nie będzie cie szanował.

mitch
@Mitch

Tak niepouscimy, nawet jak w majtach bedzie mokro. .To jest w dobrym tonie, zeby nie lazic w pampersach. Dobry pomysl, nie popuscimy tylko sie zlejemy. Lubie to forum, mozna polac sie.

mitch
@Tomek

Polacy, nie polaczki, pachnie (usunięte przez administratora), czyzby znowu strach przed Polakami i Polaczkami- dryzyj konkurencjo.

Megan
@mitch

Taka odpowiedź świadczy o tym jacy ludzie tam pracują, i jakim poziomem inteligencji brylują.

MEGAN
@Megan

Taka odpowiedź świadczy o tym jacy ludzie tu pisza, i jaką kuture prezentuja. Dlatego oglaszamn bojkot tej strony, a piszacych wysyłam na Marsa. Zrobilo sie tak straszno, ze juz nie wiadomo gdzie dobro a gdzie zlo. Gowork-prosze zrestratowac i piszemy od nowa.Ja chce w końcu wiedzieć, gdzie ziarno a gdze plewy. Jestem obrażony i nie przyjmuje przeprosin, zrywam z wami PAN MEGAN z Poznania

@Mitch

Dziadulo powinien siedzieć na emeryturze bo niestety nie ma zielonego pojęcia o projektowaniu, już nie mówiąc że nie zna się na tych programach, a tylko niszczy ludziom pracę, przychodzi i niszczy każdy projekt bo coś mu nie pasuje. Poza tym jest agresywny, i cierpi na jakąś chorobę. Poza tym wiedzę którą ma na temat inżynierii jest totalnie przestarzała, chyba nie może zrozumieć że np filtrów się nie projektuje tylko kupuje. Jest totalnie w innym świecie.

@Tomek

Panie Jacku, pan nie potrafi poprawnie zaprojektować prostego układu obiegu wody chłodzącej , powinien pan się wstydzić i nie pisać bredni, musiał pan cichaczem poprawiać swoje błędy.

@Mitch

Szkoda że musisz pozostań anonimem, jest coś takiego jak podpis , podobno każdy człowiek potrafi się podpisać ?

@Tomek

Ja przekładnię rysuję w 2 dni!!!!

@Mitch

Masz rację powinien dostać medal , powiem więcej wiele medali powinien dostać . Jego dzieła są znane i pozostaną na wiele lat. A Ty co zrobiłeś , jakie są twoje dokonania ? To co tu napisałeś jest szczytem twoich możliwości ? Toje zapisy w tym miejscu tez pozostaną , jak zapewne wiesz internet nie zapomina nigdy , nie pomyślałeś o tym ? Twoje dane zostaną zapamiętane na długo , kiedyś wyciekną jak z innych portali . Będzie wiadomo kim jesteś geniuszu.

Marketing wplywu
@Mitch

Tak to wspaniała promocja.Dziękujemy, Dziękujemy, prosimy o więcej, więcej.

Tymon

Preziu kompletnie nie nadaza nad prowadzeniem tej firmy.

Tomasz
@Tymon

On ogólnie już dawno odleciał na planetę zwaną "PiotrEGO". Jest w innej galaktyce, bo w naszej nie starczyło miejsca. Gościu jest fantastą i megalomanem, wskutek czego nie ma za bardzo pojęcia jakie miernoty (w większości, oczywiście wszędzie są wyjątki od reguły) dla niego pracują i jak bardzo kiepskiej jakości pracę oferuje.

Miales chamie zloty rog. Specjalistow sie nie zwalnia. Tyle w temacie

@Tomek

Powiem wam, że specjalistow tez sie zwalnia, bo czesto oni bazuja na tym ze nie musza sie uczyc i przestaja byc specjalistami, a chca uchodzic za takich.....To dobrze ze u was sie bada aktulanosc wiedzy specjalistcznej. Super, ze sa szkolenia i ocena specjalistyczna- u mnie w firmie to norma- widac ze masz male doswiadczenie pracownicze kolego.

@Jarek

Jakie szkolenia. Nie ma nawet norm rysunkowych w tej firmie juz nie mowiac o szkoleniach CAD. Ida na ilosc nie na jakosc i przemial inzynierow.

@Marek

Mareczku, mylisz sie.Mają normy rysunkowe i szkolą z CAD....ha, ha, ....nawet nie wiesz jakiego programu uzywaja !!!!Wpadłeś bajoku w ciągu kłamstw.Hejtujesz i ci za to placi konkurencja, Pójdziesz sie siedziec bajoku. Fakt maja już z 300 inżynierow, w tym 60 najwyższej rangi. Mareczku, a kto to jest inżynier wg ciebie?Podaj znaczenie, bo jestem po Politechnice Warszawskiej i wiem, że twoja inzynierka pachnie plagiatem

Grzesiek
@Jarek

To jest firma rodzinna, mogą sobie zatrudniać i zwalniać wg widzimisie. Ale na szczęście nie są jedyną firmą, która istnieje na rynku, już dawno rynek w Polsce jest rynkiem pracownika, także bardzo się muszą postarać teraz żeby przyciągnąć młodych do siebie, a szczególnie specjalistów, bo o studenta nie trudno.

Piekny B
@Jarek

Tam sie zwalnia specjalistow a przyjmuje amatorow bez studiow i to spod ciemnej gwiazdy. Takie byznesmeny to sa.

Amator
@Piekny B

Jestem amatorem bez studiow i pisze programy na cnc i je obsluguje w naszej firmie.jestem po podstawowce !!! Wszyscy jestesmy po podstawowce.Bylismy najlepsi w podstawowce wiec dajemy rade.

Merlot
@Amator

E po co się uczyć można od razu zostać przestępcą i nauczyć się CNC

Goowrok
@Merlot

Kolego mieszasz pojecia, wymyslasz zwiazki. Uzywasz pojec i nazywaz otoczenie absurdalnie. Na czym sie zandz, bo opisy twoje to jakis dziwoloag- przetepca- cnc- co to jest ? Prosze nie pisz juz bzdur o tej firmie.

Jarek

Pisanie hejtow to zla praktyka.Udajesz propagatora jakiejs troski. Piszesz o Pip, o walce z czyms, przeciwko komus.Cos dzwoni, ale nie wiesz w ktorym uchu, jakies przeslanie noworoczne kierujesz, ale ani to poziom stylu, ani tresci - takie bajanie anonimowe bohetera baru przy drodze. Daj spokoj, wstydu oszczedz waść- czytales H.Siekiwicza?Wiesz kto to był?Noblista polski, obejrzyj przez swieta trylogie

Właśnie do walki z takimi 'firmami' powstała Państwowa Inspekcja Pracy. Jak bym nie zobaczył na własne oczy to bym nie uwierzył że takie rzeczy dzieją sie na prawde, Wszystkie negatywne opinie niestety są prawdziwe, pozytywne chyba dział rekrutacji pisze... I jeszcze ta moderacja opinii na Gowork. Eh szkoda gadać. Jak nie chcecie zmarnować czasu, oszczędzić nerwów i własnej godności to nie idźcie tam do pracy.

MAREK
@Marek

To jest hejt.Wiecie nie mialem co robic w święta i zgrzeszylem klamstwem.Ale stalo sie, juz tego nie wymaza, a konsekwencje klamstwa juz mam.Jestem chory. Przepraszam za to klamstwo.

Długo jeszcze musi minąć zanim zmieni się podejście ludzi do siebie w pracy, Pan B. akurat trochę już próbuje, ale dziadziu jest nie do wytrzymania. Negatywne opinie nie biorą się z kosmosu, są po to żeby zmienić coś na lepsze w firmie. Nie dziwię się że jest taka rotacja w tej firmie, jak się tak szanuje pracownika gorzej chyba niż w pudle. Pracowałem w różnych firmach zachodnich i na prawdę daleko wam jeszcze do kultury pracy poważnej firmy inżynieryjnej.

Teraz jest pełno pracy dla inżynierów, i specjalistów także dziadziu staraj się jakoś przyciągnąć ich do firmy, bo konkurencja jest duża, a w takiej atmosferze nikt nie będzie pracować.

Krzysztof
@Tomek

dobrze tak zrobią, jak radzisz.Daj znać jak coś zauważysz

@Krzysztof

Szefostwo z racji swojej majetnosci ma sie za bogow a reszte ludzi za plebs. Kim jest kiszka i zyznowski?Rozumiem papiez albo duda. Ale oni?Zarobili kasy na maszynach na plecach biednych pracownikow i maja sie za wielkich ludzi. I teraz cwaniakuja.

Przedsiębiorca

Kiszka dobrze ze zwalczasz szkalowanie pracowników i Firmy. Dobrze, że nie pozwalasz na zachowania godzące w interesy firmy i współpracowników. Dobrze, że ktoś taki jak TY wreszcie uderzył w bandę z Gowork, którzy pozwalają na anonimowe znieważanie przedsiębiorców. Cieszymy się, że nam pomagasz. Jesteś profesjonalistą w prowadzeniu firmy. Ci co Was szkalują poniosą konsekwencje, jeszcze tylko chwila. Dobrze, że eliminujesz tych co robią przekręty. Brawo, jest nas już wielu, tym razem nie odpuścimy.

Wiesniak

Prawnik pomaga i leczy problemy, a nie straszy. Pomyliły ci się profesje. Straszy się wojna, napadem, bijatyka . Niepotrzebnie jesteś tak lękliwy i przewrażliwiony strachem. Skonsultuj się z psychologiem - oni w takich sytuacjach lękliwych pomagają . Poczujesz sie lepiej i będziesz pozytywniej pisał na tym forum. Nie martw się, prawnik to tez człowiek.

Zmierzch ubekow
@Wiesniak

To jak jest prawnik to czemu jest (usunięte przez administratora) i zastraszanie pracownikow. Mamy 21 wiek.

Zmierzch ubekow
@Zmierzch ubekow

Prawnicy. Lekarze, konstryktorzy, astronauci, wynalazcy, politycy i cala reszata swiata istnieje juz 25 wiekow przynajmnie. Dlsczego 21 wiek, a wieki przed nasza era to co ? Brak wiedzy to wada

Malarz
@Zmierzch ubekow

To cienki prawnik skoro pozwala na takie traktowanie pracowników.

Piotr Z ps Slepy
@Malarz

Slepy lecz sie na nogi bo na glowe juz za pozno. Dawno powinienes byc na emeryturze. Absolutnie nic nie wnosisz do tej firmy w tym momencie oprocz pomiatania pracownikami. Choroby psychiczne leczy sie w domu a nie w firmie. Kazdy ucieka przed wami bo straszycie ludzi a nic sie nie znacie na inzynierii.

Mechanik
@Malarz

To ważna persona ten prawnik, jak tak nim strasza, ma rogi czy miecz czy sierp i kose?Moze nim nie strasza tylko pocieszaja? Czy on wyje czy buczy? jak straszy, ciekawie tam jest, zabawowo- lubie tu pracowac. Strachy na lachy-dziady III czesc

Bingo

Aleś wymyślił !,!,!!!Panie Bingo, nawet psy się śmieją

@Bingo

I co Bingo dalej noszą te maszyny po świecie i zarabiają na tym

Zygmunt

Najpierw uczą projektować innowacyjne maszyny, pozniej po 3 miechach awansują i dają podwyżkę. To bardzo sensowna inwestycja dla specjalistów - ogromny rozwój i prestiż pracować u lidera w branży. Chciałbym tak kiedyś prowadzić swoją firme. Dzisiaj jest mało takich firm inzynieryjnych z tak świetnymi warunkami pracy i socjalem.

Kroczek
@Zygmunt

Dla przestępcy albo patologii to dobra firma :)Jak komuś to pasuje to ok, jeśli nie to nie.

@Zygmunt

Nie bawcie sie w firme IT jak nie macie zielonego pojecia o tym. Nawet PDM nie ma.

Filozof 1
@Kroczek

Słuchaj Kroczek Boczek Dlaczego „przestępcy” i „palologii” maja nie mieć możliwości resocjalizacj? Rozumiem ze ty się wywodzisz z tęgi środowiska i byłeś za słabym przestępca i patologia i cię wyzucziki Ci przestępcy i patologii . Chodzi żebym zrozumiał bo jestem po filozofii przestępca i patologia i dobrze mi to, wiesz, dobrze mi tu a twoje pierdu, pierrdu motyla noga, Franek cię odwiedzi i wiesz pierdu pierdu rozumiesz, tak nie. Oznacza lierdy liurdu wiedz tzn wiersz pierdy derrdu itp itp No wisz o czym mowa Nie Józiu

Kroczek
@Filozof 1

To nie zawracajcie ludziom z wyższym wykształceniem głowy tylko bawcie się sami w te gierki, jakiś totalny bezsens. Dobrze że dajecie młodym ludziom szanse na rozwój, i płacicie im jeszcze za to, ale hańbicie dobre imię uczelni technicznych, bo w tej firmie automatyk pracuje równolegle z przestępcą. Poza tym nie bawcie się w NLP, jesteśmy na to za inteligentni ;)

@Zygmunt

Chyba nigdy nie pracowales w dobrej firmie inzynieryjnej np delphi varroc albo abb. Ta firma to totalne dno

Ferdynand Wspaniały
@Kroczek

Dobra Firma Dobra Firma wlasnie podpisalem umowe na konstruktora- 3 lata katorgi sybir, oddalem dusze

Doktòr
@Filozof 1

Taka odpowiedz kwalifikuje pana do zwolnienia prosze pana i zle o panie swiadczy.

Sa pozytywy i negatywy jak w kazdej firmie. Mozna sie nauczyc projektowac i isc do czegos lepszego. Firma sie rozwija tylko podejscie do pracownika traci myszka. Duzo firm teraz potrzebuje specjalistow w swojej dziedzinie. Takze wybor jest ogromny.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

O znowu szukają kreatywnej księgowej heh

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
@Twoja Twarz Brzmi Znajomo

O znowu znaleźli kreatywną księgowa heh, szczęściarze.

Big in japan

O znowu szukaja konstruktora. Kolejny inzynier nie spelnil wymagan dwoch samozwanczych cesarzow. Niedlugo bedziecie szukac na zachodzie bo polacy tacy ciency.

Utopiosta
@Big in japan

gościu, trzymaj, trzymaj- rady w cenie chłopie- bez ciebie ani rusz, nie dadzą rady, dzieki za czujnosc , dzieki chlopie, juz sie bierzemy do roboty, gościu brawo. dzięki juź zmieniamy się jak sobie zycys

Ferdynand Wspaniały
@Big in japan

i znowu sukaja konstruktora dwa cesarze- znalesli juz konstyruktora dwa cysorze- jak znajda to znowu beda sukac, i znowu i znowu. nie przxestana sukac, i znowu beda sukac i tako wkolo, jak to bedzie jak nie znajda, co oni zrobia, rany boskie , co oni zrobia??? Powiesze sie jak nie znajda, rany boskie, nie może tak byc ze nie znajda, zbnajda Gruzina i i co zrobimy, znajda Polaka co zrobimy, zrobia co zrobia- jade do Czestotochowy zeby nie znalesli, wiecie przestepcy i patologia wiecie, znjad ato znajda dobra pije wode bo ich lubie, znajda czy nie znajda? co bedzie powidzcie cos bo sie zabije jak znjada, co ja zrobie jak znajda??

AGH

Ta firma to dom wariatow a prezes to psychol. Super sie tam pracuje. Pozdrawiamy z AGH

@AGH

dziadziu szukaj sobie frajerow u ukraincow haha

Lepiej pracować w tej średniej firmie i zgaraniać te parę tysiakow, miec pozycje i byc docenianym i jeszcze na dodatek sie rozwiajać , niż w obozach pracy zwanych "korporacjami". Pracuje już 3 rok i nie narzekam. Jestem bardzo zadowolony i szanuje szefa za to co dla nas robi. Mimo rad tych rzekomych nieszcześliwców zostaje i polecam innym prace w tej firmie.

PZPN
@Michał

Ze 3-5 osób pracuja tak długo ? Czy mniej/więcej ?:????

Jan
@PZPN

35 osob, osobiscie przeliczylem

Anty Pan K
@Jan

A było 55 rok wcześniej ?:D

zadowolony

Super firma! Świetny socjal, super zarobki, fajne benefity - karta multisport i gra w biznes lidze, bez problemu urlopy, co chwila jakieś premie uznaniowe. No i super ludzie - nie pracowałem wcześniej w tak fajnym przyjacielskim zespole. A tak między nami - najlepsza kawa jaką piłem! W końcu zamawiają świeżo paloną kawę i posiadają wypasiony ekspres ;) Wszyscy wiemy kto pisze te negatywne opinie - cała firma się z ciebie śmieje BYŁY PRACOWNIKU!

@zadowolony

Świetne zarobki to tyle ile kasjer zarabia dzisiaj?Kawa to rzeczywiście wyczyn kurde. Kawy można się napić w domu :) Jedźcie za granicę tam Was docenią w końcu.

Twoja Twarz

Na strachu i gniewie relacji biznesowych się nie da budować. Ale to polska firma, i jest zacofana w tym temacie.

Instytut
@Twoja Twarz

Czyzby konkurent sie wystraszył sukcesow handlowych polskiej Firmy?Boli, że juz nie ma monokulturki zagranicznej na polskich uczelniach i w renomowanych firmach badawczych?Boli, że polskie lepsze i tańsze?Boli, że przy winku juz nikt nie kupuje tylko bada walory i parametry urzadzen? Boli, ze byle czego ze znaczkiem wcisnąc sie nie da instytutowi.Nie ładnie tak bajac na polksie, nieładnie

Hanba dla AGH
@Instytut

Renomowana firma badawcza haha dobre. 2 inzynierow w r&d. Taki cadm zatrudnia 80 inzynierow w r&d a prezes ma 35 lat sa luxmedy karty multisport pilkarzyki playstation i super atmosfera wsrod mlodych ludzi. A tu (usunięte przez administratora) i ubeckie towarzystwo wlasnej adoracji i zwykle (usunięte przez administratora) wobec pracownika.

Prezes ma dendencję do bycia agresywnym i pomiataniem pracownikami. Rzeczywiście super atmosfera

XD
@Tomek

Wiadomo kto pisze pozytywne komentarze .... xD

@XD

wiadomo kto pisze negatywne komentarze ...... XDDDDD

Zygmunt

Najpierw ucza projektowac maszyny pozniej po 3 miechach zwalniaja bo maja takie widzimisie. Totalny bezsens i strata pieniedzy i czasu tych specjalistow. Przyklad jak nie prowadzic firmy. Nie wiem po co zawracaja ludziom glowe chyba zeby sie pokazac jako filantropi. Dzisiaj jest multum firm inzynieryjnych z dobrymi warunkami pracy i socjalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zamak Mercator Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w Zamak Mercator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zamak Mercator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamak Mercator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 0 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zamak Mercator Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zamak Mercator Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zamak Mercator Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 289 ocen.

Zamak Mercator Sp. z o.o.