Opinie o FB Serwis w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FB Serwis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FB Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FB Serwis w Poznań

Kierowca

Jak można mówić, ze bylo dobrze jak ludzie prace stracili.... od początku kontrakt byl źle zarządzany i nic się w tej kwestii nie zmieni do póki nie zmieni się kierownictwo!!! Ja pracowałem tu od początku, jeszcze za czasów Buzy i Krzycha i wiem co mówię!! Pracę w fb nie polecam.

Wierny firmie
@Kierowca

Ja też pracuje od samego początku. I jest to najlepsza firma jaką mogę sobie wyobrazić. Bardzo dobrze mi się pracuje i dlatego zostaję by ją odbudować i móc was zaprosię za 4 lata na nowy kontrakt.

Najlepszy z najlepszych
@Kierowca

Ci co krytykują firmę to ludzie co zazdroszczą iż nie zostają. Nieznaleźli się w gronie najlepszych z najlepszych.

Były pracownik.
@Kierowca

Fb serwis pod Wrocławiem to też wielka porażka.Naobiecywali na spotkaniu świątecznym cuda a okazuje się ze to wszystko jeden wielki blef...obiecanki cacanki ,traktują człowieka jak jakiegoś z marginesu co może zarabiać za 1800 zl ze szczurami....za Trans Formers było lepiej...i dlatego dużo już osób ucieka z tamtąd tez.Jak nie zaczną inwestować w ludzi to nie będą mieli zarobków bo do pracy w śmieciach nie ma dużo chętnych...pozdrawiam

Współczuję
@Wierny firmie

Najlepszą firmę nie trzeba by odbudowywać!!!!! Szkoda mi Ciebie...

Kierowca

Jakby było dobrze to nie trzeba by było ją odbudowywać !!!!

Wiśniowy

Chyba nie myślisz Paweł że jesteś najlepszy z najlepszych.Ja myślę, że jesteś bardziej PYSZNY niż najlepszy!!!!!!!!!!!!

Z głową w dół

Krew mnie zalewa że kogoś krew zalewa.Jest już po robocie i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem !!!!!!

niski poziom osoby przeprawadzajacej rozmowe

słabo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Z głową do góry.

Jak ktoś pisze i podpisuję się że pracuje tu od początku i wylewa falę krytyki to mnie krew zalewa.Ilu nas tu pracuję od początku?Pięciu kierowców i czterech pomocników. Ktoś nami sobie pysk wyciera.Dobrze mi się pracowało ,kasa się zgadzała a zgrzyty są wszędzie.Odchodzę bo dobre się skończyło,na niepewność mnie nie stać.Idę tam gdzie mnie chcą i wiem że sobie poradzę a jęczą ci którzy mieli tu za dobrze jak w przedszkolu a gdzie indziej raczej sobie nie poradzą.Pani A.wybrała ludzi z którymi będzie się jej dobrze pracować i życzę im powodzenia.Tym co tak skrzeczą też bo skończyła się ochronka.

@Z głową do góry.

Brawo skarpeta. W 100% zgadzam się z tobą. Zostali wybrani najlepsi z najlepszych.

Odani pracownicy

Szkoda.......szkoda.......szkoda po stokroć szkoda że nasza pani Agata zapuźno objęła funkcję koordynatora. Jeden rok wcześniej i zdołała by firmę uratować.

@Odani pracownicy

Pani kordynator ma kompetencje minimum na PREZES RADY MINISTRÓW i tego Jej życzymy !!!

Panorama Racławicka
@Kierowca

Dokładnie. Słyszałem też, że wkrótce rozwiąże problem głodu na świecie i odkryje lek na raka. Jest już na ostatniej prostej by tego wszystkiego dokonać.

Kierowca

Odradzam prace na kontrakcie w Swarzędzu. Pracuje tu od początku i od początku było źle, ale człowiek mial nadzieję ze sytuacja się poprawi i starał się w pracy jak mógł. Kierownik kontraktu nie ma szacunku do ludzi, nie zna się na sprzęcie, obcina premie za wszystko, zatrudnia ludzi bez doświadczenia, np. Dyspozytorem jest młoda dziewczynka, ktora duzo szumu robi i tyle. Kontrakt ma sprawe o mobbing, często jesteśmy zmuszeni jeździć na rejon zepsutymi smieciarkami.... ja zmieniam prace i odradzam wszystkim.

@Kierowca

Obecnie dyspozytorem jest najbardziej kompetentna osoba od początku fb. Wielka strata że od początku nie piastował tego stanowiska,wtedy firma napewno by przetrwała /Pani kordynator jeszcze odbudujemy te firmę,kwestia czasu/

@Kierowca

żaden kierowca, ani dyspozytor nic tu nie odbuduje. Decyzje zapadają w centrali, musi byc dobry kierownik kontraktu, aby to odbudowac a jak narazie się na to nie zanosi

Remigiu
@Kierowca

Mloda czy nie mloda jedyna ma pojecie co się dzieje i jak w miare ogarnac (usunięte przez administratora) ktory pozostal. Ilu było przed nia Gdzie ci wszyscy co pouciekali z placu boju... Szacun dziewczyno glowa do gory i nie ogladaj sie na ten jad wynikajacy z czystej zazdrosci i zawisci. Z tego ci ludzie z fb zawsze bylo znani. Przygladsn się i boki zrywam jak nagle zmienia się podejscie widzieliśmy wszyscy jak jej nie bylo co sie dzialo ostatnio...Zycze ci powodzenia i trzymam kciuki opuszczajac szeregi.....

Robol

Dwa dni odpoczynku od FB. Atmosfera fatalna,dwa albo trzy obozy.Jedni o nowej pracy ,drudzy psiupsiają za plecami trzecich ,już nawet nie kryjąc się z układów panujących od dawna w firmie ,kawki, słodycze jak człowiek patrzy na to to go mdli.

Moja Opinia.

Najgłośniej szczekają psy które zadowolą się byle jaką kością.Dziś siedziały skulone bo swoja kość dostały.

Zenobiusz
@Moja Opinia.

Teraz nie mogą szczekać bo kość w gardle im stanie...jak kości się skończą to sfora zacznie się żreć i znowu zacznie ujadać. Ale kolejny raz kości już nie będzie- dostana tylko reklamówkę do wylizania i do zabawy pęknięte balony.

Może Kolega...
@Moja Opinia.

Koledzy kolejny raz dali się uśpić. Nie wiedzą (bo skąd), że są ludzie bluszcze i jemioły, oplatające i pasożytujące- ci, którzy lubią żyć na koszt drugiego. Niektórzy z nich osaczają Was i karmią swoimi problemami, bo są przekonani, że problemy mają właściwie tylko oni, a reszta pędzi życie leniwe i beztroskie. Wypełniają sobą każdą przestrzeń, wcisną się w każda lukę. Gdziekolwiek się obejrzycie, tam są- jak kapryśne dzieci domagają się ciągłej uwagi i adoracji.A kiedy już się nimi zajmiesz, okazuje się że to mało, że musisz dać więcej, bo inaczej jest im przykro i źle. Jeszcze gorzej jest z tymi pasożytującymi, Wykorzystują dobre uczucia innych, ich ufność i przekonanie, że ludzie z natury są dobrzy- wszystko po to by małym kosztem mieć to co przynosi im korzyści i dobrostan, To ci, którzy najpierw udają że proszą, potem wyłudzają (zrób to dla mnie), by w końcu postawić sprawę jasno (zrób to za mnie), bo nabrali przekonania, ze właśnie im to się należy.Potrafią w symboliczny sposób poderżnąć ci gardło, a kiedy się już wykrwawisz, nie mogą wyjść ze zdumienia na widok bladości twojej twarzy. Wasza służebność jest dla nich tak oczywista, że jakakolwiek odmowa traktowana jest jak atak. Tempo, w jakim z uroczych kompanów przeobrażają się w śmiertelnych wrogów jest zawrotne. Wabią was, jakże skutecznie do skonstruowanych przez siebie pułapek. Rzucona kość nie zapewni wam interesu wspólnego. Nie ma tu symbiozy, jest raczej żerowanie.

Zawiedziony

Podobno Wielki pan R. Zostaje tylko do końca miesiąca. Remondis wykiwał fb serwis nawet Grunwaldu nie dostało. Wszyscy prawie na bruk... Czy to prawda??

Kierowca

Ha ha skąd ja to znam,od początku szmelc nie sprzet ciekawe kto bierze kasę za utrzymanie tej firmy na kontrakcie,bo odcinek swierklany jest wiecznie zasypany bo samochody zepsute w garażu stoją.

Szeregowy Ryan

Teraz zatrudnili nowych koordynatorów teraz będzie Kanada

Alvaro
@Szeregowy Ryan

Solarka znow padła a zima za pasem

Romina Pałer
@Alvaro

Spoko (usunięte przez administratora)cuwa zimy ni ma bedo oszczędności ????

Denis
@Romina Pałer

Zamierzają kupić nowy sprzęt?

Denis rozrabiaka
@Denis

Chyba nowe BMW prezesowi C.

Zrobiony w ...

Czas najwyższy aby ktoś rozliczył p.Koordynatora kontraktu za położenie na łopatki firmy która przegrała wszystko co można było przegrać.Trzeba być mistrzem aby roztrwonić możliwość zbicia kapitału na Poznańskim rynku..Z trzech sektorów została ręka w nocniku i ludzie na bruku.Jedynym człowiekiem który ma jaja w tej firmie to nie te lalusie w rurkach ale drobna dziewucha która kuma na czym ta praca polega.

Balon
@Zrobiony w ...

No tak, kto teraz będzie zdobił auta swoim wybrańcom?

Nieozdobiony
@Balon

Zal ci że nim nie jesteś?Zawsze możesz nosić torebeczkę swojemu Guru.

Drugi balon urodzinowy
@Nieozdobiony

Dzięki, właśnie niechcący potwierdziłeś istnienie grupy pracowników faworyzowanych i chronionych przez naszą panią koordynator. Grupy trzymającej władzę. Epickie samozaoranie. Brawo :-) Mam nadzieję że ktoś z Warszawy do czyta.

Może Kolega...
@Drugi balon urodzinowy

od dawna wiadomo że kilku miesięcy kierownictwo skarciło kontrolę nad sytuacją w firmie. Wielka szkoda, że tak bardzo dali się uśpić. Szybko sytuację wykorzystała garstka oszołomionych "specjalistów". Do tego wystarczyło zainwestować w balony i łakocie. Kolejny raz okazało się że na balonach można odlecieć"- nie zawsze w dobrym kierunku". Koledzy byli mało czujni i zapomnieli o zasadzie, że są tacy ludzie przed którymi trzeba trzymać się z daleka, choć na pierwszy rzut oka nie wydają się niebezpieczni. Cudowni pozostają tylko wtedy, gdy wszystko idzie po ich myśli, jednak szybko stają się uosobieniem zła, gdy coś jest nie tak, jak by chcieli- jak sobie zaplanowali. Ludzie żądni władzy są również niebezpieczni, bo pragnienie władzy jest niełatwo zaspokoić- szczególnie wtedy kiedy ma się mało wiedzy i doświadczenia. Żądni władzy poszukują uległości, ale jeśli jej nie znajdą, to uległość wymuszą. Władza potrzebuje adoracji i karmi się zachwytem. Władza dzieli i rządzi- rządzi bezwzględnie, dzieli kapryśnie, a i tak ZAWSZE ZNAJDZIE POPLECZNIKÓW. Koledzy pamiętajcie: są tacy przed którymi lepiej uciekać, są ludzie, których lepiej nie spotkać. Trzeba być czujnym ponieważ pod większością względów to tacy sami ludzie jak my.

ENEJ
@Może Kolega...

Bardzo mądre i pouczające. Jakby tacy ludzie prowadzili tę firmę, była by ona na dalsze lata kontraktu

Ładowacz

Czyli koniec kontraktu w Swarzędzu? Coś ktoś wie??? Mamy szukać nowej pracy??

Koniec
@Ładowacz

Czekam az pan koordynator zaprosi nas na rozmowę i powie jak jest!

Jachu

To z końcem marca koniec.

JABOL
@Jachu

Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Stasio
@Jachu

Możemy się pakować !!!!!!!!!!!!!

Koniec firmy w Poznaniu ?

KIEROWCA

Może wreszcie samochody w Poznaniu będą naprawione jak należy a nie byle jak, ponoć oddział Wrocław bierze to w swoje ręce

szofer
@KIEROWCA

oj ty prostaku- jak tylko pojadą do Wrocławia to dopiero będzie (usunięte przez administratora) i wrócimy do sytuacji ze stycznia 2017... chyba zapomniałeś jak tutaj wyglądało za czasów Hanysa. Ograni się. Jak pojawił się kierownik techniczny to dopiero zaczął stawiać te auta na nogi. Powoli zaczeły wyjeżdżać z placu i pracować cały dzień na rejonie. Boże jaki ty jesteś zakłamany pisząc takie bzdury.

KIEROWCA
@szofer

"kierownik techniczny" to bardziej tu pełni rolę placowego bo nie robi nic kuca z torebeczką na ramieniu przy mechaniku jakby oddawał mocz.

Pozytywnie Nastawiony
@szofer

Taki wielki chłop a taka wazelina.Widać że gabaryty ni jak się mają do wielkości mózgu.Auta stoją na kołach jak stały a efekt jaki był taki jest.

Zrobiony na szaro

Ostrzegam przed tą firmą- to kiepski kołchoz. Dotychczas byliśmy na bazie w Swarzędzu- było beznadziejnie (brak stołówki, toalet, brak miejsca dla kierowców i ładowaczy -w deszczu staliśmy pod chmurką łaskawie czekając na wydanie pracy, szatnia była). Teraz to już zafundowali nam koniec świata. Plac bez toalet, szatni, stołówki. Nie ma gdzie się przebrać ani umyć- potraktowali nas jak to co wywozimy-śmieci. Ta firma i jej kierownictwo nie ma wstydu. Straszą nas utratą pracy jeśli nie będziemy pracować na oszczędności- dodatkowe trasy, obsady z jednym ładowaczem. Tak się nie da!. Na wigilii pokazywali bzdurne cyferki na planszach a dzisiaj potraktowali nas jak "0". Po co się przebierać i myć jak można wsiąść do auta i jechać śmierdzącym do domu- to świadczy o arogancji i prostactwie Kierownictwa. Panowie mamy już 21 wiek! Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy" - pamiętajcie. Czas zgłosić tę sytuację do PIP. My jesteśmy ludźmi- musicie to zrozumieć!

Jogi007
@Zrobiony na szaro

Popieram

Tomahawk
@Zrobiony na szaro

Takiej patoli to nie widzialem koordynator zero pojecia o pojezdzie ciezarowym drze morde glosem papugi zako auta katastrofy ktore w DE juz lata temu byly by zezlomowane takze jesli chcesz kariery i zabieranej premii to zaprasza cie firma Fb Patola

Drajwer

Ta dzieje się w firmach kiedy na odpowiedzialne stanowisko dyspozytora zatrudnia się niedojrzałe emocjonalnie i aroganckie dzieci. Nie wystarczy latać po placu w mini i pyskować na prawo i lewo. Do ludzi trzeba odnosić się z szacunkiem, z kulturą, jednak tej panience zabrakło wszystkiego.

Pełen optymizmu

Mam nadzieję że sytuacja wyjdzie na prostą bo szkoda mi będzie szukać innej pracy

Anatolij

Na poznańskim oddziale bałagan i brak profesjonalizmu na maxaaa, a na facebook-u zakładają profil FB z hasłem UTRZYMUJEMY STANDARD". Zarozumiałość sięgnęła szczytu, bezczelność i arogancja na każdym kroku. Mam nadzieję, że niewielu się da nabrać. Zanim wpadniecie na pomysł podjęcia pracy w tej firemce" pomyślcie dwa razy. Pensje średnie, traktowanie ludzi - jesteś dla nich robolem i masz realizować ich nieprzemyślane i chaotyczne decyzje. Premia- jest, ale kroją ją jak tylko mogą ( kierownik zerowe pojęcie ale premię zabiera idealnie).

@Anatolij

Premia za brak 100%?

Zostaw merytoryczną opinię o FB Serwis - Poznań

• Jak się pracuje w FB Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy FB Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FB Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FB Serwis?

Kandydaci do pracy w FB Serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FB Serwis