Opinie o FB Serwis w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FB Serwis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FB Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FB Serwis w Poznań

amp

praca inż. jakie stawki?

Haktywista_Dynamista:))

HR-owcy z Warszafki od 1-01-2019 roku otrzymają do podpisania rozszerzony zakres obowiązków: - Aktywne wyłapywanie Uciekających do RFN Ukraińców:)) Ci to się Napocom Nocą:))

Haktywista_Dynamista:))

Do Prezia:)) Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur. Obłuda, Fałsz, Zakłamanie i Gazetki Propagandowe:))

Koordynator_kierownik_ FB

Powiem krótko. Jak komuś nie odpowiada praca u nas to nikogo nie trzymamy na siłę. Trzeba wyplenić warcholstwo i oddzielić ziarna od plew, więc niektórzy zostaną zwolnieni a tym którym sie robota nie podoba to proszę o kontakt i złożenie najlepiej wypowiedzeń.(i tak je dostaną) Poważnie to mogę traktować ludzi lojalnych i nieroszczeniowych, reszcie dziękuję na rynku pracy ludzi nie brakuje w obecnym czasie kryzysu, ludzie jak narazie proszą się o pracę u mnie widzę to po przysyłanych CV-kach. dla większości 2500zł to fortuna i są zainteresowanie więc o czym tu rozmawiać z warchołami?? chyba o zwolnieniach najlepiej....

Oppressor_Corpo_Banditen:))
@Koordynator_kierownik_ FB

Skierowanie do Pracy: Drezno, bez języka, bez doswiadczenia, polskojezyczny koordynator 24 h pod telefonem Stawka 7 Euro Netto za godzinę, Hotel płatny przez pracodawcę, jeden posiłek gratis na terenie Budowy. Jazda sam. ciężarowym czteroosiowym od wykopu pod koparkę trasy do 2 km na terenie budowy. Wymagania Kat. C Plus kod 95. "https://www.tmg-bitterfeld.de/" Średnio przy 220 godzinach pracy ~ 1900 ewro netto. Podać telefony kolegów z Poznania ktorzy tam Pracują ? Jakieś Pytania Cfaniaczku z Bomblem w Nosie??

Haktywista_Dynamista_:))
@Koordynator_kierownik_ FB

Kryzys to ty masz w swym Pustostanie Baranie. Niemcy już dawno Wypatrują Polskich Kierowców, budują dwie fabryki przy Granicy, rozmontowali cały transport międzynarodowy Dziadtransuf, wy jesteście następni w Kolejce. CV to ty masz w szufladzie ale z 2013 roku Baranie, czytaj, czytaj i płacz, po waszych oszustwach i wyrobieniu sobie "Marki" "Najlepszego Pracodawcy" w Poznaniu pozostają wam Pracownicy z Indii, Filipin i Bangladeszu. Bydzie Kierowniczyna, podnóżek Żydostfa i kilku Emerytuf wraz z Filipińczykami:))

niezadowolony
@Koordynator_kierownik_ FB

Tak tak,walą drzwiami i oknami haha,plew toś ty sam chyba,szanuj drugiego,bo jeszcze ci i tego plewu zabraknie! Kupili parę sztuk nowych śmieciarek,a resztę na złom jeno się nadaje,i to ma być poważna firma panie Koordynator? Chemeko prosi się o kierowców i ładowaczy,chyba czas na zmiany :-)

niski poziom osoby przeprawadzajacej rozmowe

słabo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Praca tam to zagrożenie dla zdrowia i życia . Każą Ci jechać autem , które zwykle się do tego nie nadaję. A to brak świateł , a to np. wyciek płynu chłodniczego , wady układu kierowniczego . Samochód się naprawia ale kierownictwo tego nie rozumie a jak ktoś się czepia to są teksty typu dzisiaj nie bo robota , wymyślasz , ciekawa czy w Twoim samochodzie jest wszystko sprawne . Podejście góry to żenada , traktują ludzi jak śmieci a mają ich coraz mniej dużo fajnych ludzi tam było ale każdy kto się zorientuje co tam się wyrabia prędzej czy później odchodzi , nie szanują dobrych pracowników

Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Wielkie koncerny i korporacje zrobią wszystko by uciszyć ludzi którzy wiedzą co się dzieje. Likwidacja inteligencji (w każdej formie) jest zawsze pierwszą oznaką nadchodzących zmian. Więc jeśli uciszyć się chce krytykę ucisza się tych którzy informują o realnych zagrożeniach i manipulacjach. Ludzie ciągle wierzą, że światem rządzą politycy jednak jest to nieprawda. Światem rządzi finansjera i to ona dyktuje trendy świata według swoich potrzeb. Co więcej korporacje najczęściej nie płacą podatków a ludzi traktują jak swoich niewolników wmawiając im, że praca dla wielkich koncernów i korporacji powinna być szczytem ich marzeń. Świat tak szybko brnie w kierunku światowego niewolnictwa, że przeciętny człowiek nie jest w stanie tego nawet zauważyć jednak to się dzieje na waszych oczach. Ludzie już zapomnieli do czego doprowadza nadmierne wykorzystanie człowieka przez człowieka. Najpierw ucisk potem wojna a na koniec kilkadziesiąt lat spokoju.

Zadowolony
@Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Przykro czytać tekst autora który nie wie co pisze,przypomina to błądzonce dziecko w czasię mocnej mgły.

Bo mogę.
@Zadowolony

"błądzonce" tak jest... a teraz idź się umyj i lulu bo matka za internet się nie wypłaci. Inteligent hehehe

Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Lubisz Napięcie (Emocjonalne) ?????, Adrenalinę oraz Stres który ciebie zabija ???, (usunięte przez administratora)), Panuf Wesołkowatych ????, Genderyzm, Poprawność Polityczną oraz szukasz swojej Śmieciarki i chcesz uwolnić Poznań od Śmieci???, lubisz sam się okradać??? godząc sie na manipulację harmonogramem aby pozbawić cię należnych ustawowo nadgodzin i premi ??? Lubisz pracować na złomowym sprzęcie zagrażającym zdrowiu i życiu ???, chcesz pracować na śmieciarkach eksportowanych przez Hiszpan jako złom pełen śmieci do RP ????, chcesz aby firma kożystała z twoich narzędzi pracy bez rekompensaty za jej amortyzację???, chcesz dalej patrzeć i godzić się na neokolonializm, wyzysk fizyczny oraz intelektualny ????, chcesz tkwić dalej w toksycznych relacjach typu Kat i Ofiara ???? kiedy Kat robi z siebie Ofiarę a z ciebie robi Kata ?? Chcesz dalej pławić się w obłudzie, fałszu i zakłamaniu które wypełzają z Propagandowych Gazetek jak w ciężkiej Komunie ??....................... Nic Trudnego, podejmij pracę w FBShicie w Poznaniu:))

ZADOWOLONY
@Oppressor_Corpo_Banditen_:))

Zazdrość przez Ciebie przemawia, zwolniony -nieudaczny były pracowniku.

wizary

nie polecom bynajmniej oddział w ŚWIERKLANACH dziwne historie się dzieją ! Przyjmowani alkocholicy bez papierów i byli pracownicy i koledzy kierownictwa i koordynatorów oczywiście nie za darmo ! ! Może ktoś się tym zainteresuje! A do reszty typu brak sprzętu i sprawnych aut to yno płakać i płakać !

klocek
@wizary

RACJA !!!!! jak się wchodzi w tyłki kierownictwa i umie się mydlić oczy czyli cisnąć na wszystkich innych pracowników kity to wszystko można w świerklanach!!!!! to już dawno wiadomo że nawet historie typu ze brygadzista załatwił prace swojemu syneczkowi i to w swojej brygadzie co bardzo ciekawe !!! czyli bardzo obiektywnie co do jego predyspozycji czy się nadaje czy nie i oczywiscie pracownik idealny bo reszta to same nieroby !!! masakra !!! i w kółko to samo kto umie mydlić oczy ten jest ok PORASZKA !!! Pozdrowienia dla kilku normalnych co jeszcze zostali nie dajcie się i tępcie takie sytuacje i inne podobne

D7
@wizary

Dokladnie,zgadzam się

D7
@klocek

Wchodzenie w (usunięte przez administratora) w tej firmie za parę groszy i słabość ludzi mnie przeraża. Walki stan auta i całe kierownictwo ..;/

Obecny

Krytykujesz firmę,a niedawno w niej pracowałeś (aś) Niema miejsca dla takich jak ty. Dlatego ta firma jest godna polecenia i profesjonalna,wyrywa takie chwasty!!!!!!

Zadowolony

Wspuł czuję Tobie. Zostałeś wyrzucony za burtę i toniesz a tonący brzytwy się chwyta. Rozumiem jestem człowiekiem.

socket man

Potwierdzam. Oszczedności na kazdym kroku ale - nie dotyczy majstrów kierowników, logika wyglada w ten sposob - oszczedzamy na cemencie 10 zl i kupujemy (usunięte przez administratora) dla najjasniejszego za 5tys. elegancko, za kazdym razem w ten i nie inny sposob.

Znudzony

Od kiedy Grzesiu wrócił do pracy to taka nuda w tych opiniach że niema czego czytać.

PROWOKACJA !!!!!!!!!!!!

Znudzony

Jaką prowokacja?Brakuje tych Grzesiowych bajdur, ponowną posadą zatkano mu usta.

@Znudzony

A ty ...... Zastanów się co ty piszesz.....???

Były kierowca.
@Znudzony

Zajmijcie się pracą w nowych firmach- o ile ktoś was zatrudnił. Starajcie się nie dać plamy kolejny raz w życiu- tak jak wam się przydarzyło w FB. Skupcie się nad wyciągnięciem wniosków z popełnionych błędów. To czy ktoś wrócił to jest jego sprawa. Nie da się ukryć że z niektórymi z was nie dało się współpracować. Przemyślcie swoje postępowanie i wybryki w FB- czas na refleksję.

W Poznaniu panuje teraz sytuacja iście z Gumisiów. Będąc na wygnaniu "Księciuniu Ightor" osiedlił się w FB i zorganizował sobie ekipę ślepo oddanych-zauroczonych Ogrów i oczywiście nie zapomniał o swoim Toudim. Będzie na pewno zabawnie...Omijajcie z daleka tę firmę-porażka.

Nie kumaty.

A kto to ten księciu i o jakie wygnanie chodzi.JAŚNIEJ.Jak już coś piszesz to z sensem,tak aby inni rozumieli.

Panorama Racławicka

Zapomniałeś o Lumini która kosztem kolegów chcę zostać księżniczką.Jak na razie to ona jest przywódcą Ogrów razem ze swoim księciuniem.

@Panorama Racławicka

Kim jest księciniu ?

natomiastNATOMIAST

To jest sytuacja 100% z kontraktu Jędrzejów )

Patrycja

@wizary Czy możesz konkretnie napisać, dlaczego nie polecasz pracy w firmie FB Serwis? Nie uwzględniłeś tak właściwie żadnych konkretów dotyczących zatrudnienia. Dlatego chciałabym Cię prosić o więcej szczegółów. Co sprawia, że masz taką, a nie inną opinię na temat pracy tu? A co do tego sprzętu - czy ten fakt został zgłoszony bezpośrednio firmie? Z jakim efektem? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Kierowca

Czy jeszcze istnieje oddział w Swarzędzu? Chciałbym złożyć podanie o pracę na stanowisko kierowcy.

@Kierowca

Idź lepiej do psychiatry...........

ModelBoy
@Kierowca

Istnieje , można składać cv firma nadal walczy o kolejne kontrakty

nocny marek
@Kierowca

nie polecam jazda niesprawnymi autami , a jak coś powiesz to się to nie podoba i ciągle uowa zlecenie bez opcji podwyżki czy uowy o pracę

reksiu

Od kierownictwa zaczynając biorą się za coś o czym nie mają pojęcia...Kierownik i dyrektor tego (usunięte przez administratora) ktory kreci ciągle wałki na fakturach itp itd.w ciągu 12mięsięcy doprowadził do praktycznie rozpadu tej firmy w mieście Poznań...Nie ma sprzętu a jak jest to w fatalnym stanie,nie ma odpowiedniej ilości ludzi ciągłe kary spóźnienia ktoś musi być za to odpowiedzialny najłatwiej zgonić na pracowników bogu ducha winnych...Jedni pracują za 12 zł na śmieciowe umowy zlecenie przez agencje jakieś smieszne a drudzy za 2x więcej na normalne umowy o prace...I wcale tu nie ma wpływy staż pracy po prostu tak to funkcjonuje...Pracownicy ktorzy pracują po 2lata mają nadal śmieszne umowy zlecenia przez agencje i jakieś marne 12zł na h za tak cięzką prace...Kierowcy T5 są niby kierowcami a zapieprzają z łopatą czy kosiarką mają funkcje brygadzisty kierowcy i sprzątacza za tak marne pieniądze...Za nadgodziny święta soboty i niedziele mają płacone normalne stawki.....Któs w koncu musi z tym zrobić porządek to musi się skonczyć,tak dalej byc nie może..Bo ci nakręcą wałków i zamiotą wszystko pod dywan na koniec zwalą winę na innych ....

Ulga
@reksiu

Lepiej dajcie na zapowiedzi i rozpowszechniajcie bzdur.

Pozytywny
@reksiu

Chłopie zwolnij się pracy jest w brud Jak tak źle to po co się męczysz? Ja się zwolniłem i nie narzekam a tym bardziej nie sram głupot na forum.

Kogut
@reksiu

O Boże jaki tam (usunięte przez administratora) że wystarczyło rzucić okruchy a wracają tam najwięksi krzykacze i dziubią te okruchy jak kurczaki,jak by świata poza FB nie było.

Pracownicy

W Poznaniu wreszcie zapanuje pożądek. DZIĘKUJEMY.

@Pracownicy

Porządek piszemy tak. Umiejętność nabyta w 1 klasie podstawówki.

Pracol

Co się czepiasz człowieka.Najwazniejsze że zrobili z wami porządek.Twoje umiejętności wystarczyły na miesiąc.Ha ha.

Kierowiec

A niedawno tej zarazie wchodziliscie w d..e za możliwość okruchów z książęcego .Elita najlepsi z najlepszych ,i co zesrało się?Tylko ślepy nie widział tego dziadostwa.A ślepi są ci na górze bo tyle samo warci.

W Swarzędzu nastąpiła dezynfekcja zarazy. Wielkie dzięki za oczyszczenie.

Pracol

Łysy się obudził i pogonił parę książęcą teraz czas na grubego przydupaska i będzie porządek.

Kierowca..
@Pracol

Ogółem to jeszcze dwóch ulubieńców pary książęcej zostaje - czekamy na dalsze kroki

@Kierowca..

Bez swojej szefowej niebędą szkodliwi.

Normalny

Ładowacz i kierowca pary książęcej jeszcze nadaje. Jest kwestią czasu by nastąpiła dezynfekcja zarazy.

Kierownik_Projektu_FBSerwis

Witam ponownie zainteresowanych pracą w firmie FBSerwis. Informuję że moje wypowiedzi nie muszę posiadać żadnych upoważnień do wypowiedzi pisemnych, w imieniu FB, jestem na niezależnym kontrakcie managerskim, posiadam upoważnienia do organizacji zasobów ludzkich i kierowania nimi, rozliczają mnie za efekty, bez względu na metody. Firma nawet dba o prawników w przypadku ewentualnych spraw sądowych, więc to nie mój problem. Szukamy aktualnie lojalnych pracowników ogłoszenia są na oficjalnej stronie w zakładce kariera-praca. interesują nas wyłącznie fachowcy z doświadczeniem, którzy są skłonni podpisać odpowiednie zobowiązania lojalnościowe, itp.

Nicomcbrajan
@Kierownik_Projektu_FBSerwis

Nie rozsmieszaj mnie - zobowiazania lojalnosciowe ,powiadasz ,sam podpisales i teraz żałujesz ?

Specjalista
@Kierownik_Projektu_FBSerwis

"Rozliczaja mnie za efekty,bez względu na metody"? Ty chyba czegoś nie rozumiesz!

Zostaw merytoryczną opinię o FB Serwis - Poznań

• Jak się pracuje w FB Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy FB Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FB Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FB Serwis?

Kandydaci do pracy w FB Serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FB Serwis