brak logo

Proteuss Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Opinie o Proteuss Sp. z o.o.

kls 2014-05-27 10:55
firma uduś!
3
Anka 2014-08-07 20:15
Nie polecam pracy w Proteuss. Wypłaty nawet z kilkumiesięcznym opóźnieniem, bez odsetek, bez słowa przeprosin. Na pytania o wypłatę mówią "mamy pusto na kontach".
Zosia 2016-08-04 18:14
Anka, jeżeli firma nie płaci pracownikom kilka miesięcy to dlaczego nikt tego faktu nie zgłosi do Państwowej Inspekcji Pracy ? Pokusiłam się sprawdzić w Krajowym Rejestrze Długów oraz w Liście Nierzetelnych Pracodawców. I co ? No właśnie nic. Nie ma żadnych skarg pracowniczych, nie ma długów. Zgadzam się z twierdzeniem OER. Interesuję się tą firmą pod katem pracy jako handlowiec, ale nie ma nigdzie ofert pracy, więc nie wiem kogo potrzebują, a dla mnie najlepsza byłaby praca jako handlowca.
1
--M-- 2016-12-24 15:20
Byłem pracownikiem tej firmy i bzdury opowiadacie. Firma posiada w swym portfelu sprzedażowym rozwiązań IT ponad 5 tys. miejsc instalacyjnych i kilkanaście jednych z największych firm od Zakopca po Kraków, w tym np. Piwniczanka, MPK Nowy Targ i Nowy Sącz itp. Zgadzam się z Zosią, jeżeli macie racje to przedstawcie dowody. Osobiście zawsze otrzymałem wynagrodzenie.
1
Zostaw swoją opinię o Proteuss Sp. z o.o. - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proteuss Sp. z o.o.