Opinie o Craftware Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Craftware Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Craftware Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Craftware Sp. z o.o. w Warszawa

Dev

Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera jest świetna, zarząd bardzo ludzki i dwie pewne, huczne imprezy dla wszystkich pracowników + integracje teamowe. Benefity w miarę, brak kultury korpo mimo rozmiaru organizacji i rynkowe stawki i nie robienie problemu z pracą zdalną oraz szerokie możliwości rozwoju.

Odradzono komuś teraz niedawno pracę w zespole administracji, argumentując to staniem się jakimś kozłem ofiarnym. A co się dzieje w zespole gdzie Forntend Dev pracuje? planuje na niego aplikować a atmosfera jest dla mnie dość istotna

Jeśli już o angielskim mowa to widzę, że nawet w ofercie dla młodszego specjalisty ds. administracji i obsługi recepcji jest on wpisany na poziomie chociażby komunikatywnym. jak na rozmowie zostanie teraz sprawdzony? Był ktoś z was teraz? i czy jest tu może ktoś kto pracuje teraz na dziale i może polecić?

EZD Nowy wpis

Jest sprawdzany, krótka rozmowa z pracownikiem hr, kilka pytań dość prostych. Ogólnie nie polecam ci pracy w tym zespole, na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok a jak przyjdzie co do czego to każdy się na ciebie wypnie i zrobi z ciebie kozła ofiarnego.

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych ofert zdalnych dla juniora? Widzę, że ktoś po krótce przedstawił plusy z pracy pod firmą i został wskazany ten tryb jak również rozwój, który obecnie mnie interesuje. kilka pozycji jest jednak dla samych seniorów już. czy trzeba czekać na staż?

Dev Nowy wpis

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Praca

Dzien dobry, firma ma polskojezyczne czy angielskojezyczne projekty?

R
@Praca

Głównie angielskojęzyczne, wynika to z pracy w większości z zagranicznym klientem.

Włoska vs Łąkowa? UX Designer jest potrzebny i generalnie z tego co widzę można pracować zdalnie a właśnie na Stolicę i Łódź szukają. Zastanawiam się gdzie złożyć papiery. Chyba, że i tak muszę czasami do biura jednak zajechać? Czy różnią się między sobą atmosferą lub warunkami?

W Craftware Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Prawnik. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Cześć. ;) widzę u Was oferty pracy lecz aktualne nie są dla Juniorów. co teraz? czy brane są pod uwagę słane cv „w ciemno”? moje umiejętności lub ich brak lecz chęci do dalszego kształcenia zostałyby dopasowane pod ewentualne stanowisko ze struktury? Ktoś tak może się dostał? Trudno się wpasować a fajnie byłoby moc zostawić po sobie ślad w firmie. można wtedy liczyć na feedback?

Asterix

Czy może ktoś zdradzić na jakie zarobki może liczyć Salesforce Developer z dwuletnim doświadczeniem i kilkoma certami? Chodzi o widełki rzecz jasna, bardzo orientacyjnie

Alek

Cześć, Mam pytanie do osób uczestniczących w rekrutacji - jak długo czekaliście na odpowiedź zwrotną? Od mojej rozmowy mijają już 2 tygodnie i dalej nie mam feedbacku mimo, że była informacja, że dostanę odpowiedź nawet jeśli się nie dostane, a info zwrotne miało być "szybko". Wiecie jak to jest jak się czeka na odpowiedź - stres :) Zastanawiam się po prostu czy powinienem dalej czekać czy to znaczy już odrzucenie mojej kandydatury. Będę wdzięczny za podzielenie się swoimi doświadczeniami. A poza tym oceniam proces rekrutacji na 10/10 - firma zrobiła na mnie ogromne wrażenie i dlatego zależy mi na pracy w tym miejscu.

Witold
@Alek

To wysoko oceniasz rekrutacje. Nie wiem jak jest z feedbackiem ale chętnie dowiedziałbym się jak było na rekrutacji. Pytania bardzo trudne? Rozmawiałeś tyko z jedną osobą czy rekruterów było kilku?

Maciek
@Alek

U mnie to miała być kwestia paru dni a wyszedł ponad tydzień. Bo proces się wydłużył, bo coś tam po stronie Klienta musieli dłużej czekać na decyzję. Niemniej w moim przypadku rekruterka dała znać, że odpowiedź będzie później. Generalnie była bardzo responsywana, więc jak ci zależy, to po prostu zadzwoń czy napisz maila - powinni ci szybko odpowiedzieć :)

Robert
@Maciek

Mam pytanie, bo widzę, że braliście udział w rekrutacji i przeszliście rozmowę a ja myślę sobie, czy nie aplikować stąd też zapytam, czy zadają na rozmowie jakieś trudne pytania? Trzeba się do niej jakoś specjalnie przygotowywać albo mieć na jakiś temat widzę?

Maciek
@Robert

Na rozmowie telefonicznej zadają takie ogólne pytania: doprecyzowują kwestie z CV, pytają o dostępność, oczekiwania finansowe, sprawdzają angielski itp. A na rozmowie technicznej weryfikuję Cię merytorycznie - ja miałem pytania ze swojego obszaru + casy, co bym zrobił w danej sytuacji na projekcie. Także trudno się raczej przygotować.

AA

Rok 2020 wydaje się dla firmy pasmem nieszczęść, osobiście było go bardzo ciężko przetrwać i cieszę się, że już mnie tam nie ma ;-) Firma opiera się na trzech filarach: HR, sprzedaż i Prezes. Wydaje się, że managerowie i liderzy liniowi nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Chociaż to oni pytają na rozmowach okresowych o preferencję rozwoju pracowników i chcieliby dopasowywać do pracowników odpowiednie projekty. To jedynie sprzedaż z prezes decydują o przypisaniach projektowych - oczywiście nie biorąc pod uwagę ani słów pracowników ani liderów :). Pracownicy są traktowani jak maszynki do robienia pieniędzy i przerzuca się ich na projekty, którymi nie są zainteresowani. Jeśli projekt jest słaby sam w sobie, dlatego pracownik sobie nie radzi, bo w sumie to nie ma jak sobie radzić - jest zwalniany... Pańcie z HR wedle własnego uznania 'doradzają' liderom i managerom, komu się należy podwyżka a komu nie. Pomijając ich kompetencje - piszą na linkedinie do ludzi, którzy odeszli sami lub zostali zwolnieni (bez powodu).. Swego czasu była to bardzo dobra firma, jednak teraz nie polecam jej nikomu.

Bronisław
@AA

Fajnie że dodałeś tak rozbudowaną opinię na temat pracy w Craftware, takie wpisy są zawsze cenne. Piszesz o negatywach, a co wymieniłbyś jako pozytywny aspekt pracy w tej firmie? Czekam na Twoją odpowiedź.

HR
@AA

Witaj, z Twojej wypowiedzi rozumiem, że spotkało Cię coś, z czym się nie zgadzasz - łatwiej byłoby mi się odnieść po pierwsze do konkretów (tu ich nie ma), a po drugie, jesli moglibyśmy porozmawiać face to face. Firma w fazie dużego rozwoju ma nadal dużo obszarów do udoskonalania, jeśli stało się coś, co Twoim zdaniem warto zmienić napisz proszę bezpośrednio do mnie: mtadrala@craftware.biz

Powiecie mi jak wyglądają widełki płacowe na stanowisku Senior Account Manager? Widziałam taką ofertę na stronie firmy. Aktualna w ogóle jeszcze? Piszą tam ze jest hybrydowo, ale więcej czasu spędza się w biurze czy w domu? Będę wdzięczna za info

Mateusz

Dzień dobry, jakie są widełka zarobków na stanowisku Junior Scrum Master na B2B?

Witold

Chce aplikować na stanowisko salesforce developer. Widzę, że rekrutacja i praca są zdalne. A jak z grafikiem? Można elastycznie ustawić sobie godziny pracy czy mimo że praca z domu to trzeba sztywno trzymać się ustalonego przez szefa harmonogramu?

@Witold

Cześć Witold :) Z założenia godziny pracy mamy elastyczne. Nie mamy określone, że musimy zaczynać pracę pomiędzy np. 7 a 9. Ufamy sobie, dlatego nasi menadżerowie nie kontrolują pracowników, kiedy rozpoczynają i kończą pracę.

Barbara
@Pracownik HR

No to super jak jest zaufanie. W takiej atmosferze znacznie lepiej się pracuje. Jesteś w stanie napisać coś o zarobkach? Na jakim one są poziomie?

Dobrze mi się pracuje :) 1) Dobre wynagrodzenie 2) Super kontakt z zarządzającymi 3) Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej 4) Super współpracownicy

HR

To super, cieszymy się, że jesteś zadowolony/a z aż tylu aspektów pracy w Craftware:)

Meh
@HR

Nie ma to jak odgrzewanie komentarzy sprzed 6 lat. Craftware jest gorsza firmą na ten moment. Korpo...

Kolega z Craftware

Mam podobne doświadczenia

@Kolega z Craftware

Najwyraźniej. A ile tu wynosi pensja dla kogoś na stanowisku Salesforce Dev, kto dopiero zaczyna przygodę z IT? I czy osoba bez doświadczenia ma w ogóle szansę przejść przez ich rekrutację?

Craftwarian
@Marek

Co do pensji, to bez doświadczenia szału nie oczekuj. W Crafcie mamy Akademię i zawsze jest ścieżka developerska, więc to spoko opcja dla osób bez doświadczenia. I jak już będziesz juniorem po Akademii, to pensja wzrasta :) Poczytaj na stronie.

Irena
@Craftwarian

Poczytałam, nie podają ile zarabia się na stażu. Więc jeśli naprawdę chcesz pomóc, to nie odsyłaj proszę do miejsca, gdzie nie ma informacji kluczowej w dobie pandemii, tylko napisz ile PLN ma ten "szał" :3

W Craftware od 6 lat
@Irena

Oczekujesz precyzyjnej informacji na zagadnienie, które zmienia się co X miesięcy. Podawanie kwoty tutaj nie ma żadnego sensu, bo kwota zostanie razem z komentarzem, a po pół roku będzie już nieaktualna i będzie wprowadzała w błąd. Stawki są regularnie dostosowywane do rynku i sam chciałbym dostać na start taką, jaką dostają nasi ci, którzy zostają z nami po akademii. Jestem tutaj już od ponad 6 lat i nie myślę o zmianie. Jest świetnie. Jak zna się swoje miejsce, robi się swoją robotę i chce się rozwijać, to to jest świetne miejsce. Polecam każdemu.

oo Natalia jest :)

Ciekawe czy wprowadziła do firmy swoje standardy pozyskiwania klientów i negocjacji z szefem ? :)

Iza
@oo Natalia jest :)

A o jakich standardach teraz tu mowa? Są jakieś powszechnie w firmie wymagane? Jakie?

Rob

Polecam, miła atmosfera, bardzo sprawny, przyjemny i profesjonalny proces rekrutacji do działu testów.

Bartek

Już jakiś czas mam przyjemność pracować w Craftware i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera, zarówno w Craftware, jak i u Klienta, jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o Zarząd, to jak dla mnie bez zastrzeżeń - jest to wręcz pierwsza firma, w której z Prezesem można pogadać luźno, pobawić się na wspólnej imprezie. Na pewno wraz z rozwojem firmy i wzrostem liczby pracowników rośnie "niebezpieczeństwo" powstania "korpo-atmosfery", ale po części jest to kwestia wymogów prawnych. Na liderów nie mam prawa narzekać - zarówno dotychczasowi bezpośredni przełożeni, jak i inni, z którymi się zetknąłem, są pomocni i po prostu ludzcy. Faktem jest jednak, że zdarzają się przypisania do projektów, którymi ludzie w ogóle nie są zainteresowani i to z pewnością warto poprawić. Poza tym - jedno z lepszych miejsc, w jakich miałem okazję pracować.

@Bartek

Brzmi to interesująco, a orientujesz się, ile mogę zarobić, jako salesforce developer? Zastanawiam się, czy nie przesłać aplikacji, ale brakuje mi info o zarobkach.

Jacek

Miałem okazję brać udział w procesie rekrutacyjnym. Dawnie nie miałem tak pozytywnych wrażeń po rozmowie. Pełny profesjonalizmy, doskonała wiedza osoby rekrutującej o firmie i prowadzonym biznesie łącznie z zagadnieniami technologicznymi co naprawdę robi wrażenie. Do tego obsługa procesu, komunikacja z kandydatem i rzetelność sprawiły doskonałe wrażenie. W dzisiejszych realiach jest to bardzo godne polecenie i uwagi. Świadczy to nie tylko doskonale o rekrutacji, procesie ale i o firmie. Polecam !

Zuzanna
@Jacek

Oooo miło się to czyta, a powiesz ile etapów miała Twoja rekrutacja?

Czy nowo zatrudnione osoby w Craftware Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracownik HR

W Craftware oferujemy różnego rodzaju formę współpracy: umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B. Także, jeśli ktoś decyduje się na umowę o pracę, to od pierwszego dnia ma taką formę :)

Zuzanna
@Pracownik HR

Super że od razu jest UoP a co ze studentami? Zatrudniacie studentów i oni też mają swobodę w umowach?

@Zuzanna

@zuzanna tak mają swobodę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Craftware Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Craftware Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Craftware Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Craftware Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Craftware Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Craftware Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Craftware Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Karwińska 21
    02-639 Warszawa