Supra Brokers S.A.

Opinie o Supra Brokers S.A.

nowa

jakieś nowe opinie można przeczytać o pracy w supra we Wro? chcialam aplikować na stanowisko Asystentki Brokera na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie? jest może karta multisport? prywatna opieka medyczna?

nkin

wiadomo cos o pracy na stanowisku: Specjalista ds. Weryfikacji i Administracji Wniosków (Bydgoszcz)? Mam tam isc na rozmowe, nie wiem czy warto

olka
@nkin

Jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna?

ona

Firma godna polecenia dla osób które angażują się w pracę i chcą pracować. Nadgodziny są oczywiście płatne, atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Rotacja? jak w każdej normalnej firmie występuje, ale ze względu na dzisiejsze podejście pracowników do pracy.

Romka

A jaka jest sytuacja w dziale zajmującym się przetargami do szpitali ? Jaka atmosfera, jakie wymagania, jakie profity za dobre wyniki ? Złożyłam aplikację, liczęna spotkanie, bo wg. Kryteriów w ogłoszeniu rekrutacyjny mam bardzo "dopasowane" kwalifikacje. Jaki jest system wynagrodzenia przedstawiciela/ doradcy ? Jaka mniej więcej pensja zasadnicza 3...5...a może 7 tys brutto ? Na jakie premie można liczyć ? Jakie narzędzia pracy ? (Lubię dobre autka :-) :-) Bardzo proszę o informacje, tylko w miarę obiektywne

pan

czy oprócz tych uwag jeszcze jest coś godnego polecenia na temat firmy lub negatywnego do podzielenia się z innymi?

zgadzam się w 100%, w grudniu to tylko czas na sen

nowy

Firma ok – fajnie się pracuje.

kulka

Pracownikom stawiane są duże wymagania. W zamian dużo szkoleń, możliwość rozwoju, zdrowe zasady, niezła pensja. Jak ktoś przychodzi do pracy pracować to jest zadowolony. Niezadowoleni byli zawsze Ci, którzy chcieli robić wszystko oprócz pracy. Prezes ma fajne podejście do tego wszystkiego. Polecam.

mom

Jest ok. Fajni ludzie, fajna atmosfera, płacą też nieźle. I na czas. Nie ma co narzekać.

aga

Pracowałam kiedyś w tej firmie. Odeszłam do konkurencji bo wydawało mi się będzie lepiej. NIE JEST. W tej chwili doceniam jak było w Suprze. Były oczywiście jakieś mankamenty, ale z perspektywy okazują się nic nie znaczące. Płacili na czas, było dużo szkoleń. Za wykonaną pracę byłam doceniana. Żałuję że wtedy tego nie doceniałam. Jak czytam opinie wypisywane przez jednego i tego samego człowieka szkalujące Suprę to jest mi go żal. Z tego co wiem, to dzwoni on to byłych pracowników Supry i namawia do szkalowania firmy. Do mnie też dzwonił i namawiał na negatywny wpis

obecna

Pracować trzeba dużo, ale jest to doceniane przez szefostwo. W firmie docenia się ludzi którzy angażują się w pracę, chcą się rozwijać i są lojalni. Nadgodziny się zdarzają ale są one opłacane dodatkowo. Firma dużo inwestuje w rozwój i szkolenie pracowników, docenia również finansowo zaangażowanie i efekty. Co do atmosfery to nikt z pracujących nie ma do niej zastrzeżeń. To właśnie osoby które wypisują te wszystkie głupoty na temat Supry psuły atmosferę i musiały odejść z fimy. Jak widać próbują to robić dalej. Pracowałam poprzednio w innych firmach tego typu i mam porównanie. Nigdzie nie pracowało mi się lepiej niż w Suprze.

gość

witam, czy mogę prosić o więcej informacji na temat pracy w tej firmie? dzx

Ex

Nie polecam w zadnym wypadku

Zostaw merytoryczną opinię o Supra Brokers S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Supra Brokers S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Supra Brokers S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supra Brokers S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Supra Brokers S.A.?

Kandydaci do pracy w Supra Brokers S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Supra Brokers S.A.