Supra Brokers S.A.

Opinie o Supra Brokers S.A.

Majka

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie. Przełożeni nastawieni na wyzysk, nie wiedzą co to kultura i szacunek do pracownika. Ogrom pracy której przerobienie nie jest możliwe w standardowym czasie pracy, przy jednoczesnej konieczności tlumaczenia się z kazdej nadgodziny. Rozmowy między współpracownikami nie są mile widziane. Praca w tej firmie to stracony czas, którego nie da się już odzyskać.

Mati

Firma z długą historią i w branży bardzo znana. Na pewno otwiera wiele drzwi, więc jak ktoś chce zacząć to jest jedno z lepszych miejsc ubezpieczeniach. Koleś ode mnie pracuje i ocenia że warunki ma dobre ze względu na auto i multisporta.

No chyba nie
@Mati

Wazelina. Multisport za darmo nie jest, powiedział bym nawet że nie tanio. A z jazdy autem jest się rozliczanym co do metra. Także chyba "koleś od ciebie" chciał trochę podkolorować. A Skoro nie ty jesteś pracownikiem tylko "koleś od ciebie" to skąd masz to info ze to jedno z lepszych miejsc, firma z historia i pozostałe bla bla bla.

mam_dosyc

Aktualnie pracuje w tej firmie i tak źle jeszcze nie bylo. Szukam nowej pracy, nie polecam tej firmy. Obiecanki a głupiemu radośc. Po tylu latach tu już wiem ze nic się nie zmieni i niema na co liczyc.

@mam_dosyc

Ale co ci obiecywali? Chodzi o większe pieniądze i brak podwyżek? Ile teraz masz na rękę? Więcej niż najniższa krajowa?

jacek
@Ryszard

Niewiele wiecej.

W ubezpieczeniach łatwo nie jest, ale firma jakoś to potrafi osłodzić. Kasa wpada na czas i jak odpowiednio szybko machasz łapkami, to zauważą ten fakt. Jak dla mnie ok

Roman
@Marcin

A jak wygląda wypłata, to jest podstawa plus premia, tak?

Filip

Chyba mocno przesadzona ta opinia!! Idealnie nigdzie nie jest.

Julia
@Filip

Już niestety nie ma wglądu w tą opinię ale może Ty napiszesz jak według Ciebie przedstawia się sytuacja związana z warunkami pracy w Supra Brokers. Polecasz tam aplikować?

Aga
@Filip

Oczywiście, że nigdzie nie jest idealnie, ale tam jest po prostu okropnie.(usunięte przez administratora) Pracowałam tam kilka lat temu przez kilka miesięcy i musiałam się poddać terapii. Teraz wiem, że tak się po prostu nie zarządza ludźmi, że można inaczej, że można kogoś traktować z szacunkiem. (usunięte przez administratora) I nie jest to żadne korpo, jak niektórzy piszą, firma (usunięte przez administratora)i to jest jej główną wadą.

Aga
@Julia

Nie polecam :-)

Weronika
@Aga

To, że to jest firma rodzinna nie jest główną wadą. To, że ta „rodzina i znajomi” traktuje resztę pracowników jak popychadła to jest główna wada. Brak szacunku do szeregowych pracowników. (usunięte przez administratora)

@Weronika

To pracownicy zatrudnieni po znajomości myślą, że są w czymś lepsi? Raczej powinni ciężej pracować żeby pokazać swoją wartość, a nie odwrotnie. Czy jeśli chodzi o zarobki to rodzina i znajomi tez są faworyzowani?

Anka

Super atmosfera, ludzie pomocni. Praca jak każda inna, za odpowiednie zaangażowanie jest się docenianym. Polecam

Hanna
@Anka

Serio jak każda inna? Mało to mówi o tym co dokładnie się tam robi. Przecież każda praca jest właśnie inna :D to jak?

olaf

Firma jak firma jak wszędzie zap...... i tyle ale ogolnie standard

@olaf

To, że trzeba dobrze pracować to nie nowość bo wszędzie tak jest. Ale jeśli chodzi o ten standard to mógłbyś rozwinąć? Mnie interesuje wypłata. Jest na dobrym poziomie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Supra Brokers S.A.?

Odpowiedź

Mają, chociaż nie nazwałabym tego "szansą od losu" ;-)

Lara

Omijajcie szerokim łukiem!!! Firma rodzinna wszędzie kontrola (usunięte przez administratora), empatii i zrozumienia!!! Jest na osoba szanująca innych to Pan Jacek reszta pozostawia wiele do życzenia!!! Zarobki pupy nie urywaja w porównaniu z zakresem obowiązków! Rozlicza Cię z każdego metra jazdy autem służbowym! Nie polecam

Ola

A czy chociaż jakieś są fajne udogodnienia? Bo wiadomo praca w korpo sama w sobie raczej jest nie za ciekawa

K.CZ.

Wykonywałam TYLKO umowę zlecenie dla firmy. Przykrym jest, że człowiek musi dopytywać się o przelew należnego wynagrodzenia, "bo tak" nie jest dla mnie żadną odpowiedzią, brak szacunku. Co więcej, asekuracyjnie, podpisana przez firmę umowa nadal nie została przesłana.

Natalia

@rueful22 a jak stawka ? Zdradzisz coś wiecej?

rueful22

Typowe korpo, w którym brak atmosfery, zrozumienia, rozmowy... Praca biurowego robota, najlepiej 8 h przy biurku.

Paulina

Tak. Polecam. Firma stabilna. Umowa o pracę.

@Paulina

Czy możesz napisać coś więcej. Jaki konkretny dział , Oddział?

Karol
@Marta

Każdy z nowych pracowników zatrudnionych przez firmę Supra Brokers otrzymuje umowę o pracę, czy może w pierwszych miesiącach obowiązuje okres próbny na podstawie umowy zlecenie? Daj znać, proszę, jak to wygląda.

Paulina
@Karol

Od samego początku umowę o pracę.

Greg

XD

Iza

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Nikt nie pisze od dawna?

Baśka

Czy są jakieś zmiany w firmie, że tak mało piszecie na forum? Podpowiedzcie czy warto starać się o prac,ę w firmie?

Julita

Na forum każdy ma prawo do wypowiedzenia się @mańka, wcale nie musi być tak, że wypowiadają się tutaj tylko niezadowoleni. Takie argumenty nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Najlepiej zapytać aktualnych pracowników co oni sądzą w danej kwestii, to najlepsze źródło informacji.

Mańka

To, że w firmie jest rotacja nie jest dziwne ponieważ ludzie często zmieniają firmy. Różne są tego powody niekoniecznie firma jest tym powodem. Wszyscy wiemy, że na forum piszą przeważnie niezadowoleni!

Ziuta

Wiem, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Ludzie odchodzą i jak nawet dostają gorsze zarobki to nikt się nie przyzna do tego. Ponadto trzeba lubić co się robi gdyż inaczej nie będzie dobrze ani dla firmy ani dla pracownika. Pracuję tu już długo i nie narzekam.

2345;)
@Ziuta

był ktos na rozmowie na stanowisko pracownik sekretariatu ? jak przebiega rekrutacja? jaka kasa?

2345;)
@Ziuta

Zostaw merytoryczną opinię o Supra Brokers S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Supra Brokers S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Supra Brokers S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supra Brokers S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Supra Brokers S.A.?

Kandydaci do pracy w Supra Brokers S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Supra Brokers S.A.