CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)

Opinie o CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)

... nie daj się wciągnąć w tę firmę, nie polecam. Do sfrustrowanych właścicielek: To (powyższe) akurat nie jest ani oczernianiem ani pomówieniem. Tylko suchym faktem. Naprawdę muszą być panie mocno zdesperowane, aby aż tak interweniować u administratora serwisu i kazać usunąć niewygodne wypowiedzi. Wnioski wyciągnijcie sami.

Jacek

witam, zastanawiam się na złożeniem aplikacji na stanowisko spcjalisty ds. sprzedaży, znacie orientacyjne zarobki na tym stanowisku??? Dzieki!!!

Nie ma czegoś takiego jak fakty nieprawdziwe. Po drugie, żenadą jest jeśli ktoś wyrzuca swoje frustracje życiowe ukrywając się pod nic nie znaczącym nickiem. Ale cóż, nie każdemu w życiu wychodzi, zazdrość zaś to ślepy doradca. Proponuję więc, jeśli mogę, skupić się na swojej karierze zawodowej, a być może uda się coś w życiu osiągnąć poza narzekaniem i zrzucaniem na innych odpowiedzialności za własne nieudacznictwo. Reasumując - zdradzę pewną tajemnicę - administrator posiada ip komputera, z którego są wysyłane wpisy. Natomiast nieudowodnione oczernianie jest w tym kraju ścigane i karalne. Proponuję więc o merytoryczne wpisy oraz odwagę i ujawnienie swojej tożsamości (co i tak nie nastąpi, zresztą, łatwo się jej domyśleć) Życzę wiele zdrowie i powodzenia. Pozdrawiam serdecznie

na szczęście już Ex

(usunięte przez administratora) oni nie zatrudniają pracowników tylko jak kiedyś powiedziały (usunięte przez administratora) Także jeśli spełniacie te wymagania – to praca w sam raz! Gorąco polecam..

W pierwszej kolejności skontaktowała się ze mną osoba z firmy rekrutacyjnej na krótką, 15 minutową rozmowę, podczas której odpowiadałam na krótkie pytania dotyczące mojej kariery zawodowej- był to poziom weryfikacji zgodności oczekiwań. Następnie odbyłam godzinną rozmowę kwalifikacyjną, wciąż z osobą z firmy rekrutacyjnej - rozmowa odbyła się online. Etap trzeci to rozmowa z osobą ze stanowiska Sales Director - online. Odbyłam również krótką rozmowę kwalifikacyjną z General Managerem. Ostatnim etapem rekrutacji była rozmowa w biurze z Sales Directorem i General Managerem. Rekrutacja przebiegała płynnie, regularnie, odpowiedzi ze strony pracodawcy były zawsze w uzgodnionym wcześniej czasie lub wcześniej, dokumentacja związana z zatrudnieniem również przebiegła bardzo płynnie.

Znajomość branży turystycznej, znajomość technik sprzedaży i weryfikacja doświadczenia zawodowego pod kątem sprzedaży klientom VIP, sukcesy zawodowe, osiągnięcia, weryfikacja, czy kandydat pasuje osobowością do zespołu

a to kto pisał? jedna z (usunięte przez administratora) podszywająca się pod \"aplikującego pracownika\".......

ex LTM employee

\"Droga Pani\"??? A skąd przekonanie, że jestem kobietą? Przecież Luxury Travel nie zatrudnia samych pań... Cóż ja mogę na ten wywód (napisany swoją drogą przez jedną z (usunięte przez administratora). Pozostaje mi pogratulować tego, że w firmie w końcu zawitała pozytywna atmosfera, bo za mojej kadencji tak nie było.

Same Fakty

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i jakoś wszystko jest OK. Ale skoro ktoś ma sam coś za uszami to wiadomo, że takie bzdury może wypisywać. A wiem choćby od samych klientów, że niestety ale poprzedni personel budził wiele zastrzeżeń. Nie mam 20 lat i nie jest to mój pierwszy pracodawca - ale mam nadzieję, że ten akurat zostanie na długi czas. A atmosfera w firmie jest bardzo fajna, wszyscy życzliwi i pomocni. Taka rodzinna atmosfera - a swoją pracę droga Pani należy wykonywać, to wszystko będzie OK. Ale cóż, niektórzy chcą tylko brać i ciągle im mało. Ja uważam LTM za dobre miejsce do pracy i polecam. A nabór jest cały czas gdyż firma się rozwija szybko i kolejny oddział się powiększa :-).

Zostaw merytoryczną opinię o CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)