CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)

Opinie o CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)

Administrator Nowy wpis

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista Ds. Turystyki w firmie CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)?

Z Nowy wpis

Chciałabym zapytać o te podróże służbowe, które odbywają się w różne miejsca... Po pierwsze, jak często one są? I czy w ich trakcie normalnie otrzymuje się wynagrodzenie, tak jakby się pracowało? Poza tym, czy firma opłaca cały nocleg, wyżywienie? Z góry dzięki za informacje. :)

Nowy wpis

@Z

Dzien Dobry. Wyjazdy sa uzaleznione od stazu oraz zaangazowania pracownika. Oczywiscie ze podczas takiego wyjazdu pracownik otrzymuje dalej wynagrodzenie. Podczas takiego wyjazdu pracownik nie ponosi dodatkowych kosztow.

potencjalny pracownik

Myślicie, że będąc zarażonym pasją podróżniczą i znając dobrze dwa języki oraz nieco słabiej dwa inne można liczyć chociaż na 8 tys. brutto miesięcznie? Bo zastanawiam się, czy zaaplikować.

nm
@potencjalny pracownik

(usunięte przez administratora) znajomość kilku języków nie jest potrzebna (wystarczy komunikatywny angielski), a wynagrodzenie dostanie się takie, jakie się wynegocjuje.

MI5
@nm

Do NM, to chyba nie jest rzetelna informacja dla poszukujących pracy. czy możesz sprostowac lub rozwinąć swoją wypowiedź? Pasjonat może okażac się nieudanym sprzedawcą i może to jest twój problem. Wynagrodzenie jest odzwierciedleniem nie szeroko pojetej 'pasji do podrózy' tylko wynikow swojej pracy, w tym dokonywaniu rezerwacji. czy ktos zna jakieś biuro podróży, gdzie do obowiązków nie nalezy dokonywanie rezerwacji podrozy i gdzie zatrudniają pasjonatów , po to aby zatrudniać pasjonatów i nie oczekuje się wyników swojego działania? Tak może myśleć tylko jakis naiwniak

@lifeisbrutal
@potencjalny pracownik

Pracujesz na Zarząd, który z pasją wciąż podróżuje, a pracownik jest od zakładania rezerwacji, sprzedaży i zarabiania na szefostwo

@lifeisbrutal

Lifeisbrutal
@MI5

@potencjalnypracownik Zarabiasz na pasje podróżnicze Zarządu i ich realizacje - niezliczone, bardzo drogie podróże w ciągu całego roku. Pracownik jest od sprzedawania, dokonywania rezerwacji i parcia na wynik, moze czasami mu "skapnie" jakiś wyjazd, ale ciężko tu mówić o spełnianiu pasji podróżniczych...

Hahaha dobre!!!

bajbe
@Lifeisbrutal

Niezliczone bardzo drogie podróże zarządu- przecież to biuro podrózy i zarząd ma większość podróży za darmo. Jesteś chyba mocno niedoinformowany LifeisBrutal.

Dorota

A możesz powiedzieć coś więcej o tych wyjazdach? Bo ktoś pisał o podróżach dla pracowników, ale nie wiem czy to było na serio :P Bo jeśli tak to całkiem fajny benefit.

Weronika Nowy wpis
@Dorota

Pracuje w CARTER® od paru miesięcy i już niedługo jadę na drugą podróż służbową. Ostatnio jeden z pracowników wrócił z fam tripu w SriLance, gdzie miał okazję zrobić inspekcję w wybranych z naszego portfolio hotelach w tym regionie. W przeciągu ostatnich 4 miesięcy pracownicy CARTER® byli między innymi w Maroko, Malezji, na rejsie po Morzu Czerwonym. Podróże wynikają z potrzeby poznania produktu, który polecamy klientom. Jako jedni z nielicznych w branży turystycznej, my sami robimy inspekcje w wybranych hotelach. Firma dodatkowo daje możliwość realizowania prywatnych podróży na podstawie portfolio. Moim zdaniem to super benefit i nie zgadzam się z opinią, że tylko zarząd realizuje swoje pasuje podróżnicze, bo daje możliwość przeżycia niesamotnych chwil i podróży, również pracownikom. ????

Jak wygląda ścieżka kariery w CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)? Czy trudno jest zdobyć awans?

Fundamentem pracy w CARTER® JEST rozmowa i wzajemne zrozumienie. Pragniemy, aby każda osoba w naszej firmie osiągnęła przede wszystkim swoje cele i spełniła własne ambicje. Każdy może podnieść swoje kwalifikacje oraz nabyć nowe. Wspieramy rozwój i na podstawie samoświadomości pracowników z ich mocnych stron podejmujemy decyzje o kolejnych etapach kariery i drodze każdego z członków teamu do zamierzonych celów zawodowych lub objęciu przez niego kolejnego stanowiska w karierze zawodowej. Awans otrzymuje nie tylko osoba, która podjęła inicjatywę, ale każdy, kto wykazał się sumiennością i zaangażowaniem w prace. ????

W pierwszej kolejności skontaktowała się ze mną osoba z firmy rekrutacyjnej na krótką, 15 minutową rozmowę, podczas której odpowiadałam na krótkie pytania dotyczące mojej kariery zawodowej- był to poziom weryfikacji zgodności oczekiwań. Następnie odbyłam godzinną rozmowę kwalifikacyjną, wciąż z osobą z firmy rekrutacyjnej - rozmowa odbyła się online. Etap trzeci to rozmowa z osobą ze stanowiska Sales Director - online. Odbyłam również krótką rozmowę kwalifikacyjną z General Managerem. Ostatnim etapem rekrutacji była rozmowa w biurze z Sales Directorem i General Managerem. Rekrutacja przebiegała płynnie, regularnie, odpowiedzi ze strony pracodawcy były zawsze w uzgodnionym wcześniej czasie lub wcześniej, dokumentacja związana z zatrudnieniem również przebiegła bardzo płynnie.

Znajomość branży turystycznej, znajomość technik sprzedaży i weryfikacja doświadczenia zawodowego pod kątem sprzedaży klientom VIP, sukcesy zawodowe, osiągnięcia, weryfikacja, czy kandydat pasuje osobowością do zespołu

Aktualność
Mamy wysoko wykształconą i wykwalifikowaną kadrę, zdajemy sobie sprawę, że większość z nas spędza około 30-40% swojego dnia w pracy. Staramy się doceniać naszych pracowników za wszelkie sukcesy oraz stale budować dobre miejsce pracy dla aktualnych i przyszłych pracowników naszego biura!

⭐️ Nasz zespół Carter miał przyjemność świętować 5 jubileusz pracy Eli, Kasi i Ani a wkrótce będziemy obchodzić również 8 i 10 jubileusz pracy poszczególnych członków zespołu.
Agnieszka

Współpracowałam z firmą Carter jakiś czas temu, projektowo – pomagałam zrealizować rebranding firmy i stworzyć nową identyfikację wizualną, a także przez jakiś czas wpierałam działania promocyjne Carter. Ludzie, to było jedno z najfajniejszych zajęć jakie do tej pory miałam! A pracuje od 20 lat! Nie dość, że tematyka cudowna, to współpraca z Zarządem i innymi pracownikami firmy wyśmienita. Wszystko z poszanowaniem zarówno wiedzy innych, jak i ich czasu. Członkowie Zarządu to ludzie z otwartymi umysłami, inspirujący, a przede wszystkim z ogromną wiedzą dotyczącą turystki. Widziałam także sposób współpracy z innymi osobami w firmie i na zewnątrz – również byłam pod wrażeniem. Tylko takich Klientów sobie i Wam życzę!

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Offboarding to proces, który jest trudny zarówno dla zatrudnionego, jak i dla zatrudniającego, jednak może przebiegać bez większych problemów. W CARTER® średni staż pracy osób, które przejdą okres próbny wynosi pare lat. Odsyłam do Linkedin Carter (Post z 5 jubileuszu pracy) : https://www.linkedin.com/posts/carter-biuro-podrozy_nasz-zesp%C3%B3%C5%82-carter-mia%C5%82-przyjemno%C5%9B%C4%87-%C5%9Bwi%C4%99towa%C4%87-activity-6959794997852319744-RNgI?utm_source=linkedin_share&utm_medium=member_desktop_web Powód zakończenia współpracy jest uzależniony od wielu czynników.

Agata
@Pracodawca

To można prosić o przykładowe podanie czynników zakończenia współpracy?

Aktualność
Niezwykle miło nam poinformować, że otrzymaliśmy najbardziej prestiżową nagrodę International Travel Awards jako najlepsze luksusowe biuro podróży w Polsce 2022!

⭐️ Bardzo się cieszymy, że ogromna ilość pracy, którą wkłada nasz zespół każdego dnia, została zauważona i doceniona a nasi klienci mogą mieć pewność, że wybierając nasze biuro podróży, zapewniamy doświadczenie nieporównywalne z żadnym innym luksusowym biurem podróży w Polsce! ⭐️

Organizatorem International Travel Awards jest Golden Tree Events w Dubaju i skupia się na wszystkich firmach zajmujących się podróżami z całego świata. Tysiące firm są nominowane do nagrody każdego roku, ale tylko garstka może naprawdę nosić tytuł najlepszych!
Zadowolony

A ja uważam, że konkurencja świadomie zamieszcza te negatywne opinie, żeby zaszkodzić bo firma dobrze jest oceniana.

Weronika
@Zadowolony

Bardzo obawiałam się rozpoczęcia pracy w Carter, patrząc na dużą ilość negatywnych ocen, ale z czasem okazało się, że to rzeczywiście jedynie zawiść konkurencji ????. Super, że są tu również osoby obiektywne i patrzące na temat z szerszej perspektywy! Atmosfera w biurze jest bardzo przyjazna, a zarząd widzi w pracownikach ludzi, a nie tylko „maszynki do robienia pieniędzy".

Ktoś pytał o zajęcie dla studentów. Mnie też interesuje płatny staż albo praktyki. Teraz na wakacje jest szansa żeby się dostać i mieć w miarę elastyczny czas pracy? Chętnie się dowiem?

@Andrzej

Dzień dobry Panie Andrzeju, Prosimy o kontakt mailowy ☺️. Proszę o uwzględnienie w jakim charakterze chciałby Pan odbyć praktyki w naszym biurze podróży i czym się zajmować. Bardzo dziękujemy, Zespół CARTER® travel@carter.eu

Czy CARTER® (marka należąca do L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) zatrudnia studentów?

Owner

Witam, zależy w jakim charaterze. A co konkretnie chciałbyś/ chciałabyś robić?

Jak się pracuje z ludźmi z LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o.?

Waldemar Z

To najbardziej prestizowe biuro w Polsce (usunięte przez administratora)

Owner

Nie ma żadnego Marcina K w tej firmie ani nigdy nie bylo. Ktos zrobil jakiś błedny wpis

Zoś
@Owner

A to dziwne, bo nawet na profilu pana (usunięte przez administratora) widnieje, że jest powiązany z Luxury Holiday

Luxury Travel
@Zoś

A tu jest profil firmy Luxury Travel Management. Raczej nie powinno być trudno dostrzec różnicy w nazwie. Prosimy wiec przenieść swoje wpisy na profil firmy tamtej firmy.

Kazek

Fajna rodzinna firma, która jest w trakcie ciągłego rozwoju. Miła atmosfera, pomocni przełożeni, ciekawe obowiązki i dużo wyjazdów zagranicznych. Nic tylko polecić :) A Malkontentom zawsze coś nie będzie pasowało.. tak jak nie każdy pasuje do branży turystycznej, do pracy z ludźmi i pracy w zespole. Jeśli jesteś fair to wobec Ciebie będą fair. Polecam ;)

Mira

Firma ma bardzo dobre opinie jako pracodawca. Mam nadzieję, że to z tego powodu tak rzadko korzystacie z forum?

Mirosław
@Mira

tak, firma ma dobre opinie, bo jak pojawią się złe, to jest usuwane przez administratora. Wiec takie forum-"kadzenie sobie samemu" nie ma racji bytu i jest mało wiarygodne

Tayson
@Mirosław

dokladnie

Tomasz

Jeśli potrafisz dobrze pracować żeby podołać obowiązkom w bardzo dobrej firmie jaką jest LTM Luxury to z pewnością będzie Ci tu dobrze.

Heyka

Jaskier bredzisz od rzeczy, pracowałeś?

Agata

@potencjalny pracownik próbowałeś aplikacji? Ciekawi mnie jaka była propozycja od LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o. i w jakiej atmosferze przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Aktualnie nie znalazłem żadnych ofert pracy - nie jest prowadzona żadna rekrutacja?

Maja

Ta odpowiedź do Agaty nic nie wnosi. Miała być opinia pracownika a nie kadzenie pracodawcy na swój własny temat. Ja mam zawsze duże obawy jak widzę tak często pojawiające się ogłoszenia o pracę. Słyszałam, ze jest tam ogromna rotacja co faktycznie widać w dużej ilości tych samych ogłoszeń. To tak jak w związku, trzeba się dotrzeć, a jak coś nie styka, to nie zadziała i potem są rozwody lub co gorsza- staropanieństwo!

Bolesna prawda!
@Maja

Szanowna Pani Maju, bardzo mi przykro że Panią rozczaruje ale jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem a nie pracodawcą. Nie rozumiem naprawdę tych spekulacji i oskarżeń, że opinie tu wystawia sobie tylko pracodawca.. Nam tu się naprawdę dobrze pracuje - aż tak ciężko w to uwierzyć? Prawdą jest to że firma się rozwija i zatrudnia nowych pracowników stąd kolejne ogłoszenia które się powtarzają... ale jak widać Pani uważa inaczej - sądzi że w firmie pracuje pewnie 5 osób z czego 3 są ciągle "na wymianie". Bardzo mi przykro ale Pani przypuszczenia są zupełnie nietrafione. Myślę, że lepiej się samemu przekonać i spróbować a nie szerzyć wątpliwości i siać ziarno niepewności u innych....

Pro
@Maja

Maja, jeśli w firmie stale pracuje ta sama ilośc zatrudnionych a ciagle są nowe ogłoszenia, to wtedy można mówić o rotacji. Ale jeśli w firmie np wzrasta zatrudnienie to wg ciebie nadal rotacja? Rozumiem więc, że żadna firma nie powinna się rozwijać i tworzyć nowych miejsc pracy bo od razu zostanie oskarżona o nieludzkie traktowanie i rotację? Zastanów się lol ...

Nina

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że już nie chętnego do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)