CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)

Opinie o CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)

Agata

@Znajomy i jakie rekrutacje w takim razie powtarzają się najczęściej? Jakich pracowników potrzebuje LTM Luxury Travel Management? Czy trzeba mieć doświadczenie zawodowe z tej branży?

Agata

@Maja a o jakich powtarzających się rekrutacjach w LTM Luxury Travel Management mówisz? W tym momencie nie widać w sieci żadnej oferty pracy. Możesz napisać coś więcej? Te informacje o rotacji w firmie są sprawdzone, czy to twoje przypuszczenia?

znajomy
@Agata

Witam, tak to prawda, ogłoszenia powtarzają się często, bo firma stale i sukcesywnie się rozwija. W tym roku zostały przyjęte 3 następne osoby.

Bolesna prawda!

Pani Agato, Oczywiście, że warto odpowiadać! Tylko pytanie ile z siebie można dać, żeby te profity mogły do nas trafiać. W dzisiejszych czasach niestety jest tak, że chcemy leżeć i pachnieć i zarabiać miliony - niestety, pracodawca w nas inwestuje i obdarza nas zaufaniem - jeśli go zawiedziemy to nie wiem jak ktoś może mieć wyrzuty że został zwolniony albo nie jest obdarowywany przysłowiowym złotem. Firma jest porządna, ma wspaniały zarząd i profesjonalny team. Ja nie narzekam i cieszę się, że tu trafiłam bo spełniam się zawodowo a przy okazji spełniam swoje marzenia :) Jak w związku - trzeba się dotrzeć, ale ważne jest też to ile z siebie możemy dać żeby potem zyskać a nie wyciągać tylko łapę i najlepiej zbijać bąki. Osoby ambitne i zaangażowane są jak najbardziej mile widziane :)

Agata

@wspólczujący 'poszukiwaczowi' a możesz w takim razie podzielić się z forumowiczami swoimi wrażeniami z pracy w LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o.? To dla wielu z nich bardzo ważna opinia, jak każda, która pozwoli ocenić, czy warto odpowiadać na zamieszczone przez pracodawcę oferty pracy.

W pierwszej kolejności skontaktowała się ze mną osoba z firmy rekrutacyjnej na krótką, 15 minutową rozmowę, podczas której odpowiadałam na krótkie pytania dotyczące mojej kariery zawodowej- był to poziom weryfikacji zgodności oczekiwań. Następnie odbyłam godzinną rozmowę kwalifikacyjną, wciąż z osobą z firmy rekrutacyjnej - rozmowa odbyła się online. Etap trzeci to rozmowa z osobą ze stanowiska Sales Director - online. Odbyłam również krótką rozmowę kwalifikacyjną z General Managerem. Ostatnim etapem rekrutacji była rozmowa w biurze z Sales Directorem i General Managerem. Rekrutacja przebiegała płynnie, regularnie, odpowiedzi ze strony pracodawcy były zawsze w uzgodnionym wcześniej czasie lub wcześniej, dokumentacja związana z zatrudnieniem również przebiegła bardzo płynnie.

Znajomość branży turystycznej, znajomość technik sprzedaży i weryfikacja doświadczenia zawodowego pod kątem sprzedaży klientom VIP, sukcesy zawodowe, osiągnięcia, weryfikacja, czy kandydat pasuje osobowością do zespołu

poszukiwacz

widzę, że ktoś bardzo dokładnie czyści to co napisałem, ale prawda i tak wyjdzie - pracodawczynie fatalne, pracownik wykorzystywany do granic, płaca kiepska i czasami wrażenie, że coś się kryje pod przykrywką biura podróży

wspólczujący 'poszukiwaczowi'
@poszukiwacz

Hey, 'poszukiwaczu' - zwolniony za notoryczne nawalanie w swoich obowiązkach pracowniczych, widać że nadal nie znalazłeś pracy i swoją gorycz musisz gdzieś wylać, a najłatwiej anonimowo. Nie chcesz pochwalić się na forum za co zostałeś zwolniony?? Oj nie, nie, nie, to już by nie było takie fajne. I już by nie stawiało pracownika w roli ofiary. Sfrustrowany 'poszukiwacz' któremu się nie udało to obsmaruje pod anonimowym Nickiem innych. Chłopie, weź się do roboty!

poszukiwacz

Tra

LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o. no powiem Wam, że generalnie mam dość dobre odczucia z tego jak w ogóle jest to poprowadzone, bardzo fajna sprawa, bardzo dobre umowy, dobrze traktuje się tutaj człowieka, polecam

misia

Witam, proszę o byłego pracownika żeby się skontaktował ze mną chcę się dowiedzieć jak pracuje się tym biurze bo myślę o zatrudnieniu się w nim, ale tyle tu niepochlebnych opinii...piszcie do mnie proszę gonjagosia@gmail.com

twoje sumienie

Ty poszywająca się pod Karen, Patrycję, Olgę etc, może pochwal się na forum co zrobiłaś złodziejko i podpisz się swoim prawdziwym imieniem. Przecież i tak wszyscy wiedzą że to ty wypisujesz te bzdury. Nie możecie obie znieść tego że ktoś odniósł sukces i tego, że ktoś coś osiągnął swoją ciężką pracą a nie kradzieżą i cwaniakowaniem jak wy obie, więc piszecie obelżywe uwagi incognito. O tu incognito to jesteście odważne! I ile pracy wkładacie w to żeby obserwować przez te kilka lat czy Luxury Travel szuka kogoś do pracy. Macie zajęcie na pół etatu.Tylko ta kipiąca z was zawiść i arogancja do niczego dobrego was nie zaprowadzi. "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy"

Tombstone

Ja pracuję w Luxury Travel już dość długo. Obowiązków jest sporo bo dużo klientów ale praca jest urozmaicona. Mamy bardzo fajny zespół, jest wesoło. Kasa dobra, wszystko płatne na czas, extrasy też + dodatkowe bonusy np prywatne ubezpieczenia itd. Sporo podróży w fajne miejsca. No i biuro bardzo piękne i w prestiżowym miejscu. Najfajniejsza firma z którą miałem do czynienia do tej pory i nie zamierzam niczego zmieniać. Szefostwo bardzo wyluzowane i fajne. Poznałem historię tej firmy i wiem skąd te obelżywe wpisy nieuczciwych osób. Nie należy się nimi w ogóle przejmować, gdyż nie mają NIC ale to ZUPEŁNIE NIC wspólnego z rzeczywistością. Przy okazji, teraz trwa nabór :).

Patrycja

Jakim trzeba być bezmyślnym żeby wypisywać w internecie nazwy konkurencji. Konkurencja musi was po rękach całować za takie działania. A klienci muszą być wdzięczni za nowe namiary....

Jola

Warunki swietne, znajomy pracuje, polecam

suzi
@Jola

oj jolka jolka ile tobie odpalily?

Z pierwszej ręki
@suzi

O Boże, złośliwa opinia frustratki ... a za 1500 to pracowało się 20 lat temu. Teraz takie kwoty zarabia się za tydzień a i to absolutne minimum. Zmień pracę dziewczyno na lepszą bo ktoś cie oszukuje.

eddie

To może napiszecie jasno na jakie warunki można liczyć w LTM Luxury Travel Management? Nie rozumiem trochę tych ogólnych wpisów, które mówią, o warunkach jak dla wyrobnika, a że niby obiecują luksus. Co takiego Wam obiecali i co zastaliście w praktyce? Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie informacje.

aleksy

@bejbe, pewnie na zasadzie skojarzeń, bo w końcu to luksusowe biuro podróży, to i może luksusowe warunki w pracy?

bejbe

co takiego właściwie ciągnie was akurat do tej firmy? przecież już od dawna ani widu ani słychu jakichś dobrych opinii

Waldek

Najwyraźniej LTM Luxury Travel Management to nie takie wielkie biuro jak myślałeś i rotacji w nim chyba nie ma, bo tez nie mogę nic znaleźć.

Ronn

Słyszeliście w ogóle, żeby LTM Luxury Travel Management szukał kogokolwiek do pracy? Bo ja szukam w internecie nawet starych ogłoszeń i nic nie mogę znaleźć.

goose

Musze przyznac, że relacje z wyjazdów na stronie LTM Luxury Travel Management robia nie małe wrazenie, aż chce sie wyjechać. Ciekawe, czy tak samo dobrze traktują pracowników.

Wystarczy spojrzeć na tekst wytłuszczonym drukiem. Nawet mało inteligentni powinni mieć już wyrobione zdanie nt. firmy. Wizytówka sama w sobie i wszelkie komentarze są już zbędne! (usunięte przez administratora)

ex

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora)Trzeba być dostępnym non stop 24 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu, bo przecież klienci są najważniejsi na świecie. Zero życia poza pracą...

ex
@ex

potwierdzam!

Zostaw merytoryczną opinię o CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARTER®(nazwa rejestracyjna L.T.M. Luxury Travel Management sp. z o.o.)