Security Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Security Sp. z o.o. Sp. k.

Ja znalazłem ogłoszenie nie do ochrony a roznoszenia ulotek. Chciałabym sobie dorobić do pensji a mam przeważnie drugie zmiany. Wiecie w jakich godzinach praca? Idzie się dogadać, żeby pracować tylko na ranki? Umowa to zlecenie a stawka godzinowa netto? Ok 25 zł wychodzi?

Cześć. W internecie widziałam niedawne aktualne ogłoszenie dla samodzielnej księgowej i tak szukam po sieci jakiś detali generalnie o firmie. Jest podane, że zapewniają zatrudnienie na umowie o pracę. A wiecie, na jaki okres jest ta umowa? I czy jak jest to umowa o pracę, to czy w tej umowie wpisana jest pensja, ale też czy są zapisy odnośnie premii?

SECURITY Nowy wpis

Proces rekrutacji na w/w stanowisko został już zamknięty.

Anna Nowy wpis
@SECURITY

A w tym kwartale będziecie prowadzić jeszcze jakieś rekrutacje? Gdybym wysłała swoje dokumenty teraz to mogę liczyć na odzew z Państwa strony jak pojawi się wolny wakat? Jak to potem wygląda ze strony formalnej, długo trwa sama rekrutacja i załatwianie formalności zanim zacznie się pracę?

Dariusz Nowy wpis
@Anna

A co sie tak dobijasz, żeby u nich pracować? Robota w ochronie, jedyny benefit jak masz grupę, dla normalnych zdrowych nie ma benefitow .

Security Sp. z o.o. Sp. k. szukała niedawno pracowników w mieście Gdańsk. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Magda

Witam, jestem pracownikiem biurowym, w firmie pracuję ponad 5 lat. Jak najbardziej mogę polecić firmę Security, w której można się rozwijać, zdobywać cenne doświadczenie i zostać docenionym. W firmie jest bardzo dużo pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy co świadczy o stabilności @pracodawcy i potwierdza dobre warunki zatrudnienia. Dzięki spersonalizowanym szkoleniom firma dba o rozwój kompetencji pracowników na różnych stanowiskach.

@Magda

Czy po kilku latach pracy biurowej można otrzymać awans albo podwyżkę? Zastanawiam się jak tu wygląda ścieżka kariery. Dobrze, że wspomniałaś o rozwoju, też mi na tym zależy, przykładowo jakie szkolenia zapewniła Ci firma?

Pracownik Ochrony

Super. Wszystko wyjaśnione. Kierownik wytłumaczył konkretnie i bez żadnych ściem. Naprawdę wielki pozytyw.

Ok

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Security Sp. z o.o. Sp. k.?

SECURITY

Owszem. Dbamy również o ten aspekt.

@SECURITY

A napiszecie konkretnie w jaki sposób? Organizujecie wyjazdy lub imprezy integracyjne żeby zespół był zgrany? A co w przypadku jak są jakieś zgrzyty między pracownikami?

SECURITY

Tak. Cyklicznie organizujemy wyjazdy i spotkania integracyjne. Jak wszędzie nieporozumienia mogą się zdarzyć, ale ludzie sami je wyjaśniają.

Mam

Dobra atmosfera tylko między koleżankami/ kolegami z działów

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Krzysztof

27.10.2023 08:10

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Krzysztofikona wywiad

Stanowisko sprawowane w firmie to Kierownik Działu, a moja praca polega na kompleksowej obsłudze wszelkich zagadnień związanych z Działem Usług Porządkowych.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Krzysztofikona wywiad

Jeśli w danym momencie praca może zostać dobrze wykonana zdalnie, pracodawca nie ingeruje w technikę jej wykonania.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Krzysztofikona wywiad

W firmie pracuję około 15 lat.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Krzysztofikona wywiad

Szczerze polecam pracę w firmie ze względu na całokształt możliwości, m.in.: rozwoju, współpracy, doposażenia stanowisk w nowoczesny sprzęt oraz wiele innych.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Krzysztofikona wywiad

Dostęp do nowoczesnego sprzętu i kompleksowa pomoc ze strony firmy w każdej sytuacji.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Krzysztofikona wywiad

Były to szkolenia związane z obsługą klienta i szkolenia dotyczące aspektów technicznych związanych z Działem. Od pracodawcy uzyskałem także pomoc w ukończeniu kierunkowych studiów uzupełniających.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Krzysztofikona wywiad

Mogę ją ocenić wyłącznie pozytywnie. Zespół pracowników jest duży, a nasza grupa techniczna pracuje wspólnie - jako kierownicy staramy się być elastyczni, co pracownicy doceniają. Zawsze zgadzamy się, w miarę naszych możliwości, na zmiany w grafiku, o które wnioskują pracownicy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Krzysztofikona wywiad

Tu również mogę ocenić wyłącznie pozytywnie. Mogłem liczyć na wsparcie między innymi w kwestii ukończenia studiów uzupełniających. Jeżeli pojawiają się jakieś problemy zawodowe, można się zwrócić bezpośrednio do przełożonych.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Krzysztofikona wywiad

Wszystkie uzgodnienia w firmie są, podczas 15 lat mojej pracy, realizowane zgodnie z planem.

Odradzam i lepiej trzymać się zdala od firmy sprzątającej człowiek się narobi a oni przycinają brakuje im ludzi wypisują że się kokosy zarobi a jak ktoś wspomoże przy pracy to szybko wywalają bez podania przyczyny

Aldona

Nie prawda nigdy nie spotkałam się z tak uczciwym pracodawcą. A pracuje w sprzątaniu 20 lat.

Karolcia

Możesz napisać coś więcej? Nie wypłacili ci całego wynagrodzenia? Możesz też dać znać na jakiej umowie jest praca? Można dostać umowę o pracę?

Jan

Pracuję wiele i nie mogę tego potwierdzić, jeśli Ty jesteś uczciwy to i firma jest uczciwa.

@Kierownik Działu

Dzień dobry, jestem kierownikiem Działu Sprzątania i nie mogę potwierdzić powyższej opinii " Byłego pracownika" opinia jak widzę uległa również edycji i totalnej zmianie co może świadczyć o jej nieprawdziwości a także kompetencjach osoby ją tworzącej. Osoby RZETELNE I UCZCIWE pracują w firmie wile lat, po przejściu nawet na emeryturę bardzo często pracują dalej Firmie są doceniane i cenią sobie dalszą wspólną współpracą. Uważam, że firma jest uczciwa, elastyczna i ma ludzkie podejście do człowieka i jego problemów pod warunkiem że ten jest uczciwy wobec niej.

Aro

No nie wiem właśnie. Poza słowami nie widzę, póki co powodów, dla których ten kierownik tak pisze. Jak rozumiem nie zgadzasz się z nim i nie czujesz się doceniony? Napiszesz, z czego to wynika, czy to sama tylko kwestia zarobków, czy są i inne powody?

Znalazłem ogłoszenie, że firma poszukuje dyżurnych operacyjnych stacji monitorowania. Czy da się pogodzić taką pracę ze studiami dziennymi? Czy szefostwo w ustalaniu grafiku byłoby w takim przypadku elastyczne?

W dużej mierze jest to uzależnione do harmonogramu Pana zajęć. Zapraszam do kontaktu z Działem Rekrutacji naszej firmy w celu omówienia możliwości w tym zakresie.

Security

Szanowna osobo... W dziale sprzątania są wyłącznie auta służbowe do wykonywania usług. Nie wykorzystuje się aut prywatnych. Nikomu nie obiecuje się aut służbowych ponieważ one są dostępne w firmie. Sprawa druga, zarząd spółki ma jedynie kontakt z kierownikami dz. Sprzątania, więc nie kieruje pracowników w "wygooglane" miejsca. Ten wpis jest złośliwym zbiorem kłamstw.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Security Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

SECURITY

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie. Wstępny wywiad może być też przeprowadzony telefonicznie.

Inez
@SECURITY

Jak wygląda taka rozmowa, ile trwa i z kim ona jest? Poza tym to jest tylko jasno spotkanie czy przewidziane są też jakieś inne etapy rekrutacji?

Ala

W ogóle bez żadnej umowy? Żadnego zlecenia również nie ma? A jak płacą tyle, ile pracownikom nie pasuje, to nie ma tu opcji poproszenia o podwyżkę?

SECURITY

Kategorycznie zaprzeczam. Wszystkie osoby dla nas pracujące mają zawarte stosowne umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Mam wrażenie, że pomylił Pan firmy. Jeśli twierdzi Pan inaczej proszę o konkrety. W przeciwnym razie wnoszę o natychmiastowe usunięcie tej nieprawdziwej opinii.

Matti

Mam pytanie. Czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności?

@Matti

Zatrudniamy również osoby z orzeczeniem. Zapraszam do kontaktu z działem rekrutacji.

Paulina

Firma miała dużo ogłoszeń do ochrony, można wiedzieć jakie są godziny pracy ochroniarzy? Szukam czegoś teraz, żeby zarobić, ale system typu 24 godziny w pracy i przerwa średnio mi odpowiada. Jest tam praca „tradycyjna” po 8h?

@Paulina

Generalnie czas trwania zmiany zależy od stanowiska. Najczęściej są to zmiany 12-to godzinne. W przypadku obsługi stanowisk recepcyjnych te czasy mogą być inne (np. 8rbh). Proponuję dowiadywać się w dziale rekrutacji, czy pojawiło się zapotrzebowanie na obsadę stanowiska o pożądanych parametrach.

@SECURITY

Tak myślałem, więc wpadłem na firmową stronę i nie wierzę własnym oczom, że szukacie instalatora systemów alarmowych. Mówię sobie, dobra moja, jest i o miłej atmosferze, stabilnym zatrudnieniu i atrakcyjnym wynagrodzeniu. Brzmi dobrze w moich uszach. Niech więc zwieńczeniem tej symfonii, będzie informacja o tym, jaka jest stawka za pracę i o czasie, na który zawierana jest pierwsza umowa o pracę?

@Paweł

Zapraszam Pana do złożenia CV. Po akceptacji Pana kandydatury przez kierownika Działu Zabezpieczeń Technicznych będzie czas na omówienie szczegółów związanych z zatrudnieniem.

Subu
@Paulina

W ochronie nie ma 8 godzin pracy , przeważnie więcej lub....24 godziny co jest idiotyczne! Więcej wtedy człowiek straci pieniędzy na jedzenie niż by był w domu! Polecam firmę Ekotrade, kiedyś mieli sporo ofert w dzień ale po 12 godzin. I nie sklepy. To były biura, recepcja itp.

@Subu

Przy takiej 24godzinnej zmianie nie ma jakiegoś dofinansowania do posiłków? I jeśli możesz to daj znać czy można w trakcie takiej zmiany chociaż trochę się przespać? Bardzo mnie to nurtuje jak wygląda taki dzień pracy

@Anna

W przypadku zainteresowania konkretną posadą zapraszam do złożenia CV i kontaktu z działem rekrutacji.

@SECURITY

Czy informacje o rodzaju umowy i wysokości stawki są u Państwa objęte tajemnicą? Jeśli nie, proszę nie krępować się z ich podaniem, czy to tutaj na forum, czy w ofercie pracy. Zależy mi w szczególności, by wiedzieć, na jaki okres zawierana jest pierwsza umowa i ile wynosi stawka godzinowa? Chyba warto znać podstawowe informacje zawczasu, by nie tracić nawzajem czasu zarówno Państwa, jak i swojego?

@Paweł

Na jakie stanowisko chce Pan aplikować? Mamy odpowiednie formularze na stronie WWW. (usunięte przez administratora)jeśli Pan koniecznie chce tutaj prowadzić konserwację to poproszę choćby o podstawowe dane.

@Security

Proszę o informację o tym, ile wynosi stawka godzinowa dla instalatora systemów alarmowych? Na stronie jest napisane, że płacicie na czas a wynagrodzenie jest atrakcyjne. A ponieważ każdy co innego może rozumieć pod pojęciem "atrakcyjne", dlatego wolę poznać kwotę. To samo tyczy się czasu trwania pierwszej umowy. W innym wątku pisano, że jest zawierana na czas określony. Na jaki zatem?

@Paweł

Tak jak napisałem wcześniej, zapraszam Pana do złożenia CV. Jeśli kierownik Działu Zabezpieczeń Technicznych zaakceptuje je, przyjdzie czas na omówienie szczegółów związanych z wynagrodzeniem i umową.

Paulina

Ile lat w branży trzeba przepracować, żeby móc się dostać do pracy jako Asystent Dyżurnego Operacyjnego? O ile jeszcze to stanowisko istnieje, bo ogłoszenie było już dawno publikowane. Ale chciałam spytać, bo szukam czegoś dla osób bez większego doświadczenia, a „asystent” mi się wydaje właściwą opcją.

@Paulina

Nie ma ścisłych wytycznych w tej sprawie. Proszę złożyć CV do działu rekrutacji. W przypadku akceptacji CV, predyspozycje i kwalifikacje ocenia kierownik działu.

Czy w Security Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Asystent/-ka?

SECURITY

Z reguły pierwsza umowa współpracy zawierana jest na czas oznaczony. Dla obu stron jest to czas na poznanie się i zbudowanie wzajemnego zaufania. Zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji w celu omówienia możliwości.

Julia
@SECURITY

A można wiedzieć na jaki czas jest zawierana ta pierwsza umowa i czy wynagrodzenie na pierwszej umowie jest niższe niż na kolejnej?

@Julia

Jeśli jest Pani zainteresowana określoną posadą proszę o przygotowanie CV i kontakt z działem rekrutacji. W przypadku wstępnej akceptacji przez obie strony będzie można porozmawiać o szczegółach z kierownikiem działu.

Krzysztof

Nazywam się Krzysztof Owedyk i byłem Kierownikiem Ochrony Fizycznej, który merytorycznie odpowiadał za jakość wykonywania zadań w obiekcie Oliwia Bussines Centre, w czasie kiedy nasza firma Security Sp. z o. o. Sp.k. zabezpieczała w/w obiekt. Kiedy czytam niektóre opinie na temat, jak źle się niektórym ludziom tam pracowało i jak bardzo są obecnie rozczarowani, zadaję sobie pytanie, dlaczego zieją takim jadem, pisząc te opinie. Nasza Firma zawsze i terminowo rozlicza się z każdym swoim pracownikiem, niezależnie, czy dotyczy to zobowiązań finansowych czy innych. Firma zawierając umowę, z każdym pracownikiem zatrudnianym w OBC, informowała poprzez wyznaczonych do tego pracowników o zasadach i procedurach oraz obowiązkach jakie wynikają z przedmiotowej umowy, a które dotyczyły zarówno Firmę jak i zatrudnianego pracownika. Dziwi mnie zatem, że obecnie, ktoś, kto powinien stosować się do zapisów zawartej umowy oraz określonych wcześniej procedur w tym rozliczyć się z Firmą po zakończeniu umowy, ma pretensje, że do tych procedur powinna się zastosować! Po otrzymaniu informacji, że nasza Firma przestanie wykonywać zadania w OBC, osoby tam pracujące, poprzez Koordynatorów zostały poinformowane o sposobie i zasadach rozliczenia się z Firmą. Każdy pracownik zatrudniając się w Firmie, podpisał kartę pobrania sortów mundurowych i na jej podstawie powinien te sorty po wygaśnięciu umowy rozliczyć. Wrzucenie rzeczy do nieopisanego worka i pozostawienie często w przypadkowym miejscu, niestety stwarzało duże problemy z określeniem przynależności porzuconych rzeczy do konkretnego pracownika, stąd też pewnie wyniknęły problemy z rozliczeniem, niezawinione przez Firmę.

Obc
@Krzysztof

Firma rozlicza na czas? Panie (usunięte przez administratora)a w czym jesteście tak wyjątkowi, że bierzecie to rozliczenie w złota klamrę? Przecież to obowiązek każdej firmy bez względu na jakość wykonanej usługi przez zatrudnionego. Wstyd

Darek

Pracuję w firmie Security od ponad 10 lat i mogę z czystym sumieniem firmę polecić. Jeśli sumiennie wykonuje się swoje obowiązki na pewno nie będzie powodów do narzekania. Firma zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. Nigdy nie było żadnych opóźnień wynagrodzenia. Nie jest to żadna laurka, tylko moje doświadczenia z pracy w Security. Jeśli ktoś uważa że opinia jest niewiarygodna to zapraszam do kontaktu tel. 502 siedem 58 578 Pozdrawiam

Security

Szanowny Panie, podaje Pan nieprawdziwe informacje. Po pierwsze kontrakt OBC wypowiedziała Security w związku z brakiem porozumienia finansowego z OBC, a co za tym idzie możliwości dokonania podwyżek pracownikom. Po drugie cale wyposażenie przekazane pracownikom ochrony podlega zwrotowi i stanowi własność Security. Należy czytać umowę ze zrozumieniem. Jedynie w przypadku rezygnacji pracownika z wykonania zlecenia przed upływem 24 miesięcy należy zapłacić proporcjonalną wartość garnituru. Security podjęła już kroki prawne w sprawie tego obraźliwego i kłamliwego wpisu i będzie domagać się odpowiedniego zadośćuczynienia. Kierownictwo Security

Złoty
@Security

Sorki, ale jeżeli sie wszyscy zbiora to macie po sprawie w sądzie.

Poul
@Security

Pracowałem. Rozliczyłem elegancko i bez żadnych nieporozumienie!. Pożądana firma i jak należy. Z poważaniem Paweł G.

Poul

Absolutnie w to nie wierzę.

Czesław

Co ty za kity tutaj żenisz. Weź się lepiej do roboty dziadu.

@Czesław

A co za kit był tam napisany? :/

Witold

Mam wrażenie,że niektórzy potrafią jedynie narzekać! Normalna firma tylko trzeba mieć chęci do pracy!

Artur M
@Witold

Panie Witoldzie odnoszę wrażenie że jest Pan firmie na jakimś wysokim stanowisku ponieważ Pana sama treść, wypowiedzi mówi sama za siebie. Ja coś powiem Pracuje w ochronie 20 lat nie jestem pracownikiem waszej firmy ale do czego dąże jestem szefem ochrony gdańskiej agencji i mam do czynienia z różnymi ludźmi zatrudniam osoby z orzeczeniem oraz osoby zdrowymi mam ogólnie pod sobą 30 obiektów powiem tak jak się zatrudniałem do mojej firmy to osoby które pracowały na etacie nie mieli nic nawet pieniędzy na święta czy też przydziału ale odkąd ja zacząłem nadzorować nad tymi obiektami etatowcy otrzymują co roku paczkę na święta lub pieniądze mają do wyboru i tu odniosę się do Pana wypowiedzi. Że jeżeli Pracodawcą zatrudnia pracownika na etatcie lub bierze, za niego dofinansowanie to jego obowiązkiem jest aby pracodawca zapewnił mu chodzić paczkę lub przydział dużo, firm nie stosuje tego tylko dlatego że pobierają dofinansowanie za osoby niepełnosprawne i te pieniądze idą do kieszeni pracodawcy a tak nie powinno być pracownik otrxymuje swoją pesje w postaci resztki jak by pracodawcą był ferr to temu czlowieki by zapewnił miesięczny przydział który się należy w postaci mydła i papieru toaletowego bo to się osobie z orzeczeniem należy. Dużo firm o tym nie wie że jeśli zatrudnia się osobę z orzeczeniem trzeba dać przydział mimo wszystko tej osobie sie należy. Tak samo odniosę się do tego narzekania bardzo dużo pracodawców wykorzystuje osoby z orzeczeniem np w zlepianiu w grafiku dziur gdzie jest brak obsady. Ci ludzie są wykończeni zmianami natomiast ja stosuje inna politykę gdy moja firma przejmuje obiekt ja zawsze zatrudniam dwie osoby dodatkowe na zwanego skoczka gdy mam brak obsady lub ktoś mi żuci l 4 to mam dwie osoby dodatkowe które pracują mi na umowę zlecenie po drugie chyba każdy normalny pracodawca ma świadomość tego że zatrudnia osobę z orzeczeniem to musi się liczyć że ta osoba musi isc nieraz na l4 z powodu swojego schorzenia lub choroby. W naszej firmie stosuje się inna politykę mimo iż jesteśmy zakładem pracy chronionej i nie wykorzystujemy tak osób aby charowali też trzeba wszystkiego pilnować pod kątem kontroli z PFRON u . Więc ja swojej strony mogę powiedzieć że to nie jest narzekanie tylko niektórzy pracodawcy olewają swoich pracowników.

Pero
@Artur M

Witam,jestem osobą niepełnosprawną.Szukam pracy.Mam doświadczenie.Moze coś się by znalazło dla mnie?

@Pero

Zapraszam do kontaktu z działem rekrutacji SECURITY: tel. 58 326-28-64.

Sylwia
@SECURITY

A jak wygląda rekrutacja? To jedynie rozmowa czy bardziej rozbudowany proces? I czy na stanowisko przyjmowane są osoby tylko z niepełnosprawnością? :)

@Sylwia

Przebieg rekrutacji zależy od charakteru stanowiska na które aplikuje zainteresowany. Zapraszam do kontaktu z działem rekrutacji SECURITY: tel. 58 326-28-64

Kylie Jenner

Przemiłe Panie tam pracują.

Agnieszka
@Kylie Jenner

Na ochronie czy jak? Jesteś klientem czy też pracownikiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Security Sp. z o.o. Sp. k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Security Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Security Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Security Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Security Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Security Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Security Sp. z o.o. Sp. k.