Opinie o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Calfrost Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Calfrost Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

Bombel

pracowalem dość krótko, ale wchodzisz do tunelu hartowniczego nie odmrożonego do -40 C by wybrac towar, na dworze robisz w (usunięte przez administratora) a zimie na dworze nie da sie za wiele zrobic bo pozamarzane, dra tylko mor... , pracujesz we własnych ubraniach... na halach blisko zera C, w takich temperaturach musicie według kodeksu pracy dostac ciepłe jedzenie na koszt pracodawcy- nielicz na to:) (usunięte przez administratora) nie poptrafia ustawic maszyn , wiekszosc to zdesperowani pracownicy ukrainy

Widzę, że nie tylko mnie wpadła w oko tamta oferta dla specjalisty ds. sprzedaży. po pierwsze zaciekawiło mnie w niej to, że pisali o gotowości na wyjazdy służbowe, wymagali kat B a samochodu już nie zaoferowali, a przynajmniej zaginał u mnie w opisie. To czym się jeździ i w ogóle czy to częste?

Rybsztajn Pafcio Nowy wpis

Robię tu od dekady. Mam układy wybieram sobie robotę na dany dzień. Z ukrainkami żyje jak pączek w maśle. Jak Polak coś pyta to nie odpowiem tylko spojrzę na niego spod byka i udam że nie czaje i w ten oto sposób spławiam każdego. Nikomu nie pomogę bo ja Pafcio mam się nie narobić ale zarobić.Taki już jestem zimny (usunięte przez administratora)... Zimny Pafcio

Skąd masz wieści o tym, że dosłownie „wszystkich” Polaków? już z rok temu i tak było tu napisane, że większość osób z Ukrainy jest zatrudniona. I czy przekładasz to na wszystkie działy? Co z biurem? Na dział sprzedaży wiem, że szukali jakiś czas temu

W mieście Kalisz poszukiwano kandydatów do pracy jako operator produkcji. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Calfrost Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Przedstawiciel Handlowy

Szybko bo ludzi się przewija tam masa. Niby obiecują dużo w praktyce jest inaczej.

Kilka pytań o zarobki, czy sobie poradzę itd.

Bombel

....

Praca na 2 zmiany jak się źle czujesz i chcesz wyjść szybciej informują że nie przedłużą umowy. Towar który przywożą to jedna wielka katastrofa. Jak nie chcesz robić 12 to ci mówią że z ciebie nic w tej firmie nie będzie

@....

i na takim mówieniu miałoby się tak właściwie kończyć czy nie bardzo? generalnie przy tych waszych ostatnich opiniach zaczynam się zastanawiać ile osób docelowo firma musi zatrudniać, żeby procesy wszystkie dobrze tu szły? i skąd biorą stale chętnych jeśli warunki miałyby być takie jak opisujecie?

Błażej Rajchel
@....

W tej firmie trzeba mieć jaja z asfaltu... Pracowałem tutaj aż 3 miesiące, okres zimowy.. wypędzali mnie na plac na dworze przy mieleniu marchewki. W ryjoka mi błoto pryskalo jak marchew spadała. Cały umorusany , zimno - 10 stopni. W jednych rękawiczkach dwa miesiące podartych.

Irena

dosłownie tylko? podczas pracy masz świadomość, że i tak nic więcej ci nie wleci? skoro tak to czy efektywność jest jakkolwiek weryfikowana? można pracować tak, żeby w miarę mało się wysilić i żeby nie było z tego problemów?

Chłop

Dużo tu pisali o poprzednim prezesie a o nowym prezesie nie ma nic.Może ktoś podpowie jaki jest czy warto u niego pracować.

@Chłop

Jak to nic nie pisali? W kwietniu była wzmianka o tym, że podobno w soboty każdą tu pracować odkąd nowy jest. Ludzie przywykli do tego, że w sumie nie narzekają? Może dobrze płatne? Napisze ktoś ile?

Kopeć
@Chłop

Ja pracowałam tam ponad 5 miesięcy i co nie dostałam wypłaty jak poszłam na L4 bo ciąży zaszłam odrazu rozwiązali zemną umowę

@Kopeć

umowę o pracę tak po prostu? czyli od razu mówiłaś jaki jest powód przejścia na l4? A wcześniej to cokolwiek wskazywało, że mogłoby się tak stać? Jak wcześniej wyniki Twojej pracy były postrzegane, miałaś jakieś feedbacki?

Kopeć
@Irena

Pracowałam jak każdy nawet 12 szłam przez tydzień a oni mnie tak traktują ludzi. Dziewczyna która 2 miesiące pracowała na umowę zlecenie i odeszła bo nie dostała umowy o pracę teraz niech każdy wie co jest w tej firmie

@Kopeć

a z jakiego powodu nie dostała? można tutaj jakkolwiek wydobyć tego typu informacje? z kim mam gadać gdy chcę się dowiedzieć co ewentualnie w swojej pracy poprawić, żeby każdy był zadowolony?

Irena

cześć, jak obecnie wygląda tu praca w weekendy? ktoś pisał o jakimś zmuszaniu i wolałabym się upewnić.. ogólnie to jak z obecnymi relacjami w firmie sytuacja wygląda i jak się pracuje? pytam, bo opinie dość negatywne tu wpadały i fajnie byłoby mieć jednak jasność

gość

Czytam tego wpisu nie mogę się niczego domyśleć. Proszę pisać poprawną polszczyzną.

Narkomano-pijak
@gość

Co tu myśleć PISZE WYRAŹNIE ZE PANA PODWŁADNY ZWOLNIONY PANIE G.CZAS WAKACJI NADCHODZI WRESZCIE MAMY NADZIEJĘ ŻE PAN MELER CZYTA wszystko jak można takiego trzymać i bronić pijaka narkomana chuchal dmuchał aż 0.7 promila ale jaja w piątek poszedł na szczaw kto Mateuszek

Majka
@gość

Idź do szkoły specjalnej zrozumisz

Dominika

Ta firma to bagnooooooooooooooo

Karol
@Narkomano-pijak

Mateuszek to prawa ręka była Graffa był wypity i Graff wiedział bo z nim pił kawę a ręka rękę myje ale ochroniarz go złapał 0.7 wydmuchał zadzwonił ochroniarz do Czajki i go zwolnili ale Graff się odegrał na ochroniarzu i Czaji na gadał i go przenieśli Calfrost do tonie w długach Ci co rolnicy za kontraktowali u nich warzywa i owoce poszli do Sadu po pieniądze mają też komorników Calfrost nie wypłacalny jest masakra jakaś

Gustaw
@Karol

Graff nie pije kawy od urodzenia...

Gabriela

Zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, po czym nie dają znać czy są nadal zainteresowani daną osobą, zero informacji. Wiec po co zawracanie głowy by nie dać znać? Ciężko napisać SMS bądź zadzwonić? Pani przeprowadzająca rozmowę dawała pozytywne i miłe wrażenie, jednak było przekłamane. Nie polecam.

Łucja
@Gabriela

No tak wszędzie prawie jest gdzie nie pójdziesz i nie ma co przeżywać. Lepiej mów jak ta rekrutacja wygląda w ogóle :p jakie stanowisko?

Harry
@Gabriela

Że ty poszłaś na rozmowę do tej pseudo firmy do szacung..... Kijem bym nie tknął tych warzyw tam .. praca jest koszmarna jak i zarobki nie polecam... Brygadzistki same france układy ukladziki ... W rękawiczkach jednych pół roku robisz bo nie mają albo chowają by handlować na ryneczku i dorabiać..

@Gabriela

Dzień dobry, chciałam się zapytać czy to prawda. Ponoć nowy prezes zmusza pracowników do pracy w sobotę pod groźbą zwolnienia.

Kubus

Same negatywy z tej firmy szkoda gadać, a co dopiero przacować...

Obserwator

Owoce zanim zostaną zapakowane to są wrzucane na blat po głębokim mrożeniu potem rozbijane pakowane i trafiają do głębokiego mrożenia. Zanim tam jednak trafią to są rozmrożone więc nie powiny w ogóle wyjechać. Tak samo warzywa pakowane w tej firmir. (usunięte przez administratora) dlatego wiecznie szukają pracowników. Przeterminowana aronia 3 miesiące trafia do mieszanek kompotowych. Tak było w zeszłym roku i pewnie do tej pory nic się nie zmieniło. Kierownik zmiany wyśmiewa pracowników przy wszystkich i jest ok. Radzę siezastanowić przed podjęciem tam pracy.

Gość 2

Na portalu OLX jest oferta pracy na stanowisko Kierownika Kontroli Jakości. Co się dzieje zatem z panią, która dotychczas pracowała na tym stanowisku? Czyżby zachodziły zmiany kadrowe przed nowym sezonem, jak co roku to ma miejsce?

zocha
@Gość 2

Pani kierownik kontroli ojszczala calfrost bo to syf i szambo wielkie ta firma długo nie wytrzyma koniec nadchodzi długu to maja w brud nie wygrzebią się a towar wywieźli a dostawcy kasy nie maja cierpliwość traca dobrze ze sa sady i komornicy to duzy plus

@zocha

analfabeto naucz się pisać i wypowiadać bo to nie zrozumiałe co na pisałeś

gość
@11111

Wreszcie ktoś zwrócił temu osobnikowi uwagę. Niech wraca do szkoły.

ALOJZY
@zocha

PANI Z KONTROLI MADGA MIALA PROBLEMY Z GRAFFEM TYM CO WSZEDZIE WTYKA NOS I OLALA FIRME MA LEPSZA PRACE DOBRZE PLATNA A NAWE DUZO LEPSZA I SPOKOJ A TU CIAGLE DYM JEST OSTATNIO NAWET SZEFO AUTO ROZPIEPSZYL NIBY SARNA NA BANK BYL MANDAT PUNKCIKI I TERAZ TRZEBA ZAPLACIC ZA ZNISZCZENIE MIENIA AUTA FIRMY UBESPIECZENIOWE NIE SA CHETNE BY PLACIC ZA CZYJES BLEDY NIE TE CZASY JA TWIERDZE ZE SZYBKOSC BRAWURA DALA POPALIC NAUCZKA NA NASTEPNE LATA I PRZESTROGA DO INNYCH CO PEDALUJA OSTRO FIRMA DLUGO NIE WYTRZYMA KWESTIA PARU MIESIECY DLUGU OD TAK SIE NIE SPLACI

siesta
@ALOJZY

o ile wiem w firmie pracuje jeszcze jeden graff-oman co sądzicie o nim ? można z nim pracować??

kapus
@siesta

Jeżeli chodzi o Graff-oman to niczym się nie rozni ostatnio kaskader auto rozbil na sarence niby od brata niby uprzejni kulturalni ale trzeba na nich uwazac ten niby od produkcji to kawal g...... jest wredny ludzi na zwalnial ludzie sami uciekają gdzie pieprz rosnie my wiemy za co od produkcji z Kotlina wyrzucili wiemy za co to samo tu robi ale pamiętajmy kij ma dwa konce i wiemy ze kapuja Jakubkowi ale wiemy nawet kto ten człowiek zielonego pojęcia nie ma o niczym i wiemy tez ze pan CZAJKA wie o tym bo dzwonimy do niego tak ze wesoło tak Jakubek nie ma a czas na niego przychodzi straszy wszystkich po kolei nawet skakal do kadrowej to trzeba być idiota ale czekamy na final Jakubek nie radzi sobie z tym bo za cieki jest bolek

ZENEK-BENEK
@11111

analfabeta to jesteś ty bo odczytac nie umiesz Ile klas skonczyles

zorro
@siesta

To pytanie to podpucha nawet wiemy kto pyta szuja

Marzenka
@Gość 2

Wiesz ile tam pseudo kierowników robiło setki a pracowników to tyle co dwa razy kalisz ludzi ma prosty rachunek

Olek
@siesta

Pracował numer 1 graff tek uratował swój a brata poświęcił odszedł normalny gościu był ten numer 1 to śmieć kawał lobuza

LOLA
@siesta

JUZ NIE PRACUJE OD LAT BRAT GO POSWIECIL BY RAYOWAC SWOJ TLUSTY TYLEK KTORY TEZ JEST JUZ NA WYLOCIE

Jan
@Gość 2

Ilu już tam pracowało kierowników kontroli jakości zmieniają się jak bociany odlatujące do ciepłych krajów czy ten (usunięte przez administratora) Graff pracuje tam jeszcze brata poświęcił by sam pracy nie sracil

Zageszczac to pan panie Craft zageszcza więcej pan szkody zrobił jak pożytku ludzi pan za wodeczke po zwalnia a teraz koledze pan musiał obowiązkowo podać alkomat co na to pracownicy czas oceni ochrona wykazała się czujnoscia a tego pan nie był w stanie przewidzieć oraz wywózki złomu bez ważenia a o tym pan wiedział ale ochrona pracuje i wstyd na cały zakład pracownicy wszyscy wiedzą i pan Meler wie he he he

Lucjan
@Andrzej

Z tym złomem kaloryferami to się dzielili kasa mówił gość że skupu ze tam nie było prokuratora to nie wierzę to pachniało kryminałem jak pamiętam to ochrona się wykazała a Labedz Czajka zwolnił ochroniarza za to że do Czajki zadzwonił i zwolnił go dla grafa 1 graf 1 jak z czterej pancernych ha ha tam dopiero jest (usunięte przez administratora) książkę by napisal

Cecylia

Ale czają go lubił

Gosia
@Andrzej

Szkodnik społeczny ten Graff za poniżanie do sądu nagrać go i do sądu zapłaci z 30 tys to się rozumu nauczy zwolnią go to będzie zerem

Olaf
@Lucjan

ZLOM TO PODZIAL BYL CZAJA LABEDZ I GRAFFF

Honorata
@Andrzej

Graff nawet żeby swój tylek ratować to poświęcił własnego brata tam auto rozbili osobowe służbowe było wesoło. Jak przy ulicy stary budynek czyścili do sprzedaży to kaloryfery na złom wywoził kradli ile się dało ochroniarz zrobił notatkę nawet o wywózce złomu i dzielili się tym czają z Graffem tam już nie ma co brać wszystko złom szmelc

Szanowni państwo nie bojcie pisać się prawdy piszcie i ostrzegajcie innych przed ta praca w Calfroscie bo tam pracownik pozbawiony jest godności,wiary nie może się odezwac przeklnac a szef od szefow w spodniach klnie na czy swiat stoi teraz będzie nagrywany na dyktafon i pojdzie przed sad jak go w Kotlinie gdzie go wyrzucono z hukiem rozumu nie nauczyli to go tu naucza nagramy klniecia i będzie swiatkow tyle ze grafek będzie zdziwiony ilu ludzi pojdzie przeciwko niemu piszcie prawde ja pracuje w tym grajdole nascie lat kiedyś był porządek a tera wielkie bagno pracownik jest zerem ale kwestia czasu he he hi zrobimy z nim porzade z kapusiem

@Adam

Skoro jest tak źle, to dlaczego tam pracujesz? Pracownik jest zerem?? W takim razie duupa z ciebie nie facet. ''Jest źle, ale firmy nie zmienie i bede pisał o niej źle''.. Mnie nie pasowało to zmieniłem.

to ja
@Adam

No właśnie jak jest żle w firmie to trzeba zmienić sobie prace a nie wypisywać bzdury wyssane z palca

Julia
@Adam

Trzeba wierzyć w Calfrost he he

Alojz
@Adam

Nagrać na dyktafon (usunięte przez administratora) i do sądu jak zapłaci że swojej kasy że 30 tys to się szybko obudzi i zmieni jak nie to druga sprawa i jest skończony dozywotnio

Łukasz

Super Firma. Zarobki godne Kalisza! Nic aby chcieć pracować!

Stanislawa
@Łukasz

Ile tam pracujesz że tak super piszesz po co kłamiesz tam lata kiepsko jest ja czekam lata za kasę za seler może że swojej pensji zapłacisz bo tam długi z Kalisza do Poznania

Alojz
@Łukasz

W tej firmie to godna uwagi i zaufania była pani Ania Kadrowa super kobieta miła sympatyczna kobieta szczera a Graff Graff to obłudnik i kłamca w Pleszewie się na nim poznali dokładnie Kotlin miał tam duży problem skargi na niego były i go wylali się gdzie pieprz i wanilia rosnie

Tadeusz
@Alojz

Popieram prawda ta kobieta oddana pracownika powinna medal dostać ale od kogo Czajki agraffa państwowy order dać za zaslugi

Seler
@Tadeusz

Racja . Z tego miejsca chciałem podziękować Graffowi za zwolnienie mnie w 2015 roku za nie przyjście dwa dni do pracy i nie poinformowanie firmy dlaczego mnie nie ma. Dziękuję Graff zaraz po tym znalazłem pracę w której robię do teraz z dwa razy większymi zarobkami i większość czasu to siedzę i pierdzę w karton z telefonem w ręku hehe. Dzięki raz jeszcze !!!

Seler
@Tadeusz

A nie na placu w calfrost umorusany od błota które pryska w ryjoka gdy marchew wlatuje ha dobrze że tylko dwa miechy tam robiłem o dwa za dużo

Pawel

Tam mozesz sie garba dorobic nico zero.

Dziw że to się kręci jeszcze ta machina pełna długów nie mówiąc o dostawcach którzy kontraktowali warzywa i owoce i bez kasy zosti to wstyd do tej firmy mają komorników towar przerobili sprzedali a my rolnicy bez pieniędzy.

ZIUTA

Odpowiedź na: [aldona - 2016-05-29 07:50:22]: Weszedł??? tylko facet tak napisze ,podszywając się pod kobietę. Oj nudzi wam się na tej portierni. Panowie zwani dumnie ''ochroną''weźcie się w końcu ogarnijcie i zastanówcie się nad swoją pracą, bo najwięcej zamętu i plotek to wy wprowadzacie.Także aldona,Adam i reszta nie ściemniajcie!! TE SLOWA PISANE SA PRZEZ PANA GRAFFA

Dominika
@ZIUTA

To ten co poświęcił swego brata za to żeby swój tyle zek ratować przed Czajka labedziem czy kaczogesia ten co go z Kotlina wyrzucili to tu go przyjęli ciekawy okaz że się na nim nie poznali był tam dobry dyrektor to się go pozbyli bo nie lubią przekrętów uczciwy był musiał odejść

Nordis

W Nordisie złapali kierownika na manipulowaniu kasą firmową, w oczy kłamał Czajce że on jest niewinny..., na swoją obronę obsmarował wszystkich pracowników dookoła pomawiając o zaniedbania, których sam się dopuścił, najpierw go odsunęli ze stanowiska, a potem znowu zrobili kierownikiem oddziału... Teraz Nordis kontroluje wpisy na gowork i każe usuwać wszystko co im nie pasuje. Czajka nic wam nie pomoże ... wiadomo dlaczego... Ryba psuje się od głowy

Franek
@Nordis

Tam już nie jednego złapali byłem kierowca pracownik ochrony złapał zastępcę kierownika pijanego dali cynk Czajce czy Labedziowi i go zwolnili ale ten z Kotlina zwolniony był za nim razem się dzielili. No i skończył się podział.

Zostaw merytoryczną opinię o Calfrost Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Calfrost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Calfrost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calfrost Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Calfrost Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Calfrost Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Calfrost Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Wrocławska 31
    62-800 Kalisz