Opinie o Instalcompact-Service Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne Nad Strumykiem 6

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Instalcompact-Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact-Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact-Service Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne Nad Strumykiem 6

Alicja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o tym, że obecnie Instalcompact-Service Sp. z o.o. nie prowadzi rekrutacji. Dla wszystkich zainteresowanych pracą w tym miejscu - polecać odwiedzać zakładkę 'Praca', na ich domenie - http://www.instalcompact-service.pl/index.php?s=63&m=14 Jak oceniacie tę firmę jako pracodawcę?

jasiek

Kierownik Serwisu jest teraz poszukiwany do firmy na pewno.

ruchadło leśne

Zawsze w magazynie.

Tadzio

Ta firma jeszcze istnieje?

Firma Instalcompact-Service Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
cieć

Zacznij od 1800 PLN i robota jest twoja

Dyrektor

122, jesteś zainteresowany - wysyłaj - to nic nie kosztuje. Negocjuj. Nie ważne 'ile dają' i tak zawsze zaczynasz od deklaracji oczekiwanego wynagrodzenia. To są nowe stanowiska, wszystko jest możliwe. Dogadacie sie - fajnie, nie - drugie 'fajnie'. Powodzenia.

obserwator

widać @prawda, jesteś mocno znużony i zdegustowany życiem. Jeśli pracujesz w tej firmie - to fujara jesteś, że tam jesteś (chyba, że innej roboty sobie nie potrafisz znaleźć), jesli jesteś już poza firmą - to jesteś mocno niedoinformowany. Ot i taki pożytek z ciebie ...

Brak rymu

A druga śrubka kolegi szuka , i tak się stało i wymyślało , że druga śrubka już o nic nie pyta i sama kręci wołki na które pozwolą przymknąć oczy te wredne matołki.

Mariusz

Stary Kierownik Serwisu zrezygnowal?

jarysko

Znów jest ogłoszenie na kierownika serwisu Coś z tą firmą jest nie tak...

nowy

to jest jedna z lepszych firm w okolicy tak slyszalem i dlatego tam pracuje a ze kiepsko placa i ze ludzie sie zwalniaja no coz jak znajde taka w ktorej wiecej zarobie to tez sie zwolne

że jesteśmy kupe siku warci''

Są warci.

Maruszek

Bardzo często pracodawcy sami pozwalają dojechać do domu autem o ile oczywiście jest do własnego użytku. Jeżeli ktoś chce na siłę znaleźć problemy to mu się to w końcu uda, ale nie uważam, żeby było to niezbędne w dalszej pracy. Czasami lepiej nie cwaniakować tylko odpuścić. Chyba, że ktoś chce iść w zaparte ze wszystkim i wszystkimi.

pz

Plus pracy w tej firmie to to ze kazdy moze dojezdzac do firmy na sluzbowym paliwie i nie tylko, dlatego tak male pensje niektorym wystarczaja na przezycie. Drugi plus ze nie musisz miec wiedzy i kompetencji zeby sie tu dostac do pracy, ale tez nie rozwiniesz sie zawodowo ani troche.

Bubuś

Jestem z lodzi i mam zamiar aplikować do tej dziwnej firmy. Te wpisy są bardzo dwuznaczne ? Czy ta firma jest stabilna ? Z ogłoszenia i strony wynika ze robią prawie wszystko ? Czy każdy pracownik musi znać się na tych wszystkich urządzeniach ? Czy da się zarobić po okresie próbnym conajmniej czwóraka ? Dziekuje za podpowiedzi czy wysyłać czy nie.

Krystyna z transportu

plusy pracy w centrali: praca 7.30-15.30, w miare spokoj jak robisz swoje, tempo pracy ogolnie w sam raz lub wolne, roznorodnosc zlecen- mozna ciekawe rzeczy potem wpisac do CV- dobra baza do odbicia sie, wspolpracownicy atmosfera i kierownictwo OK. minusy: niska wyplata, niskie premie, perspektywy raczej slabe. Lepiej robic to samo lub nieco wiecej w zagranicznej korporacji za pieniadze 2,3x takie.

erni

Sledze ogłoszenia tej firmy.Od marca 2014 szukają kierownika serwisu i nie mogą znaleźć. Cos jest w tej firmie , co potencjalnych kandydatow odrzuca.

RUDOLF

Wpiszta w wyszukiwarkie najpopularniejszą na świecie na literkę G ( G jak gałganek )taką frazę : snajper ze szczerego serca .I co zobaczyta? Takie cuda.Dwie wypłaty.Das is gelt.

Trochę rozbieżne te wpisy więc dopytam. Czy wypłata jest na czas? Czy są premie? Jeśli są to czy zabierają bez przyczyny? Jak wygląda ilość pracy? Czy się pracuje całymi tygodniami od rana do nocy? Jak wygląda sprawa wyposażenia pracownika do pracy? Czy są jeszcze jakieś dodatkowe bonusy?

Jogi Babu

A mi się pracowało tam bardzo dobrze. Wynagrodzenie na czas, wszystko z ZUS, pensja zgodnie z tym jak się umówiłem + premie za wykonywaną prace. Pracy sporo ale wynagrodzenie odpowiadało jej ilości. Czasami wysokość wynagrodzenie pozytywnie mnie zaskakiwała. Duża elastyczność pracy i dodatkowe benefity. Pracowałbym dalej gdyby nie sytuacja rodzinna…

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact-Service Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Instalcompact-Service Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Instalcompact-Service Sp. z o.o.