Opinie o Instalcompact-Service Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne Nad Strumykiem 6

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Instalcompact-Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact-Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact-Service Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne Nad Strumykiem 6

Urodzony

Można się rozwijać i spokojnie pracować. Początki u każdego były trudne. Zdarzały się jakieś błędy ale nie takie żeby od razu kogoś wyrzucić czy zablokować wypłaty. Po prostu dodatkowe szkolenie i człowiek ruszal dalej.

gucio

jest okej, praca jak praca, nie narzekam

On85

Szkoleń jest całkiem sporo, więc nie ma co się bać z początku pracy. Chłopaki mają na produckji ciężko, ale bezpiecznie.

powidoki

Praca nadal w porządku. Problem się pojawia jak w robocie zostają ludzie którzy nie mają do tego jakichkolwiek kompetencji i robią to bardziej na przypale niż właściwie...

Firma Instalcompact-Service Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
sorer

Od 4 miesięcy pracuje w firmie Instalcompact i jak na razie sobie chwalę. Chetnie zostanę w tej firmie na dłuzej.

Pracuję tutaj od miesiąca i jak na razie bardzo sobie chwalę. Szef bardzo przyjazny i idzie na rękę. Zarobki ok.

Powąs

Uwielbiam ludzi, z którymi pracuję. Jest to ekipa, która zawsze pomoże i od wielu lat się znamy. Podobnie jest z kadrą - nie traktują nas "z góry", dzięki czemu aż chce się pracować.

Ir

Zarobki są naprawdę zadowalające. Można zdobyć dodatkowe pieniążki do wypłaty za wykonanie zlecenia bardzo rzetelnie i szybko. Szefowie doceniają pracowników, o ile się oni starają.

babcia

A Ja napisze hehe hehe ze te opinie pisze ciągle ta sama osoba hehe już od kilku tygodni hehe

hmm
@babcia

I to jest według Ciebie merytoryczna wypowiedź na temat pracodawcy? Nie wiesz do czego ten portal służy? Takie zdziwienie, że pracownikom, którzy pracują,a nie się obijają podoba się w tej pracy? Może czas wyciągnąć wnioski i wziąć się za robotę?

Kodak000

Czepiać się nie ma co. W każdej pracy znajdzie się coś na minus. Ale ja napisze o pozytywach. Po pierwsze pensja jest spoko, po roku pracy dostałem podwyżkę. Po drugie ważne jest to, że bardzo pilnują terminowości wypłat. Po trzecie dają możliwość rozwoju.

Malin

Ważne że: wypłaty są na czas, dobrze traktują pracowników, w firmie pracują bardzo spoko ludzie. Pozostałe aspekty są po prostu poprawne (wypłaty, kierownictwo, godziny pracy)

mariusz

Nie ma co tam tego heheheh mi dla mie jest okej dobra praca wyplaty dobre co ja bede narzekac jak nie mam powodow jest dobrze

Riso
@mariusz

Dobry pracodawca u którego można się rozwijać. Mi przede wszystkim zależało żeby mieć dobrą firmę w CV. Dlatego tu pracuję. A oprócz tego wypłaty nie są najgorsze.

za kulisami

polecam, najlepiej się samemu przekonac. opinia opinii nie równa.

czek

Nie jest źle, jest wręcz spoko. Kasa przychodzi zawsze w terminie, nie przepracowuje sie. Szefostwo wyrozumiale. Więcej plusów niż minusów widzę.

K.

Nie istnieje chyba firma, której pracownicy są zadowoleni w 100%. A na pewno nie istnieje na tym portalu. Bo z ciekawosci czasem sobie powchodzę na profile roznych firm. Wszędzie jęczą i narzekają. Śmieszne to jest po prostu. Nie dość, że ludzie idąć do jakiejś pracy wiedzą jaka będą mieć stawke to jeszcze narekają potem, że mało płacą. Poza tym nikt nikogo nie zmusza. To nie są obozy praca. Nie opowiadda ci to albo zglos to przelozonemu albo sie po prostu zwolnij. Ale nie, wiekszosc ludzi tutaj woli narzekac i żalić się w internecie. Przecież to jest jakaś dziecinada. Mi osobiście praca w Instalcompact odpowiada. A jak miałem jakieś uwagi to je po prostu zgłosiłem. I było warto, bo jakąś poprawę widać. Pozdrawiam, K.

Augustin Egurolla
@K.

Podpinam się pod ten komentarz. Sama prawda. Ci co tu wypisują negatywy to są pipy, które boją się stanąć z kimś twarzą w twarz. Instalcompact daje bardzo dobre warunki zatrudnienia i tyle w temacie...

Siatkarz90

według mnie przede wszystkim to czy się lubi daną firmę zależy od ludzi jacy w niej pracują.....akurat ja trafiłem na super zespół, bardzo się lubimy, często wychodzimy razem po pracy. dlatego jak pojawiają się jakies problemy to nie są przez nas tak zauważalne bo i tak lubimy tą pracę. życzę każdemu żeby miał taką pracę, w której ma fajnych kolegów i chce mu się do niej chodzić.

krzysiek

Dobra firma, spoko pracodawca, polecam.

Nożownik

Uważam że dobrze jest tu pracować. Jak się lubi pracę, a nie obijanie to jest tu okej. Pracuję sumiennie i dlatego jestem doceniany. Jeśli ktoś psioczy na tą firmę to znaczy, że się opier*ala w pracy. Innej drogi nie ma.

Bach

Pracuję tu już jakiś czas i jest spoko. Nie narzekam, kasa przychodzi terminowo, dogaduje się z przełożonymi, nie jest to stresująca praca. Poza tym wszystko zgodne z tym co na umowie. Widać, że profesjonalna firma.

artur

Firma z perspektywami. Czuję się tu dobrze i stabilnie. Bardzo potrzebowalem stałej spoko płatnej pracy i mam. Jeśli ktoś się zastanawia- polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact-Service Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Instalcompact-Service Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Instalcompact-Service Sp. z o.o.