Instalcompact-Service Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

Opinie o Instalcompact-Service Sp. z o.o.

Krystian 2014-02-03 09:43:05
Życzę każdemu takiego pracodawcę.
Miła i przyjemna atmosfera zaufania. Pomocne kierownictwo i współpracownicy.
Elastyczność i zrozumienie dla pracownika.
Polecam
Michu 2014-02-10 13:47:39
Tak (usunięte przez administratora), miła i przyjemna atmosfera zaufania, to sobie cenisz zajbardziej, lecz tym się nie najesz do syta za 2000zł zł na rękę
Krystian 2014-04-23 22:04:21
Życzę każdemu takiego pracodawcę.
Miła i przyjemna atmosfera siedzenia w domu. Czasami jedno zlecenie na tydzień .
Pieniądze lepsze niż w pośredniaku i robotach interwencyjnych , a jest to prawie niespotykana sprawa w rejonach gdzie mieszkam. Miła i przyjemna atmosfera poza firmą . Pomocne i niekompetentne kierownictwo i współpracownicy. Elastyczność wypłat i zrozumienie dla wkurw…. pracownika. Wszystko zgodnie z przepisami, a jest to prawie niespotykana sprawa w rejonach gdzie mieszkam.
Polecam x 3 TAK
elzbieta - 2010-12-11 10:31:12 2014-04-24 13:58:04
Firma stawia na rozwój pracownika. Lubię to!
zyczliwy 2014-05-02 21:21:17
Panie Waldku, Pan się nie boi ...
Jogi Babu 2014-07-07 10:13:09
A mi się pracowało tam bardzo dobrze. Wynagrodzenie na czas, wszystko z ZUS, pensja zgodnie z tym jak się umówiłem + premie za wykonywaną prace. Pracy sporo ale wynagrodzenie odpowiadało jej ilości. Czasami wysokość wynagrodzenie pozytywnie mnie zaskakiwała. Duża elastyczność pracy i dodatkowe benefity. Pracowałbym dalej gdyby nie sytuacja rodzinna…
Kandydat 2014-07-11 14:42:28
Trochę rozbieżne te wpisy więc dopytam.
Czy wypłata jest na czas? Czy są premie? Jeśli są to czy zabierają bez przyczyny? Jak wygląda ilość pracy? Czy się pracuje całymi tygodniami od rana do nocy?
Jak wygląda sprawa wyposażenia pracownika do pracy? Czy są jeszcze jakieś dodatkowe bonusy?
Ola 2014-07-28 21:49:36
Nigdzie wcześniej nie spotkałam się z taką okropną zawiścią i zazdrością jak w tej firmie. To do czego jest zdolna ta firma jest przerażające. Wiedza i doświadczenie pracownika jest w tej firmie niczym, (usunięte przez administratora)
zdegustowany 2014-08-14 21:58:11
Dopóki majstrem będzie Rudolf to atmosfera będzie bardzo kiepska.Zarobki z roku na rok coraz gorsze.
RUDOLF 2014-08-19 03:22:48
Wpiszta w wyszukiwarkie najpopularniejszą na świecie na literkę G ( G jak gałganek )taką frazę : snajper ze szczerego serca .I co zobaczyta?
Takie cuda.Dwie wypłaty.Das is gelt.
erni 2014-10-11 06:36:22
Sledze ogłoszenia tej firmy.Od marca 2014 szukają kierownika serwisu i nie mogą znaleźć. Cos jest w tej firmie , co potencjalnych kandydatow odrzuca.
Krystyna z transportu 2014-10-22 14:45:44
plusy pracy w centrali: praca 7.30-15.30, w miare spokoj jak robisz swoje, tempo pracy ogolnie w sam raz lub wolne, roznorodnosc zlecen- mozna ciekawe rzeczy potem wpisac do CV- dobra baza do odbicia sie, wspolpracownicy atmosfera i kierownictwo OK.
minusy: niska wyplata, niskie premie, perspektywy raczej slabe.
Lepiej robic to samo lub nieco wiecej w zagranicznej korporacji za pieniadze 2,3x takie.
Magnum Clab 2014-10-22 20:07:02
Firma ma nową strategię rozwoju od kiedy Snajper Spawacz od zaprzyjaźnionych firm dowiedział się ile naprawdę można płacić pracownikom.Prawdopodobnie ma znajomych w AMAZONIE w Tarnowie Podgórnym i tam płaca waha się pomiędzy 12 a 14 PLN/h.
Tak więc płaca ok 2000 pln na miesiąc oczywiście z nadgodzinami.Zastanawiające jest to że po prawie każdej kulawej wypłacie Snajper znika na zawodach strzeleckich jak teraz w październiku i wcześniej w kwietniu. Widocznie musi odreagować (sobie też wypłaca niższą wypłatę i ma doła albo ma dosyć telefonów typu : Snajper co się dzieje ? Co się stałosie? Niebędzie niczego? )Pozdrawiający były snajper Mgr.
Bubuś 2014-11-28 02:20:09
Jestem z lodzi i mam zamiar aplikować do tej dziwnej firmy. Te wpisy są bardzo dwuznaczne ? Czy ta firma jest stabilna ? Z ogłoszenia i strony wynika ze robią prawie wszystko ? Czy każdy pracownik musi znać się na tych wszystkich urządzeniach ? Czy da się zarobić po okresie próbnym conajmniej czwóraka ?
Dziekuje za podpowiedzi czy wysyłać czy nie.
pz 2014-12-01 22:28:32
Plus pracy w tej firmie to to ze kazdy moze dojezdzac do firmy na sluzbowym paliwie i nie tylko, dlatego tak male pensje niektorym wystarczaja na przezycie. Drugi plus ze nie musisz miec wiedzy i kompetencji zeby sie tu dostac do pracy, ale tez nie rozwiniesz sie zawodowo ani troche.
Piotr Wacek 2015-01-01 03:50:56
Tyle szczęścia w nowym roku ile IC ma kłopotów...
Maruszek 2015-03-31 06:52:50
Bardzo często pracodawcy sami pozwalają dojechać do domu autem o ile oczywiście jest do własnego użytku. Jeżeli ktoś chce na siłę znaleźć problemy to mu się to w końcu uda, ale nie uważam, żeby było to niezbędne w dalszej pracy. Czasami lepiej nie cwaniakować tylko odpuścić. Chyba, że ktoś chce iść w zaparte ze wszystkim i wszystkimi.
że jesteśmy kupe siku warci'' 2015-04-05 01:23:54
Są warci.
nowy 2015-04-14 19:35:55
to jest jedna z lepszych firm w okolicy tak slyszalem i dlatego tam pracuje a ze kiepsko placa i ze ludzie sie zwalniaja no coz jak znajde taka w ktorej wiecej zarobie to tez sie zwolne
jarysko 2015-04-22 08:52:36
Znów jest ogłoszenie na kierownika serwisu
Coś z tą firmą jest nie tak...
Piotr 2015-05-16 20:55:54
Firma bardzo obarcza swoją nieuczciwością swoich pracowników, dlatego niektóre stanowiska tak niewiarygodnie często się zmieniają. Ludzie wolą zrezygnować z pracy po miesiącu nie mając nic innego, niż podpisywać się pod tym bagnem.
heniu@z 2015-05-23 20:29:27
znów szukają kierownika serwisu - wniosek ta firma to musi być kompletna poracha
Mariusz 2015-06-22 23:10:02
Stary Kierownik Serwisu zrezygnowal?
A 2015-10-09 12:55:53
kiepskie zarobki jak na tak duże wymagania, kierownictwo z przypadku nie ma pojęcia jak kierowac ludzmi nic dziwnego ze brak motywacji do pracy, czesta rotacja pracownikow mowi sama za siebie, kto madry ucieka, niewiele sie mozna nauczyc, pomijajac ze daleko z Poznania- dojazd wyłacznie samochodem trzeba sie zabierac, kombinowac
Jon Do 2015-11-13 04:58:24
Co to za zagadka dwie śrubki i podkładka?
- Instalcomact-service
śrubka i podkładka wkręcone przez Waldka a druga podkładka wkręcona przez Piotra co roboty dogląda.
Brak rymu 2015-11-13 05:08:29
A druga śrubka kolegi szuka , i tak się stało i wymyślało , że druga śrubka już o nic nie pyta i sama kręci wołki na które pozwolą przymknąć oczy te wredne matołki.
prawda 2015-11-17 09:46:16
Jeden wielki chaos. Niekompetentni pracownicy. Niekompetentni zarzadzajacy.
Ludzie, ktorzy znali sie na swojej pracy już dawno tam nie pracjuja.

Mizerne zarobki. Problemow niezliczona ilosc. Sprzet i warunki pracy jak u "Henia" w garazu a ceny sa z kosmosu. Tak na prawde ceny sa wyciagane z kapelusza i zaleza od widzimisie pracownika biurowego fakturujacego.
O wszystko trzeba sie martwic samemu i sobie wszystko zalatwic. Generalnie mega lipa.
Praca tam to codzienna walka... Az dziwne, ze ta firma ma klientow jeszcze. Byli pracownicy pozakladali firmy lokalne i dzialaja tysiac razy lepiej niz ta firma. Maja przede wszystkim wiedze i doswiadczenie. Takie firmy sa na przyklad w Warszawie, czy Gdansku. Tych ludzi zdecydowanie mozna polecic.
obserwator 2015-11-17 22:32:26
widać @prawda, jesteś mocno znużony i zdegustowany życiem. Jeśli pracujesz w tej firmie - to fujara jesteś, że tam jesteś (chyba, że innej roboty sobie nie potrafisz znaleźć), jesli jesteś już poza firmą - to jesteś mocno niedoinformowany. Ot i taki pożytek z ciebie ...
Stary rumak 2015-11-23 00:06:26
'kropelka" i 'obserwator" to nowy kierownik w stajni ICS.
Obstawiam że trzech miechów nie wytrzyma.
Karino
luhcer nicram 2015-11-24 14:55:53
Kochani specjalnie Dla Was moje zbłąkane owieczki trzy nowe stanowiska pracy
nie znasz sie na technice , nie znasz sie na elektryce , pracowałeś jako komiwojażer lub na kasie w biedroce to aplikuj.Zostań sprzedawcą roku tgz usług regiony małopolska , śląsk , mazowsze.
Zdzichu 2015-11-25 21:10:26
Ta firma to jest kuriozum.

Tylko i az tyle powinno wystarczyc.
Nie dajcie ludzie sie nabrac na te falszywe pozytywne wypowiedzi. prawda ma 100% racji. Pozytywne komentarze to proba falszowania rzeczywistosci, ktora jest tragiczna. Znowu oferty pracy bo nie daja sobie rady ze swoimi pietrzacymi sie problemami.
Dyrektor 2015-11-25 22:23:30
Pozwole sobie zadac klam tym zaskakujacym pozytywnym wypowiedziom. Zaskakujace sa bo rzeczywistosc jest dla tej firmy okrutna. Mozna sie tez im nie dziwic poniewaz pochodza od obecnych i najprawdopodobniej nowych pracownikow, ktorzy mieli to nieszczescie do tej firmy trafic i pewnie chca wierzyc ze byl to dobry ruch w ich zyciu. Ale juz niedlugo pewnie beda tutaj pisac tak jak @prawda.

1. @wirtualna_jola Twoje zdanie o tym, ze wyksztalcenie swiadczy o wysokim poziomie pracownikow jest conajmniej naiwne. Po pierwsze wyksztalcenie nie swiadczy wcale o wiedzy i umiejetnosciach. Po drugie wymagania w ofercie pracy a to ktore z wymagan spelnia zatrudniana osoba to sa rozne rzeczy. Po trzecie jak tutaj ktos juz napisal szefem jest spawacz i jakie on ma wyksztalcenie?

2. @poka smieszna jest ta Twoja wypowiedz ze warto sie rozwijac w tej firmie. Po pierwsze tam nie ma na to szans bo ta firma nie oferuje zadnych narzedzi do rozwoju. Po drugie tez smieszne jest to, ze ta firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowe o prace. Czlowieku gdzie Ty zyjesz? Obudz sie. To nie zaden atut, to jest tylko minimum co firmy oferuja swoim praconikom. To firma jest na prowincji. A w miastach firmy zabijaja sie o dobrych pracownikow oferujac im porzadne wynagrodzenie i wiele benefitow pozaplacowych.

3. @synek ta Twoja samodzielna praca jak to nazywasz jest koszmarem oznaczajacym pozostawenie samego z kosmicznymi problemami bez jakiegokolwiek wsparcia przelozonych, a takze samodzielne organizowanie sobie wszystkiego. A ta "samodzielnosc", ktora jest takim atutem dla Ciebie oznacza mizerne wynagrodzenie. To wszystko sklonilo rozgarnietych ludzi do zalozenia wlasnych firm, bo po co to wszystko robic dla kogos jak to samo mozna robic dla siebie samego i zarabiac adekwatne do wkladanego wysilku pieniadze. To jest okolo trzykrotnosc wynagrodzenia. Po drugie nie sa w stanie nikogo wyszkolic poniewaz nie ma tam ludzi zdolnych to zrobic.

4. @hop_hop Twoja wypowiedz to czysta propaganda az razi w oczy. Skad Ty mozesz wiedziec jaka jest ta praca skoro tam nie pracujesz. Dziwne jest to, ze Ta firma jest Twoja praca marzen i tak bardzo chcialbys tam pracowac. Najprawdopodobniej jestes kierownikiem, ktory ma postawione zadania stworzenia norm/planow i tak zachwalasz ta samodzielna prace na umowe o prace...
Dyrektor 2015-12-10 00:33:45
122, jesteś zainteresowany - wysyłaj - to nic nie kosztuje. Negocjuj. Nie ważne 'ile dają' i tak zawsze zaczynasz od deklaracji oczekiwanego wynagrodzenia. To są nowe stanowiska, wszystko jest możliwe. Dogadacie sie - fajnie, nie - drugie 'fajnie'. Powodzenia.
cieć 2015-12-22 02:23:36
Zacznij od 1800 PLN i robota jest twoja
rzułtodziub 2015-12-31 04:29:28
firma na pewno docenia ludzików doświatczonych i wykstałconych i tutaj psykład :
Ludzik serwisant Moljer ze katowic -był i go nima .Doświadczony wyuczony no i cwany pie...Informers też był zdolny i co zosrało. Miło że w tej firmie cały czas są wazeliniarze.
Tadzio 2016-05-04 02:51:31
Ta firma jeszcze istnieje?
ruchadło leśne 2016-06-06 03:15:05
Zawsze w magazynie.
jasiek 2016-06-16 13:20:48
Kierownik Serwisu jest teraz poszukiwany do firmy na pewno.
Zostaw swoją opinię o Instalcompact-Service Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalcompact-Service Sp. z o.o.