Rimaster Poland Sp. z o.o.

Opinie o Rimaster Poland Sp. z o.o.

Nicola

To co piszą poniżej o mobbingu, prawda ?

Czy w Rimaster Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

GIGI

Tak, na trzepaku przed blokiem.

Jola

Ile można teraz zarobić w Raster w Bornym i czy są przyjęcia do pracy

Gyh

Ile się zarobi na start?

Wojciech
@Gyh

Twoje pytanie związane jest z jakimś konkretnym stanowiskiem? Podejrzewam, że na każdym ze stanowisk w firmie Rimaster Poland występują inne zarobki, dlatego też chciałbym ustalić, którego stanowiska dotyczy Twoje zapytanie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Rimaster Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Engineering Manager?
Maria

Rimaster Poland w związku ze swoim rozwojem, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Lidera Magazynów Wyrobów Gotowych. Oferowany jest bogaty pakiet socjalny w postaci dofinansowania z okazji świąt, dopłaty do aktywności sportowej, finansowanie biletów na lokalne eventy, pracownicze imprezy integracyjne i wycieczki oraz dofinansowanie do nauki języka obcego. Interesuje mnie, jak wygląda w praktyce przydzielanie tych pozapłacowych benefitów. Czy każdy pracownik ma do niego dostęp?

Mariusz
@Maria

Witam. Jestem zaineresowany zatrudnieniem sie w waszej firmie .

ja też pracuję w Rimaster i zgadzam się z treścią a wiem ze planuja zmiane wynagrodzen zeby ludzie mogli lepiej zarabiac więc jak to zrobią będzie bardzo dobra firma. Bardzo pilnują dobrej atmosfery, szanują ludzi i jest spokój i każdy swoje robi nie narzekam.Polecam innym

do- ja
@ja

NIEPRAWDA że pilnują dobrej atmosfery,że szanują ludzi,że jest spokój.Kiedyś,teraz juz nie.Podobno "idzie nowe".a zarobki-podwyżki dla liderek,a ludzie mają "sobie wypracować".

Rużyczka
@do- ja

Tu się zgadzam to jest porażka te liderki dobrze że są ale powinny być to osoby nie powiązane z pracownikami które obiektywie patrzą na wszystko teraz jeżeli jesteś koleżanką bądź rodzinną to masz duże plusy a inni to się sami domyślićie bo praca jest ok firma też tylko powinni zlikwidować układy ukladziki bo brygadzista też przymyka oko na to co robią liderki i mentorki

Maria

@Bartosz na jakiej podstawie i na jakich informacjach opierasz swoją opinię o Rimaster Poland? Możesz przybliżyć innym użytkownikom te fakty? Każda wypowiedź, która zawiera wskazówki na temat pracodawcy jest pomocna przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu przez osoby będące potencjalnymi kandydatami do pracy w Rimaster Poland.

Rużyczka
@Maria

Bo tak jest to co teraz się dzieje na co poniektórych zmianach w rimaster Borne Sulinowo to przekracza ludzkie pojęcie liderki robią jawnie co chcą jest kumaterstwo ukladziki które jawnie pokazują jeżeli nie jesteś dobrą koleżanką to niestety zapomnij o wydajności i premiach bo to dostają najlepsi a mentorki jeszcze gorzej się zachowują nawet nie ma komu to powiedzieć bo brygadzista widzi wszystko ale uwagi nie zwraca .

Obecnie na jakie stanowiska rekrutujecie oprócz pracowników produkcyjnych??? Może jakieś administracyjno-biurowe stanowisko ? :)

@Tomek

Fajnie, że wykazujesz sporą chęć podjęcia pracy w Rimaster Poland. Jestem jednak zmuszona Cię zmartwić - nie widziałam bowiem, żeby firma ta prowadziła rekrutacje na stanowiska administracyjno-biurowe, tylko właśnie na produkcję. Uważam jednak, iż jeśli bardzo Ci zależy, to powinieneś napisać bezpośrednio do nich i po prostu zapytać. Podaję Ci kontakt: czaplinek@czaplinek.pl Zrobisz tak, czy myślisz o innym rozwiązaniu?

niki

Co,Rimaster,zastraszonymi ludzmi łatwiej rzadzić,prawda?czy po prostu chcecie,zeby polacy sami zaczęli się zwalniac?

@niki

Nieco chaotyczny jest ten wpis i dlatego nie do końca wiadomo, co chciałeś Nam poprzez niego przekazać. Bez problemu można jednak wyczuć, że masz niezbyt dobre doświadczenia, jeśli chodzi o tego pracodawcę. Pracujesz w firmie Rimaster Poland, czy może już postanowiłeś się z nią pożegnać?

Maria

@Paola zajrzyj na: https://www.facebook.com/RimasterPoland/ tu w postach możesz znaleźć ciekawe oferty pracy od Rimaster Poland. Jesteś zainteresowana konkretnym stanowiskiem czy bardziej chodzi Ci, aby znaleźć zatrudnienie właśnie w tej firmie? @Hubert jesteś związany z Rimaster Poland? Możesz powiedzieć jak Ci się tu pracuje? Jak postrzegasz relacje pracownicze?

@Maria

Plusy: Generalnie załoga przyjazna i pomocna Praca lekka, prosta. W zakładzie ciepło i cicho. Wypłata zawsze na czas, a nawet wcześniej. Minusy: Praca na trzy zmiany Niektóre czynności monotonne i nużące.

Paola

Witam. Czy rimaster dalej rekrutuje ?

@Paola

Edek

(usunięte przez administratora). Brak szacunku dla pracownika. Układy i układziki.

Bartosz

Słyszałem, że Rimaster to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Czy aktualnie potrzebują ludzi?

@Bartosz

niki

Szefowie-zróbcie parking!Samochody za bramą w każdym możliwym miejscu.przecież wiecie,że do tej firmy trzeba dojechać!I jeszcze coś-hala jest mała,tak trudno zrobić klimatyzację?mózgi się gotują przy takich temperaturach.

Maria

@Karol, aktualnie firma Rimaster Poland poszukuje osób na stanowiska: Administrator Baz Danych/Analityk, Zakupowiec, Specjalista do spraw jakości, Planista produkcji. Czy któraś z tych ofert Cię zainteresowała? Firma podaje w ogłoszeniu, że zapewnia atrakcyjne warunki socjalne. Na przykład dofinansowanie do nauki języka. Ogłoszenia można znaleźć na portalach z ogłoszeniami o pracę.

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

@Karol

Cezary

Rimaster Poland ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a jak komu jest za ciężko może zmienić!!!

Jacek

Przecież każdy może zostać liderem i bedizen miał bardzo dobrze pod wieloma względami.

qa

a zarobki inżynierów

Bezrobotny

Witam wiecie moze czy nie szukaja pracownikow produkcji na cieciu w bornym?

Zostaw merytoryczną opinię o Rimaster Poland Sp. z o.o. - Czaplinek

• Jak się pracuje w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimaster Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimaster Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 20 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimaster Poland Sp. z o.o.