Nts Sp. z o.o.

Jarosław

Opinie o Nts Sp. z o.o.

turek 2014-09-01 13:40:01
Firma z dużymi problemami finansowymi, ciągle opóźnienia z wypłatami wynagrodzeń, nie wypłacają nadgodzin. Trzeba się poważnie zastanowić podejmując pracę w tej firmie.
Rynku 2014-12-15 12:19:27
Witam. Firma pożal sie Boże. Choć byś wyzional ducha to i tak cię zwolnia bo śliski kierowniczek żeby zatuszować swoje przekręty oszkaluje każdego. A prezes myśli jakich to ma lojalna i uczciwą kadrę. Żenada. Nie polecam normalnym.
BULI 2016-01-31 19:56:12
Zgadzam się z opiniami pracowałem tam tylko NTS SA problemy z pieniądzmi są na porządku dziennym zablokowane konta paliwowe itp ,prezes tylko ładnie mówi i obiecuje a ludzi ma daleko w d ...a ,ma 7 spółek i obraca kasiora. Pan kierownik D.CH i I.K myśli tylko jak zatrzeć ślady za przekręty a jak ktoś puszcza parę to są najgorszymi pracownikami i trzeba się ich pozbyć. Zero reakcji miedzy szef a pracownik tylko wierzy tym baranom bez szkoły i zawodu co myślą ze są największymi kierownikami i wylecieli z poprzednich firm za przekręty tylko nikt tego wcześniej nie sprawdził. Słyszałem ze jednemu kierownikowi zapalił się grund pod nogami i daje dyla. Jeśli chodzi o sprzęt to tragedia maja chory system płacowy umowa o prace + umowa o dzieło także trzeba chwile podumać o co kaman jest dwie stawki stawka brutto operatorska i jak to mówią przy łopacie godzin trzeba pilnować i urlopów bo panie w biurze sa bardzo zakrecone i maja duzy bałagan w papierach NIE POLECAM
Balu 2016-03-13 16:57:47
Jestem w tej firmie prawie od samego początku i w pełni nie mogę się zgodzić z mało obiektywnymi opiniami. Jak w każdej firmie są różni ludzie, posiadający rożne kwalifikacje, różne umiejętności. W perspektywie kilkunastu lat mojej kariery zawodowej miałem przyjemność pracować w różnych firmach i WIEM ze firma NTS jest jedną z LEPSZYCH, może i są czasowe problemy finansowe ale Prezes zawsze staje na wysokości zadania. Osoby piszące takie bzdury jak "BULI" to ludzie, którzy się nie SPRAWDZILI I NIE NADAJĄ SIĘ NAWET NA ŁOPATĘ (narobili sobie uprawnień a na żadnej maszynie nie potrafią pracować, nawet na walcu).
Kierownik I.K 2016-03-23 22:37:58
Bylem tam kierownikiem i żal mi ale tylko kilku pracowników i kierowników którzy wydzierali sobie flaki, wykładajac prywatną kase żeby zrobic robotę, aby ludzie mieli wypłaty I musieli robić na reszt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takich jak Gość o niku BULI , ktòry gdyby nie NTS pasł by gęsi a za internet placił by wyżebraną złotówką. Żal mi też Prezesa że nie rozlicza zero-jedynkowo, powinien [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z połowe kadry. I to nie za jakieś lewizny (bo nie mając sprzętu i dobrych operatorów nie da się nic dorobić) tylko Nierobów. W jednym się zgadzam Kierownicy zacierali ślady ale po zapieprzonych robotach przez operatorów- Bo im wstyd za niektórych mistrzów, którym trzeba miarą przy paliku głębokość sprawdzać bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepe, głuche albo niedojebane. Odszedlem bo miałem dość pracy w której kilku pracuje na zbyt wielu Ciuli. Warunki pracy- luksus w dzisiejszych czasach 2 umowy podsawę negocjujesz , druga umowa- negocjujesz, samochód firmowy na budowę, objady na budowie, ciuchy, noclegi. Niektórym się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z dobrobytu po przewracało. Co nie znaczy że nie można trafić lepiej. Podsumowanie: Niestety za obiecaną kasę nikt jeszcze nic nie kupił w naszym kraju.
bombel 2016-05-23 17:10:07
witam wszystkich co do kierownika I.K to szczerz nie nadawał On sie do niczego nawet do pchania karuzeli.Zeby byc kierownikiem to trzeba mniec pojeci ie o robocie a on niestety ma rozum tam gdzie kura jajo.pozdrwaiam
bombeljebca ;-) 2016-05-25 00:42:52
Twe niwątpliwie zaszczytne stanowisko niezastąpionego najlepszego na świecie Operatora-Kierownika-Dyrektora zdradza wyrafinowana gramatyka i wyszukana składnia.
Więc napisze prosto: On ma wypłate na koncie a Ty analfabeto po dwudziestym i dalej kręcisz karuzelą jak osiołek w kieracie a sianka nie ma.
Gratuluje
Zostaw swoją opinię o Nts Sp. z o.o. - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nts Sp. z o.o.