Opinie o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis w Zabierzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis w Zabierzów

marian

Jakie Centrum wózków? Nie mają żadnych wózków bo Pan Prezes wszystek majątek firmy przepudał, i to na co wielu pracowników pracowało wiele lat, poszło w gwizdek. Takie informacje otrzymałem pokątnie od znajomego który tam pracuje. Chciałem tam pracować ale umowy minimalne, wymagania z kosmosu a Pan prezes jak rozmawia z tobą to sobie w jajkach grzebie. (usunięte przez administratora)i brak elementarnego wychowania!

bob

w moim przypadku: Znalazłem ich ofertę na bezrobociu. W tym samym dniu stawiłem się po skierowanie na bezrobociu i po kontakcie telefonicznym spotkałem się z "prezesem" firmy. Rozmowa była napięta. Pracodawca wymagał znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie. Czytając moje CV nie wiedział co oznaczają symbole międzynarodowe: C1 czy B2. W trakcie rozmowy zadzwonił ktoś w sprawie pracy. Pan "prezes" powiedział aby nie zaprzątać mu głowy. Bezrobotny miał także skierowanie z urzędu pracy i aby rozliczyć się z administracją musi mieć uzasadnienie na piśmie od pracodawcy. "Prezes" powiedział, że nie interesuje go to, i to jest problem bezrobotnego nie jego. Rozmówca tłumaczył, że potrzebuje choć pieczątki...prezesa nie interesuje bezrobocie. Zostałem poinformowany, że skontaktują się ze mną co i jak...do dziś zero reakcji. Studiowałem metalurgię na AGH i wg Pana prezesa mogę po tym tylko wrzucać koks do pieca. (lol) Zapytał, czy mam doświadczenie w wózkach. Odpowiedziałem negatywnie, jednak zapewniłem, że nie jest dla mnie problemem przestawienia się czy douczenia...sam prezes zapewnił, abym poczytał o rodzajach wózków i skontaktuje się ze mną w najbliższym tygodniu...

bla bla

Praca żenada zarobki do [usunięte przez moderatora]. Nie polecam!! Firemka rodzinna oimijac szerokim łukiem. Sa inne firmy które płacą godziwe pieniądze a pracodawcy nie trzeba się prosic o umowe.

ghost

Jak dla mnie, wygląda to na czyste SEO ^^

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Były Pracownik

Witam, Opcje są dwie, albo te bzdury napisał właściciel albo któryś z jego \"inteligentnych\" [usunięte przez moderatora], zresztą wystarczy to przeczytać ani składu ani ładu w zaprezentowaniu firmy. Jaka prezentacja taka Firma. Masakra Nie polecam nikomu.

Silent Hunter

Twój opis wygląda bardziej na reklamę niż realne przedstawienie faktów. Jakie są możliwości rozwoju/awansu? W jaki sposób firma podnosi kwalifikacje pracowników? Motywuje pracowników do większego zaangażowania? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis - Zabierzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis?

Kandydaci do pracy w Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Wózków Widłowych Sawim-Bis
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • KISIELEWSKIEGO 19
    31-708 Zabierzów