Opinie o Albert Hijen w Oostzaan

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Hijen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Hijen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Hijen w Oostzaan

Lau

One of my friends told me about this site.Here is all in polish.I work also in Albert.I wonder what this man is doing in the company.I transfer the address of this page to someone who is certainly interested.Dowidzenia!!

ireneusz

pytanko mam co sie stalo ze tak najezdzacie na [usunięte przez moderatora] za moich czasow oni byli tacy ciszi nikomu nie szkodzili czy teraz sie cos zmienilo pozdrowionka dla wszystkich kozystajacych z tego bloga oczywiscie oproc[usunięte przez moderatora]rodem bo sa za tepi zeby kozystac z tego

Goska

Jakie są teraz normy na ciepłej i na chłodni ? Napiszcie kochani Albertowicze.

wielbicielka

pracuję może niedługo, ale już zdążyłam się przekonać o jak wy tutaj piszecie "mafii kętrzyńskiej", [usunięte przez moderatora]szukają tylko zaczepek, słyszałam od innych, że ta[usunięte przez moderatora] przyjechała do holandii z reklamówką z biedronki a teraz uważa się za miss utrechtu i okolic żałosna jest i brak słów....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Albert Hijen spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
wielbicielka

[usunięte przez moderatora] rzeczywiście ma[usunięte przez moderatora], niech sobie mieszka i z rosyjskimi menelami - [usunięte przez moderatora]każdy wie kim jest, to samo o jej rodzeństwie w albercie nigdy nie było dobrze takim ludziom jak oni i nigdy nie będzie, tylko jak ta menda jeszcze raz mi się[usunięte przez moderatora]

Ania C.

Ludzie czy wy widzicie co piszecie?? Zajmijcie sie wlasnym zyciem, wlasnymi sprawami, a nie sprawami innych. Taka wam sprawa to przyejmnosc? Tak malo do szczescia potrzeba heh ;p

DIC

Sie sind lächerlich und pathetisch.

EWA

Polacy[usunięte przez moderatora] a Holendrzy się śmieją. Tak ma być mówią Holendrzy. Schnell, schnell................Arbeit und Geld nicht fragen. Polak mówił że Holendrzy to upośledzeni ludzie, ale to Polak jest bardziej upośledzony od nich. Holender każe [usunięte przez moderatora] a Polak [usunięte przez moderatora]br />

Ania C.

Hmm... No tak Pan [usunięte przez moderatora] sie znudzil trzeba znalezc inne ofiary ;p Owszem, maja wysokie normy, ale nie rozumieja, ze przez ich glupote inni Polacy maja gorzej, bo wymagaja od nas coraz wiecej. Nie bylo by wam lzej [usunięte przez moderatora] jakbyscie troche tylek zwolnili?? Alez nie, po co? |Przeciez dzieki norm mega gigantycznych maja o czym rozmawiac na forum ;p

uber sturmbahn fuhrer

EWA - 2010-02-09 18:49:02 Będę szczera. Pracowałam kiedyś w Albercie. Nie wróciłam bym tam nawet za 100e na godzinę. Pracowałam tam z samymi CZUBKAMI I NIENORMALNYMI LUDŹMI. Do pracy chodzi się po to żeby pracować i zarabiać pieniądze. A do Alberta się chodzi żeby ścigać się i obrażać. Ludzie są tam pojebani i upośledzeni. Za kasę zrobią wszystko. Jak zwierzęta. Zero ambicji i honoru. Po prostu to nie są już Polacy tylko ŚMIERDZIELE. Zachowują się jakby byli milionerami a są zwykłymi biednymi śmieciami, którzy pojechali do Holandii zarobić perę euro na życie. CO TO ZA ŻYCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .....smierdzace..

EWA

Na kilkadziesiąt ludzi była dosłownie garstka ludzi którzy byli normalni i mądrzy. Reszta to hołota której nigdzie indziej nie spotkacie tylko w Albercie.

EWA

Dupowłazy.............. Kapusie.................... Debile................... Alkoholicy................... Śmierdziele................... Takich ludzi można tam spotkać. Teraz się cieszą bo zarabiają trochę grosza a później będą płakać. Nazwa firmy Albert została zepsuta jak pokazali się tam Polacy.

EWA

Będę szczera. Pracowałam kiedyś w Albercie. Nie wróciłam bym tam nawet za 100e na godzinę. Pracowałam tam z samymi CZUBKAMI I NIENORMALNYMI LUDŹMI. Do pracy chodzi się po to żeby pracować i zarabiać pieniądze. A do Alberta się chodzi żeby ścigać się i obrażać. Ludzie są tam [usunięte przez moderatora]i i upośledzeni. Za kasę zrobią wszystko. Jak zwierzęta. Zero ambicji i honoru. Po prostu to nie są już Polacy tylko ŚMIERDZIELE. Zachowują się jakby byli milionerami a są zwykłymi biednymi śmieciami, którzy pojechali do Holandii zarobić perę euro na życie. CO TO ZA ŻYCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)

Najlepszy jest [usunięte przez moderatora]i jego zajebiście szybsza od samej siebie[usunięte przez moderatora] ->[usunięte przez moderatora] chłopak i ma najlepsze normy na chłodni i na ciepłej, dużo korzysta z innlogen, afflogen, ciągle ściga się ze swoim wózkiem, chłopak nie umie polskiego, a co dopiero powiedzieć o jakimś innym języku, wozi się jak orangutan w zoo, a najbardziej kocha pracować na śmietnisku, ale typ...

ireneusz

pozdrawiam wszystkich znanych mi pracownoków KL ALBERT DE MEERN i mam jedno pytanko do tych ktorzy tam jeszcze wegetuja czy dostaliscie juz jarografy za rok 2009 prosze o odpowiedz i pozdrawiam goraco a tak apropo [usunięte przez moderatora]

Niestety zimny swoja kariere w Albercie zakonczyl w listopadzie. Pozdrawiam :p

Krzych

[usunięte przez moderatora] nie jest już voormanem ??? A kto teraz będzie rządził całym [usunięte przez moderatora] ? Słyszałem że dzieci i żona [usunięte przez moderatora] się wybierają do Alberta. [usunięte przez moderatora]

Konstantynopolitanczykiewicz

mehehe....ale to forum cool....mehehe

Albert

JAKIE SĄ TERAZ NORMY NA ZBIERANIU NA CIEPŁEJ I NA CHŁODNI ? CZY DALEJ MOŻNA SOBIE [usunięte przez moderatora] SMAKOŁYKI Z PÓŁEK I POPIJAĆ PIWEM ? CO NIEKTÓRZY TO NA TYM ŻEROWALI. NIE BĘDĘ PODAWAŁ NAZWISK. NIE KAPUJE BO JESZCZE [usunięte przez moderatora] USŁYSZY I DOSTANE KONTRAKT. A TO BY BYŁA PORAŻKA I KARA GORSZA NIŻ CHŁOSTY. [usunięte przez moderatora]

NIEWIESZ KTO TO POMYSL

NO TAK ,TO PRAWDA KACZKA ZAWSZE TAKA BYLA I BEDZIE,TO POWODZENIA W SZWECJI,P.A.V.

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Hijen - Oostzaan

Albert Hijen