Opinie o Albert Hijen w Oostzaan

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Hijen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Hijen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Hijen w Oostzaan

KFHVKKG6654545JB

GRATULACJE SZCZERA PRAWDE NAPISALES

jak to nie wiecie kto?nie normalny

Hmmm normalni ciekawe kto sie za takiego tam uważa he?

IKS IGREK ZET

@V@ - 2010-02-02 11:54:34 niebawem rozpoczynam prace w Albercie.Ze wszystkich opinii tutaj zamieszczonych mozna wywnioskowac,ze o Spoko zapraszamy przekonasz sie sam niebawem,bedzie trudno zobaczymy czy uda ci sie wyłapać tych "normalniejszych" czy pójdziesz z falą. Succes!!!

@V@

niebawem rozpoczynam prace w Albercie.Ze wszystkich opinii tutaj zamieszczonych mozna wywnioskowac,ze o "normalniejszych" ludzi tam to raczej trudno a moze sa wyjatki?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Albert Hijen spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
gackowski

ci od kontraktow [usunięte przez moderatora] niesamowite zwlaszcza [usunięte przez moderatora] wozi sie jak wozek inwalidzki hihi cwaniak mysli ze jest szefem albo jeszcze lepiej a jest zwyklym burakiem cała reszta to mysli ze jest tez niewiadomo kim [usunięte przez moderatora]

xxx

Albert Night Shift - 2010-01-26 20:53:02 [usunięte przez moderatora] polaków jak w Albercie jeszcze nie widziano nigdzie, jeden pod drugim dołki kopie i jeden drugiemu życzy jak najgorzej i zazdrości, dobrze że przynajmniej jakaś zmiana nastąpi z czasem, trochę odejdzie, trochę zostanie, a nowa młodzież może zbuduje nowy system współpracy - SUKCES!!! masz racje w albercie dawno zmiany mogly by nastapic np te [usunięte przez moderatora] rodzine powini by zwolnic chocby za to co zrobil [usunięte przez moderatora] dla innych polakow jak byl jeszcze voormanem daj ci slowo zeby nie ten [usunięte przez moderatora] to praca w albercie dawno by byla ok ale [usunięte przez moderatora]

Albert Night Shift

xxx

watek to sami musicie wymyslec ja tylko nazwalem rodzinke z ketrzyna rodem

abc

Wszystkim zycze Szczesliwego Nowego Roku i bardziej pozytywnego nastawienia do tego co dzieje sie w Albercie, byc moze w 2010 bedzie lepiej. pozdrawiam

ireneusz

na co jeszcze czekacie nie tylko na tablicy ale umiescic to w statucie alberta chyba ze tego juz nie drukuja [usunięte przez moderatora]

IKS IGREK ZET

Wcale sie nie dziwie że [usunięte przez moderatora] co nie których traktowal i sie odnosił jak do debili... Czytajac komentarze wydaje mi sie ze pracuja tam [usunięte przez moderatora] Dziwicie sie że ludzie was tak postrzegaja?A co wy soba reprezentujecie? Tylko wyzwiska,obelgi nic rzeczowego... [usunięte przez moderatora]

ireneusz

OBIEKTYWNY masz racje moze i byl jakis porzadek u [usunięte przez moderatora] a zauwaz jakim kosztem ten czlowiek opieral sie na klamstwie o oszustwie a biuro wiedzialo co tylko [usunięte przez moderatora] powiedzial oni nie wierzyli zadnemu pracownikowi tylko temu co [usunięte przez moderatora] a nie daj boze jak zajdziesz za skore jemu to bedzie papietal do konca az do zwolnienia danej osoby tak np bylo w moim przypadku jak powiedzialem ze jest zerem to mscil sie na mnie i doprowadzil do mojego zwolnienia a powiem ze u niego pracowalo mi sie dobrze po prostu robilem to co do mnie nalezalo [usunięte przez moderatora]

gruby

ale mu po bani jeździcie - prawidłowo. Zasłużył sobie. Jeszcze niedawno wielki przywódca a dziś musi (usunięte przez administratora) tak jak wszyscy. Jeszcze parę jego wybryków i albo ktoś mu kark ukręci, albo zniszczy mu ktoś wędki he,he.

Moim zdaniem te wszystkie komentarze odzwierciedlają atmosferę panującą wśród polaków w pracy, dobrze, że ktoś założył forum o pracy w Albert De Meern. Pracowało tu wiele osób i wiele osób może opowiedzieć o tym co ich spotkało. Wszyscy poznali się na "litewskiej rodzinie" i można powiedzieć, że już ich dni są policzone. Na szczęście dla pracowników i dla całego biura Creyfsa.

elka armeńska dziwka

jeśli macie wszyscy coś do powiedzenia o nas tej psychicznej rodzinie nie mam nic przeciwko ale wolałabym nie widzieć tekstów o moich rodzicach bo ich nawet na oczy nie widzieliście a jeśli dochodzi do poruszania takich tekstów to tzreba zadać pytanie kto jest burakiem i chorym psychicznie nieudacznikiem

-AGA-

[usunięte przez moderatora] TO TYPOWY BURAK. SZKODA SŁÓW.

order picker

Irek nikt kto pracuje jeszcze w Creyfsie nie podpisze sie swoim imieniem i nazwiskiem bo bedzie to mu moglo zaszkodzic pozdrowienia Irus

ireneusz

no ladnie ludzie kazdy wie jakim[usunięte przez moderatora] ale dlaczego nikt z was nie podpisze tego co o nim mysli swoim imieniem

ireneusz

no narescie ktos poruszyl kwestie zatrudnienia polaków w holandii a konkretnie w firmie CREYFS która rekrutuje pracowników do pracy w tym kraju ja osobiscie przepracowalem w tej firmie 1.5roku wcale tego nie zaluje ze tam, pracowalem firma byla super do czasu kiedy A. [usunięte przez moderatora] nie zostal voormanem ten osobnik to czlowiek nie obliczklany chory pszychicznie jak sam to powiedzial (wiem bo mieszkalem z nim w jednym domu )ze wykryli u niego jak pracowal w strazy granicznej schizofremie oraz paranoje urojalna fakt kazdy pracownik alberta to moze potwierdzic jesli on tam jerszcze pracuje to wspolczuje osoba ktore bede pod jego wladza on nie szanuje nawet swoich dzieci i swojej zony dla niego wazna jest tylko mamona tym bardziej nie bedzie szanowal zadnego pracownika polskiego popieram normalnego [usunięte przez moderatora] JEST [usunięte przez moderatora].pozdrawiam wszystkich znajomych

Darek

Nigdy nie zostałem zwolniony, zwolniłem się sam czego teraz żałuję. Pozdrawiam Wszystkich których znałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Hijen - Oostzaan

Albert Hijen