Opinie o Albert Hijen w Oostzaan

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Hijen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Hijen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Hijen w Oostzaan

a reszta??

A co z resztą?? co sądzicie o innych pracownikach np. mechanikach,srokach ,banasiach??czy tacy pracownicy maja szanse na kontrakty? widziałem parę fajnych lasek tam? wszystkie zajęte?:D preferuję blondynki dajcie namiary jak cos:P

byly pracownik alberta - 2010-02-28 14:41:37 ponoc wraca do pracy [usunięte przez moderatora] wspolczuje wszystkim swieta trojca z ketrzyna w konplecie niech wróci - to szybko zmieni zdanie o powrocie nawet nie wie co go czeka

byly pracownik alberta

ireneusz

Albert - 2010-02-24 18:49:50 Brawo Irek. A co powiesz o[usunięte przez moderatora] ? i [usunięte przez moderatora]ą ? A o Łysym ? a co mam powiedziec o nich jak pracowalem to byli wpozo nie wiem co na nich macie i mnie to nie interesuje a o jakim lysym ci chodzi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Albert Hijen spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
wielkie joł

Wraca Piotruś rozkoszny co wy na to? Co wy na to?bo ja wiem co go czeka z mojej strony :)

hmmm - 2010-02-24 20:49:02 ej, przyjęli kogoś ze starych pracowników z powrotem? tak Darek wraca i zrobi porządek ...

hmmm

ej, przyjęli kogoś ze starych pracowników z powrotem?

Albert - 2010-02-24 18:49:50 Brawo Irek. A co powiesz o Kierepko z Bobrukiem ? i Bulendzie z Tomalą ? A o Łysym ? Kim jesteś pseudonimie Albert, że cię tak wszystko interesuje - książkę piszesz czy musisz wiedziećo wszystkich wszystko??? Tak cię interesuje życie prywatne ludzi? Chyba wiem kim jesteś ...

Ireneusz się wystraszył Administratora. Jest cykorem który chowa się za innymi. Kasialisowi lizał (usunięte przez administratora) jak pracował w Albercie. A teraz na niego[usunięte przez moderatora]

Albert

Brawo Irek. A co powiesz o [usunięte przez moderatora] ? A o Łysym ?

ireneusz

zadnego zdania nie zmienilem i nie mam zamiaru [usunięte przez moderatora] jest zerem i tym co wszyscy wiedza niech zdycha cwelisko (usunięte przez administratora) zeby jego dzieci na starosc lyzki wody mu nie podali

A.T.

no Irek co sie stalo zes zmienil zdanie

ireneusz - 2010-02-22 21:53:44 co wy chcecie od Adama patrzcie na swoje tyłki!!!!!!!!! a kto smie powolywac sie na mnie ja tego pooprzedniego niusa nie pisalem [usunięte przez moderatora]nienawidze jak psa i zycze cwelowi wszystkiego najgorszego zeby wrescie zdechl i dal innym uczciwie pracowac

ireneusz

co wy chcecie od Adama patrzcie na swoje tyłki!!!!!!!!!

Albercik - 2010-02-21 23:23:23 Co słychać w Albercie ? Jakie są normy ? Napiszcie nie wstydźcie się ? - w Albercie wszystko o.k. - normy są bez zmian takie same (ale mają zwiększyć przez Tobiasza i Dankę bo dla nich są za małe) [usunięte przez moderatora] jeszcze nie zrezygnował

Albercik

Co słychać w Albercie ? Jakie są normy ? Napiszcie nie wstydźcie się ?

dobra noc

Hej Anonim co ci tak spieszno do Alberta ? Chcesz się garba dorobić ?

Dzieki serdeczne za informacje a do [usunięte przez moderatora]nie potrzebuje hIHI (pracowalem za czasow trojki rodziny K

order picken

a dlaczego nie podajesz numeru anonim czy to jakas tajemnica to ja podam numer do biura w de meern do ani +31306695067 i na komurke do ani +31646190381 zycze powodzenia w zalatwianiu sprawy i zatrudnienia jak chczesz jeszcze telefon do [usunięte przez moderatora]a adama to moge ci tez podac on napewno zalatwi ci prace hahahahahah

a wyglądam na książkę telefoniczną?

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Hijen - Oostzaan

Albert Hijen