Opinie o Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie o rekrutacji.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie w Kraków

Obserwator Nowy wpis

Czy można się dowiedzieć jakie minimalne jest wynagrodzenie za zwykłego pracownika fizycznego? Dziękuję Pozdrawiam pytanie grzecznościowe

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 5 czerwca.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie?

Lajkonik Zwierzyniecki Nowy wpis

Iście towarzysko -familiarne. Otóż już wyjaśniam. Kraków i spółki miejskie to jedna wielka pajęczyna powiązań, na czele z kasztelanem z Sosnowca. Dwór mocno trzyma lejce. W marcu poszukiwano do biura : Zastępca dyrektora biura ds. funduszy europejskich i współpracy z zagranicą ( zero potwierdzenia zgłoszenia, żadnych informacji o przebiegu rekrutacji ) jedynie lakoniczna informacja o kontakcie z wybranymi kandydatami, próżno szukać na stronie internetowej informacji o postępowaniu / wzorem BIP: ogólna ilość kandydatów zgłoszonych, ilu dopuszczonych ze względów formalnych do dalszego etapu, i wreszcie kogo wyłoniono: Imię i Nazwisko - RODO nie zabrania tej praktyki, a ponadto świadczy o transparentności instytucji/. Niestety wzorem pozostałych instytucji kultury w grodzie Kraka, istnieje niepisana zasada jak tytuł pewnego filmu :"Sami swoi". Ps. Aby nie być gołosłownym, wystarczy skorzystać z dwóch rzeczy: internetu oraz ludzkiej próżności i megalomani, a następnie po około miesiącu a czasem trzech wpisać tytuł tegoż stanowiska, jednostkę i nazwę pewnego międzynarodowego serwisu społecznościowego, specjalizującego się w kontaktach zawodowo-biznesowych i mamy gotową receptę na sukces :-). Ps. Aby się upewnić, wystarczy sprawdzić dokumenty archiwalne BIP ( niegdysiejszy radny, członek zarządu miasta, później II zastępca prezydenta ds. edukacji, żonaty,ma dwie dorosłe córki - wianuje z wsparciem przyjaciół z UD,UW - a to epizod w pewnej instytucji przy ul. Wiejskiej, następnie w spółce wokół której jest ostatnio szum, więc z bożą pomocą udało się uszyć coś na miarę w KHK S.A ). Niegdyś "Witaj w Krakowie Mieście Królów Polskich" a obecnie na wjeździe do Grodu nowy napis: "Kraków Miasto Światowego Dziedzictwa UNESCO".

Gość Nowy wpis

Nie bez powodu krąży po mieście obiegowa nazwa Krakowski Holding Kierowników. Zasada każdy jest od kogoś obowiązuje na stanowiskach od kierownika w górę (tam się zarabia). Kadra zarządzająca bez kompetencji i umiejętności, awanturuje się i wymaga (nie rzadko poza zakresem obowiązków) a przede wszystkim nie szanuje pracowników. Snuje się po korytarzach i robi dużo zamieszania. Na stanowiska specjalistów (szeregowych pracowników) przyjmują za minimalne stawki (tam się zap*) Atmosfera okropna (na każdym kroku podkreślane że masz się nie odzywać bo nie do tego cię zatrudniliśmy). Do tego brak możliwości rozwoju i awansu. Prezes 80-letni nie rozumie że świat się zmienia, uważa że na pracy zdalnej nic nie robisz ale jak jesteś w biurze i 3 godziny pijesz kawę w kuchni to pracujesz. Praca zdalna jest uznaniowa zależy tylko od tego czy cie korownik lubi. Wszystko na pokaz i pod publiczkę. (usunięte przez administratora) po całości!

Albert

Witam Pojawiła się ostatnio oferta pracy na operatora ale niestety pracodawca nie podał wynagrodzenia:-)) Czy ktoś się orientuje ile się tam zarabia? Jaka atmosfera w pracy? Jaki faktyczny zakres obowiązków? Z góry dziękuję.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. promocji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.

Zacząłem pracę w 2019 roku. Faktycznie ma poczatku bylo multum usterek ale teraz jest ogarnięte i zaklad pracuje stabilnie. Nie mam nic do zarzucenia. Pracuje mi sie dobrze.

Honorata

No to dobrze, że ostatecznie jesteś zadowolony z pracy w Krakowskim Holdingu. W końcu stabilność zatrudnienia jest najważniejsza. A czy pracodawca ten motywuje Was, zachęcając jakimiś dodatkami do wypłaty czy też po prostu - premiami?

@Honorata

Jest premia regulaminowa stala oraz od czasu do czasu premia za jakies dodatkowe prace czy projekty

Bakczysaraj

Zaklad przejety od Posco z nieprawdopodobnie duza iloscia usterek. Tu nie ma dnia, zeby cos dzialalo dobrze. Pan Jakub dyrektor nie chce rozmawiac z pracownikami, a my tu zdrowiem ryzykujemy. Nie polecam, zwlaszcza sita i mordoru, pylica pluc gwarantowana.

G... prawda. Ja aplikowalem pond pol roku temu, doswiadczenie +5 lat i nawet nie raczyli odpisac, czy potwierdzic aplikacji. Uwazam, ze znajomi znajomych juz dawno zostali wkreceni w stanowiska techniczne.

admin

Byłeś na rozmowie w firmie Krakowski Holding Komunalny S.A.? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie?

Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Brożka 3
    30-347 Kraków