Ośrodek Szkolenia Usług BHP i Ppoż. Gomar S.C.

Jarosław

Opinie o Ośrodek Szkolenia Usług BHP i Ppoż. Gomar S.C.

pracodawca 2013-02-10 19:51:49
Firma [usunięte przez moderatora]. Nic nie robią a wystawiają co miesiąc faktury, najlepszy w firmie jest [usunięte przez moderatora] co klei nalepke na gasnicy na wszystkim co się da, nawet tych pustych. Liczy się kasa od naleki a nie jej sprawność. [usunięte przez moderatora]
właściciel 2013-04-04 13:17:33
Według mnie motto firmy klient nasz pan.
Mówie żeby przyjeżdżali raz w miesiące to przyjeżdżaja raz w miesiącu, chce częściej to przyjeżdżają częściej.
Może Panie "Pracodawco" tak sie z nimi umówiłeś?
Dla mnie są na każde zawołanie. Nawet po godzinach czy w weekend jak jest taka potrzeba.
A jeśli chodzi o Pana [usunięte przez moderatora] to nie zauważyłem obsesji naklejania :)
jaroslawski podmiot 2015-02-19 13:10:19
Nie zgodzę się z opinia,dużo plac,przyjadą to fakt ale w cenie obsługi nic nie ma,za wszystko trzeba płacić i to slono, instrukcje pożarowa to wszędzie robią taka sama bo w innym zakładzie porównywałem a za nią trzeba zapłacić 2500 zł,gdzie w mieście strażak emerytowany robi za 800 zł,szkolenia okresowe (godzinne gadanie jak wygląda pożar) za 100 zł,tragedia,dlatego zrezygnowałem i mam za polowe ceny!
ano 2016-03-21 14:05:21
Ta, sciągnięte z internetu!Nowoczesne w całym słowa znaczeniu, szkoda tylko że dla kazdego obiektu takie same! Potwierdzam bo widziałam
kazik 2016-04-23 19:09:53
Hej, a powiedzcie mi, czy można tutaj robić sobie przerwy na papierosa, czy szef krzywo patrzy?
Zostaw swoją opinię o Ośrodek Szkolenia Usług BHP i Ppoż. Gomar S.C. - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Szkolenia Usług BHP i Ppoż. Gomar S.C.