Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o TELJA PPHU Jakub Kurczyński

Pracowałeś w firmie TELJA PPHU Jakub Kurczyński i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
bartek-45 - 2010-12-14 23:47:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Pracując w konkretnej spółce, można poznać bardzo dużo zachowań panujących w owej firmie, pokaż ludziom jak prezentuje się firma Twojego pracodawcy. Nowa Wieś to miejscowość osób pracy, zostaw swoją opinię o spółce TELJA PPHU Jakub Kurczyński. Pozostali obywatele ze 100% pewnością będą Ci za to ogromnie wdzięczni. Opinia zwykłego pracownika o firmie to w pewnym sensie dźwignia na dzisiejszym rynku pracy. Ewentualni pracownicy będą ogromnie wdzięczni za radę pomocną w poznaniu przyszłego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELJA PPHU Jakub Kurczyński

Twoj email:
Wiadomość: