Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Witam mam pytanie Ile może zarobić kierownik zmiany?

Tomasz

Ile Tarczyński zapłaci handlowcowi obsługującemu rynek detaliczny? Zaprosili mnie na rozmowę. Obecnie zarabiam 4000 brutto + 30% premii. Czy Tarczyński zaoferuje coś więcej?

Xxx
@Tomasz

Tak

Kabanina

Jak wyglada praca i stawka w Bielsku Bialej ?

Dlaczego administrator usuwa przykładowe kwoty wynagrodzenia jak w tym komentarzu powyżej. To jest bardzo ważny aspekt wpływający na decyzję o ewentualnym aplikowaniu na stanowisko. Dlaczego tak robicie?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Xyz

Jaka atmosfera pracy panuje na stanowisku PH? Warto składać CV ?

Koran

Witam. Ktos moze napisac jaka jest atmosfera w zakładzie w Bielsku jeżeli chodzi o stanowiska biurowe? Dział Technologii , Jakości itp?

Ricardo

Napiszcie proszę jakie są zarobki w obszarze produkcyjnym tzn. Pracownicy produkcyjni i liderzy.

pipi

o widzę że w końcu chłop zmądrzał, tak inni normalni powinni zrobić

Mimi

dobrze facet zrobił

POL

a odszedł sam?

@Mimi

Pewnie szkoda takiego wybitnego fachowca?:(

Aga

Praca w firmie Tarczyński ?Temat rzeka tak bym to ujęła .

Stefan
@Aga

Twój komentarz niewiele mówi o pracy w firmie Tarczyński. Napisz jakie są wady i zalety w firmie. Czekam na odpowiedź.

xxx
@Stefan

wadą na pewno jest system 4 brygadowy weekendy do pracy itp

Mimi
@Stefan

wszystko w tej firmie jest na NIEEE

Xxx

Dlaczego nigdzie nie można znaleźć dokładnego wynagrodzenia z produkcji lub innego działu? Jak to wygląda miesięcznie w tej firmie ? Nigdy nie wiadomo ile się zarobi ? Nie ma jasnych zarobków godziny pracy miesiąc w miesiąc prawie te same .a premia jak wygląda i od czego jest uzależniona? Jeśli chodzi o finanse czarna magia z tego co widze

Zuza

Czy firma Tarczyński zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

xxx
@Zuza

tak

Pati

Praca w firmie Tarczyński ?Temat rzeka tak bym to ujęła . Szkoda, że szef nie wie o wszystkich rzeczach jakie się dzieją w Jego firmie????

Bandziorrrr

Brak mocnych stron niestety :( - zarobki zdecydowanie nieadekwatne do wykonywanej pracy - sprzęt firmowy oraz flotą już dawno powinna być wymieniona ( stare graty + sprzęt sprzed wielkiej powodzi) - kadra - w większości niekompetentna - atmosfera - nie będę komentował, temat rzeka Ogólnie firma nie trzyma żadnych standardów rynkowych, zdecydowanie omijać.

Jacek
@Bandziorrrr

Super, że dzielisz się swoim zdaniem, bo aktualna opinia jest zawsze bardzo wartościowa. Zarobki nieadekwatne, a jakie dokładnie, tzn. jakie wynagrodzenie i na jakiej umowie?

M

Niestety miałem przyjemność pracowac, przepraszam byc poddanym tej firmy przez 3 lata. Omijajcie to miejsce z daleka...lepiej szukac pracy na Bielanach Wrocławskich w fabryce czekolady

pentacz

Plusy: wysokie stawki, na ogół dobra atmosfera między współpracownikami, prawdopodobnie rzeczywiście szybka możliwość awansu. Minusy: stresująca atmosfera pracy,(usunięte przez administratora)Przykładowe sytuacje: mocno obłożona linia produkcyjna od dziś ma nie pracować w weekendy ponieważ szefowi nie spodobało się co widział na kamerach przez weekend. (usunięte przez administratora) pracowałem kilka miesięcy w 2018r, zwolniłem się

Panie Piotrze, Jakość naszych produktów i zadowolenie klientów są w naszej firmie najwyższymi priorytetami. Każde tego typu zgłoszenie traktujemy bardzo poważnie. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem reklamacjeindywidualne@tarczynski.pl i o przesłanie Pana numeru telefonu, pod którym przedstawiciel naszej firmy może się skontaktować z Panem, by wyjaśnić sytuację, co też uczynimy niezwłocznie po otrzymaniu danych.

Janek

Przestrzegam wszystkich przed ta firma.

Nie polecam

Przestrzegam przed tą firmą. Wykańcza psychicznie. Wyssie z Ciebie ostatki motywacji, spanie w nocy, wieczny stres, stany lękowe, tak kończy dużo pracowników, ale nikt o tym nie mówi. Jeśli jesteś gotowy połączyć życie zawodowe z prywatnym, żeby stało się jednością, bo (usunięte przez administratora)

Wanda
@Nie polecam

To przykre, że masz takie nieprzyjemne doświadczenia z Tarczyński S.A. Możesz powiedzieć, co takiego dzieje się w tym miejscu pracy, że wywołuje u Ciebie taki stres? Jeśli możesz, opisz jak wyglądały Twoje obowiązki i w jakim systemie odbywała się praca.

Nie polecam
@Wanda

Każdy chyba wie kto tutaj pracuje. Gdyby mnie nie zwolnili pewnie do końca roku sama bym odeszła.

Stefan
@Nie polecam

Osoby, które są zatrudnione oczywiście znają warunki pracy i atmosferę, ale przyszli pracownicy zainteresowani zatrudnieniem tylko w ten sposób mogą się dowiedzieć jak realnie wygląda praca, więc liczę, że jednak napiszesz kilka słów.

Bili złoty wąs

Jak tam się pracuje ? (usunięte przez administratora)

@Bili złoty wąs

Pracujesz bądź pracowałeś w firmie Tarczyński? Skoro poruszyłeś temat urlopów, to pozwolę sobie zapytać Cię o tę kwestię. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy pracownicy zatrudnieni w tej firmie mogą bez większych problemów otrzymać urlop wypoczynkowy w dogodnym dla siebie terminie? Jak to wygląda z Twojego puntu widzenia? Mam nadzieję, że zechcesz wypowiedzieć się na ten temat.

marek75

Dzisiaj byłem na rozładunku, załoga, ochrona jak i panie ze stołówki na piątkę, oby we wszystkich firmach tak było.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.