Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Kabanosik2

Witam, jakie są warunki zatrudnienia na ph? Ile wizyt? Jaka podstawa oraz premia? Czy premia w zasięgu? Jakie auto, czy można prywatnie korzystać?

Bożena
@Kabanosik2

Bardzo wiele osób aktywnie uczestniczy w bieżącej dyskusji, a więc jestem spokojna o to, że ktoś udzieli Ci konkretnych odpowiedzi. Super, iż zainteresowałeś się akurat tym stanowiskiem, bowiem Tarczyński oferuje chociażby: pracę w oparciu o dużą gamę stale dostępnych produktów, w której wiodącą rolę pełnią produkty premium; zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę; narzędzia pracy – samochód, iPad, telefon służbowy; ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, a także, co ważne, pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport). Czy takie warunki zachęcają Cię już do podjęcia ostatecznej decyzji o aplikowaniu?

obecny ph
@Kabanosik2

Hej Podstawa jest taka jaką sobie wynegocjujesz na rozmowie , oczywiście w granicach rozsądku i w zależności od doświadczenia. Są tacy którzy mają podstawę (usunięte przez administratora), a są tacy którzy mają ponad (usunięte przez administratora)Wizyt jest 11 . Auto skoda fabia w kombi, limit km prywatnych miesięcznie 500. Premię masz zależną od kilku składników : zrobienie kpi 1,2,3,4 , (usunięte przez administratora). Musisz mieć 35 klientów którzy wezmą określone przez ciebie produkty. Te produkty musisz mieć cały czas dostępne na sklepie bo jeżdżą audytorzy którzy sprawdzają ich obecność. oprócz audytorów jeżdżą osoby sprawdzające i szukające twoich wpadek typu: odbarwione kabanosy, przeterminy, twój towar na innych stojakach, produkty innych firm na twoim stojaku. W skrajnych przypadkach możesz w ciągu tygodnia mieć 3,4 kontrole. Premie obcinane z(usunięte przez administratora). Co pół roku egzaminy produktowe, no chyba , (usunięte przez administratora)Co dwa miesiące spotkania w firmie na których dowiadujesz się , że jesteś jednym z wielu i nikt nikogo nie trzyma tu na siłę co akurat jest prawdą. (usunięte przez administratora)

Suszarnik

Czy w Bielsku produkują kabanosy? Dział suszenia produktów jest w Bielsku?

Kabanosik

Paul

Witam. Nie za wiele dobrego mogę napisać o pracy w tej firmie poza dobrymi warunkami finansowymi, samochodem no limited i wsparciem mieszkaniowym na reokacje. Jeśli ktoś ma ochotę na kamerę nad biurkiem, kontrole czystości samochodów, robienie (usunięte przez administratora) Dla ludzi słabszych psychicznie to będzie (usunięte przez administratora) i wieczna stresówka. Dla urodzonych managerów i szczurów gotowych do wyścigu - idealne pole do kariery. Jeśli ktoś ma mocny charakter, potrafi olewać wiele rzeczy, szczególnie docinków, ciągłej kontroli i podejrzliwości to polecam, tym bardziej, że Tarczynski ciagle się rozwija, więc perspektywy są.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

snake

Przeciętniak awansuje za noszenie torby szefowi i do tego sepleni......porażka.

Magdalena
@snake

Takie rzeczy nie powinny być przedmiotem dyskusji na obecnym wątku. Następnym razem miej proszę na uwadze, że na forum GoWork.pl wypowiadamy się na tematy ściśle związane zarówno z warunkami pracy w Tarczyński, jak i na tematy związane z aktualnymi, ważnymi wydarzeniami w tej firmie. W związku z powyższym zachęcam Cię do wypowiedzenia się o tym pracodawcy, ale oczywiście w sposób merytoryczny. Zacznij może od tego, jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony? Potem przejdziemy do innych aspektów.

Kiki
@Magdalena

Madzia może ty nam opowiesz jak pracuje się w HR, pewnie jesteś od niedawna bo że starej ekipy już nikt tam nie pracuje, Ale co nieco już orientujesz się;) ogłoszeń na pracuj.pl rośnie. To dlatego że firma się rozwija czy ci mądrzejsi odchodzą?

Xyz

Dzień dobry, W ubiegłym tygodniu miałam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko mobilnego merch. Odpowiedź zwrotną dot. zatrudnienia mam otrzymać w przeciągu 2 tygodni. Czy ktoś z Państwa posiada doświadczenie na podobnym stanowisku ? Jak wygląda praca ? 5 dniowe szkolenie ? Korzystanie z auta ? Pozdrawiam

zatroskany
@Xyz

Praca ok, ok (usunięte przez administratora) h dziennie, szkolenie od 2 - 5 dni na firmie, później w teren z innym ph i po 1 -2 tyg samodzielna praca. Auto do użytku prywatnego po okresie próbnym, limity kilometrów dowiesz się podczas szkolenia.

Były Merch
@zatroskany

Oczywiście auto z gps. Opiekun do sprawdzania. Telefon na podsłuchu. Laptop lub iPad z tzw „okiem prezesa” - czyta Twoje maile i patrzy kiedy i jakie otwierasz programy. Podczas wizyty w firmie śmieją się z Cibie jeżeli oglądałeś pornuski, gdyż cała firma o tym wie

Dziś ukazał się ciekawy artykuł o Sante. Czytałem i dużych różnic niż w Tarczynski nie widzę. Może warto napisać do redakcji i kontynuować sagę o złotych polskich przedsiębiorcach z lat 90 tych?

Technolog

ciekawy pomysł

@Adam

Właścicielom/przedsiębiorcom bardzo często wydaje się że za pensję kupują również godność pracownika i to jest smutne w polskiej rzeczywistości biznesowej.

Chrabina
@Adam

"Imperator z Ujeźdźca" spokojnie może podać sobie rękę z "Polskim Carringtonem" :)

ph

"Ryba psuje się od głowy", szef to furiat, nazywają się firmą rodziną przy każdych możliwych spotkaniach i podsumowaniach rocznych, ale jak kolega w dziale (jakimkolwiek) ma urodziny to jest zakaz składania życzeń :) nie oszukujmy się kazdy, ale to kazdy pracuje tu dla troszke większych pieniędzy niż u konkurencji i podjęcie tu pracy na stanowisku ph jest jak pakt z diabłem, w momencie podpisania umowy sprzedajesz swoją godność , ponieważ zaczynają Cię traktować jak śmiecia. Szef za kazdym razem jak jest okazja pokazac historie firmy pokazuje jak to zaczynał rozkrecac to kazdy pracownik to pijak, (usunięte przez administratora) i oszust...no i tak mu sie juz zostało. na kadzym kroku jestes kontrolowany, jezdi gość , który spraedza po tobie sklepy, jezdzi kierownik , który sprawdza po tobie sklepy, gps w samochodzie i tablecie, wieczne straszenie , poniżanie , zabieranie premii, egzaminy , gdzie masz przekrojone szynki , kiełbasy i parówki i masz zgadywac co to i podawać min 3 benefity do każdego produktu ( z tego to juz cała branża się śmieje), wieczne tłumaczenia , konsekwencje...itd itd. tylko jedna wazna rzecz.... część szybko rezygnuje bo ma swoją godność, a druga część siedzi tu dla pieniędzy i daje się tak traktować...ale właśnie...zatrudnili gościa w okularkach z danona, który nie ma za wiee do pokazania , więc czym ma się wykazać ? ośzczędnościami, zarabianie pieniędzy się skończyło i ludzie się zwalniają, a druga część już szuka pracy, bo lepirj zarobić 500 zł mniej i mieć spokojną głowę. firma w ternie zostanie z nowo zatrudnionymi ph za grosze, którzy mają wyj...e w obrót, kpi itd ale pan w okularach co pokaze oszczednosci? pokaze, a że tradycja miesiac w miesiac coraz gorzej wyglada z wynikiem to jakos usprawiediwi. prawda jest taka nie jest to az tak (usunięte przez administratora) firma jak myslicie i ze wszystko robi sie samo, ludzie, relacje to wszystko jest wazne.

Maecel
@ph

Tez tam pracowałem i to co piszesz to 1000% prawdy

Mateusz
@ph

Dziwi mnie, że tej firmy z tymi El Pa Jacco na górze oraz głównym La Grande Pa Jacco jeszcze nikt nie opisał podobnie jak Sante. To co tam się dzieje to sprawa dla prokuratury. Poniżanie ludzi, psychiczne znęcanie się oraz wszędzie obecna inwigilacja na najwyższym poziomie.

Merch

Te wszystkie negatywne opinie mnie totalnie zaskakują, czyżby ból niezatrudnionych ? Aplikowałem na stanowisko Mobilny Merchandiser, po 3 tygodniach się odezwali, zaprosili mnie na rozmowę w miejscu zamieszkania (Pomorskie). Trzy dni potem dostałem zaproszenie do współpracy, mogłem sobie wybrać termin rozpoczęcia, wiązało się to z wyjazdem na 5 dni do Trzebnicy, koszty dojazdu na własna rękę, za to zakwaterowanie zapewnli i to w całkiem niezłym 4 gwiazdkowym hotelu Trzebnica, śniadania tez opłacili. Szkolenie polegało na poznaniu każdego działu w firmie w głównej siedzibie, Ujescisko. Zakład totalnie profesjonalny, świetna organizacja, dużo kontroli (alkomat na wejściu itd.) ale to normalne przy tak dużych zakładach. Standardy czystości itd. bardzo wysokie. Ludzie za równo szkoleniowcy jak i przełożeni mili, pomocni, wyrozumiali. Służbowe auto (3 letnie) po 3 msc pracy możliwość robienia prywatnych kilometrów. Stały kontakt i wsparcie ze strony przełożonych podczas pracy, trochę nadgodzin nie płatnych, ale można je sobie odebrać wcześniej kończąc w luźniejsze dni. O ile ktoś sumiennie wykonuje obowiązki to nie ma problemów. Zarobi w porządku, umowa o prace, pełne ubezpieczenie. Nie wiem jak ludzie z produkcji, ale ja jestem osobiście bardzo zadowolony. Polecam, zwłaszcza ze firma jest w fazie totalnego rozwoju, a ostatnio doszła do porozumienia z producentami zza oceanu i wchodzi na rynek USA ;)

Zdeniu
@Merch

Kto Ci odda tam nadgodziny ? Co ty piszesz... "to nie apteka" Trochę nadgodzin ? Popracuj jeszcze chwilę i zobaczysz, z nowymi zawsze obchodzą się jak z jajkiem. Do pierwszej zjebki szefa że np za szybko jesteś na przerwie albo ktoś z kolegów z biura obchodzi urodziny i składasz mu życzenia w biurze.... marketing coś o ty wie, spytaj kolegów z działu ;) Coś mi tu śmierdzi wpisem hr. Umowa o pracę z pełną kwotą czy z premią uznaniowa którą Ci zabiorą jak za dużo będziesz prywatnie korzystał tym swoim 3letnim autkiem albo za mało nadgodzinek wyrobisz. Pełną opiekę medyczną też masz szkoda że l4 musisz konsultować z przełożony czy możesz skorzystać.... Z urlopikami też ciężko bywa :) Produkcja tam ma chyba najlepiej....8h i do domciu. Nadgodziny płatne.

oneba
@Merch

Widać, że jesteś bardzo zaznajomiony z firmą, w której jesteś ztrudniony :) Ujeścisko? srsly? :D

ABC
@Merch

O stary, ale pracownicy czytający to forum (a jest ich mnóstwo) będą mieli z Ciebie polewkę :) nick Merch naprawdę był bardzo oryginalny, zwłaszcza, że napisałeś na jakim rejonie działasz :D a serwisantów tam jeśli nie Ty jeden to max 2. Tylko się nie posikaj jak dostaniesz nowe auto bo zaraz Ci się w obecnym leasing skończy.

Akcent
@Merch

Hahahaha nowy dział HR widzę działa ;) Żałosne jest takie mydlenie....ktoś kiedyś za te kłamstwa dobierze wam się do (usunięte przez administratora) i zostanie wam tylko szukanie Ukraińców do biur, lecz z nimi też ostatnio ciężko;)

@Akcent

Jaki HR ? HR by mądrze napisał, a tu widać że chłopak ma pierwszą pracę i mało rodziny nie sprzeda za pomarańczowy :) P.s Niech się dowie dlaczego Jego poprzednik zrezygnował :)

dg
@Merch

ahahahhaa ja pamiętam jak ja byłem zachwycony po szkoleniach. pożyjemy zobaczymy

Była
@Merch

To jest ta Psedureklama a jest tam tam jak pisza. Wole wode i suchy chleb niz tam prqcowac.

Szuwarówszum
@Merch

Nie wiedziałem, że są już takie silne dopalacze, nie bies tego bo się wykoncysss

Merch
@Merch

Pracuje dalej i zdania nie zmieniłem :) I nie macie pojęcia jak mnie bawi wasz ból (usunięte przez administratora) :D

Xyz
@Merch

Hej, czy jest szansa o jakies dodatkowe info ? :) (usunięte przez administratora) Jak wygląda praca po dłuższym czasie ? :)

PH

Firma dramat, podejście do pracownika poniżej krytyki. Wrzechobecny mobbing. Wieczne straszenie, za dobrą pracę żadnych pochwał, bo jak to szef mówi "nie chwal nie chwal, bo (usunięte przez administratora) Ale do rzeczy... Ta niby rodzinna firma zatrudnia dwóch korpo lbow, jeden na kanale. Tradycja drugi na nowoczesnym. Obaj panowie bardzo skrupulatnie prowadzą do rozpadu tych kanałów. (usunięte przez administratora)zatrudniony kilka miesięcy temu zaczyna wprowadzać swoje rządy, szkolenia jak w korporacjach ( oczywiście szkoleniowcy to jego kumple) zatrudnia swoich znajomkow na kms, brak gratisu bo przecież nie jesteśmy komisem .na każdym kroku sprawdzanie GPS, tłumaczenia, nagany, kary pieniężne, obciążenia za przelał, śmieszne egzaminy, co miesięczne spotkania rozliczeniowe, tłumaczenia, żaden argument nie jest wystarczający. Jak wyrazasz sprzeciw to jesteś jak to sami. Mówią Trutniem "a wiecie co trzeba robić z trutniem". W mojej strefie już każdy nagrywa sobie jakąś pracę. Wieloletni pracownicy odchodzą, zatrudniani na ich miejsce nowi to nieporozumienie. Z kolei szf kan. Nowoczesnego to koleszka syna właściciela, na siłowni mu ręcznik trzyma, czy plecy myje nie wiadomo???? obraża się, potem wraca jak to mówi żeby zrobić porządek. Człowiek bez empatii zwalnia ludzi bez mrugnięcia okiem, jak pojeździć z PH po klientach na kolejnych wizytach pytają się co to za idiota był przemadrzaly. Dramat firma, jak to ktoś napisał wcześniej nie polecam pracy na żadnym stanowisku. Powtarzane w kółko "nikt nikogo tu nie trzyma na siłę, albo Nikt tu nie ma gwarancji zatrudnienia do emerytury"

Matka PH
@PH

To załóż swoją firmę :) - jak zawsze na nie...

Były PH
@Matka PH

A co to da?? Jaki to ma sens i znaczenie względem poprzedniej wypowiedzi.

xwm
@PH

Szczera prawda . Ale jak (usunięte przez administratora) i inne Managery w krótkich spodenkach nie mają własnego zdania. To tylko główką kiwają. To Królestwo Żenady i Łbów . I szkoda czasu .

Brodacz
@xwm

Każdy ma dwoje zdanie o ile wcześniej zostało ono uzgodnione z naczelnym wąsem

Trąbka
@xwm

Managery w krótkich spodenkach, klapkach i dziurawych skarpetach nie do pary :)

Adwokat Diabła
@PH

Jezuuu PH weź się do roboty... Najwidoczniej miałeś za mało czarny język. Nie chcesz pracować i lubisz narzekać brawo. Zamiast pisać te głupoty wyślij kilka CV za granice. Tam będziesz miał Eldorado.

Ph
@Adwokat Diabła

Czarny język to ty masz, ale od lizania, co Panie mana.. er..... Sądząc po godzinie wpisu to ktoś tu się strasznie nudzi w biurze, że po goworku musi scrollowac.

PH

Nigdy nie myślałem, że cokolwiek tu napiszę o jakiejkolwiek firmie. Pomyślałem jednak, że warto poświęcić kilka minut i przedstawić sylwetkę firmy "od środka". Myślę, że praca w firmie Tarczyński to plusy i minusy, niestety wg mnie z przewagą tych drugich. Przechodząc tutaj miałem spore nadzieję na pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z raczej dobrej jakości produktami. Jeśli chodzi o strefę nie mogłem narzekać, była to dość zgrana grupa ludzi. Strategia firmy co do planów sprzedażowych nastawiona była na realizacje grupową, każdy wiedział ile musi "wykręcić" u swojego dystrybutora, natomiast rozliczana była strefa jako ogół. KMS też raczej w porządku, można było poczuć chęć pomocy w sytuacjach podbramkowych. C(usunięte przez administratora). Dodam tylko, że każdy PH na detalu miał OBOWIĄZEK obsługiwać 45 klientów u których wizyty odbywały się raz w tygodniu lub częściej. Był to przysłowiowy "gwóźdź do trumny" mojej pracy tutaj ze względu na ilości, które trzeba było wymienić u klientów. Bardzo często bywało, że jeden generował do zwrotu towar wartości 200-300 lub więcej złotych w przeciągu miesiąca. W firmie tylko głupie tłumaczenia, że "zbudujesz relacje to będzie OK". Mało tego przejmując rynek i klentów po poprzednim PH miałem sklepy, gdzie zadłużenie sięgało powyżej 1k. Po kilku miesiącach mojej pracy i ciągłemu tłumaczeniu, że "nie dam bo nie mam" klienci rezygnuje z kolejnych zamówień i robi je u PH dystrybutora. Oczywiście bluzgi od kierowników i wypieprzanie ze sklepu były na porządku dziennym. Kolejny cudowny pomysł firmy to ilość pozycji na wizytach (min 14) i wymagania co do ilości standów i displayów z kabanosami na sklepach. (usunięte przez administratora)czy wymagania są spełnione. Jeśli nie, arrivederci premia. Sama praca w firmie w systemie poniedziałek-czwartek 9h i piątek 4h to fikcja. Także nadgodziny w Tarczyńskim to czysty wolontariat. Auto to tradycyjna skoda fabia kombi (do użytku prywatnego max 500 km/miesiąc) jeśli przekroczysz firma odejmuje Ci z wypłaty. Raz w miesiącu raport do przełożonego o sytuacji na swoim rynku (opis osiągniętych parametrów, działania konkurencji itd). Oczywiście stworzenie takiego raportu to kilka h pracy w zaciszu domowym (wolontariat). (usunięte przez administratora). Do tego raporty konkurencji raz w tygodniu w postaci zdjęć. Średnio raz na dwa miesiące zebranie w siedzibie firmy pod Wrocławiem. Oczywiście nikogo nie interesuje, że dygasz tam przez pół polski. Ubezpieczenie jest zagwarantowane, jeśli sam za nie zapłacisz. Dodatkowe świadczenia zdrowotne to Luxmed (usunięte przez administratora)

PH

Nigdy nie myślałem, że cokolwiek tu napiszę o jakiejkolwiek firmie. Pomyślałem jednak, że warto poświęcić kilka minut i przedstawić sylwetkę firmy "od środka". Myślę, że praca w firmie Tarczyński to plusy i minusy, niestety wg mnie z przewagą tych drugich. Przechodząc tutaj miałem spore nadzieję na pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z raczej dobrej jakości produktami. Jeśli chodzi o strefę nie mogłem narzekać, była to dość zgrana grupa ludzi. Strategia firmy co do planów sprzedażowych nastawiona była na realizacje grupową, każdy wiedział ile musi "wykręcić" u swojego dystrybutora, natomiast rozliczana była strefa jako ogół. KMS też raczej w porządku, można było poczuć chęć pomocy w sytuacjach podbramkowych. (usunięte przez administratora) Firma swoim PH oferowała (usunięte przez administratora)zł w towarze (I TO NIE ZAWSZE) raz w miesiącu na wszystkie wyrównania na rynku. Dodam tylko, że każdy PH na detalu miał OBOWIĄZEK obsługiwać 45 klientów u których wizyty odbywały się raz w tygodniu lub częściej. Był to przysłowiowy "gwóźdź do trumny" mojej pracy tutaj ze względu na ilości, które trzeba było wymienić u klientów. Bardzo często bywało, że jeden generował do zwrotu towar wartości 200-300 lub więcej złotych w przeciągu miesiąca. W firmie tylko głupie tłumaczenia, że "zbudujesz relacje to będzie OK". Mało tego przejmując rynek i klentów po poprzednim PH miałem sklepy, gdzie zadłużenie sięgało powyżej (usunięte przez administratora) Po kilku miesiącach mojej pracy i ciągłemu tłumaczeniu, że "nie dam bo nie mam" klienci rezygnuje z kolejnych zamówień i robi je u PH dystrybutora. (usunięte przez administratora) Raz w tygodniu jeździ audytor i sprawdza, czy wymagania są spełnione. Jeśli nie, arrivederci premia. Sama praca w firmie w systemie poniedziałek-czwartek 9h i piątek 4h to fikcja.(usunięte przez administratora)Auto to tradycyjna skoda fabia kombi (do użytku prywatnego max 500 km/miesiąc) jeśli przekroczysz firma odejmuje Ci z wypłaty. Raz w miesiącu raport do przełożonego o sytuacji na swoim rynku (opis osiągniętych parametrów, działania konkurencji itd). Oczywiście stworzenie takiego raportu to kilka h pracy w zaciszu domowym (wolontariat). PH z większym stażem zajmowało to 3-4 godziny. Mi z początku 5-6h weekendu z głowy. Do tego raporty konkurencji raz w tygodniu w postaci zdjęć. Średnio raz na dwa miesiące zebranie w siedzibie firmy pod Wrocławiem. Oczywiście nikogo nie interesuje, że dygasz tam przez pół polski. Ubezpieczenie jest zagwarantowane, jeśli sam za nie zapłacisz. Dodatkowe świadczenia zdrowotne to Luxmed czyli najtańszy pakiet. Ogólnie rzecz ujmując praca w firmie Tarczyński to chyba kopia Danone'a. Zauważyłem podobne komentarze osób tam pracujących co do narzędzi pracy. Powód takiego powiązania jest prosty, przejście dyrektora ds. sprzedaży z Danone'a do Tarczyńskiego i zapewne kopia standardów. Co do samej pracy nie chciałem opisać pracy w firmie jako jeden wielki negatyw, starałem się opisać realia tam panujące. Firma cały czas rekrutuje, wystarczy wklepać nazwę firmy na pracuj.pl i popatrzeć na ilość ogłoszeń i ich cyrkulacje. Co do mojej osoby, starałem się wykonywać obowiązki pracownika najlepiej jak potrafiłem. Nie zważając na ilość godzin nadliczbowych, warunkiem miało być zadowolenie moich przełożonych. Na dłuższą metę jednak stwierdziłem, że oferowane przez pracodawce narzędzia są wysoce niewystarczające i budują one tylko sytuacje stresowe i ciągłe kłótnie u klientów i dystrybutorów. Ze swojej strony zalecałbym głębokie zastanowienie się ewentualnym zainteresowanym przed podjęciem pracy w strukturach sprzedaży w tej firmie. Osobiście odnoszę wrażenie, że firma ma w nosie swoich pracowników, nie Ty to przyjdzie następny, a na rynku będzie tylko gorzej i Twoja w tym rola żeby doprowadzić to do porządku, oczywiście minimalnym nakładem środków. Pozdrawiam!

Adi

Przestrzegam wszystkich przed pracą w jakimkolwiek dziale w tej firmie. Potworna atmosfera ciągłego stresu i nagonki na pracowników. Bardzo złe traktowane przez kierownictwo i zarząd. Szydzenie, wyzwiska, nękanie oraz brak kultury osobistej przez managerów powoduje, że to najbardziej who jowa firma na rynku.

Hitel
@Adi

Stereotypy...

zbe
@Adi

ameryki nie odkryłeś, każdy o tym wie a i tak znajdują się klakierzy którzy idą tam do pracy a potem narzekają bo myśleli że wąsatego pana boga złapali za nogi i wyrwali pracę marzeń po 12h :)

Miso
@Hitel

Szanowny Pan się pochwali na jakim stanowisku pracuje i komu ł(l)askę robi

Miso
@Hitel

O Matyldo!!!!! Rozbawiłeś mnie!!! Stereo to może masz w domu a typy to faktycznie w tej pracy.

Hitel
@Miso

Chyba Ty...

Ka

Proszę napiszcie jak wyglądają warunki w Tarczynskim na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

HR Manager
@Ka

Są bardzo dobre i atrakcyjne. Dostajesz ok(usunięte przez administratora), skoda superb, iPhone, ipad, macbook, bogaty pakiet socjalny ( prywatny lekarz 24 h dla Ciebie i rodziny, prywatny trener osobisty w ramach Ultra Premium Hyper Benefit) umowa o prace z zagwarantowaną roczną odprawą. Dodatkowo super atmosfera, wsparcie przełożonych na każdym szczeblu, rozwój kariery w ramach „Zostań Prezesem”, chyba większość opisałem a jeżeli coś pominąłem to zachęcam dobpoczytania wpisów poniżej na forum bi chyba nie czytałeś

HR Manager
@HR Manager

A dlaczego usunęliście kwotę wynagrodzenia??? Czy to niezgodne z regulaminem??? Myślałem, że to forum służy dystrybucji informacji, ale chyba nie

Siwy
@Ka

Warunki super, wysokie zarobki, tel, iPod, auto służbowe również do prywatnego korzystania. Trzeba po prostu się wykazać.Warto! Najlepsi zostają i pracują po 10, 15 lat a nieroby nawet 3 miesięcy nie przepracują. Chcieliby zarabiać ale też leżeć i pachnieć. I to właśnie oni zaraz tutaj negatywnie napiszą bo co mają do roboty jak nigdzie ich nie chcą.

Wstrząśnięty nie zmieszany
@Siwy

Ho ho ho ho pan z zarządu czy właściciel? (usunięte przez administratora) albo(usunięte przez administratora)Tak panie prezesie, oczywiście panie prezesie jak najbardziej panie prezesie

Bordowy Andriu
@Siwy

Ci co zostają to chyba mają syndrom sztokholmski albo są przydupasami którzy kłamią kręcą dla przełożonych. Firma bez zasad i etyki . Bardzo nie polecam.

Leanowiec

Witam wszystkich. Mam pytanie, czy firma leanowska HBC, która usprawniała u Was procesy zrobiła jakieś ciekawe wdrożenia i warto ją wprowadzać do firmy w celu usprawnienia procesu i odciążenia pracowników fizycznych?

Były pracownnik

Do niedawna byłam pracownikiem firmy , pracowałam tam ponad rok czasu , spotkanie które było zorganizowane było czasowo dla mnie związane z podwyżką za staż , jednak ściąganie ludzi 600 km żeby go zwolnić to raczej przesada - rzeczy wyślemi Ci pocztą , a Ty się kiś w pociągu 12 godzin wracając do domu i to bez żadnego uprzedzenia... (usunięte przez administratora) Zwalnianie pracowników mówiąc , że zamykają dział po czym rekrutacja na te same miejsca ? bardzo słabe , oczywiście zostawili pare osób wokół komina do czystego wyzysku bo komuś się nie chce ruszyć 4 liter żeby samemu coś zrobić ... Przed podjęciem pracy czytałam te wszystkie opinie i sobie myśle , że ludzie bzdury piszą ,pracująć tam broniłam tej firmy jak własne dziecko ... W(usunięte przez administratora)racowałam często cały tydzień po 12-15 godzin dziennie przez cały tydzień , oddałam się firmie , porzuciłam życie prywatne na rzecz czego ? Z(usunięte przez administratora)

@Były pracownnik

Co aż taka prawdę napisałam , ze usunęliście polowe opinii ? Żal mi pracowników mobilnych dają się wykorzystywać .. Nic więcej ...

Max
@Były pracownnik

Jeżeli 99% procent opinii jest negatywnych to czego się spodziewałaś? To jedna z najgorszych firm w Polsce a mimo to rzuciłaś się jak szczerbaty na suchary. Sorry za określenia, ale sam tam pracowałem i przestrzegam wszystkich przed praca w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku. (usunięte przez administratora), wyzwiska, poniżanie i inwigilacja na poziomie Master

Zainteresowany pracą od zaraz

Czy warto podjąć prace na stanowisku operatora maszyny panującej w zakładzie w Ujezdzcu Małym? Jak wyglada atmosfera pracy? Czy rozwój w tak prężnie rozwijającej się firmie jest możliwy? Proszę o wypowiedz kogoś kto ma oświadczenie w firmie u Pana Jacka. Z góry dziękuje.

Jacek
@Zainteresowany pracą od zaraz

Ja mam doświadczenie w firmie, ale nigdy nie dostą piłem zaszczytu buc operatorem „tej” maszyny panującej. Słyszałem, że jest cudowna i wspaniała oraz, że faktycznie panuje ponad wszystkimi maszynami, ale bywa też kapryśna. Trzeba buc fachowcem i tyle. Atmosfera, no cóż jak już rozpisywali się poprzednicy tego forum to wspaniała. Ludzie cudowni, życzliwi, pomocni. Pan (usunięte przez administratora)osobiście dogląda i pyta czy wszystko w porządku i czy coś poprawić na zakładzie. Polecam

Zwykły produkcyjny
@Zainteresowany pracą od zaraz

Niestety się spóźniłeś:( właśnie zwolniono Maszynę Panującą. To było wiadome od dawna. Panować może tylko jeden

Trolololo
@Zwykły produkcyjny

O kim mowa?

chętny powrotu i rozwoju firmy

Czy na kabanosie dalej panuje krzyk, brak celów, brak standardów, brak rozwoju, brak kultury? Haos 'panuje' dalej czy jednak coś się zmienia?

Mariolka

Chciałem aplikować do firmy na stanowisko Happiness Manager. Napiszcie czy to nowe stanowisko? Czy kogoś zwolnili? Za co jest odpowiedzialny taki ktoś? Dzięki za info i pozdrawiam

Thor
@Mariolka

Nie znam tego stanowiska, ale znam tą firmę, wiec pewnie w dużym skrócie chodzi o następujący zakres obowiązków: - dbanie aby prezes i świta byli happy - przekazywanie istotnych informacji na temat innych pracowników, którzy nie są happy - usuwanie jednostek nie happy - monitoring narzędzi mail, telefon, gps w celu weryfikacji czy ktoś jest happy czy nie - budowanie relacji w firmie w celu pozyskiwania szerszych informacji W dawnej nomenklaturze był to cyngiel a dziś Happines Manager

Tutek
@Mariolka

Szukają kompana dla Flip i Flapa ?

Kabanos

Czy ktoś wie dlaczego odszedł główny technolog? Co się stało?

Kim
@Kabanos

Cały czas wesoło w Ujezdzcu widzę ???? Reality show się kręci. To dobrze, Nie da się tam popaść w rutynę...

Były technolog
@Kabanos

Szukał spokojnej głowy i nie wytrzymał (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora) i okolic jako dziki i nieokiełznany dzik go pogonił

Buła
@Kabanos

Chłopak był dobry i w wariatkowie nie chciał pracować

Ktos
@Kabanos

Glowny technolog i dyrektor technologii (usunięte przez administratora)... dlaczego nie wiem ale podejrzewam ze(usunięte przez administratora)... bardzo dziwna akcja...

Ktos
@Ktos

Ostra cenzura tu na forum jak za glebokiej komuny... nie swiadczy do dobrze o firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.