Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Kabanina

Jak wyglada praca i stawka w Bielsku Bialej ?

Dlaczego administrator usuwa przykładowe kwoty wynagrodzenia jak w tym komentarzu powyżej. To jest bardzo ważny aspekt wpływający na decyzję o ewentualnym aplikowaniu na stanowisko. Dlaczego tak robicie?

Xyz

Jaka atmosfera pracy panuje na stanowisku PH? Warto składać CV ?

Koran

Witam. Ktos moze napisac jaka jest atmosfera w zakładzie w Bielsku jeżeli chodzi o stanowiska biurowe? Dział Technologii , Jakości itp?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Ricardo

Napiszcie proszę jakie są zarobki w obszarze produkcyjnym tzn. Pracownicy produkcyjni i liderzy.

pipi

o widzę że w końcu chłop zmądrzał, tak inni normalni powinni zrobić

Mimi

dobrze facet zrobił

POL

a odszedł sam?

@Mimi

Pewnie szkoda takiego wybitnego fachowca?:(

Aga

Praca w firmie Tarczyński ?Temat rzeka tak bym to ujęła .

Stefan
@Aga

Twój komentarz niewiele mówi o pracy w firmie Tarczyński. Napisz jakie są wady i zalety w firmie. Czekam na odpowiedź.

xxx
@Stefan

wadą na pewno jest system 4 brygadowy weekendy do pracy itp

Mimi
@Stefan

wszystko w tej firmie jest na NIEEE

Xxx

Dlaczego nigdzie nie można znaleźć dokładnego wynagrodzenia z produkcji lub innego działu? Jak to wygląda miesięcznie w tej firmie ? Nigdy nie wiadomo ile się zarobi ? Nie ma jasnych zarobków godziny pracy miesiąc w miesiąc prawie te same .a premia jak wygląda i od czego jest uzależniona? Jeśli chodzi o finanse czarna magia z tego co widze

Zuza

Czy firma Tarczyński zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

xxx
@Zuza

tak

Pati

Praca w firmie Tarczyński ?Temat rzeka tak bym to ujęła . Szkoda, że szef nie wie o wszystkich rzeczach jakie się dzieją w Jego firmie????

Bandziorrrr

Brak mocnych stron niestety :( - zarobki zdecydowanie nieadekwatne do wykonywanej pracy - sprzęt firmowy oraz flotą już dawno powinna być wymieniona ( stare graty + sprzęt sprzed wielkiej powodzi) - kadra - w większości niekompetentna - atmosfera - nie będę komentował, temat rzeka Ogólnie firma nie trzyma żadnych standardów rynkowych, zdecydowanie omijać.

Jacek
@Bandziorrrr

Super, że dzielisz się swoim zdaniem, bo aktualna opinia jest zawsze bardzo wartościowa. Zarobki nieadekwatne, a jakie dokładnie, tzn. jakie wynagrodzenie i na jakiej umowie?

M

Niestety miałem przyjemność pracowac, przepraszam byc poddanym tej firmy przez 3 lata. Omijajcie to miejsce z daleka...lepiej szukac pracy na Bielanach Wrocławskich w fabryce czekolady

pentacz

Plusy: wysokie stawki, na ogół dobra atmosfera między współpracownikami, prawdopodobnie rzeczywiście szybka możliwość awansu. Minusy: stresująca atmosfera pracy,(usunięte przez administratora)Przykładowe sytuacje: mocno obłożona linia produkcyjna od dziś ma nie pracować w weekendy ponieważ szefowi nie spodobało się co widział na kamerach przez weekend. (usunięte przez administratora) pracowałem kilka miesięcy w 2018r, zwolniłem się

Panie Piotrze, Jakość naszych produktów i zadowolenie klientów są w naszej firmie najwyższymi priorytetami. Każde tego typu zgłoszenie traktujemy bardzo poważnie. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem reklamacjeindywidualne@tarczynski.pl i o przesłanie Pana numeru telefonu, pod którym przedstawiciel naszej firmy może się skontaktować z Panem, by wyjaśnić sytuację, co też uczynimy niezwłocznie po otrzymaniu danych.

Janek

Przestrzegam wszystkich przed ta firma.

Nie polecam

Przestrzegam przed tą firmą. Wykańcza psychicznie. Wyssie z Ciebie ostatki motywacji, spanie w nocy, wieczny stres, stany lękowe, tak kończy dużo pracowników, ale nikt o tym nie mówi. Jeśli jesteś gotowy połączyć życie zawodowe z prywatnym, żeby stało się jednością, bo (usunięte przez administratora)

Wanda
@Nie polecam

To przykre, że masz takie nieprzyjemne doświadczenia z Tarczyński S.A. Możesz powiedzieć, co takiego dzieje się w tym miejscu pracy, że wywołuje u Ciebie taki stres? Jeśli możesz, opisz jak wyglądały Twoje obowiązki i w jakim systemie odbywała się praca.

Nie polecam
@Wanda

Każdy chyba wie kto tutaj pracuje. Gdyby mnie nie zwolnili pewnie do końca roku sama bym odeszła.

Stefan
@Nie polecam

Osoby, które są zatrudnione oczywiście znają warunki pracy i atmosferę, ale przyszli pracownicy zainteresowani zatrudnieniem tylko w ten sposób mogą się dowiedzieć jak realnie wygląda praca, więc liczę, że jednak napiszesz kilka słów.

Bili złoty wąs

Jak tam się pracuje ? (usunięte przez administratora)

@Bili złoty wąs

Pracujesz bądź pracowałeś w firmie Tarczyński? Skoro poruszyłeś temat urlopów, to pozwolę sobie zapytać Cię o tę kwestię. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy pracownicy zatrudnieni w tej firmie mogą bez większych problemów otrzymać urlop wypoczynkowy w dogodnym dla siebie terminie? Jak to wygląda z Twojego puntu widzenia? Mam nadzieję, że zechcesz wypowiedzieć się na ten temat.

marek75

Dzisiaj byłem na rozładunku, załoga, ochrona jak i panie ze stołówki na piątkę, oby we wszystkich firmach tak było.

Kabanosik2

Witam, jakie są warunki zatrudnienia na ph? Ile wizyt? Jaka podstawa oraz premia? Czy premia w zasięgu? Jakie auto, czy można prywatnie korzystać?

Bożena
@Kabanosik2

Bardzo wiele osób aktywnie uczestniczy w bieżącej dyskusji, a więc jestem spokojna o to, że ktoś udzieli Ci konkretnych odpowiedzi. Super, iż zainteresowałeś się akurat tym stanowiskiem, bowiem Tarczyński oferuje chociażby: pracę w oparciu o dużą gamę stale dostępnych produktów, w której wiodącą rolę pełnią produkty premium; zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę; narzędzia pracy – samochód, iPad, telefon służbowy; ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, a także, co ważne, pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport). Czy takie warunki zachęcają Cię już do podjęcia ostatecznej decyzji o aplikowaniu?

obecny ph
@Kabanosik2

Hej Podstawa jest taka jaką sobie wynegocjujesz na rozmowie , oczywiście w granicach rozsądku i w zależności od doświadczenia. Są tacy którzy mają podstawę (usunięte przez administratora), a są tacy którzy mają ponad (usunięte przez administratora)Wizyt jest 11 . Auto skoda fabia w kombi, limit km prywatnych miesięcznie 500. Premię masz zależną od kilku składników : zrobienie kpi 1,2,3,4 , (usunięte przez administratora). Musisz mieć 35 klientów którzy wezmą określone przez ciebie produkty. Te produkty musisz mieć cały czas dostępne na sklepie bo jeżdżą audytorzy którzy sprawdzają ich obecność. oprócz audytorów jeżdżą osoby sprawdzające i szukające twoich wpadek typu: odbarwione kabanosy, przeterminy, twój towar na innych stojakach, produkty innych firm na twoim stojaku. W skrajnych przypadkach możesz w ciągu tygodnia mieć 3,4 kontrole. Premie obcinane z(usunięte przez administratora). Co pół roku egzaminy produktowe, no chyba , (usunięte przez administratora)Co dwa miesiące spotkania w firmie na których dowiadujesz się , że jesteś jednym z wielu i nikt nikogo nie trzyma tu na siłę co akurat jest prawdą. (usunięte przez administratora)

Suszarnik

Czy w Bielsku produkują kabanosy? Dział suszenia produktów jest w Bielsku?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.