Opinie o Biuro-Serwis Staniak Stanisław w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro-Serwis Staniak Stanisław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro-Serwis Staniak Stanisław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzęt biurowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro-Serwis Staniak Stanisław w Lublin

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Biuro-Serwis Staniak Stanisław? Czy warto aplikować na ofertę pracy Specjalista ds. Administracji?

Ciekawa jestem opisu z pracy handlowca. Jest teraz dostępna oferta a po komentarzach widzę ze nie udzielono już w tamtym roku odpowiedzi na zapytanie o warunki. mnie głównie finanse by interesowały, czy w tym roku są większe niż w poprzednim? I czy z targetami jest podobnie?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak wygląda praca w tej firmie jako magazynier ? Ktoś ma jakieś doświadczenia związane z takim stanowiskiem ?

Renata Nowy wpis

Myślicie, że od nowego roku będą tu kogoś jeszcze szukać? w ostatniej opinii, ktoś pisał, że Pracodawca jest godny polecenia, wiec sprawdzam czy do dziś tak jest. możecie opowiedzieć o rozwoju? czy prowadzone są jakieś specjalistyczne kursy bądź szkolenia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. obsługi działu handlowego w firmie Biuro-Serwis Staniak Stanisław? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Pięć lat mojej kariery zawodowej w firmie Biuro-Serwis to zdecydowanie praca w przyjaznej atmosferze z zespołem profesjonalistów oraz ciekawe wyzwania zawodowe.Dla mnie nadszedł czas zmiany, jednak zawsze z sentymentem i wdzięcznością będę wspominała ten czas , wśród ludzi, na których zawsze mogłam liczyć, którzy wzajemnie się wspierają, dzielą wiedzą i doświadczeniem oraz motywują do działania.Cieszę się, że mogłam być częścią tego zespołu.Szef wspiera i dba o pracowników .Poza tym zatrudnienie na umowę o pracę i wypłata na czas.Jednym słowem PRACODAWCA GODNY POLECENIA.

Żaklina

Takie pozytywne opinie tu, że mnie trochę zachęciły do aplikowania. Przedstawiciele handlowi też dobrze oceniają pracę? Było takie ogłoszenie niedawno w internecie, spóźniłam się ale chętnie poznałabym szczegóły na przyszłość. Czy podstawa bez premii to najniższa krajowa czy jednak coś wiecej? Ile czasu zajmuje w tym przypadku praca w terenie a ile w biurze?

Snieżka

Pracowałam w Biuro-serwis prawie cały rok w dziale ksero. Niestety, z powodów osobistych musiałam odejść. Atmosfera w biurze była spokojna i przyjemna. Pracownicy biura bardzo życzliwi oraz pomocni. Również dobrze się współpracowało z szefem firmy, który zawsze starał się zrozumieć każdego pracownika. Mogę z czystym sumieniem poradzić tego pracodawce.

Ann

Pracowałam w firmie Biuro-Serwis około jednego roku i moja praca trwała by nadal gdyby nie fakt, że moja uczelnia zaproponowała mi staż zagraniczny kilku miesięczny. Byłam zadowolona z pracy w tej firmie bardzo wiele się nauczyłam, z wynagrodzenia tez byłam zadowolona było wypłacane zawsze na czas i zgodnie z warunkami umowy, miałam też bardzo elastyczny dzień pracy z uwagi na moje studia. Właściciel tej firmy jest człowiekiem bardzo sympatycznym, elastycznym i wspierających wszystkich pracowników. Dziwi mnie fakt, że jeden pracownik napisał takie brednie o swoim podwładnym, być może musiał odreagować jakieś niepowodzenia. Uważam że pracodawca tej firmy jest godny polecenia i poświęcenia swojego czasu i energii.

@Ann

Nie jest. W szczególności, że pisze takie posty we własnej osobie. Warto dodać do tego wpisu, że w tej pracy szczególnie można podszkolić język polski do perfekcji.

Urszula

Bardzo zafrapował mnie Twój wpis, wyróżniający się na tle wielu podobnych, pisanych przez byłych pracowników Biuro Serwisu. Mógłbyś napisać nieco bardziej wprost, o co chodzi z tym językiem? Czy to sugestia, że pracują tam Ukraińcy? Nie wiem, co miałoby z tego wynikać. Poza tym - nie polecasz, ale nie uzasadniasz, dlaczego. Chcę Cię więc poprosić o uzupełnienie.

Martyna

@Magda a dlaczego odeszłaś?

Oksana

Pracowałam w firmie Biuro-Serwis 19 miesięcy na stanowisku obsługi klienta w Dziale ksero. Była wydana umowa, odkąd zaczęłam pracować, płatność na czas i wszystko dokładnie według godzin. Dlaczego już tam nie pracuję? Ponieważ chcę kontynuować pracę w mojej specjalności jako Grafik komputerowy. Dziękuję szefowi za zrozumienie, kiedy trzeba było wyjechać do innego kraju, aby rozwiązać swoje prywatne sprawy і jeszcze wystarał się o świadczenie postojowe, i nie zwolnił podczas lockdownu 2020. Dobre nastawienie ze strony pracodawcy. Firma ma przyjazny i sympatyczny zespół.

Magda

W firmie Biuro-Serwis, pracowałam przez 13 miesięcy na stanowisku obsługi klienta w Dziale kserograficznym. Mimo, iż w Lublinie mieszkam od wielu lat, było to pierwsze miejsce w którym dostałam umowę od 1 dnia pracy, wypłata była zawsze na czas, a rozliczenie godzin było z dokładnością co do każdej przepracowanej godziny (A nawet pół godziny!). Na niewątpliwy szacunek zasługuje fakt, że właściciel podczas całego nieszczęsnego roku 2020, gdy podczas lockdownu firma była zamknięta - nie zwolnił nawet jednej osoby A dla wszystkich osób pracujących na umowę zlecenie, wystarał się o świadczenie postojowe. Wlasciciela oceniam jako osobę wymagającą, ale niezwykle przyjazną i okazującą ogromne wsparcie pracownikom - nigdy nie odmówił mi pomocy, zawsze mogłam liczyć na Niego i jego radę, nawet w kwestiach prywatnych. Jesli chodzi o atmosferę pracy, nigdy nie spotkałam się z tak cudowną i rodzinną atmosferą wśród współpracowników, co potwierdzi chyba każda osoba, która tam pracowała A co ja osobiście uznaję za fenomenalną zaletę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich razem i każdego z osobna

Aleksander
@Magda

Miło, że pozytywnie wspominasz to miejsce pracy. Dzięki Tobie wiem teraz, że jest to firma godna polecenia pod względem traktowania pracownika. Możesz do swojej wypowiedzi dodać jeszcze, jak dużo osób mogło liczyć w tej firmie na otrzymanie pełnej umowy o prace?

Magda
@Aleksander

8 osób

Właśnie zakończyłem swoją pracę w firmie BIURO-SERWIS, pracowałem tam 1,5 roku i obecnie przechodzę do innej branży. Pracowało mi się tam bardzo przyjemnie, ze względu na panującą atmosferę oraz przejrzyste i jasne warunki współpracy. Pensja na czas oraz premie uzależnione od mojej sprzedaży. Współpracę z moimi kolegami i pracodawcą oceniam bardzo dobrze. Wiadomo, że wszędzie znajdzie się ktoś kto będzie narzekał, ludzie czasami nie doceniają dobrego pracodawcy, bo wcześniej nigdy nie trafili na naprawdę złych i nie mają żadnego porównania. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólnie spędzone 1,5 roku mojego życia zawodowego. Naprawdę dużo się w tej firmie nauczyłem i poznałem ciekawych ludzi. Trzymajcie się, wszystkiego dobrego.

Martyna

Więcej zaangażowania i chęci do pracy potrzeba bo firma to dobry pracodawca!!

@Martyna

Szkoda, że rzeczywistość jest inna ;)

Jeśli szukasz pracy, to trzymaj się z daleka od tego miejsca i nie tyczy się to osób, które tam pracują, tylko (usunięte przez administratora). Już pierwszego dnia mojej pracy w tym miejscu dowiedziałem się, że jak się sam nie nauczę to nie będę wiedział jak co działa. Czytałem później opinie i trafiłem na komentarz "jest internet, są poradniki". Dokładnie to samo zdarzało mi się słyszeć, np. "gdzieś tam jest instrukcja, można przeczytać". Pracowałem tam ponad pół roku i szczerze bardzo żałuję, że poświęciłem swój czas i starania. Kwestie zarobkowe pozostawiam bez komentarza, ale zakres obowiązków był w ogóle do tego nieproporcjonalny. Kiedyś kiedy upomniałem się o podwyżkę ze względu na to, że wykonywałem nieco więcej rzeczy niż osoby na tym samym dziale (mam na myśli wykonywanie grafik (usunięte przez administratora)), początkowo usłyszałem, że jeżeli nie czuję satysfakcji, to możemy się pożegnać. Nie ukrywam, że byłem zaskoczony no i poinformowałem, że nie było tematu.(usunięte przez administratora) zaproponował mi podwyżkę oraz żebym poinformował jaka stawka mnie zadowala. Po mniej więcej tygodniu otrzymałem wypowiedzenie umowy z dnia na dzień (na samym początku jej podpisania zostałem poproszony o to, że jeśli znajdę inną pracę, to przez "dżentelmeńską" umowę - dajmy sobie czas 2 tygodni na znalezienie kogoś na moje miejsce). Gdyby nie fakt, że sam miałem odejść chwilę później, zostałbym na lodzie, a z "dżentelmeńskiej" umowy zostałoby mi jedynie wspomnienie. Na sam koniec usłyszałem, że projekty, które wykonałem dla firmy biuro-serwis,(usunięte przez administratora)wykonałby sam w godzinę, a ludzie, którzy tutaj pracują są od wszystkiego. Usłyszałem również, że nic nie da mi takiego doświadczenia jak praca w dziale ksero, nawet 5 letnie studia pod kątem grafiki i projektowania graficznego. Oczywiście kiedy podpisywałem rozwiązanie umowy wspomniałem o tym, że miałem dostać podwyżkę, nie wypowiedzenie - zostałem "przekierowany" do "kadrowca" w celu wyjaśniania sprawy. Absurd poganiał absurd jak "innowacyjna pieczątka dla kancelarii", (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

BS
@Marcin

Bardzo dziękujemy za Pana opinię. Wszystkie są dla nas cenne, ponieważ chcemy jak najlepiej dbać zarówno o swoich pracowników, jak i klientów. Nie chcemy przejść obojętnie obok Pana zarzutów, dlatego uprzejmie prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji na adres: info@biuro-serwis.lublin.pl pod nr faxu 81 524 21 12. Tylko w takim wypadku będziemy mogli ją zbadać i udzielić stosownych wyjaśnień. Pracodawca zwraca uwagę, że treść niektórych publikowanych na forum przez Pana wpisów może naruszać dobra osobiste Pracodawcy. Pracodawca wzywa do zaniechania tego typu działań. W sytuacji stwierdzenia kolejnych naruszeń Pracodawca zastrzega sobie prawo do podjęcia niezbędnych kroków prawnych w celu ochrony swoich praw. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Biuro-Serwis Staniak Stanisław

Pola

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Hubert

Jeśli komuś nie odpowiada charakter i branża to nie rozumiem dlaczego zatrudnia się? Dobra firma tylko chęci do pracy słabe?

użytkowniczka

(usunięte przez administratora)Radzę omijać szerokim łukiem. Chyba najdroższe xero i wydruki w Lublinie.

Reklama
@użytkowniczka

takiś buć, komentarzy ):

Aaa

Praca jako przedstawiciel handlowy w tej firmie to strata czasu. Na samym początku dostajesz info że internet jest źródłem wiedzy i masz się uczyć o towarze z neta. Przez tydzień jesteś pozostawiony sam sobie, pytania o cokolwiek są odbierane jako niekompetencja z twojej strony. Kierownik sam się tak uczył i wychodzi z założenia że każdy tam tak ma się szkolić. Potencjał jest, ale z taką atmosfera i bałaganem w firmie się nie spotkałem. Co szef mówi to święte a za chwilę zapomina co z tobą ustalał. Nie masz swobody w działaniu a z 2 strony oczekują od ciebie wyników. Target kwartalny. Jeśli miesiąc przed końcem nie masz zadowalających (usunięte przez administratora) wynikow wylatujesz z pracy. Nie ważne że okres pracy się nie skończył. (usunięte przez administratora)

@Aaa

Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Wszystkie są dla nas cenne, ponieważ chcemy jak najlepiej dbać zarówno o swoich pracowników, jak i klientów. Nie chcemy przejść obojętnie obok Pani zarzutów, dlatego uprzejmie prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji na adres: info@biuro-serwis.lublin.pl pod nr faxu 81 524 21 12. Tylko w takim wypadku będziemy mogli ją zbadać i udzielić stosownych wyjaśnień. Pracodawca zwraca uwagę, że treść niektórych publikowanych na forum przez Panią wpisów może naruszać dobra osobiste Pracodawcy. Pracodawca wzywa do zaniechania tego typu działań. W sytuacji stwierdzenia kolejnych naruszeń Pracodawca zastrzega sobie prawo do podjęcia niezbędnych kroków prawnych w celu ochrony swoich praw. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Biuro-Serwis Staniak Stanisław

Richardattneborough

Staniak to

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro-Serwis Staniak Stanisław - Lublin

• Jak się pracuje w Biuro-Serwis Staniak Stanisław?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro-Serwis Staniak Stanisław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Biuro-Serwis Staniak Stanisław
  • Leonarda 1