Opinie o PCDMiW HWDD Szczepanik w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PCDMiW HWDD Szczepanik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PCDMiW HWDD Szczepanik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCDMiW HWDD Szczepanik w Przemyśl

Franek

Nikt nie trzyma w firmie na siłę. Myślę, że czasami trzeba spojrzeć na swoja pracę!!!

Józef

Toksyczni ludzie którzy robią z siebie ofiarę, bardzo popularne zachowanie.To są ludzie którzy nigdy nie wezmą odpowiedzialności za swoje życie, zawsze będą stawiać się w roli ofiary, w pracy coś tam mi nie wyszło, nie udało mi się coś zrobić wina szefa bo źle się zachował w stosunku do mnie. Tego typu powód robienia z siebie ofiary do mnie nie przemawia. Chce to pracuję, nie chcę to nie pracuje.

@Józef

Takich ludzi wszędzie się znajdzie. A proszę zapytać ludzi którzy w tej firmie pracowali nieliczni tylko powiedzą że warto w tej firmie pracować. W każdej opinii jest większa lub mniejsza część prawdy o tej firmie. Osobiście to co Pan Józef pisze to wygląda jakby nie wykonywał w tej firmie pracy magazyniera czy kierowcy wiec nie do końca wie jak to wygląda od środka.

Zuzanna

@Luki Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie? Wspominasz, że kiedyś tak to wyglądało. Jak dawno temu? Czy obecnie sytuacja się zmieniła?

Rudy
@Zuzanna

Jeśli ktoś szuka pracy to nie musi pisać, co to jest mobbing, w tej firmie pracują ludzie na poziomie, niektórym się udało i zmienili pracę, dzisiaj pracują w Policji, Wojsku, Straży Pożarnej, sam bym zmienił pracę tylko, kto mnie przyjmie? Wszędzie po znajomości albo z plecami, jakieś chore konkursy, obiecanki i na tym się kończy a coś jeść trzeba, nie mówiąc o rodzinie. Namawiamy właśnie szefa żeby przyjął radcę prawnego, który nieodpłatnie pomagałby pracownikom jeden dzień w miesiącu z poważnymi problemami.

Nie powiem :)

Jakie Patryk ty głupoty piszesz, piszesz że obecnie pracujesz w tej firmie z tego co wywnioskowałem przez 4 lata wstecz pracował tu tylko jeden Patryk który się zwolnił właśnie przez Szczepanika. Wojtek przyznaj się komu kazałeś napisać pozytywny komentarz.

Powiem
@Nie powiem :)

Ty na ty jesteś z szefem? Co trzeba zrobić żeby taki przywilej osiągnąć? Fajny Nick Nie powiem :) a może kablowałeś szefowi ? i już nie zakablujesz bo wyleciałeś ?Napisz prawdę albo przyjdź na piwo tam gdzie chodzimy to sobie wyjaśnimy !

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PCDMiW HWDD Szczepanik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Przemyśl
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Przemyśl
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Przemyśl
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Patryk

Ja nie narzekam moja dwunasta praca, i tu mam najlepiej na czarno nie robię ZUS mam płacony pełne ubezpieczenie i wszystko na le galu, prawda że to nie budżetówka i w krawacie się nie siedzi ale też lekarzem nie jestem, a Przemyśl to nie Warszawa.

SERDECZNIE NIE POLECAM!

Zgadzam się w większości z tym co napisał "Były pracownik pcd". Nie polecam pracy w tej firmie. Mimo, iż z ludźmi idzie się dogadać i jakoś współpracować, to szef potrafi wykończyć psychicznie... Już bardzo wiele osób odeszło z tej pracy w głównej mierze przez Szczepanika. I to konkretnych osób, którzy byli bardzo dobrymi pracownikami i starali się. Jednakże w tej firmie nie możesz się starać, bo 'szefu' cię w nagrodę jeszcze "dojedzie", tzn będzie więcej się czepiał o głupoty, bo nie będzie miał innych powodów. Będzie dodawał ci coraz więcej obowiązków, z którymi nikt normalny (w sensie chyba tylko maszyna) by sobie nie poradził w 100%. Tak czy inaczej NIE POLECAM pracy tam. Szef nie szanuje ludzi i to widać... Jeśli jednak jesteś cholernie zdesperowany i nie masz za grosz szacunku do samego siebie, to ok - możesz aplikować - tylko pamiętaj, najlepiej abyś miał/a jakiś stopień niepełnosprawności i przygotuj się na m.in. poniżanie, szykanowanie, mobbing, ogólne traktowanie jak śmiecia przez pracodawce i wymagań "z du*y" :) A i 'szefu' lubi wymagać od ciebie, abyś najlepiej wszystko umiał/a od razu po "zmianie stanowiska", bo akurat to on lubi robić, zmieniać ludziom stanowiska i zakres ich obowiązków (bez przeszkolenia!) ;) Pozdro

Były pracownik 3

Zuzanna piszesz co chwile czy jesteś pewny że chodzi o Mobbing - przyjdź do pcdmiw do pracy na miesiąc to się przekonasz że nikt tutaj głupot nie pisze i jest pewny tego co napisał.

Zuzanna

@Były pracownik pcdczy jesteś pewny, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze odczuł mobbing w firmie PCDMiW HWDD Szczepanik? Pamiętaj również, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Warto zapoznać się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin

Mikko

Jeśli chodzi o atmosferę w PCDMiW HWDD Szczepanik @anonim to powiem Wam, że jest naprawdę dobrze, ludzie się szanują, pracują razem i jakoś nikt nie ma specjalnych problemów z niczym, uważam, że jest coraz lepiej i warto dać im szanse i się do nich zgłosić

Praca u Szczepanika to porażka. dbają o własne interesy. poniżają, mobbing to codzienność, w księgowości zamieszanie, ciągle coś się nie zgadza z godzinami, z wynagrodzeniami itd... nie polecam pracy u tego gościa, bo szkoda twoich nerwów! chyba, że chcesz iść, to życzę powodzenia. byłem zdesperowany idąc tam i mając nadzieję na lepszą przyszłość, ale było jeszcze gorzej. Fajnie by było gdyby w końcu PIP lub UOKIK zrobiliby porządek z tą firmą. D niedawna brakowało wszystkiego nawet papieru toaletowego, jak są kontrole od razu wszystko dają. Jest masę ludzi, którzy chcieliby świadczyć przeciwko tej firmie, tylko nikt nie ma odwagi - przepraszam, jedna pani kadrowa miała i złożyła sprawę do sądu posądzając ich o mobbing, co jest prawdą i sprawę wygrała. Szacun wielki... ODRADZAM PRACĘ TAM!!!

karina

ja akurat szukam takiego pracodawcy który zapewni mi dobry start i da solidne podstawy do robienia kariery w branży, no i licze na powazne traktowanie i jakąś sensowną umowę 0 dajcie znak czy dobrze w takim razie robię idąc do pierwszej pracy do PCDMiW HWDD Szczepanik bo widzę że komentarze ogólnie to są różne

edek

a ja sądzę, że naprawdę warto tutaj pracować jeśli jest się zainteresowanym tematem to sądzę, że to firma dobra zarówno na początki kariery jak i na mierzenie gdzieś wyżej, bo stawiają na rozwój. a jak widac nie tylko jkieś konktekty się opłacaja, ale jak się umiesz wykazać to i zostaniesz zauważony w końcu.

Luki
@edek

Mobbing to chleb powszedni i od szefostwa i współpracowników, przynajmniej tak kiedyś tam wyglądało... Tak pozatym muszę przyznać mimo to, że warunki transportu, przechowywania wędlin, jak i ich zróżnicowana jakość (w tym wędliny o dawnym i tradycyjnym smaku z "górnej półki") może być dla wielu sklepów dobrym miejscem na zakupy.

b

ale cię Wojtek obsmarowali ale taka jest prawda jesteś ...... i tyle lepiej puszki zbierac niż u ciebie pracowac

Lepiej nie zawracac sobie glowy praca w tej firmie, wszystkich ma za zlodzieji i patrzy zeby tylko nadgodzin nie zaplacic a chce zeby pracowac na okraglo z nadgodzinami. Wymagania ma jak by placil po 3000zl. i na okraglo sobie szuka [usunięte przez moderatora] zeby premi nie zaplacic .Podstawa 1500zl. brutto i robi sie nadgodziny a wyplata i tak prawie jak podstawowa.

gość powtarzał, że daje możliwości rozwoju.... chyba niedorozwoju hahahehe ta firma to parodia!!!!

obiecuje złote góry a pózniej nic z tego, praca w tej firmie to porażka.

nie idzcie tam . ja poszedłem i sobie w brode później plułem

Bnd04

za taką robote powinien płacic więcej!!!! a on sobie tylko do kieszeni !!! powaga

Franko

Lepiej idz na kuronia niz do pracy w PCDMIW Przemyśl

Zostaw merytoryczną opinię o PCDMiW HWDD Szczepanik - Przemyśl

• Jak się pracuje w PCDMiW HWDD Szczepanik?

Zobacz opinie na temat firmy PCDMiW HWDD Szczepanik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PCDMiW HWDD Szczepanik