PCDMiW HWDD Szczepanik

Opinie o PCDMiW HWDD Szczepanik

Franko 2009-10-18 02:06:05
Lepiej idz na kuronia niz do pracy w PCDMIW Przemyśl
Bnd04 2009-12-08 14:58:41
za taką robote powinien płacic więcej!!!! a on sobie tylko do kieszeni !!! powaga
były pracownik 2009-12-08 17:25:24
nie idzcie tam . ja poszedłem i sobie w brode później plułem
były pracownik 2010-02-17 16:30:00
obiecuje złote góry a pózniej nic z tego, praca w tej firmie to porażka.
były pracownik 2010-02-17 19:49:37
gość powtarzał, że daje możliwości rozwoju.... chyba niedorozwoju hahahehe ta firma to parodia!!!!
anonim 2013-05-16 22:23:57
Lepiej nie zawracac sobie glowy praca w tej firmie, wszystkich ma za zlodzieji i patrzy zeby tylko nadgodzin nie zaplacic a chce zeby pracowac na okraglo z nadgodzinami. Wymagania ma jak by placil po 3000zl. i na okraglo sobie szuka [usunięte przez moderatora] zeby premi nie zaplacic .Podstawa 1500zl. brutto i robi sie nadgodziny a wyplata i tak prawie jak podstawowa.
b 2014-04-22 12:47:15
ale cię Wojtek obsmarowali ale taka jest prawda jesteś ...... i tyle lepiej puszki zbierac niż u ciebie pracowac
edek 2015-01-22 13:09:04
a ja sądzę, że naprawdę warto tutaj pracować jeśli jest się zainteresowanym tematem to sądzę, że to firma dobra zarówno na początki kariery jak i na mierzenie gdzieś wyżej, bo stawiają na rozwój. a jak widac nie tylko jkieś konktekty się opłacaja, ale jak się umiesz wykazać to i zostaniesz zauważony w końcu.
karina 2015-03-26 17:16:37
ja akurat szukam takiego pracodawcy który zapewni mi dobry start i da solidne podstawy do robienia kariery w branży, no i licze na powazne traktowanie i jakąś sensowną umowę 0 dajcie znak czy dobrze w takim razie robię idąc do pierwszej pracy do PCDMiW HWDD Szczepanik bo widzę że komentarze ogólnie to są różne
anonim 2016-02-19 15:05:46
Praca u Szczepanika to porażka. dbają o własne interesy. poniżają, mobbing to codzienność, w księgowości zamieszanie, ciągle coś się nie zgadza z godzinami, z wynagrodzeniami itd... nie polecam pracy u tego gościa, bo szkoda twoich nerwów! chyba, że chcesz iść, to życzę powodzenia. byłem zdesperowany idąc tam i mając nadzieję na lepszą przyszłość, ale było jeszcze gorzej. Fajnie by było gdyby w końcu PIP lub UOKIK zrobiliby porządek z tą firmą. D niedawna brakowało wszystkiego nawet papieru toaletowego, jak są kontrole od razu wszystko dają. Jest masę ludzi, którzy chcieliby świadczyć przeciwko tej firmie, tylko nikt nie ma odwagi - przepraszam, jedna pani kadrowa miała i złożyła sprawę do sądu posądzając ich o mobbing, co jest prawdą i sprawę wygrała. Szacun wielki... ODRADZAM PRACĘ TAM!!!
Mikko 2016-05-15 12:59:43
Jeśli chodzi o atmosferę w PCDMiW HWDD Szczepanik @anonim to powiem Wam, że jest naprawdę dobrze, ludzie się szanują, pracują razem i jakoś nikt nie ma specjalnych problemów z niczym, uważam, że jest coraz lepiej i warto dać im szanse i się do nich zgłosić
Zostaw swoją opinię o PCDMiW HWDD Szczepanik - Przemyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PCDMiW HWDD Szczepanik