Opinie o Kocoń Michał Kocoń w Lubomia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kocoń Michał Kocoń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kocoń Michał Kocoń o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kocoń Michał Kocoń w Lubomia

Iwona Nowy wpis

@Labambia City czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte. Niektórzy mogą poczuć się urażeni Twoim wpisem, używaj merytorycznych argumentów, z poszanowaniem drugiej osoby.

Labambia City Nowy wpis
@Iwona

spoko ale nikogo nie obrazam moja droga :) to czy lubi czy nie lubi mnie nie obchodzi chodzilo mi o to ze fajnie sie u nich pracowalo jak byli razem i zawsze mialem kase na czas i czy chcialem pozyczac wiecej czy cos to nie bylo problemu z bylą szefową :)

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Lubomia.

Labambia City Nowy wpis

hahaha fajne opinie becia moze lubi mlodszych bo dosc dlugo u nich pracowalem a co do kasy to sa zasady takie ze albo pracujesz caly miesiac i dostahjesz kase albo (usunięte przez administratora) proste zasady to zasady a co do michala duzo sie mozna nauczyc na temat dachow i robi bardzo dobrze pracowalem u nich przez 1.5 roku ale sie zjebalo wszystko (nie dotyczy to firmy) pozdro dla nie robow :)

Malasia

Czy sa jakieś zmiany w firmie? Może ktoś znajdzie troszkę czasu i napisze kilka słów?

Iwona

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
dekar

Firmę Kocoń już chyba każdy zna, tytułuje ona do najgorszej firmy w Polsce, ludziom nie płaci i mega fuszery odstawia. Becia lubi za to młodych chłopaków(bez komentarza)

w końcu cię znalazłem

CHitruk Patryk to pisze ten który niby chciał się zatrudnić i nie przylazł - co ty chłopie możesz pisać lepiej zajmij się konkubiną i naucz się czegoś - koleś nie dość że krótko mieszkasz na śląsku to już cie wiele firm zna jaki to PRACOWNIK ROKU jesteś a co chciałeś znów naciągnąć kogoś?

wodzislaw slaski

UWAGA OSZUSTKA I ZLODZEJKA!!!!!PANI BEATA ZLODZEJKA OSZUSTKA ,HAMKA,PRACOWALEM W ICH DOMU OD RANA DO WIECZORA I DOSTALEM CALE G.ROBILEM 3 DNI I NIC NIE DALA MI PIENIEDZY,ZAPIER..JAK BIALY MURZYN.PAN MICHAL NAPRAWDE WPORZADKU ,DOBRY CZLOWIEK ALE BEATA CWANIARA I HAMKA,JAK COS CHCE TO W DUPE WEJDZIE,ALE JUZ PIENIEDZY NIE ZOBACZYSZ MUSISZ PRZEPRACOWAC CALY MIESIAC,NIE POLECAM WSPOLPRACY Z PANIA BEATA BO JEST ZLA OSOBA

szok

Hej, a jaka aktualnie panuje u nich atmosfera? Dzięki

do h

Większość z ekipy nie dostała nic, była bez pieniędzy, mimo że mieli miesiąc przepracowany, mnie się udało wyrwać od niego 300 zł.....

Do h

h, w sumie masz rację, niewolnikowi to chociaż dawani na chleb i ubranie, natomiast ja tam pracowałem i nie byłem bym w stanie się wyżywić i ubrać, więc niewolnik miał lepiej, bo miał co jeść i miał ubranie, a tam na to zarobić nie dałem rady, dlatego byłem zmuszony aby uciekać, aby się nie zagłodzić na śmierć, niewolnik miał lepiej niż ja, to się nazywa tragedia, po prostu (usunięte przez administratora)

do cipy

Cip, a kto ci broni być niewolnikiem? Tam pracę masz od ręki, w każdej chwili możesz zostać ich niewolnikiem.

www

do ikj umowa o pracę? w firmie Kocoń nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę. Tam pracuje się tylko na umowie o dzieło

A to jest pytanie

A czy w obecnej sytuacji, gdzie firmy nie mają ludzi, to jeszcze ktoś u Koconia pracuje? Jakoś mi się nie chce wierzyć, aby w obecnej sytuacji na rynku pracy, to ktokolwiek chciał by u niego pracować.

Stasia

@sylwa np. na lento.pl, OLX

Stasia

A czy ktoś może się wypowiedzieć coś na temat pracy w biurze w tej firmie? Cały czas szukają i przez to waham się czy wysłać CV

hmmmm

Czyli napisz wprost, że trzeba pracować po 15 godzin i tym samym zarobisz sobie na praktykę, bedziesz się mógł pochwalić że tyrałeś po 15 godzodzin za friko aby mieć doświadczenie, zajebista perspektywa.

ZADOWOLONY

Pracowałem u (usunięte przez administratora)i narzekać nie mogłem, wypłata zawsze w terminie, każdy miał stawkę indywidualnie, w zależności od tego co potrafił. Z zaliczkami nie było problemu, mówiłeś że potrzebujesz i hajs był. Jak ktoś chce pracować to u Koconiów źle nie będzie miał, a jak jest się leniem i chce się brać hajs za nic, to już inna bajka. Była rotacja, bo ludziom się robić nie chce, potem się uspokoiło. Szef konkretny facet, na robocie się zna, nie spotkałem się przez te 2 lata z niezadowolonym klientem. Pozdrawiam Cię (usunięte przez administratora) jak to czytasz.

Grzibiorz
@ZADOWOLONY

ZADOWOLONY-Taaa, daj mi adresy tych zadowolonych klientów. Po co się kompromitujesz? Wystarczy pojechać do firmy i na jeden dzień się przyjąć, co to za problem?(usunięte przez administratora)

też gość

Brak kasy, czyli brak wypłaty za mega godzin mi nie odpowiadał, zadziwę cię, lubię pracować i lubię za pracę otrzymywać wypłatę, dla ciebie zapewne szok totalny, że pracownik chce wypłatę

też gość

Yyyy, idziesz do michała do pracy i chcesz pieniądze? Porąbało cię, tam sie pracuje za darmo, taki ma ta firma system pracy, pracujesz za friko.

dekorz

mejbi-Pracowałem w tej firmie, najpierw był adres pod tartakiem, potem pod domem a następnie w Syrynii. Tam nikt nie chciał pracować, zresztą każdy kto tam pójdzie to po szychcie się zwolni, droga wolna, miejsca są, wybór wolny.

Zostaw merytoryczną opinię o Kocoń Michał Kocoń - Lubomia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kocoń Michał Kocoń?

Kandydaci do pracy w Kocoń Michał Kocoń napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kocoń Michał Kocoń
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Morawskiego 5
    30-102 Lubomia