Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

Tomas

Ludziska uderzajcie do Helermana tam na start 2400zl podstawy daja i szanują pracownika

Borys

Praca za nędzne grosze nie polecam tej firmy

Szalona

To jak sie traktuje tam pracownika to jakas masakra. Brygadzisci wyzywaja sie na pracownikach brak szacunku. Wogóle zakaz telefonow jest chory bo brygadzisci ich uzywaja i prowadza prywatne rozmowy a innym nawet przy pracy nie wolno rozmawiac a prace ktora sie tam wykonuje powinny byc wyzsze place a robi sie tam za najnisza krajowa.

Alexis

15 zeta za godzinę pracy w sobote kpina Panie Giszter

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Burmistrz

ALEXIS. U GISZTRA PRACUJĄ PSYCHICZNI BRYGADZISCI. WRĘCZ ZMUSZAJĄ LUDZI ŹEBY CHODZILI W SOBOTY DO PRACY. NAJPIERW ZAPŁAČ GISZTER ZA SOBOTY ZE STAREGO ROKU.

Jery

Ludzie uciekajcie bo tam nie ma przyszłości chore normy za które potracaja już prawie z najniższej krajowej nie polecam.

euklides

Osoby które kierują folwarkiem Gisztra to są prości ludzie ze wsi [Nie obrażając osób ze wsi]Wykazują się w pracy bezgranicznym posłuszeństwem wobec swojego pryncypała,a nawet nadmierną gorliwoscią zapominająć,że krzywdzą innych ludzi nie mając dla nich jakiej kolwiek empatiI .I to jest przykre.Firmy ,które muslą przyszłosciowo odchodzą już od klasycznego kapitalizmu

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Giszter Michał Giszter?

Może bardziej konkretniej?

Szalona

Na pewno na uszkodzone.

New York

Pracowałem w tej firmie lata temu nie polecam z tymi piernikami to prawda socjal zero panie Giszter traktuj tak dalej pracowników to za rok dwa sam z tą śmieszną grupką brygadzistow będziesz na produkcji napieprz. .......

Burmistrz

Pytanie do szefa .Ile brygadziści dostali pod choinkę? Bo jeden wyjechal w Alby a drugi na Majorkę. Bo pracownik nic tylko suche pierniki a pracować trzeba bylo 6 dni w tygodniu zeby mieć wolne pomiedzy świętami a urlop nie ruszony.

Filip

Czy pracownicy dostali coś Na święta ?

@Filip

Rzucili tak jak zawsze ( pierniki z wiadra ) Pełen socjal ???????????? Pzdr.

Chack

Widziałem ogloszenie tej firmy potrzebują do pracy może ktoś przybliży mi na czym polega praca w tej firmie czy warto się wybrać na rozmowę kfalifkacyjna.

Set

Tam jak sięgam pamięcią to na Św dają poczestunek na stołówce pracownikom pierniki z wiadra kpina Panie Giszter kpina.

Set

Co to za firma która nie daje żadnych bonów czy też gotówki na Św do pracownikow jest tyle porządnych firm w Słupcy uciekajcie z tego cyrku tam was nikt nie doceni.

As

A ja wybieralem sie tam do pracy dużo złego słyszałem o tej firmie po tym co czytam nie dziwię się że nikt nie chce tam pracować

Xyz

We wszystkich zakładach pracy, o tej porze, pracownicy dostają premie roczne i pieniążki na zakupy świąteczne (duże pieniążki), a tu jak co rok 0.000 .Zamiast tego dostajesz informacje, źe jak zachorujesz choć 1dzień, będziesz miał /a zabraną całą premie,a nie za czas chorobowego, kolokwialnie mówiąc (NOWA NOWOŚĆ) . Brawo !!!

euklides

Firma bardzo dba o zdrowie pracowników i dlatego wprowadziła zmiany mającę usprawić ich pracę.Przemiły pan brygadzista z sizali ogłosił,że pracownik który choć jeden dzień będzie na chorobowym traci całą premię.Nic tylko długo chorować.Panie Premierze jak żyć

Jon

Xyz ma rację praca ciężka i za marne grosze miałem okazję tam pracować osobiście nie polecam

Zyx

Gdyby glupota bolała,co niektórzy umarliby już dawno z bólu w straszliwych męczarniach ,ale że los jest lítościwy dla głupców, sprawia, że ci nie tylko nie cierpią, ale nawet nie wiedzą o swojej głupocie. cytat Ryszard Ćwirlej ,,Tam ci będzie lepiej''

Xyz

Szczerze brakuje rąk do pracy ogłoszenia tej firmy są na każdej stronie l wynagrodzenie 2100zl kpina przy tak ciężkiej pracy za te grosze owszem ale może (usunięte przez administratora) będą pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca