Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

Clovn

Szef do pracownika: - Miarka się przebrała, zwalniam pana! - Zwalniam? Jestem naprawdę mile zaskoczony szefie, bo zawsze myślałem, że (usunięte przez administratora) się sprzedaje!

euklides

Czasy wielkich Solidarnośćiowych zrywów się skonczyły to nie jest Gdańsk ,Szczecin czy Śląsk .Kto potrafi teraz walczyć o podtawowe prawa pracownicze.Obudzcie się.

@euklides

Ominąłeś nam jeszcze tak bliski Poznań, ale to tylko w "cudzysłowie" Mądre myśli.Popieram !!!'

@euklides

Przepraszam za moje faux pas.W Poznaniu właśćiwie były pierwsze zrywy robotnicze czerwiec 56.

Brak słów!

Straciłem tam dużo zdrowia i nerwów. O tym zakładzie to możnaby nakręcić wszystkie gatunki filmowe, horror, komedia, sensacja, thriller, psychologiczny(usunięte przez administratora)

Brak słów!

Nie ma sensu rozwijać tematu bo to nie temat na takie forum.

Wer

Niech każdy wie jak jest w tej firmie to nie uzalanie lecz przestroga dla tych co chcieli by tu pracowac

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
XXY

Moi drodzy, dajcie spokój. Skoro jest tak źle to czas najwyższy coś zmienić, A nie wypisywać bzdury typu: zakaz wnoszenia telefonów i palenia. Liczy się działanie, niestety nie gadanie. Źle się pracuje? Zmień branżę i przestań się nad sobą użalać, bo to jest po prostu żałosne i nikomu niepotrzebne.

NORMALNY

A te pierniki w wiaderku słyszałem o tym to jak by u mnie szef tak zrobił to bym mu je na łeb wysypał i jeszcze w mordę by dostał Te osoby które tam żądzą w cudzysłowie Trudno je nazwać ludźmi. Ps Ani dnia bym tam nie pracował .

Izia

Ja jestem ciekawa do kogo trafiły te pieniądze co ludziom pozabierali - podzielili się po równo czy pani P i pani A sobie wzięły. Nic będą miały na te luksusowe ubrania z giełdy.

Gocha

Caly zakład powinien zrobić strajk. Wlasciciel nie wie dużo bo wszystko jest zatajane przez panie z biura. Jak ktoś napisał, panie czuje się dyrektorami. Żądać zebrania z właścicielem bo on nie ma pojęcia co sie w zakładzie dzieje. Panie Giszter proszę zrobić zebranie z pracownikami produkcji.

rewolution

Skoro jest takie bezprawiee, czemu nie zgłaszacie di inspekcji pracy?

Lois

Do sprawiedliwa i tu właśnie jest problem popieram Panie Giszter pora zrobić zimowe porządki w kadrach i być człowiekiem tak jak pracownicy których pan zatrudnia.

Sprawiedliwa

Panie Giszter firma ma juz bardzo zepsuta opinie ns rynku Słupeckim pora zrobić porządek w kadrach i docenić to co najważniejsze pracownikow czego chcą i co oczekuja bo to dzięki nim ta firma jeszcze funkcjonuje.

Proziomeq17

Witam chce isc na dział sizale , warto , niech ktos sie wypowie kto tam pracował

Nie warto.

@Proziomeq17

Ale najlepiej samemu się przekonać.choć to strata czasu.

Proziomeq17

A brygadzista ?

@Proziomeq17

Typ autokraty.Co chwila próbuję udowadniać swoją wyższość i pokazania kto tu rządzi.Jesteś jego przedmiotem niż podmiotem w osiągnięcu celów ,więc traktuje Cię instrumentalnie.Ciężki w komunikacji .Nię ma z nim żadej rozmowy merytorycznej.Wprowadza terror niezdrową atmosferę ocierającą sięo mobbing.TWÓJWYBÓR

Xxxxxx
@Proziomeq17

Warto ciekawe doświadczenie to co wydaje ci się oczywiste! tam wcale takie nie jest! Pozdrowienia Panie Krych

Nicola

Pani Kasiu niech Pani sama sobie czeka do października za ta śmieszną premia ludzie chcą podwyżki a nie jakiś pseudo premi nie te czasy że ktoś będzie szarpal za najniższą krajową plus nędzny dodatek który jest potrącony i tak.Pozdrowienia dla wytrwałych

Leonia

Pracowałam w firmie w ubiegłym roku,jednak dostałam lepsza ,bardziej ambitną pracę. Warunki ok jak na slupcę .Prawda jest taka ,że ci którzy zostali na produkcji są zakompleksiona osobami ,które nawet pracy znaleźć nie potrafią. Sami jesteście sobie winni. Zawsze krytykowane były panie z biura bo są za ładne i za ładnie się ubierają.kazdy ma to na co zasłużył kochani.

@Leonia

Leonia,ale masz sprany mózg, o czym na pewno nie wiesz !!!'

Zośka

Szkoda tylko że poziom intelektualny nie idzie w parze z ich ubiorem

As

Ciekawie w tej firmie sie dzieje z tego co czytam czy warto złożyć tam podanie o prace

Sołtys

Do ADWOKAT. Ta firma ma SWOJ KODEKS PRACY. A PREMIAMI dzielą sie BRYGADZIŚCI i PRACOWNICY BIUROWI.

Ines

Jednym słowem wszystko tylko nie ta firma. Tą firmą żądzą ludzie nie mający pojęcia o zarządzaniu firmą. To ludzie którzy wiedzą tylko komu i co zabrać i jak ludziom uprzykrzyć życie. Tam ręka rękę myje nawet ta od bhp robi wszystko żeby było dobrze nie pracownikom ale firmie.

Xyz

SZCZĘŚCIE jest wtedy, gdy twoja PRACA staje się twoją PASJĄ ? !

Pati

Pracowałam na dziale sizale praca (usunięte przez administratora) wynagrodzenie kiepskie minimum plus śmieszna premia a brygadzista dyktator nie szanujacy pracownika nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca