Alfanet Marcin Małolepszy

Opinie o Alfanet Marcin Małolepszy

Iwona

Widziałam jakieś niedawne ogłoszenie na stanowisko biurowe w charakterze handlowca- może mi ktoś powiedzieć jak dużego doświadczenia wymagają? Jestem jeszcze studentką, ale mam dość spory zapał do pracy, a jednak nie mam zbyt obszernego cv..

zawiedziony

nie polecam firmy trzykrotnie przekładano instalację , za każym razem zapewniano o tym,że teraz już się odbędzie

Teresa....
@zawiedziony

Witam co do opini.. wyżej Pana....niezgodze się. ponieważ jest to bardzo dobra firma alfanet...montaz bardzo towniez dobry i konkretny ...czasem ludzie mają zły dzień i niepotrzebnie wystawiaja niewłaściwe opinie ...a na infolini również przemiła obsługa pozdrawiam smutnych ludzi....

Urszula
@Teresa....

No wiesz, każdy może mieć inne doświadczenie, inni pracownicy mogli obsługiwać klienta wyżej niż ciebie. Ty piszesz o dobrych doświadczeniach, ale różnie bywa. Ile razy korzystałaś z usług tej firmy?

Kamil

Mam pytanie potrzebuję bardzo szybkiego mocnego internetu pod konsolę PlayStation 4/5 i zwykłego internetu macie taką jakość internetu żeby była duża szybkość minimum 600 Mg na zarówno konsoli i do zwykłego korzystania na telefonie ?

Bogdan
@Kamil

Nie będę namawiał,lecz internet od nich to kpina,chodzi jak chce a płacić trzeba duże pieniądze.Jak się dzwoni by sprawdzili co jest,to każą płacić za przyjazd niby nie uzasadniony wedle ich.Nie polecam.

Eliza

Od w czoraj nie mam internetu dzwoniąc tam dowiedziałam się ze jest awaria,dzisiaj automatycznie powiedziano ze będzie do godz 13 i dalej nie ma nawet dodzwonić się tam nie można ????w tych czasach ma się wszystko na internet a jak go nie ma to wszystkiego brak????‍♀️

Czy po rozmowie w Alfanet Marcin Małolepszy rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
hedon769

wczoraj 18.11.21 panowie Szymon i Dominik zakładali u mnie światłowód. Tak trzymać panowie.Bardzo miła ekipa. Polecam.

@hedon769

Dziękujemy za bardzo miłe słowa. Przekażemy chłopakom. Pozdrawiamy

Karolina27141

Bardzo serdecznie poleca, przemiła, kompetentna Pani na Infolinii bardzo pomocna, bardzo szybki termin, oraz montaż.

@Karolina27141

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. Pozdrawiamy

S.R

Nie polecam firmy Alfanet zajmującą się zakładaniem fotowoltaiki. Dla każdej osoby zastanawiającej się nad wyborem tej firmy - omijać! No chyba, ze macie za dużo pieniędzy, czasu wolnego oraz nerwów. Zanim fotowoltaika była zamontowana Pan przedstawiciel był u mnie niemal codziennie. "złota rączka", która zajmie sie wszystkim tj. załatwienie wstkich dokumentów oraz złożeniem dotacji, bajka:) Później Pan przestał odbierać telefony, umawiałam się wielokrotnie i nie docierał, kilkakrotnie bylo brane wolne ponieważ Panu pasowała godzina ranna, również się nie zjawił. O aplikacji, która pokazuje zużycie i wyprodukowanie prądu przez 1.5 roku można zapomnieć, ponieważ Pan po nieustannych telefonach i prośbach ma to gdzieś. Najlepsze wyliczają tak potrzebne panele, ze jest ich za mało! Ale jak klient słyszy 20 tys jest skłonny dać za to cudo tyle, 30 tys już tak dobrze nie brzmi, więc jednym słowem naciągają i (usunięte przez administratora)klientów, a po roku czasu okazuje się, ze masz ogromną sume do dopłaty za światło!! Również jak było wspominane Pan mial zająć się dotacja od a do z. Tak się zajął, ze pieniędzy nadal od założenia nie ma i po czasie i mojej interwencji okazało się, iz papiery są niekompletne a unia na chwilę obecną nie ma pieniędzy żeby wypłacić. Podsumowując jeżeli nie szkoda wam nerwów, pieniędzy i czasu wolnego jak najbardziej polecam firmę alfanet, która nie interesuje się niczym, ma w (usunięte przez administratora) klienta i to czy fotowoltaika po założeniu działa poprawnie, produkuje prąd mimo zgłaszanych tysiąc razy zastrzeżeń.

Kanał Sport

Już 17 rok mam internet z @alfanet alfanet24.pl z Częstochowy . A teraz przysyłają mi ofertę z Koniecpola z firemki , w której Małolepszy też ma udziały . W KRS widzę nawet ,że wzięli sobie do firmy jakiegoś pepika może on ich wziął . I bądź tu człowieku zdrowy

krzysztof

od pięciu lub sześciu lat mam od nich internet światłowodowy kiedyś z koniecpola teraz częstochowa (nie wiem dlaczego taka zmiana) ale nie mogę napisać złego słowa o nich przez ten czas nastąpiły chyba ze dwie awarie i jedna u mnie sieć śmiga jak trzeba kontakt i obsługa na dobrym poziomie

Gosia

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy i udzielaniu wszelkich informacji przez panią Justynę Dyńską .

Mark

Do (usunięte przez administratora) z tym internetem założyłem dodatkowy ruter i dalej nędza .NIE POLECAM

Malinka

Proszę się trzymać od tej firmy z daleka.. Zawiera się umowę na coś innego a nagle w połowie twierdzą, że nic takiego nie było i każą sobie dopłacić.. Wcale nie malo. (usunięte przez administratora) i tyle! Radzę rozejrzec się za umowa u innych operatorów.

Knucisz123KOX

Niestety wiesiu ma lepszy internet.Oczywiście z całym szacunkiem do Jakuba pozdrawiam.

Knucisz123KOX

Borykam się z podobnym problemem.Internet nie daje rady przy graniu w gry a posiadam internet radiowy.:D

Jakub Mikiewicz
@Knucisz123KOX

Mam za tyle samo internet i działa więc nie problemu :}

Prezes Górka Netów

Mam identyczne problemy

Mik gra w fortnite
@Knucisz123KOX

Ja se gram fortnita i internet bez żadnych górka-netów

Bartex001
@Knucisz123KOX

Ja mam dobry net a głam w forta!!!

Staszek

Akurat to forum pracownicze nie jest odpowiednie do zostawiani uwag dla firmy.

@lehahiasz Możesz wyjaśnić o co chodzi z tym programem "turkusowej pracy"

lehahiasz

praca w firmie jest jak najbardziej ok , szef jest mega w porządku , rozwija program turkusowej pracy , zarobki są adekwatne do pracy , prowadzone są szkolenia .. polecam

Agata

@assas, pracujesz obecnie w Alfanet? Powiedz proszę czy wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę jest adekwatne do wykonywanych zadań? Interesuje mnie też kwestia dodatków - czy można liczyć na premie finansowe bądź pozapłacowe?

@Agata

zarobki są wporzadku , atmosfera rewelacyjna , każdy zarabia odpowiednio do stanowiska ;

@assas

A jak oceniasz możliwość nauki oraz rozwoju zawodowego w Alfanet? Czy firma organizuje dla pracowników szkolenia, dzięki którym mogą podnieść swoje kwalifikacje? Możliwość zdobycia wiedzy jest nie do przecenienia. Myślę, że wiele osób bierze tę kwestię pod uwagę i chętnie dowie się, na co będą mogły liczyć w przypadku podjęcia zatrudnienia u tego pracodawcy.

@assas

to tak średnio ile? będzie ze 3koła?

Glut

Obsługa do (usunięte przez administratora) takie mam zdanie o firmie która jest moim zdaniem niekompetetna w stosunku co do klijenta obsługa tylko 12godzin nie 24h jak coś się zesra w wekennd to czekasz do poniedziałku a przelew który wysyłam dzisiaj dopiero zasługują na drugi dzień i jeśli ma ktoś opóźnienie z zapłatą ta tenerwująca informacja wyskakująca co 15min i spowolnienie internetu..

@Glut

wystarczy płacić w terminie , a przelewy są zależne od banków a nie od firmy , pan w weekend pracuje ? jest 24 godz zapewne dlatego żeby też mieć szanse obsłużyć innych klientów , nie tylko pana ;

@Glut

a pan pracuje 24 godz na dobę ?

Agata

Na swojej stronie internetowej http://www.alfanet24.pl/10,36,17,praca.html pracodawca pisze, że oferuje możliwość rozwoju zawodowego, miłą atmosferę oraz elastyczny czas pracy. Jeśli jesteś pracownikiem w Alfanet, to napisz proszę, czy faktycznie tak jest. Natomiast jeśli jesteś osobą, która jest zainteresowana pracą w tej firmie, to swoją aplikacje możesz wysłać na podany adres: rekrutacja@alfanet24.pl.

Agata

Alfanet Marcin Małolepszy poszukuje nowych pracowników. Są to stanowiska: Projektant sieci telekomunikacyjnych, Operator minikoparki, Instalator sieci teletechnicznych i Instalator sieci światłowodowych http://www.alfanet24.pl/10,36,17,praca.html Podobno można liczyć na stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę. Czy możecie to potwierdzić?

@Agata

wszystko sie zgadza , atmosfera jest ok , stabilność tez jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfanet Marcin Małolepszy - Częstochowa

• Jak się pracuje w Alfanet Marcin Małolepszy?

Zobacz opinie na temat firmy Alfanet Marcin Małolepszy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfanet Marcin Małolepszy?

Alfanet Marcin Małolepszy