Opinie o Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka w Wrocław

poszukiwacz

Koleżanki i Koledzy ! I jak tam z tymi stażami ? Jest sens składać aplikację i starać się o pracę ? Jakie sprawy i klientów ma ta kancelaria ? Można się czegoś nauczyć ?

Norin

@gocha, nie wszyscy, pryszcze to mają gimnazjaliści i licealiści, studenci już coś potrafią i o świecie wiedzą.

gocha

sonik, ale wiesz student to dziś nie tylko pryszczaty 20-latek. Ludwikowski daje jakies benefity, dobry socjal?

sonik

piszą u siebie na stronie, że ich zespół składa się z "doświadczonych pracowników", więc studenci mogą mieć problem

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
artur

Może ktoś pracujący w kancelarii adwokackiej Ludwikowski napisałby, czy stażyści rzeczywiście zostają czasami?

marcin

Pewnie stażysta musi pomagać w drobnych pracach biurowych, ale pewnie i dają możliwość nauki wielu rzeczy, ja chyba spróbuję.

cichy

tak tylko znając życie najpierw trzeba się natyrać za pół darmo robiąc kupę roboty za innych...ale taki już los

love

Na stronie Ludwikowskiego jest napisane, że Kancelaria poszukuje stażystów oraz pracowników., także pewnie po stażu proponują współpracę, jeśli się człowiek nadaje.

anonimmmmmm

nooo, pani czasem wymiata. ale generalnie w pracy jest ok. a to, że szefostwo wymagające to nawet lepiej jeżeli chcesz się czegoś nauczyć. i fajne,jest to, że jak się ma jakiś pomysł na usprawnienie pracy to zawsze można przyjść i go omówić.

A ja sobie tak myślę, że Kancelaria tak naprawdę funkcjonuje tylko dzięki jednej osobie i na pewno nie jest to mecenas. Myślę, że tek kto pracował w tym miejscu wie o kim mowa. Fakt, że ta Pani. czasami potrafi być ostra, ale generalnie jest ok i można się z nią dogadać. W sumie to dzięki niej da się tam jakoś pracować.

aplikantka

Bardzo dobry adwokat, profesjonalna kancelaria

przemo

ile zarabia sie w tej kancelarii??

pln

pracowałam w kilku firmach windykacyjnych i wiem jak to wygląda. nie będę cytowała wypowiedzi i opinii na ich temat - sami możecie zobaczyć. dlatego na tle pozostałych firm do tej Kancelarii nie ma się za co przyczepić. tutaj można się chociaż czegoś nauczyć i jest parę osób, które naprawdę mają pojęcie o prawie i o przepisach.

Twoje dni w tej firmie i tak zostały już policzone...;d

I na nic zdadzą się tu piękne słowa szacownych oponentów. Którzy zapewne wytoczą teraz ciężkie działa, połknięcie gorzkiego medykamenu zwanego prawdą, nie jest dla wszyskich a świadczy to jedynie o "wielkości" tej kancelarii windykacyjnej bo między Bogiem a prawdą przydomek adwokacka to przerost treści nad formą:)

carlos

Widać, że szymon pisze pod akord, ale zgodzę się z mecenasem. Praca jest w porządku, a jeśli będziesz zaangażowany to szybko dostanie się podwyżkę bądź premię. Polecam :)

hmm 2,5 roku i bylo fajnie ? aplikacje chyba trwa 3 lata z tego co pamietam więc co sie stało z tym 0,5 ???? i moje pytanie czy własnie tam ukończyłeś aplikacje czy może jak pisze Pani- Anonimowa - " ludzi sie zwalnia z dnia na dzień"?

ja też pracowałem w tej kancelarii i muszę stwierdzić, że straszne bzdury pisze \"anonimowa\", bo atmosfera w pracy jest naprawdę w porządku, a jeżeli komuś się nie chce pracować albo się nie nadaje to potem brednie wypisuje. Poza tym ludzie nie szanują pracy - taka jest prawda, a koleżanka \"anonimowa\" chyba wyleciała z pracy i dlatego teraz się wyżywa :)

szymon haha

nigdy w kancelarii nie pracował żaden szymon!!!! boże żenujące !!!Ludzie strzeżcie się jak czarnego kota;)

Grzegorz

Koleżko, widać, ze akordem uzupełniasz opinie o firmach, w których nie dzieje się dobrze. RKL i Kancelaria to przykład firm, które "respektują" prawa pracowników, płacą "więcej" niż minimum na umowę zlecenie, a wymagają tak jak na umowę o pracę. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka - Wrocław

• Jak się pracuje w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka?

Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Powstańców Śląskich 125 lok. 205
    53-332 Wrocław