Opinie o Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka w Wrocław

Ag Nowy wpis

Niestety potwierdzam poniższe - dużo pracy, słabe warunki na zleceniu i możliwość zwolnienia z dnia na dzień (w ciągu mojego okresu współpracy spotkało to dwie osoby)

Eve Nowy wpis

Wybitna kancelaria, jeden klient do obsługi i umowa śmieciowa. Szkoda czasu na aplikowanie

:) Nowy wpis

Mecenas to bardzo konkretny czowiek, wymagajacy, chetnie dzielacy sie wiedza. Kameralny klimat w kancy sprawia ze przychodzi sie tam z usmiechem. Mecenas ma duze poczucie humoru, a dzieki temu atmosfera jest bardzo przyjemna. Ciesze sie ogromnie, ze moge tu pracowac. Moj szef ( nie Jacek)rowiez chetnie dzieli sie wiedza, oraz wykazuje duzo cierpliwości, nawet tlumaczac cos 3 raz.

Sylwia Nowy wpis
@:)

Dzień dobry, wspomniałeś/aś, że pracując w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka można liczyć na zdobycie wiedzy. Chciałabym więc się dopytać czy w Kancelarii jest może szansa na praktyki lub staż dla studentów? Wiesz coś na ten temat?

Daniel

Tak dobrze się pracuje i dlatego forum nie cieszy zbyt dużym zainteresowaniem?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klient

Czy szukają do pracy ?

Miłosz

Zastanawiam się jak aktualna sytuacja odbije się na kancelarii? Czy będą potrzebowali pracowników?

Natalia

W kancelarii pracowałam prawie dwa lata. Była to moja pierwsza praca po studiach, którą wspominam bardzo dobrze. Pan Mecenas chętnie dzieli się swoją wiedzą i stara się przekazać jak najwięcej praktycznych wskazówek. Jeżeli ktoś ma chęci to można bardzo dużo się nauczyć. Plusem także jest pozytywna atmosfera wśród pracowników, dzięki czemu do pracy chodzi się z przyjemnością.

Grzegorz

Od dawna nikt nie korzystał z forum. Jest jakiś powód? Kancelaria potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Nicole

Pracowałam w kancelarii Mec. Ludwikowskiego prawie 2 lata. Moja rezygnacja była podyktowana jedynie zmianą profilu zawodowego na komorniczą. Wiele zawdzięczam Panu Mecenasowi, potrafi przekazać ogromną, nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną wiedzę. Do Pana Mecenasa bowiem mogłam się zwrócić z każdym problemem, czy pytaniem. Praca była przyjemnością a nie obowiązkiem. Zgrana i sympatyczna ekipa. Miło wspominam spędzony tu czas i chętnie powracam do Kancelarii na dobrą kawę, żeby odwiedzić dawnych współpracowników i szefa. Polecam serdecznie

Weronika

@MGG dzięki za taką wyczerpującą opinię o Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka. Miło słyszeć o zadowolonych pracownikach. Czy zostałaś zatrudniona po stażu, czy od razu byłaś pełnoprawnym pracownikiem? Masz jakieś rady dla studentów jak dostać się na staż, a potem jak uzyskać zatrudnienie?

MGG

Pracowałam w tej Kancelarii przez ostatnie trzy lata i zawsze będę bardzo miło wspominać ten czas. Gdyby nie zmiany w życiu osobistym i konieczność przeprowadzki, z chęcią pracowałabym tam jeszcze dłużej. ;) Wszystko, czego się tam nauczyłam - a nauczyłam się naprawdę bardzo wiele zarówno w aspekcie prawniczym, jak i w aspekcie życiowym - wykorzystywałam na studiach, co znacznie ułatwiło mi bezbolesne przejście przez ten etap i rozumienie rzeczy, które dla innych były jeszcze abstrakcją. ;) Pan Mecenas posiada bogate doświadczenie i ogromną wiedzę, a przy tym jest bardzo sympatycznym człowiekiem i z chęcią pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Zawsze starał się nas nauczyć czegoś więcej w taki sposób, abyśmy nie zamykali się jedynie w granicach konkretnej sprawy prowadzonej przez kancelarię, ale byśmy mogli zdobytą wiedzę wykorzystywać również w przyszłości. Z doświadczenia znajomych pracujących w innych kancelariach wiem, że takie podejście do pracownika jest niespotykane. Ludzie, którzy tam obecnie pracują, są (usunięte przez administratora) i wiedzą, co to znaczy się integrować ;) - prawdziwy dream team. Nikt ze sobą nie konkuruje, wszyscy pracują 'na jedno' i tworzą zgrany zespół. Nowe osoby nie spotkają się z wrogością z żadnej strony i mogą liczyć na pomoc innych na każdym etapie. Atmosfera baaaaaardzo rodzinna. ;) Co ważne - stawki są wyższe niż stawka minimalna, a do tego na tle innych kancelarii naprawdę dobrze wypadają. Wypłata zawsze uczciwie na czas, a jeśli się starasz i pracujesz solidnie, możesz liczyć na podwyżki (nie, nie na jedną potencjalną podwyżkę w ciągu roku, jeśli dobrze pójdzie - jak w korpo, ale nawet kilka podwyżek, jeśli tylko jesteś sumienny i przykładasz się do wykonywanych obowiązków. Polecam, jeśli chcesz się naprawdę rozwijać i wiesz, że doświadczenie jest ważniejsze niż piątki na studiach, a głowa w kodeksie znaczy o wiele więcej niż kodeks w głowie. ;)

Weronika

@greendollar czyli polecałbyś studentom aplikowanie na program stażu w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka? Rozumiem, że kancelaria chce swoich podopiecznych nauczyć czegoś, a nie oferuje tylko parzenie kawy? Mógłbyś powiedzieć dokładnie jak wyglądała rekrutacja na taki program? Czy ciężko się dostać? Czy masz jakieś wskazówki dla osób chcących brać udział w takim stażu (http://jl-legal.pl/strona-nr-3)?

greendollar

Pracowałem w tej kancelarii przez ostatnie pół roku. Pan Mecenas jest miłym człowiekiem, i bardzo zalezy mu na utrzymaniu dobrej atmosfery w zespole jak również na poszerzaniu zakresu umiejętności poszczególnych osób. Pracuje się na umowie zleceniu - stawka nieco wyższa niż płaca minimalna. Podczas mojej pracy jedna osoba otrzymała podwyżkę. Co ważne, pan Mecenas preferuje opcję płatnych praktyk, osoby bez doświadczenia otrzymują mniej więcej 7-8zł/h. Pracuje się na dokumentach od komorników, sądów i klientów i potrzebna jest wiedza dotycząca postępowania cywilnego. Wrażenia są dobre.

Żadnych. Wszędzie tylko studenci , bo nie muszą za nich płacić. Kpina. Niedługo w całym Wrocławiu faworyzowani będą sami studenci, bo to dla firmy najtańsze koszta. Ja uważam, że jak się nie chce zatrudniać na konkretne umowy o pracę i kogoś nie stać na nie to się firmy w ogóle nie powinno zakładać. Tyle w temacie.

Weronika

@Gość jesteś/byłeś pracownikiem Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Jak oceniasz pracę w tej firmie? Jakie pozytywy znalazłeś?

Kolejna Kancelaria , która zatrudnia na umowy "śmieciowe". Kpina i tyle w temacie.

Czy jest to duża Kancelaria?

oj

Atmosfera rzeczywiście może dopisować, ale nie widziałem, żeby pokazało się ostatnio jakieś ogłoszenie pracy, wiadomo czy można się teraz do nich załapać?

Kamilek

Odnoszę takie wrażenie, że każdej kancelarii przydaje się stażysta, chociaż nie wiem jak w tym konkretnym przypadku wyglądałaby taka współpraca z kancelarią. We Wrocławiu jest sporo podobnych działalności także można spokojnie spróbować się z nimi skontaktować i o to dopytać, bo raczej zbyt dużej ilości stażystów nie przyjmą bo nikt nie będzie się chciał dużą grupą zajmować...

Wojtek Maras

a czy ta kancelaria przyjmuje stażystów? Byłbym skłonny odbyc taki staż w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka. Jeżeli bym się spisał to byłaby możliwość późniejszego zatrudnienia? jeżeli nie to napiszcie tylko czy można zgłosić się chociaż na ten staż? Dobrze jest uczyć się od profesjonalistów...........

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka - Wrocław

• Jak się pracuje w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka?

Ludwikowski Jacek Kancelaria Adwokacka
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Powstańców Śląskich 125 lok. 205
    53-332 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042