Opinie o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. w Nowy Sącz

Tradycja

Witam, Proszę o przykład takich opóźnień o której Pani pisze? Termin wypłat jest do 10 dnia każdego miesiąca jak w większości firm. Kiedy takie opóźnienie nastąpiło? Czy może jest to tylko hejterski wpis? Pozdrawiam, Firma Tradycja.

Ryszard

Szkoda, że nawet dobra firma musi być tak oskarżana. Mamy fajną pracę i jedynie martwi wszystkich pandemia żeby nie zaszkodziła.

@ojtam na jakim stanowisku pracujesz ?

Ojtam

Świetna firma. Przyjemnie pracować.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Nowy Sącz
KMR

Porażka jednym słowem porażka. Fabryka konfidenrow trzeba nie tyle sukupiac się na swoim zadaniu co na pracy innych.Dlaczego? Ponieważ są premie na kablowanie! I to każdy pracownik wie. Kierownik znaczy się niunia prezesa to jednym słowem (usunięte przez administratora) samego siebie. Chwaląc się ze ma żeby wybite i Nowe lepsze... Wiele by pisać. Robiłem tam troszkę były obietnice zapewnienia. Desperat będzie omijal to miejsce łukiem. Pozdrawiam

Darek

@Olek Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu. Firma dobra pod każdym względem, więc trudno zrozumieć o co chodzi.

gledow

Szczerze NIE POLECAM. Jakakolwiek reklamacja oczywiście wina klienta.

@gledow

Witam, dlaczego anonimowo zgłasza Pan/Pani swoje zastrzeżenia? Proszę też o kompletna informację. Ewentualnie proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy: p.pis@tradycja.biz, jeśli takowej nie będzie Pański wpis można traktować jako zwykły hejt.

Zgadzam się w 100% okna to katastrofa

Olek
@gledow

Najgorsza firma produkcyjną z jaką się spotkałem a jestem montażystą od 13 lat...również nie polecam....lepiej wcale nie mieć okien niż z tej firmy...

Ulka

Zawsze można zmienić pracę tylko, że jak konkurencja inspiruje to sprawia przyjemność marudzenie?

Tadeusz

Mam okna Tradycja 6 komorowe od 2010 roku w kolorze Orzech. Wyglądają jak najwyższej klasy okna drewniane. Sprawdzają się idealnie. Mam je w 3 kondygnacyjnym budynku i nie miałem żadnych problemów poza kilkoma regulacjami które każdy laik sam wykona, co też zrobiłem. Teraz po 9 latach zamówiłem dorobienie okien do suteryn. Czy bym to zrobił po 9 latach, gdyby były źle. Piszę to, ponieważ wkurzyłem się na bzdury o jakości. Życzę sukcesów dalej.

Zażenowanie

Totalna tragedia i nie płacą podwykonawcą za pracę. Okna też są tragiczne jak cała firma.

Inka
@Zażenowanie

Totalna tragedia to jest z Twoją ortografią.

Ole fasole

Bardziej to już tradycja hahaha siatki zmieńcie a zapomniałem nie ma na co dać :P

Jola i Marcin

Witam. gdy zamówiłam okna w tej firmie, nie czytałam wcześniejszych komentarzy i bardzo się zlękłam tego co tu przeczytałam, jednak zapewniam was, będąc klientką tej firmy, że to jest totalna bzdura co tu wypisujecie. teraz widzę, że jest to czyjeś zamierzone działanie. Firma bardzo rzetelna, fachowa obsługa, okna piękne. Panowie brawo dla was. Oby tak dalej Moje sugestie dla Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.: rzetelna usługa. brawo panowie Lubię atmosferę w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. za: wszystko

Mariusz
@Jola i Marcin

ile płacą za pozytywne opinie?

awaria

Szybko sprawnie i na temat. Montaż pierwsza klasa. Okna po dwóch latach nie wymagają żadnych regulacji. Polecam

Renata

Totalne dno i lekceważenie. Pomontowali okna w bloku deweloperskim tak, że wiatr hula przez ramy jest zimno. Okna jak się rozszczelni to wypadają. Szyby wadliwe do wymiany podobno są ale nie mają czasu żeby do nas pojechać wymienić. Rama okna porysowana do wymiany również czeka. Umawiaja się i nie dotrzymuja słowa Okucia do wymiany dalej kolejny miesiąc nie wymienione. Ostrzegam przed tą firmą.

Karol
@Renata

Niestety to prawda. Okna te to porażka. Zwlekaja z naprawą.

Witold

Od pewnego czasu na forum nie pojawiła się żadna nowa opinia. Czy to oznacza, że jesteście zadowoleni z pracy dla firmy Tradycja? Czy od ostatnich wpisów na forum, firma rozwinęła się? Może potrzebują nowych pracowników? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

darekj11

Dobre zarobki , możliwość szybkiego awansu .

No tak

He he he kolejny co "myślał" że jest anonimowy w necie i w związku z tym wszystko mu wolno he he he

Kokot
@No tak

Czlowieku to bylo 4 lata temu! Bawisz sie w archeologa? Poza tym - skad pewnosc, ze on to napisal?

Zostaw merytoryczną opinię o Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.?

Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Tradycja fabryka Okien Sp. z o.o. Sp.k.