Opinie o Perfect Care 24 w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Perfect Care 24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfect Care 24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Care 24 w Świdnica

elis

Ja jestem z tą firmą związana krótko,bo dopier drugi kontrakt,ale zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami-jest ok.Pani Kasia opiekun mojego kontraktu super,miła i kompetentna.Polecam pracę w tej firmie:)

Opiekunka

Ja wyjechałam z tej firmy pierwszy raz w styczniu 2015 i byłam zadowolona. Poleciła mi tę firma moja przyjaciółka, która współpracuje z tą firmą kilka lat.Pieniądze się zgadzały, wszystko było ok.Pani Anetka, która mnie prowadziła, to bardzo sympatyczna i miła osoba. Zawsze można na nią liczyć. Ma niesamowitą cierpliwość. Nigdy mnie nie zawiodła. Jak byłam w Niemczech i poprosiłam o kontakt. Telefon był w 2 minuty.Polecam z całego serca te firmę. Koleżanka była z innej i uwierzcie mi tam to był jakiś koszmar.Jak ktoś już wyjechał to był zdany na siebie.... Tu tak nie ma.

Krystyn35

W tym mies.dostałam pieniądze na konto 12.myślę, że nie jest źle. Koordynatorzy w polsce działają sprawnie.na oferte nie trzeba raczej długo czekać.

Była pracownica

Nie odpowiadają na pytania , prezes też nie odpowiada , nie płacą w terminie , a ten kto pisze te pozytywne opinie to albo ktoś namówiony , albo sami wpisują te nieprawdziwe rzeczy.

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja odbywa się w języku niemieckim. Najpierw przez polskie biuro a potem dzwoni ktoś z Niemiec i robi drugi egzamin. Pytań jest kilkanaście. Wszystkie po niemiecku.Są pytanie łatwiejsze i trudniejsze.

Takie jakie, w każdym biurze takiego typu.Nazwisko, imię, stan rodziny, doświadczenie itp. Wszystkie w języku niemieckim są zadane.Jak ktoś nie zna języka to nie przejdzie tego. Tym bardziej, że pytania zadawane są telefonicznie.

a zar a

www.perfectcare-24.pl

Pracownica2
@a zar a

Cz ktoś to dostał od nich? - Ubezpieczenie zdrowotne, dokumenty A1 i kartę EKUZ

Opiekunka
@Pracownica2

Oczywiście, ja dostałam. Wszystko jest ok

elis
@a zar a

Zara piszesz bzdury ja jestem z nimi na trzecim kontrakcie i wszystko jest ok.To jest moja 3 firma i najlepsza.

Pracowniczk@
@Pracownica2

Tak, ja dostałam:D

gruszka

Nie jest ważne z jakiej firmy jedziemy lecz kto nas tam wysyła i się nami tam opiekuje. Po raz pierwszy w mojej 9-letniej pracy w Niemczech miałam przyjemność współpracy z Panią Anetą, która opiekowała się moim 11-to tygodniowym kontraktem w Bawarii. Jest osobą kompetentną i bardzo dbającą o opiekunki. Tylko dzięki niej wytrzymałam 11 tygodni.Dziękuję i polecam tę firmę z uwagi na Panią Anetę.

ziutek

Drogie opiekunki i opiekunowie,dolaczylem do waszych szeregow.Do podziekowania mam wszystko Pani Anetce,bardzo mila i sympatyczna osoba.Dlugo nie czekalem na oferte,poniewaz znam dobrze jezyk niemiecki i mam doswiadczenie w opiece.Podstawa to komunikatywnosc z podopieczna lub podopiecznym,z rodzina,z lekarzem itd.a problemy wychodza jak sie ludzie nie potrafia dogadac.A duzo opiekunow zna tylko podstawy jezyka,jest to stanowczo za malo.Pozdrawia wszystkich pracownik i polecm ta ta Firme.

Alina

To bardzo dobra firma i opekuncza aPani Anetka to wspaniały cżłowiek pomocny i zaangazówana w prace i oipekę nad pracownikami ,Zarobki też są chyba najwyższe jakie spotkałam w mojej 7 letniej karierze...Naprawdę warto z tą firmąpracować czuje się ,że jest się potrzebnym Pozdrawiam...

ziutek
@Alina

Pani Alino podoisuje sie do twojej opini masz sluszna racje a co do Pani Anetki jest wspaniala kobieta,a ma naprawde ciezka prace.Pozdrawiam

Nicol

Ja byłam z tej firmy niedawno na zleceniu i nie mogę złego słowa powiedzieć.Pieniądze wpłynęły, komunikacja bardzo dobra. Polecam współprace z tą firmą:)

jadziaaras

Wyjezdzam z nimi srednio 3 razy do roku.tak zmiany mamy poustalane ze zmienniczkami.Do chwilii obecnej nie narzekam.Szkoda tylko,ze droga dluga do rodziny.ponad 16 godzin autokarem.za podroz jest zwrot.

Inka

Niestety, nie polecam tej firmy. Pracują w niej niekompetentni ludzie, są problemy w komunikacji. Są też nie uczciwi, naprawdę wszystko trzeba najpierw samemu sprawdzić, niż ufać ludziom pracującym w tej firmie. Dla osób o mocnych nerwach.

opiekunka

Z firmy tej wyjechało kilka moich koleżanek, jedna współpracuje z tą firmą kilka lat! Pieniądze zawsze miała na czas!Wszystko zależy na jaką rodzinę się trafi. Bo rodziny czasem nie mówią do końca prawdy, ukrywają demencje itd. Wszystkie były zadowolone

Grażyna

Byłam na zleceniu w Nadrenii-oferta naprawdę trafiła mi się bardzo dobra, rodzina jest przemiła,zmieniłam się z siostrą, tak dobre miejsce, że warto utrzymać je.Polecam!

beti37

Jezdze na opieke do babci raz drugi.Zadowolona jestem.Umowa zlecenie.Moj maz tez jezdzi,ale do innej rodziny.Jesli ktos zna niemiecki na srednim poziomie to zawsze maja duzo ofert.Kontaktz firma dobry jest.

Byla Pracownica

Ooooo, a pani szefowa tez dawala korepetycje i tez brala pod stolem ;-)

Była Pracownica1

Droga pani m.d.skoro nie pasowalo to nie pracuje pani a nadal pania boli cos.premia pod stolem??? pod stolem to pani bierze za korepetycje ktorych pani udziela.

hasia41

Drogie Panie.Jezdze z ta firma od 1,5 roku.Oferty mam różne,jestem zadowolona.Moze to śmieszne,ale czasem moi podopieczni to moi rownolatkowie.Ale ja mam sile i chęci pomagać innym.Moimi ofertami zajmuje sięzawsze Pani Anetka,zawsze moge liczyc na dobra oferte.Pisac mozna i by bylo duzo.ale po co.kochane Panie najlepsza wymiana informacji o agencjach,koordynatorach i innych ma miejsce w autokarze.Podczas 16 godzinnej jazdy mozna sie wielu naprawde ciekawych rzeczy dowiedziec.Czesto 3/4 autokaru to opiekunki,wiec temat do rozmowy zawsze sie znajdzie.

Była Pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie. Konsultanci zmieniają się kilka razy w roku, kto jest ambitny ten sam odchodzi. Zarobki 1200 zł na rękę + (usunięte przez administratora), niesprawiedliwy podział premii. Atmosfera pracy tragiczna. Nie dajcie się zwieść miłej - tylko z początku - szefowej.

magdagr

Jestem w DE z nimi od maja.mam babcie do opieki,praktycznie do towarzystwa.często doglada do nas jej corka.równa babka.wracam na mies.do kraju i wracam tam.fajnie jak ktoś ma juz stała osobę.na firmę nie narzekam.

madzia

Ja mam obecnie 1150 euro na reke.Podroz dodatkowo płacą.Jade drugi raz we wrześniu.Narazie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Care 24 - Świdnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfect Care 24?

Kandydaci do pracy w Perfect Care 24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfect Care 24