Opinie o Perfect Care 24 w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Perfect Care 24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfect Care 24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Care 24 w Świdnica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Perfect Care 24? Można dołączyć rodzinę?

Honorata Nowy wpis

Witam! jestem zainteresowana wyjazdem z tą firmą, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, czy warto,maja dobre zarobki,ale czy są wypłacane wyplaty i czy są na czas na koncie,bardzo prosze o informacje.

Pati

Słyszałam, że firma ta zmienia znów nazwę, bo zmienia się zarząd. To już chyba 2 raz. Czy wiadomo dlaczego?

miki
@Pati

nie polecam współpracy z tą firmą.... .. WIELKI KANT !!!!! zmieniają nazwy firmy, aby uniknąć odpowiedzialności karno-skarbowej

Rim Nowy wpis
@Pati

Zarząd i nazwiska te same, ucieczka przed odpowiedzialnoscia, ...

Czesia Nowy wpis

To ta firma teraz jak się nazywa?

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja odbywa się w języku niemieckim. Najpierw przez polskie biuro a potem dzwoni ktoś z Niemiec i robi drugi egzamin. Pytań jest kilkanaście. Wszystkie po niemiecku.Są pytanie łatwiejsze i trudniejsze.

Takie jakie, w każdym biurze takiego typu.Nazwisko, imię, stan rodziny, doświadczenie itp. Wszystkie w języku niemieckim są zadane.Jak ktoś nie zna języka to nie przejdzie tego. Tym bardziej, że pytania zadawane są telefonicznie.

Dariusz

Czy dobra praca jest powodem, ze przestaliście pisać na forum?

Była pracownica
@Dariusz

Ta firma zmieniła nazwę...więc opinie tyczą się już innej firmy...i to chyba już 2 albo 3 razy była zmiana.

Miki
@Była pracownica

Dobrze poszukać i zastanowić się nad zatrudnieniem

Aga

Ale firma została zlikwidowana więc nie rozumiem dlaczego piszecie o innych firmach?

bysez

Firma ma nazwę Centrum 24 opieka.Wszystko tak jak bylo.Tylko za bilet jest przelew a nie placi rodzina

Nikola

Firma zmieniła po raz któryś nazwę, teraz jest: International Service Activity LTD Spółka Komandytowa

luka
@Nikola

nikola jesli to ta firma to jakas szemrana chyba bo nawet nie odbieraja tel i nie odpisuja na meile a proponuja taka kase ze opiekunki wysylaja swoje kandydatury a oni sie nie kwapia z odpowiedzia ---chyba im chodzi o dane jesli myslisz ze to ci sami toi bym uwazala http://www.ltd-ps.eu

geryta
@luka

@luka Chyba coś nie tak piszesz bo znam kilka osób które pracują dla tej firmy i mają wynagrodzenie i telefony dziewczyny odbierają i kadry też działają i na maile też odpisują, to coś nie bardzo piszesz i wprowadzasz w błąd

GM
@Nikola

Teraz firma nazywa się Centrum 24 opieka

Antonia

Szkoda, że firmie nie udało sie utrzymać. Zawsze najbardziej szkoda straty pracy.

elis

Polecam pracę w tej firmie,bo jestem na kontrakcie u nich 4 raz i wszystko jest ok.To moja 4 firma i najlepsza.

Kika
@elis

A jakie były wcześniejsze firmy? Możesz podzielić się uwagami . Ja byłam w Medipe i nie polecam

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zainteresowana

Najlepiej zadzwonić i zapytać a nie pytać na forum

aleksadret

Firma ma nową nazwę: International Service Activity LTD Spółka Komandytowa Pani Anetka jest już kierownikiem. Zarobki dużo wyższe niż kiedyś.... Ogromne zmiany, wszystko na PLUS

Grażka

Z firmą jeżdżę od 3 lat . Koordynatorka p. Aneta kompetentna , zawsze dzwoni , pyta a w razie potrzeby zawsze pomaga. Pieniądze mają być płacone do 15 zawsze są przed czasem na koncie. Polecam firmę, godna zaufania.

Ela
@Grażka

Od kiedy to pieniądze są płacone do 15 ?. Kto to pisze ?

odpowiadajac
@Ela

Pieniądze są płacone tak jak jest napisane w umowie. Jedne firmy płaca do 10, inne do 15 jeszcze inne do 18.

MIRA

PANI ANETA JEST SUPER-POTWIERDZAM,LECZ DRUGIE OBLICZE FIRMY-NIE ODPROWADZAJA SKLADEK OD SREDNIEJ KRAJOWEJ,UBEZPIECZENIE JAK MACIE PANSTWO PRYWATNE JEST OK ,STAWKA WYNAGRODZENIA MOZE DOCHODZIC DO 1200-ZA 1 OSOBE-BIURO DLA EMERYTEK I RENCISTEK -LUB DLA OSOB KTORYM JEST EGALL

@MIRA

Teraz stawki na jedną osobę są znacznie wyższe

Danusiam

Jest ok.maja też oddzial na slasku.caly czas się rozwijają.zwracaja za dojazdy.Rodziny są sprawdzane dobrze.ale wiadomo zależy jak się trafi.

Nikkoleta
@Danusiam

Jeśli jest nowe zlecenie, to nikt tego nie sprawdza. Dopiero jak jakaś polka tam pojedzie pierwsza i sprawdzi, to mają jakąś informacje.

Gienia

Perfect care to daje umowe rekrutacyjna. I druga od BMS.Pieniadze wplywaja okolo 15,czasem później.Ale wpływają.Skladki od 50 e.Dobre dla Pan na emeryturze. Warunki pracy zależą od tego gdzie się trafi.Rodziny w papierach piszą co chca: pani chodzaca a leży i ma pampersy...rodzina się boi ze nikt nie przyjedzie,tudzież za gorszy stan trzeba dopłacić.Pani Aneta,jest teraz kierownikiem. Jeste mila. Nie wiem jakie Panie maja doświadczenie jesli chodzi o reakcje polskiej strony w trudnych sytuacjach!!!Ale ja mam średnie. Jak rodzina nie pomoże,to raczej radź sobie sam.Ogolnie,jest ok

Ag

Bardzo fajnie @elis że ci się podobała praca z nimi. Ja się właśnie zastanawiam nad zatrudnieniem, bo słyszałem, że zarobki bardzo dobre, a nawet zatrudniają na umowę o pracę, a dla mnie to ważne, by taką mieć.

roza
@Ag

Piersze słyszę ze oni dają umowę o pracę.Raczej umowę zlecenie

Beta z

Super.Nic dodać nic ująć☺.Polecam

Łucja

Wyjeżdzam z tej firmy już kolejny raz,jestem zadowolona,wypłaty na czas.A p.Anetka przesympatyczna osoba dzwoni żeby spytać czy jest wszystko okey.Współpracę z tą firmą jak najbardziej polecam.:)

Jola69

Współpracujemy od roku.Jestem bardzo zadowolona.Obsługa i pomoc w każdej ważnej sprawie. Polecam w 100 proc.Będziecie zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Care 24 - Świdnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfect Care 24?

Kandydaci do pracy w Perfect Care 24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfect Care 24