Opinie o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. w Wrocław

Lili

Zgadzam się całkowicie z opinią poprzednika. Pracowałam tam miesiąc i oprócz tego co już zostało tam napisane mogę dodać, że pomimo szumnych deklaracji o chrześcijańskiej etyce w relacjach panujących w tej firmie, nie wiem czy gdzieś jest większy wyzysk i nieetyczne zachowania ze strony niedowartościowanych frustratów na stanowiskach kierowniczych. Ja osobiście , po tej przygodzie, nigdy więcej nie kupię tam butów.

@Lili

mam pytanie czy trzynastka to juz byla ?

Ela
@Lili

Firma Deichmann nie ma nic wspólnego z chrześcijańską etyką,czy zasadami.W szczególności na sexo ,pijackich konferencjach i spotkaniach OKS i RKS.Wiem coś o tym bo po 25 latach małżeństwa przekonałam się jak wierny i kochający był mój były mąż(nota bene OKS od wielu lat).Przez te pseudo szkolenia i (usunięte przez administratora) zloty rozpadło się nasze małżeństwo.Naszczęście nasze dzieci są już dorosłe.

Lol
@Ela

Też słyszałem coś na temat tych sex konferencji.Aż żałuję,że nie jestem OKSem

zmalowana

Pracowałam przez dłuższy czas w sieci Deichmann i odradzam każdej osobie, któraś wybrać inne miejsce pracy. Jako pierwsze doświadczenie jest Ok, ale po kilku miesiącach będziecie mieć po dziurki w nosie. Firma chwali się tym jak legalnie pracują, a kopią jak Krety i na umowie macie kwotę za godzinę MNIEJSZĄ niż minimalna krajowa :) do tego odprowadzanie wszystkie składkowe i nie daj Boże podatki i zostaje wam kasa jak na zmywaku w restauracji (mam porównanie :) ). Robicie cały etat albo 3/4 ale umowę macie podpisane na 1/4 :) powodzenia z urlopem macierzyńskim i innymi takimi :) Kolejny aspekt zależy pewnie od kierownika - ale ogólne ciśnienie na tajemniczego klienta, które podchodzi pod (usunięte przez administratora) Odrealniona robota, pieniądze tragicznie małe, przekręty pod okryciem prawa pracy, po długim czasie czuje się (usunięte przez administratora) na kilka tysięcy złotych.

@zmalowana

Pracuję kilkanaście lat i nigdy głupot o przekrętach nie słyszałam .Powinnaś prawidłowo rozumować wszystkie aspekty prawne.

Nieważne

Mam pytanie. Czy jeśli co miesiąc dostaję spośród załogi najmniejszą ilość godzin to można mówić o dyskryminacji w miejscu pracy? Są to duże różnice, nie dostałam nigdy wyjaśnienia dlaczego tak jest. Wszystkie mamy umowy na 1/2 etatu.

@Nieważne

Większa ilość godzin to niestety kara. Nie zasługujesz w oczach kierownika na zakup jedzenia i opłacenia rachunków. Zwiewaj czym prędzej.

@Inka

Budżet jest jaki jest .Oczywiście nikt o sobie nie powie ,że pracuje gorzej niż inni.

Nieważne

I dotyczy to również kierowników ????

@Inka

To prawda, na szkoleniach kierownicy są instruowani jak doprowadzić do tego, żeby pracownik się sam zwolnił. Jednym z takich metod jest dawanie jak najmniej godzin, żeby pracownikowi się nie opłacało pracować za małe pieniądze, wtedy się zwolni.

@Marta

Serio? Skąd takie info?

Magda
@Marta

Ciekawe w których miejscach tak jest. Moja kierowniczka wręcz staje na rzęsach, żeby dołożyć godzin, gdy ktoś ma mało. Mimo, że budżet jest ograniczony, to zawsze wyciska z niego więcej niż się da i walczy o to, by każdy pracownik czuł się u nas dobrze i nie myślał o odejściu.

KLIJENT

Deichmann nabija sobie kasę kosztem KLIJENTA. Gwarancja to tylko słowo nie uznawają reklamacji po użytkowaniu butów w 1.5 miesiąca. Firma kant i (usunięte przez administratora) omijać ich z daleka.Dla nich klient to nikt aby kasa się zgadzała (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Rozmowa w miejscu pracy. Dostarczyłam osobiście CV. Pracę dostałam od razu już na rozmowie. Pracowałam bardzo krótko. Złożyłam wypowiedzenie bo nie byłam w stanie dłużej pracować w niekulturalnej atmosferze, pełnej wulgaryzmów, kłótni itp. oraz dlatego, że niektóre zachowania współpracowników przy klientach sprawiały, że było mi zwyczajnie wstyd być częścią ekipy.

Standardowe pytania .Dlaczego takie stanowisko. Poprzednie zatrudnienia. Dyspozycyjność itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Expracowinik

Czy dalej Ekspansją zarządza sławny Herr Thomas Sroka?

fill@

nie polecam zakupu obuwia w sieci tych sklepow. oddalem buty po 5-6msc uzytkowania na reklamacje, wrocily po 1.5 tyg w takim samym stanie! masakra!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

W moim miejscu pracy jest cudna atmosfera,ale to przecież zależy od nas samych

Kazimierz

No nie do końca, bo w pracy nie jesteś sam przecież... Jak trafisz na wyjątkowo uciążliwego współpracownika, albo co gorsza szefa, to może powstać mały problem :p

Arecki
@Kazimierz

To się trzeba jakoś dostosować i tyle.

Ilosć spraw o (usunięte przez administratora) w sondach może dać wiele do myślenia, a to, że oskarżani o (usunięte przez administratora) awansują i mają się jak pączki w maśle dobitnie świadczy o poziomie tej firmy.

A.A.

Administrator, pewnie na wniosek firmy usunął z twojego posta słowa mobbingm firma zamiast wstydzić się że jest o niego w sądach oskarżana powinna go zwalczać wszelkimi środkami przede wszystkim wyrzucając na bruk ludzi za te praktyki odpowiedzialnych a nie trzymać ich na wysokich stanowiskach i udawać że nic się nie stało.

jakaś taka

Mam jedno pytanie, czy pani kierownik z Arkadii ma płacone za przesiadywanie godzinami w pobliskiej cukierni zajadając się pączkami od Biklego? Pracownicy harują jak w kopalni a w tym czasie pani kierownik zajada się słodkościami i co z tymi popołudniami w końcu, dlaczego nasza pani kierownik pracuje po 7 godzin i tylko na rano, przeciez my też mamy swoje rodziny a tłumaczenie, że się ma małe dzieci, dlatego nie będzie pracować na drugą zmianę to szczyt podłości, bo my też mamy dzieci i my musimy!!!!

A.A.
@jakaś taka

Ta pani zamiast jeść pączki powinna się zainteresować słownikiem ortograficznym bo pracownicy muszą opisywać reklamacje ponieważ pani robi błędy ortograficzne gorsze niż dziecko w pierwszej klasie :) :) :) :)

Julia Bartys

czy możecie mieć kolekcję beby rexhy i pride

Skończona

Po kilku latach w tym przybytku nawet nie wiem co powiedzieć. Praca okej dla studenta, który chce lekko dorobić, ale nic poza tym. Jeśli szukasz zarobku to nawet o tym nie myśl. W najlepszym wypadku dostaniesz umowę na 1/2 etatu, po jakimś czasie może zasłużysz na 3/4. Ogólnie marne szanse na jakikolwiek rozwój, wszystkie "wyższe" miejsca są zajęte. Praca sama w sobie znośna, choć nienajlżejsza. Klienci bywają namolni, kartony z butami (szczególnie zimowymi) dość ciężkie, a praca na czas (szczególnie kiedy nie ma co robić i trzeba chodzić w tą i z powrotem) bardzo nużąca. Są dni, zazwyczaj soboty kiedy człowiek nie wyrabia na zakrętach, bo jest za dużo klientów i za mało obsługi. Albo stoisz na kasie, albo jesteś koniem pociągowym. Przestawiasz towar, obsługujesz klientów, oczywiście musisz być miła, uśmiechać się wszystkich serdecznie witać i pytac czy nie potrzebują pomocy, przy okazji każdego podejrzewać o kradzież. A no i pamiętać że na wystawie nie może zostać puste miejsce. Poza byciem sprzedawca i ochroniarzem jesteś też sprzątaczką. sprzątanie zaplecza, mycie WC i mycie podłogi na całym sklepie to też obowiązki zwykłego pracownika. W dobrej ekipie da się nawet przeżyć. Ale najgorsze w tym wszystkim jest trafienie na nieodpowiedniego kierownika. Szczególnie takiego który bardzo kocha swoje biurko na zapleczu i rzadko kiedy pojawia się na sklepie. Przez co obowiązki spadają na resztę, a przy okazji taki kierownik nie zna realiów pracy. Potem zdarzają się genialne pomysły w postaci 12-godzinnych sobotnich zmian w pracy. Dodam, że standardowo w takim dniu przysługuje 15minut przerwy. Jeśli kierownik bardzo was "polubi" to potrafi przydzielić wam 3 soboty miesięcznie po 12h. W tej firmie zawsze będziecie zapchajdziurą. W jednym miesiącu dostaniecie 40h a w kolejnym 80, bo tak się akurat złożyło. Czy chcecie, czy też nie, nie macie na to wpływu. Warto wspomnieć, że posiadanie własnego zdania jest dozwolone, ale tylko pod warunkiem, że spodoba się ono kierownikowi. Lizusostwo mile widziane. Jeśli jesteś solidną osoba, która swoją pracę wykonuje porządnie to szkoda twojego czasu bo ta praca cię tylko zniechęci. Jeśli zamierzasz zahaczyć się na rok, maksymalnie dwa można spróbować, a czy wytrzymasz to już inna sprawa.

Wnerwiona
@Skończona

Nic dodać, nic ująć, moje stanowisko wyglądało dokładnie tak samo.

Xoxo

Czy wiadomo już coś na temat podwyżek w województwie śląskim?

@Xoxo

Bardzo duże podwyżki dla każdego.Nareszcie

Specjalista

Firma, która ma najniższe stawki na wszystkich specjalistycznych stanowiskach w mieście 15-30% mniej niż mediana dla Wrocławia omijać z daleka, nuda i ludzie bez kompetencji

@Specjalista

W sklepach też jedne z najniższych stawek.W innych sklepach na początku pracy dostają tyle co w Deichmann zastępcy kierowników.

Beznazwy

Byłam na umówię zlecenie kiedy wysłałam zwolnienie bo spadłam ze schodów o obiłam sobie kręgosłup tak ze schylać się nie mogłam, zostałam zwolniona. Usłyszałam przez telefon ze skoro jestem niedyspozycyjna to poszukają kogoś innego.

Ciotka
@Beznazwy

A pomogli popchać ze schodów czy wylali coś śliskiego? A może wypadek był w ich butach. Na pewno w butach Deichmanna w tych co chwile co się podeszwy odklejają

Chyba czas na porządną podwyżkę płac,bo od kilku lat podwyżka tyle co infalacja.W dużych miastach jest drożyzna i na coraz mniej już nas stac

Kazimierz

Ciesz się że cokolwiek podnoszą, nie każdy ma takie szczęście... :) Ile obecnie macie?

@Kazimierz

19.00 zł za h z premią motywacyjną. Żaden rarytas jak masz różna ilość godzin w miesiącach. Z roku na rok firma tnie godziny na sklepy

@Kazimierz

w tamtym roku czy na poczatku tego wszyscy dostali jakies glodowe

Angel

Rozmawiałam niedawno ze starym znajomym, który uświadomił mnie z kim pracuję. Kierownik sklepu, który był marnym kierownikiem, ale miał za to "rodzinne plecy", został OKS po tym gdy jako świadek w sądzie "zapomniał" wszystkiego i "przypomniał" sobie to, czego nigdy nie było. Przypadek, powiem ktoś.......

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Ono

A kto pyta? I po co ?

CZYT

0,5 etatu i brutto 16 zł raczej porażka ta firma.

Xoxo
@CZYT

To ile wychodzi tej wypłaty za miesiąc pracy na pół etatu 1100?:000 jakie są premie?

Żenua
@Xoxo

958 zł 10 gr :D współczucia kto pracuje w sklepach to widać młodzi to biorą tylko jako dorobek na chwilę, weteranki mężatki by cokolwiek przynieść do domu i mieć gdzie poplotkować w pracy. Zero perspektyw rozwoju o szans na samodzielne utrzymanie. Takich ofert powinni zabronić.

@Żenua

A czy w Deichmann-Obuwie są jakieś perspektywy na podwyżki i awanse po jakimś czasie pracy? Są jakieś zasady przyznawania podwyżek, kryteria dla awansów?

@Kazimierz

Szanse na awans są takie, że niektórzy pracują po 20 lat jako sprzedawcy lub zastępcy. Od czego zależy awans? Ciężko powiedzieć ???? chyba tylko i wyłącznie od siły przebicia i tego czy jest się lubianym ????‍♂️ Podwyżki są, czasem 1 zł czasem parę groszy do godziny

@Nieważne

Trzeba jedno zrozumieć ,że nie każdy nadaje się na zastępcę czy kierownika.Można być dobrym sprzedawcą a kompletnie nie nadawać się na stanowisko kierownicze.

Lili

Zdecydowanie nie, brak kultury i to delikatnie mówiąc, kierownika i z-cy. Po prostu (usunięte przez administratora) i to w firmie, która w swojej polityce kieruje się podobno wartościami chrześcijańskimi. Nie polecam nikomu, ja zwolniłam się po niecałym miesiącu i nigdy więcej nie wejdę do tego sklepu.

Może już czas ,żeby stawki pracowników były ujednolicone lub podział bardziej sprawiedliwy.Mieszkajac niedaleko dużego miasta z najwyższą stawka my musimy obejść się smakiem.A przecież życie ,kupno mieszkania czy w końcu dojazdy kosztują tyle samo co w tych miejscowościach.My nie możemy kupić biletu miesięcznego jak w większości dużych miast tylko wydajemy po 300-400 na dojazdy.

Inka

Cóż z tego że podniosą stawki jak utną godziny i na jedno wyjdzie. Pracuję w dużym mieście ale nie w sklepie wysokoobrotowym i moja pensja z roku na rok jest coraz mniejsza.

Sylwia

Przybliżysz jaka stawka jest oferowana w Deichmannie? Czy osoba pracująca już na podobnym stanowisku i posiadająca spore doświadczenie, może liczyć na wyższą stawkę na start? Czy może każda z osób na takim samym stanowisku ma taką samą stawkę? Jak to wygląda?

Gregory
@Sylwia

Ta sama praca ta sama płaca, za staż nie ma żadnych wyższych stawek, firma skąpców, towar niskiej jakości, wynagrodzenia stały się śmieszne i najgorsze w branży no i te umowy na ćwierć i pół etatu śmieszne...

Sylwia
@Gregory

Hm, zainteresował mnie temat tych umów.. Dlaczego nie są na pełen etat? Jak wobec tego wygląda grafik pracy w Deichmannie i liczba przepracowanych godzin?

@Sylwia

Grafik to jest najgorsze co może być w tej pracy.Większość jest na drugą zmianę,jak pierwsza to np do 19,.Zeby nie przekroczyć godzin jest kilka dni pracy po 5 godzin i nawet pracując cały etat to masz nieźle pochrzaniony grafik.,Pierwsze zmiany (nie po 10 godxzin) ma zazwyczaj tylko kierownik),Pierwsze zmiany ma tylko kierownik,a reszta ma całe dni rozwalone Firma powinna coś zrobic żeby to unormowac,tak jak to jest w niektorych sklepach np dwa dni po 12 godzi ,potem dwa dni wolneitp

MłodyBezrobotny

Dzień dobry. Czy jest ktoś, kto pracuje w Deichmann w Cieszynie i mógłby się wypowiedzieć o tej pracy? Czy warto tam pracować czy lepiej szukać coś innego? Jak przebiega proces rekrutacyjny, jaka płaca, kierownictwo, atmosfera w pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Nelson

Fałszywa i zwodnicza firma, sitwa rodzinna, awans możliwy jedynie za całkowite poświęcenie życia prywatnego jak i własnego zdania, a jego warunki i tak są niejasne. Oficjalne regulaminy nie mają nic współnego z rzeczywistością i są jedynie zasłoną dymną na wypadek kontroli, skądinąd pozwów ze strony pracowników.

Halina

Omijajcie szerokim łukiem ten sklep!!! Jeśli się okaże, że kupione buty się wam rozlecą w ciągu miesiąca, będzie to Wasza wina! Prawo do reklamacji w tym sklepie istnieje tylko w teorii. Nikt nie uzna Waszych racji, choć będą ewidentne. Przeszłam wszystkie etapy procesu reklamacyjnego, włącznie z propozycją PIH pozasądowego rozwiązania konfliktu. Wszystkie odrzucone. Walczyłam, gdyż drogie botki po 2 tygodniach zwykłego użytkowania i właściwej konserwacji odbarwiły się, powycierały i wyglądały jak stare znoszone buciory. I wiecie Państwo kto jest winny? Zarząd Dróg, bo posypuje drogi solą. Usłyszałam, że to ich mam skarżyć. Szkoda, że nie umiem latać, bo wtedy buty z Deichmana by się nie odbarwiły. Arogancja i głuchota na wszelkie argumenty. Brak słów. Czują się bardzo pewnie i bezkarnie. Teraz został mi tylko Sąd Konsumencki. Nie popuszczę im. Takie firmy nie powinny działać na polskim rynku!!!

Paulina
@Halina

Kobieto to jest portal poświęcony PRACY w Daichmannie. Jakie są tam zarobki , atmosfera czy warunki pracy. A nie jest to portal dla niezadowolonych klientów i ich gorzkich żali. Miłego dnia ????

Zostaw merytoryczną opinię o Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 1 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 74 ocen.

Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.