Opinie o MM WAKUŁA w Wierzbica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MM WAKUŁA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MM WAKUŁA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM WAKUŁA w Wierzbica

Marta Nowy wpis

@bruno dlaczego?

Wojtek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

bruno Nowy wpis
@Wojtek

daj se spokoj

bob Nowy wpis

Nie polecam, większość poprzednich negatywnych opinii o właścicielu i jego synkach jest prawdziwa. Po prostu szkoda gadać, poziom intelektualny poniżej zera, potrącenia z wypłaty, tacho przekręcane i wile innych rzeczy...

Agata

@Yerba Mata to forum publiczne i wiele osób może nie chcieć ujawniać swoich stawek - często zależą od doświadczenia i stażu pracy oraz umiejętności negocjacyjnych, a na dodatek są objęte tajemnicą handlową. Dawno już nikt nie wypowiadał się na temat pracy w MM WAKUŁA - wiecie może coś na temat prowadzonych rekrutacji? Jaka jest w tej chwili sytuacja w firmie - wypłaty są na czas?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MM WAKUŁA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Yerba Mata

Witam. Poprosze o stawkę za jaką jeździ się u pana Wakuły w nowy 2018 roku. Mam na myśli krajowy transport.

Jeśli niektórzy mają odwagę pisać o łamaniu prawa na forum to może powinni powiedzieć to szefowi ? Tu nikt nie pomoże a tam z pewnością sprawa zostanie rozwiązana.

JONY BI

WITAM PRACA W TEJ FIRMIE TO JEDNA WIELKA PORAŻKA JAZDA DO OPORU TACHOGRAFY PRZESTAWIONE PLACI Z KM TYLKO COS KM NIE JEST ROWNY KM. SAMI DYREKTOROWIE W FIRMIE (SYNKI WŁASCICIELA) KRAJ 35GR ZAGRANICA 47GR SAMOCHODY LADNE ALE TYLKO Z ZEWNATRZ CZESCI PRZEKLADANE Z SAMOCHODOW Z ZAGRANICY DO KRAJOWYCH POTRĄCA ZA SZKODY OPÓZNIENIA W WYPŁATACH JEDNYM SLOWEM NIE POLECAM

tomek

A ktoś wie, czy tych ofert pracy warto szukać w innych miejscach? Mam na myśli konkretnie ich stronę internetową.

rock

ja pracowałem w tej firmie i dziękuję za współprace, pozdrawiam... ale osobiście nie polecam

mietek

No i co Aps byłęś w tej firmie ??? jak tam jest,płaci z kilometra czy oszukuje z frachtu.

kiero

idź sam i zobacz , a później napiszesz co i jak :)

on

chyba idzie zima bo ktos wreszcie sie odezwal. popieram kolege. tylko dodam ze tak jest na kraju. moze za granica maja lepiej a nawet napewno bo widzialem jak klocki hamulcowe przerzucili od chlopaka z zagranicy do chlopaka na kraj. to ze auto jest zawsze czyste nie znaczy ze w firmie jest dobrze

biednemu zawsze wiatr w oczy
@on

Odp. dla "mafia" po pierwsze Twój już świadczy o tym jaki jest poziom Twojej inteligencji, drugie, skoro twierdzisz że szef jest gburem dlaczego sam mu o tym nie powiedziałeś?trzecie, co do stawek, dlaczego jeździsz po takich śmiesznych stawkach na które się zgodziłeś przed przyjściem do pracy?w okolicy Radomia istnieją setki firm transportowych które potrzebują kierowców i nie musisz płakać że jest Ci tak źle,o tej firmie świadczy sam staż pracy kierowców :20 lat,15, 12, 10 ale to jest stare pokolenie prawdziwych dobrych kierowców, szef nigdy nie obciąża za drobne szkody, a skoro narobiłeś ich dużo bo myślałeś nie wiadomo o czym to do kogo masz pretensje?daj mi swoje auto, ciekawe co powiesz jak Ci oddam, jeszcze jedno, atmosferę w pracy tworzą pracownicy, ludzie tacy jak Ty, wiec nie dziw się że jest jak jest.

mafia

jak dla mnie do bani... szef gbur o wszysttko sie czepial. tacho nie istnieje w tej firmie. stawka z frachtu i tak naprawde placil i podobno placi jak mu sie podoba bo nikt nie wie przeciez za ile on jedzie. jak cie za cos obciaza to nie powie np ze za to zabiera np 200 zl tylko poprostuu wyjdzie ci wtedy max 30gr z kilometra. w porywach chyba bylo 32gr. atmosfera ogolnie na bazie do bani. wjezdzasz zjebany jak pies w sobote a oni patrza na ciebie jak na zbira zamiast sie cieszyc ze samochod caly kierowca caly... ogolnie nie polecam

Janek

A inne firmy zwiazane z tą branzą jakie mozecie polecić na stanowisku kierowcy ?

steller

Firma Transport Ciężarowy M. M. Wakuła Spółka Jawna, zajmuje się przewozami krajowymi i międzynarodowymi.Oferują usługi w zakresie przewozów materiałów sypkich luzem i innych towarów. Także ładunek nie jest specjalnie ani delikatny ani cenny więc odpowiedzialność wielka nie jest w tych przewozach ...

sandro

Pracuję w tej firmie 2 lata i jestem bardzo zadowolony,auto wyszykowane,pieniądze na czas i znakomite relacje kierowca-szef, polecam wszystkim

grzegorz

Firmę MM Wakuła mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim kierowcą.

czarek

Ale po co kolego wypisujesz takie rzeczy? Nie pasuje ci to idź gdzieś indziej. Praca na kraju jest wszędzie taka sama - chcesz zarobić to jeździsz a jak nie to zarabiasz 3000. A jeśli chodzi o szefa to jest ludzki i nikt mi nie powie.

czarek

Nie wiem dlaczego wypisujecie o tej firmie takie rzeczy. Jezdze juz w niej 2 lata i nie narzekam. Auto doszykowane, kasa na czas wiec nie wiem w czym problem.

rafal

Masakra ,ten gośc mysli, że kupił kierowce z ciezarowka.

Zostaw merytoryczną opinię o MM WAKUŁA - Wierzbica

MM WAKUŁA
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.

MM WAKUŁA