Opinie o Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta w Sierakowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta w Sierakowice

Jarosław

Można się tu załapać do roboty na sezon budowlany? Ile teraz płacą dniówki bo czytałem że wcześniej było dość słabo. Teraz jest lepiej? Bo mogę ciężko pracować ale chciałbym też dobrze zarobić.

@Jarosław

polecam się zgłosić

Izabela
@Tomasz

A przyjmują tu młodych Panów bez doświadczenia?

@Izabela

Jeśli się spiszę to czemu nie

Izabela Nowy wpis
@Tomasz

To fajnie, a jak w razie czego będziecie go testować?

Tomasz Nowy wpis
@Izabela

Po prostu będzie pracować.

Izabela Nowy wpis
@Tomasz

Umowa podpisywana z pierwszym dniem?

Tomasz Nowy wpis
@Izabela

Wpierw okres próbny aby sprawdzić jak pracuje

Tomasz

Szczerze polecam tego wykonawcę dba bardzo o zlecenia aby były one wykonane zgodnie z sztuką budowlaną. Te wszyskie opninie negatywne że mało płaci , goni ludzi do pracy czy że wypadki na budowie każe mówić że były w domu są przestarzałe. Zarobki jak na te czasu są dobre a nawet bym określił bardzo dobre a o premiach już nie wspomnę nigdy nie ma problemu aby wypłacić wypłatę, nie goni ludzi do pracy ani tez nie krzyczy nie wyżywa się ani też nie stosuje mobingu na pracownikach. Przez dwa lata jak pracuje w tej firmię nie spotkałem się z żadnym poważnym wypadkiem u kogo kolwiek w firmie. Firma ta ma bardzo doświadczonych i pracownitych pracowników którzy serce wkładają w budowę nigdy nie były takiej sytacji że były coś robione na przysłowiowy "odpier***" prace zawsze są kontrolowane i wykonywane z sztuką budowlaną. Z czystym sercem moge polecić tą firmę za jej precyzyjne wykonywanie wszystkich zleceń.

@Tomasz

A jak oceniasz czas realizacji różnych budów? Macie jakieś obsuwy czasem czy wszystko terminowo?

@Marta

Rzadko kiedy są opóźnienia a jak już są to są one spowodowane przez dostawców towarów do danej pracy którzy przyjeżdżają w opóźnieniu ale mimo to są to minimalne opóźnienia. A czas realizacji oceniam na bardzo dobrze praca zawsze jest wykonywana szybko i dokładnie.

Izabela

Czyżby usługi budowlane tego Pana faktycznie się aż tak poprawiły? Parę lat temu klienci narzekali, później Zleceniodawca jak widać pozytywnie ocenił budowę. Wiadomo co mniej więcej musiało się u nich zmienić, że klienci są nagle zadowoleni?

Magda

Czyli ogólnie zarobki nie są zadowalające ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Категория C Водитель
Sierakowice
Profesjonalny kierowca
Zleceniodawca

Budowa przebiegła sprawnie i spełniła nasze oczekiwania. Polecam serdecznie

Zleceniodawca budowy domu Absolutnie odradzam zlecanie budowy czegokolwiek temu wykonawcy. Zleciłem jemu budowę domu od podstaw i wszystko to co można było (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) niezgodnie ze sztuką budowlaną.

Pracownik Budowlany

Właściciel Firmy Wykorzystuje ludzi. Mało płaci Pomocnikom budowlanym. W soboty zamiast płacić 150 procent dniówki tak jak to prawie w każdej firmie jest płaci o wiele wiele mniej. Goni ludzi do pracy. Zamiast płacić pomocnikom coś więcej kupuje sobie za te pieniądze ciągle jakiś wypasiony samochód ( Ostatnio wart 150 000 tys. Samochód marki BMW) Ogólnie najlepiej w tej pracy mają Ci co są spokrewnieni z właścicielem (Chrześniak) i także jego Kolega. Dużo osób pracuje w tej Firmie na czarno. nie chce ich rejestrować. Właściciel kombinuje na każdy możliwy sposób żeby kogoś wykorzystać do końca. Jak komuś coś się stanie (WYPADEK NA BUDOWIE) mówi wszystkim żeby mówili, że jakby co to się nie stało na budowie tylko gdzieś np w domu. Było kilka takich wypadków poważnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta - Sierakowice

• Jak się pracuje w Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta?

Zobacz opinie na temat firmy Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta?

Usugi Oglnobudowlane Henryk Sychta